Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4927
Legia Warszawa Polska
10.01.2017 / 01:40:57
Loteria dla Milanu , ale przebieg całego spotkania i jakie wrażenie obie ekipy zostawily tutaj można powiedzieć ze JUVE miało tą przewagę ale nie udało się tego przekuć na jeszcze jedna bramkę która by zamknęła rywalizację , gratulacje dla Milanu bo to nie mały wyczyn patrząc na ostatnie lata i przewagę JUVE nad resztą ligi , mistrz będzie i tak jeden . FORZA JUVE !
Domen
Zarejestrowany od: 1612 dni
Ilość komentarzy: 143
Oceny: +945
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund 1. FSV Mainz 05 Niemcy Inter Mediolan Ajax Amsterdam
27.12.2016 / 17:15:35
he he dobry mecz. Ale ci Arabowie szejki we Włoszek w Katolicki kraju ciekawe i zastanawiające komedia to trochę jest:))
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 771 dni
Ilość komentarzy: 8612
Oceny: +40165
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
26.12.2016 / 12:06:33
Brawo Milan!! Wreszcie zdobyliście jakieś trofeum! Oby tak dalej! Mam nadzieję że w przyszłym sezonie zagracie w LM oraz zajmiecie wysokie miejsce w lidze!
bytom1920
Zarejestrowany od: 1460 dni
Ilość komentarzy: 1291
Oceny: +613
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
26.12.2016 / 11:04:29
Czemu tak dużo Arabów i różnego rodzaju ciawatych na trybunach ?
Oceny: +234
Albania Algieria Samoa Amerykańskie CA Boca Juniors Argentyna Belgia Bośnia i Hercegowina Vitória Santos Santa Cruz
24.12.2016 / 16:38:16
Tęsknie za Milanem i Man Unitad w lidze mistrzów... Choc nie jestem za nimi tak bardzo ale to kluby które poprostu musza tam być jak Kevin sam w domu w Boże narodzenie!!!
Oceny: +457
Bośnia i Hercegowina Chorwacja Arsenal Londyn Blackburn Rovers West Ham United AC Milan Polska Valencia Hiszpania
24.12.2016 / 11:56:55
Forza Milan !! puchar włoch jest nasz w 2017 i podium z taka gra. Suso bonaventura i pozamiatane. bacca musi wrucic do dawnej formy ! :>
Mladen
24.12.2016 / 11:37:13
/ -15
Wszystko pięknie, tylko dlaczego MIlan gral o Superpuchar? Juve w zeszlym sezonie wygralo wszystko, wiec powinni grac chyba z druzyna ktora zajela drugie miejsce w Serie A??? Nie? Czyli Napoli.. A nie siódmym Milanem.. Dziwne.
PrymusekPL
Zarejestrowany od: 92 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +80
Arsenal Londyn Liverpool FC Olympique Lyon AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
24.12.2016 / 11:47:24
Ktoś chyba nie rozeznany, otóż wyjaśniam - Mialn był finalistą Pucharu Włoch, w którym to przegrał z Juve(ale to już inna kwestia) Tak więc traktuje się to jakby zwycięzca ligi i pucharu, ewentualnie finalista pucharu, jeżeli zwycięzca pucharu to mistrz ;)
Mladen
24.12.2016 / 13:09:49
dzieki :D ale ogarnalem temat wczesniej ;)
24.12.2016 / 11:24:55
Coraz lepiej dzieje się w Mediolanie :) coś czuję ze tą ligą z roku na rok będzie mocniejsza i nie będzie tak wielkiej dominacji Juventusu :)
PrymusekPL
Oceny: +80
24.12.2016 / 11:22:32
Bezcenne było wzruszenie przede wszystkim młodych piłkarzy Milanu, widać, że ten puchar był im bardzo potrzebny. Oby tak dalej!
24.12.2016 / 11:08:43
niesamowite, że Donnaruma jest ponad dwukrotnie młodszy od Buffona, który mógłby być jego ojcem :) oby Gigi grał jak najdłużej

24.12.2016 / 10:23:39
Moim zdaniem AC Milan zasłużył na ten tytuł ... Zmienił się nie do poznania , w Serie A prezentuje naprawdę ładny skuteczny poziom . Tak więc Gratulacje Rossoneri oby tak dalej :)
Filipek5983
Zarejestrowany od: 89 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +81
RSC Anderlecht Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
24.12.2016 / 10:12:34
Aj boli ta porażka... Ale nie ma co się dąsać. Wyrównany mecz i tyle. Zabrakło jedynie szczęścia. Milan zagrał dobre spotkanie i gratuluję im zwycięstwa.
HancockKlopp
Zarejestrowany od: 284 dni
Ilość komentarzy: 1544
Oceny: -5390
24.12.2016 / 07:42:15
Co Fabio Capello na ten mecz? Ogladał go w ogóle?
