Ilość komentarzy: 12
Oceny: -15
Argentyna Brazylia Manchester City Borussia Dortmund Lech Poznań Polska FC Barcelona Hiszpania
04.01.2017 / 21:01:12
Aguero kolejny gol na mistrzostwo nie mają już szans ale może 2 miejsce na koniec sezonu i król strzelców Aguero.Może jeszcze dojdą jakieś transfery w zimowym okienku dla City.Zobaczymy
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 338 dni
Ilość komentarzy: 2717
Oceny: +15517
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
03.01.2017 / 13:47:47
Aguero co wcisnął, Sterling asysta życia haha a Bravo pokazał po raz kolejny że jest cienki
chamstwo
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 7326
Oceny: +39186
Juventus Turyn
03.01.2017 / 13:02:15
Zła informacja dla fanów City jest taka, że Guardiola sie raczej do błędu nie przyzna i Harta nie przywróci. Dobra, że Aguero potrafi strzelić z każdego kąta. W pierwszej chwili nie byłem pewien czy czerwo się należało ale powtórki rozwiały wątpliwości.
The_Shadow
Zarejestrowany od: 501 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +961
Manchester City
03.01.2017 / 02:35:09
Co Aguero strzelił, to poezja, po prostu bramka tak piękna, że Bravo, Bravo, Bravo!
Szkoda czerwonej kartki, ale 3 oczka wpadły.
02.01.2017 / 22:04:10
Bravo skakał przy wpuszczonym golu jakby mu stopy ujebali i wybijał się z samych pięt :) dramat
SIL3NT''
Zarejestrowany od: 132 dni
Ilość komentarzy: 125
Oceny: +1100
Polska
02.01.2017 / 21:48:10
Gratulacje dla City. Wygrali mecz grając w ''10''. Fernandinho musi panować nad emocjami. Kolejna czerwona kartka w tym sezonie.
ataraxul
Zarejestrowany od: 1151 dni
Ilość komentarzy: 390
Oceny: +3235
Manchester City Polska Real Madryt
02.01.2017 / 21:25:03
Wyjebcie mi tego czylijczyka z bramki. To sa jaja. Dobrze ze to nie byla akcja na remis bo chyba by go zlinczowali. Polecam ściągnąć z wypożyczenia Harta. Chyba juz wszyscy za nim tęsknią
daw1d11
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: -148
02.01.2017 / 20:19:54
Typy godne polecenia. Codziennie 1 typ. Sprawdź Nas!
02.01.2017 / 19:58:21
Sterling dostanie wysokie noty za styl od sędziów w kategorii "skoki do wody"
02.01.2017 / 20:16:32
Nie jestem przekonany czy on chcial nurkować, mam wrażenie, że on sie wywrócił po prostu xd
Konar
Zarejestrowany od: 1678 dni
Ilość komentarzy: 173
Oceny: +662
Manchester United Lech Poznań Polska Real Madryt
03.01.2017 / 18:53:18
Kempka trawy była :D On i Bravo wygrali ten mecz w kategorii "śmiechu warte" :DDD
pluszak
Zarejestrowany od: 468 dni
Ilość komentarzy: 235
Oceny: +1614
Manchester City FC Barcelona
02.01.2017 / 19:47:37
2 stycznia dopiero a już rozstrzygnięty konkurs na asystę roku!
virtualkris
Zarejestrowany od: 1109 dni
Ilość komentarzy: 256
Oceny: +2411
02.01.2017 / 19:32:34
Brawo dla Bravo, ten koleś to jest jakieś nieporozumienie, butów JH nie może nawet czyścić! Stawiam tezę, iż przez niego MC nic nie ugra w tym sezonie, bo Guardiola się do błędu za nic w świecie nie przyzna...
Andrew_Sparrow
Zarejestrowany od: 230 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +1160
Tottenham Hotspur AS Roma Legia Warszawa Zagłębie Lubin
02.01.2017 / 19:25:16
Ciekawe na ile meczy tym razem zawiesza Fernandinio...
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1158 dni
Ilość komentarzy: 5336
Oceny: +33165
Wisła Kraków Polska Real Madryt
02.01.2017 / 19:22:47
2 piękne gole MC ale Gurdiola jak i Klopp nie popisali się kupując bramkarzy...
