Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt
Ilość komentarzy: 7238
Oceny: +38468
Juventus Turyn
01.01.2017 / 13:43:02
Fantastyczna forma trwa dalej. Zmiatają jak leci, wyjdą z każdej sytuacji. Chelsea nie ma sobie równych na wyspach teraz.
GrimReaper777
Zarejestrowany od: 113 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +102
Manchester United
01.01.2017 / 13:05:20
Stoke trochę postraszyło pretendenta. To dowód na to, że nawet będąc na pierwszym miejscu ze sporą przewagą punktową nie można czuć się w 100% bezpiecznie. To także sygnał dla reszty stawki, skoro da się wbić Chelsea bramki i to na tak trudnym terenie jak Stamford, to można ich też pokonać. Świetna sprawa w kontekście dalszej ligowej rywalizacji;)
/ -81
Szkoda, że Chel$ea nie straciła punktów. Niestety znowu autobus wypełniony kasą wygrał ze sportem.
01.01.2017 / 11:46:05
Chelsea idzie po to mistrzostwo Anglii jak burza. Zmiatają wszystkich z powierzchni, myślę że z Conte w następnym sezonie będą też jednym z głównych faworytów do wygrania Ligi Mistrzów, bo to co oni pokazują w tym sezonie to klasa sama w sobie.
abciu777
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 513
Oceny: +2023
FC Viktoria Plzen Arsenal Londyn Podbeskidzie Polska
01.01.2017 / 09:53:10
Conte majac ten sam sklad co Mourinho przed nim , potrafi osiagac wytyczone cele. A ten portugalczyk to zwykly nieudacznik i megaloman.
kemot123
Zarejestrowany od: 84 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +176
Manchester United Liverpool FC AS Monaco Borussia Dortmund Juventus Turyn Atlético Madryt
01.01.2017 / 12:39:24
Fanem Mou nie jestem ale nieudacznik to za dużo powiedziane bo to on głównie zbudował skład Chelsea. Conte zdaje się, że sprowadził jedynie Marcosa Alonso. Bo sorry ale to jest ignorancja jak trener drużyny komentuje pozyskanego zawodnika (N. Kante) "nie wiedziałem o jego istnieniu". Fakty są takie, że Mou odbudował Chelsea po latach w środku tabeli a jego ostatni powrót nie był udany. Poczekajmy z oklaskami nad Conte do końca tego sezonu i w następnym kiedy będzie grał na dodatkowym froncie (Liga Mistrzów). Wtedy zobaczymy jak trafne decyzje kadrowe podejmie - bo jak na razie on korzysta z odkrytych zawodników ale jeszcze żadnego nie odkrył - Hazard i tak mu szatnię rozwali
sankyat
Zarejestrowany od: 112 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +823
02.01.2017 / 15:35:29
Kante , Luiz , Alonso i Batshuyai ten ostatni nie gra to są piłkarze sprowadzenie przez Conte oraz przywrócenie z piłkarskiego niebytu Mosesa , którego wszyscy odsylali na wypożyczenia nawet nie rozmawiając z nim , dostał szansę i spłaca zaufanie bardzo dobra gra . Sezon jeszcze długi, zobaczymy na koniec.

Mówienie że Hazard i tak rozwali szatnie jest tak samo mądre jak zwołanie winy na Eve Carneiro . Gdy ego trenera jest większe niż chęć poprawy gry to ja dziękuję . Problemy w zeszłym sezonie nie zaczęły się w trakcie sezonu a już przed nim na obozie przygotowawczym.
Oceny: +113
Chelsea Londyn AC Milan Polska Real Madryt Stal Mielec Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz
31.12.2016 / 21:36:43
Długo tym remisem się Stoke nie nacieszyło. Brawo Willian. Brawo Fabregas. Brawo The Blues. Jak będziecie grali tak dalej to majster na pewno będzie nasz.
/ -50
jak Chelsea wygra kolejny mecz wyjazdowy z kogutami to ok klasa bo narazie to mają słabych przeciwników a ligę mistrzów oglądają w tv . I kontuzje nie męczą the blues . także czym się jarac
31.12.2016 / 20:41:10
Tutaj nie ma ogórków a jak uważasz że koguty united i city to ogórki to wpyte masz haha
Oceny: +2842
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
31.12.2016 / 19:15:55
Conte dopiero pare miechów trenerem Chelsea a już bije rekordu.
CollGuy2000
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +19
31.12.2016 / 18:54:59
Trzy piękne bomby w wykonaniu Chelsea, jedna ładna główka Cachila i dwie fartowne bramki Stoke. Gratulacje Chelsea! 13 wygrana z rzędu!
chelseamiszcze
Zarejestrowany od: 224 dni
Ilość komentarzy: 70
Oceny: +1238
31.12.2016 / 18:25:21
To jest kurwa prawdziwa Chelsea, walczy i nie odpuszcza aż do końca. Mistrz musi być nasz, nie ma chuja we wsi. Happy New Year everyone.
Emil1314
Zarejestrowany od: 523 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: -41
Chelsea Londyn Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
31.12.2016 / 18:32:19
akurat poza strzeleniem dwóch bramek to willian grał przeciętnie. Opóźnia grę i "czegoś" mu brakuje do gry kombinacyjnej z Edenem i Diego. Wolę Pedro w pierwszym składzie
31.12.2016 / 18:21:56
Dziekuje Chelsea !!! Teraz wiem ze 2017 bedzie wspaniałym rokiem !!!!

Szczęsliwego Nowego Roku : ) : * WSZYSTKIM :)
user12345
Zarejestrowany od: 268 dni
Ilość komentarzy: 42
Oceny: +214
31.12.2016 / 21:02:56
Hah, jako fan Realu, myślałem tak samo o roku 2015.
31.12.2016 / 18:03:19
Gol za gol, świetne widowisko i kolejna wygrana. Piękna bramka Costy na 4-2. Passa trwa, to już 13 wygrana z rzędu oby to trwało i trwało... :)
Andrew_Sparrow
Zarejestrowany od: 195 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +1159
Tottenham Hotspur AS Roma Legia Warszawa Zagłębie Lubin
31.12.2016 / 18:02:26
Dobry mecz !!! Chelsea idzie po Majstra...-zobaczymy kto straci punkty wieczorem (Liverpool czy City)..ale przewaga i tak juz jest spora...Brawa dla Stoke-Chelsea rzadko traci 2 bramki u siebie...
Omega31
Ilość komentarzy: 1131
Oceny: +6224
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
31.12.2016 / 18:00:45
Od zwyciestwa do zwyciestwa,meczu nie moglem obejrzec bo mi zaden stream nie dzialal w robocie,ale szkoda wielka ze nie widziałem
sebcik77
31.12.2016 / 18:06:58
ja zawsze oglądam na viplegue tam nigdy nie ścina i nie ma reklam po angielsku i jakość super
01.01.2017 / 13:11:13
Panowie jeżeli chodzi o oglądanie meczu w sieci to polecam stronkę livesport.ws wystarczy ściągnąć ace streama i sopcasta i na luzie oglądacie wszystkie mecze których nie puszczają w tv. Jedyny minus taki że komentarz jest prawie zawsze po Tusku ale rekompensuje to jakość HD bez ścinania :)