24.12.2016 / 07:41:53
/ -22
Co to był za słaby mecz. Tej ligi w ogóle nie da się już oglądać. Juve zszedł na psy od meczu z Interem jakieś trzy miesiące temu jest już tylko gorzej.
Cappy123
Zarejestrowany od: 368 dni
Ilość komentarzy: 590
Oceny: +3527
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Stoke City Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao Villarreal
24.12.2016 / 02:20:16
/ -12
Inter ma momenty , a Milan Poprostu sie poprawił , albo Poprostu kasa z Chin robi swoje ?
Tesyer
Zarejestrowany od: 1602 dni
Ilość komentarzy: 460
Oceny: +5758
Arsenal Londyn Polska Atlético Madryt Korona Kielce
24.12.2016 / 02:28:45
Jaka kasa z Chin? Przeciez w klubie nic sie nie zmienilo od przez ten krótki czas.
titanum.87
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15253
24.12.2016 / 02:02:06
/ -34
Juventus przypierdolił to z takim słabym Milanem? Niezły fart.
kitkas
Zarejestrowany od: 584 dni
Ilość komentarzy: 1317
Oceny: +11560
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
24.12.2016 / 01:06:14
Ho ho ho ,to ci niespodzianka ,stary poczciwy Milan przebudził się,fajnie ,bo pamiętam czasy gdzie grali poczciwą piłkę i nie było na nich bata:) gratulacje !
blizzarder
Zarejestrowany od: 1278 dni
Ilość komentarzy: 383
Oceny: +2066
Arsenal Londyn
23.12.2016 / 23:42:09
Dla Milanu to bardzo ważne zwycięstwo. Każde trofeum, nawet niewiele znaczące spaja drużynę i daje przekonanie, że praca nie idzie na marne i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Po prostu mega kop motywacji i pozytywnego nastawienia. Dla Juve wygrana byłaby czymś miłym, ale za tydzień nikt już nie będzie nawet o tym pamiętał.
Oceny: +662
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona Rayo Vallecano Korona Kielce
23.12.2016 / 22:51:00
następny mem na meczykach ,,, -florentino perez-halo milan to ile za tego Donnarumme?,,
duki
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 729
Oceny: +1622
Bayern Monachium AC Milan
23.12.2016 / 22:45:31
ktoś tu pisał ze Dybala strzeli Hat-tricka hehe a on nawet karnego nie strzelił:D Forza Milan powoli powoli wrócimy do EUROPY.
luNq69
Zarejestrowany od: 703 dni
Ilość komentarzy: 5619
Oceny: +28554
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
23.12.2016 / 23:41:06
no wiesz Ronaldo tez mial jakies rekordy pobijac w LM zwlaszcza w meczach z Legia... mi sie wydaje ze tu duze znaczenie ma podejscie druzyny do meczu, to kto kogo kryje, ktore dziala prziciwnika staramy sie eliminowac a ktore "odpuszczamy" itp itd... kiedy przeciwnik kryje bardziej strefa i stara sie "rowno pokryc" przeciwnika pod swoja bramka to wtedy gwiazdy moga blyszczec, strzelac gole itp... tylko najwieksi nic sobie nie robia z taktyk przeciwnika
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 272 dni
Ilość komentarzy: 2323
Oceny: +12563
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
23.12.2016 / 22:25:46
Brawo dla Milanu w końcu cos wygrali ale zasłużyli jak najbardziej !
mrino
Zarejestrowany od: 65 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +882
Liverpool FC Borussia Dortmund AS Roma Legia Warszawa Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt
Oceny: +448
Chelsea Londyn Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Polska Real Madryt
23.12.2016 / 21:33:04
Brawo Milan.Druga połowa bardzo dobra, pierwsza trochę słabsze.W dogrywce na odwrót, no i potem karne.Przed meczem jako kibic Milanu marzyłem o wygranej w trakcie meczu wierzyłem a po meczu się cieszyłem
23.12.2016 / 21:02:08
Brawo dla Milanu, podeszli chyba troche ambitniej i wygrali. Karne wiadomo loteria, ale korzystając z okazji napisze że Mandzukic to ciota. Szkoda takiego wyniku na jubileusz Buffona, ale cóż..
Wracaj najdroższy Milanie na właściwe TORY

Pamiętam jak bywaliście w finałach Ligi Mistrzów niech tamte lata wrócą, wielkiego MILANU!!!!!!!!!!!!!!
Rafiko25
Zarejestrowany od: 96 dni
Oceny: +24
Chelsea Londyn Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Bayer Leverkusen AC Milan Fiorentina Legia Warszawa Lech Poznań Polska
23.12.2016 / 20:50:05
Może w pierwszej połowie nie szło chłopakom najlepiej ale w drugiej części spotkania, dogrywce i karnych pokazali serducho. Osobiście najbardziej podobała mi sie gra Suso, Jacka i Abate który grał dzisiaj swój najlepszy mecz od bardzo dawna - dopóki był na boisku nic nie przeszło prawą stroną.Oczywiście pochwała należy sie też Donarummie - perfekcyjna parada przy karnym Dybali.A widok cieszącej sie ze zwycięstwa drużyny a szczególnie płaczącego ze wzruszenia Locatellego - bezcenny.Forza Milan!To przełomowy sezon!