Citizen Hass
Zarejestrowany od: 849 dni
Ilość komentarzy: 570
Oceny: +3725
Manchester City ŁKS Łódź Polska
02.01.2017 / 19:17:54
Nie rozumiem Fernandinho, trzecia czerwona kartka w tym sezonie. Co za głupiec wjeżdża w przeciwnika tak nieodpowiedzialne w środku pola. Tylko dzięki odrobinie szczęścia oraz precyzji Clichy'ego i Aguero wygraliśmy ten mecz bo nie można mówić o faulu na Sterling skoro biedak się potknął.
pluszak
02.01.2017 / 19:09:00
Genialna asysta Sterlinga przy 2 bramce. Maestro! Tak wywieść bramkarza w pole jednym zagraniem? Finezja!
marcin_82_
Zarejestrowany od: 466 dni
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +2034
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
02.01.2017 / 18:55:58
co Sterling odjebał przy drugiej bramce to nie wiem czy się śmiać czy płakać...
szymi123@wp.pl
Zarejestrowany od: 199 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +488
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska
02.01.2017 / 18:29:18
Guardiola już pewnie rezerwuje bilecik do Turynu majac w reku kwiaty z najszczerszymi przeprpsinami
cichi
Zarejestrowany od: 616 dni
Ilość komentarzy: 182
Oceny: +870
Liverpool FC
02.01.2017 / 18:32:19
To byłoby coś jak Guardiola by się ukorzył. Byłoby to wielkie wydarzenie porównywale z tym
02.01.2017 / 18:16:04
ładne bramki City i Bravo cały czas wysoka forma. Jest jednym z lepszych bramkarzy jeśli chodzi o wyjścia do piąstkowania.
bekazwas
Zarejestrowany od: 656 dni
Ilość komentarzy: 1460
Oceny: +2174
02.01.2017 / 18:15:45
Jak już Clichy strzela to wiedz, że coś się dzieje.
GanjaFan
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +35
02.01.2017 / 18:13:22
Zawsze byłem zdania, że Bravo to dobry bramkarz ale nie na PL. On nie ma warunków na tą ligę, mam cichą nadzieję że Hart jeszcze wróci do City i pokaże Guardioli że sie mylił
Konar
Oceny: +662
03.01.2017 / 18:58:03
Jest wiele lepszych klubów, które pewnie chciałyby żeby Hart u nich bronił. On nie wróci gdzieś gdzie go nie chcieli... Przynajmniej nie dopóki Guardiola tam będzie.
Orteel
Zarejestrowany od: 267 dni
Ilość komentarzy: 227
Oceny: +1668
Manchester City AS Roma Inter Mediolan FC Barcelona
02.01.2017 / 18:13:05
Lepiej zagrali w drugiej połowie w 10 niż do 32 minuty w pierwszej 11 na 11 ale cieszy wygrana w takich okolicznościach a Fernandinho bym zjebał w szatni cale 15 min co ten gość odpierdala znowu.
NsmFcBarCelOna
Zarejestrowany od: 135 dni
Ilość komentarzy: 509
Oceny: +2335
Francja FC Barcelona
02.01.2017 / 18:11:08
4 minuty i z 0:0 stało się 2:0 rywale musieli być w szoku.3 punkty wędrują do Man City.
02.01.2017 / 17:56:58
Mało brakowało a więcej czerwonych by się dla City posypało, a w 9 to już wątpię w ich zwycięstwo. Tak czy siak szanuje...
02.01.2017 / 18:00:02
bo rozpierdala systematycznie dobrze poukladany przez Pellegriniego zespol?
02.01.2017 / 18:04:47
nom dobrze poukładany zespół pellegriniego był o włos od zajęcia 5 miejsca w zeszłym sezonie. a mówienie że city grało gorzej tylko dlatego że guardiola wcześniej ujawnił ze zostanie trenerem the citizens jest mało inteligentne i mało wiarygodne.
miocinho
02.01.2017 / 18:11:27
dzisiaj od 5 miejsca tez ich jescze duzo nie dzieli.
bekazwas
02.01.2017 / 18:16:47
United za to blisko heh
miocinho
02.01.2017 / 20:13:46
gadamy o Guardioli.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Burnley FC 02.01.2017 wynik: 2:1 z dnia 02.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.