Karolinka1996
Zarejestrowany od: 246 dni
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +1565
Juventus Turyn Włochy Legia Warszawa
23.12.2016 / 20:42:41
Szkoda że Juve przegrało ale Milan to też świetny klub. Niech wracają do Champions League
23.12.2016 / 20:39:50
Gratulacje za zwyciestwo dla Milanu:) Szkoda ze Juve nie wygralo bo Buffon mialby fajny jubileusz no ale coz. Forza JUVE
Foms933
Zarejestrowany od: 62 dni
Oceny: -71
23.12.2016 / 20:38:52
/ -27
Wydarzyło się cos niesamowitego menel wypił kał murzyna jak ?
W żabce murzyn obkalił kałem cały sklep to menel z smakiem wylizał kał to czysta i połknął . Menele kochają kał murzyński
Oceny: +1958
AFC Bournemouth Olympique Lyon AS Monaco PSG Bayern Monachium AS Roma Napoli Legia Warszawa Polska
23.12.2016 / 20:34:37
Dawniej mecze Juventusu i Milanu to było piłkarskie wydarzenie, które elektryzowało całą Europę. Szkoda, że to już nie ten Milan.
abradrb
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 61
Oceny: +420
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Wisła Kraków
23.12.2016 / 20:29:35
Brawo Milan! Oby to był początek powrotu tego klubu na należne im miejsce w Europie!
23.12.2016 / 20:28:53
Bardzo przyjemny mecz dla oka! Wymarzone zwycięstwo po rzutach karnych napawa optymizmem :)
Jak już ktoś wspomniał wcześniej świetne młode pokolenie w Milanie :)
Forza Milan!
Adamken
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 630
Oceny: +11974
23.12.2016 / 20:27:02
Brawa należą się dla obu zespołów za naprawdę fajny mecz :) Wygrana Milanu niesamowicie cieszy! Forza Rossoneri!
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 597 dni
Ilość komentarzy: 2283
Oceny: +13548
Polska Termalica Nieciecza
23.12.2016 / 20:25:49
Brawo Milan! Cieszy mnie ich zwycięstwo.
23.12.2016 / 20:23:40
Bardzo ciekawy mecz :) Milan naprawdę już całkiem dobrze gra :)
Ercio98
Zarejestrowany od: 73 dni
Oceny: +30
Stoke City Bayern Monachium Bayer Leverkusen
23.12.2016 / 20:23:12
brawo MILAN świetna młoda kadra z ambicjami wielu zakocha się na nowo w tym klubie.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 939 dni
Ilość komentarzy: 1107
Oceny: +7252
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
23.12.2016 / 20:23:08
Nareszcie po paru latach Milan wygrał jakieś trofeum! Piękna i szczera radość Galianiego, który kończy przygodę z Milanem pucharem. Forza Milan!
kamil559
Zarejestrowany od: 1311 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +7210
Arsenal Londyn AC Milan
23.12.2016 / 20:21:56
Brawo Milan, nie odpuszczali przez cały mecz, karne co prawda loteria, ale zasłużyli na zwycięstwo, kurwa ide pić
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 165 dni
Ilość komentarzy: 1025
Oceny: +8077
Valencia FC Barcelona
23.12.2016 / 20:21:01
Mecz był bardzo wyrównany, fajnie że Milan wygrał :)
MeXoPL
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +612
23.12.2016 / 20:20:18
Pięknie Donnarumma !!! Milan Milan <3 Superpuchar Włoch jest nasz. Dobry mecz wszystkich, ja osobiście wyróżniam Suso <3
23.12.2016 / 20:20:16
Brawo Milan! Skazywani na pożarcie przez Juventus, pokazali że potrafią, że nie przestraszyli się Juve i wygrali ten finał.
Toxic 18
Zarejestrowany od: 1144 dni
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +1437
Manchester United PSG AC Milan Polska Sporting Lizbona Zenit
23.12.2016 / 20:19:42
I proszę trofeum dla Milanu,forma powraca rządy Juve obalone,i takie święta to ja rozumiem :)
El Tigre
Zarejestrowany od: 1200 dni
Ilość komentarzy: 489
Oceny: +4322
Southampton FC Juventus Turyn Włochy Polska
23.12.2016 / 20:30:24
Gratuluje trofeum i dobrego meczu, ale nie przesadzajmy z tym "obaleniem Juve", bo to tylko superpuchar, a Milan wciaz lata swietlne w Juve jako druzyna :)
Toxic 18
23.12.2016 / 20:37:26
No może przesadziłem przyznaje,ale to z euforii po meczu,puchar jest Juve pokonane nic więcej nie ma znaczenia :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - AC Milan 1:1 23.12.2016 wynik: 1:1 (3:4) z dnia 23.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.