A było tak blisko, mielibyśmy sensacyjny wynik...
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +78
RSC Anderlecht Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
04.01.2017 / 21:17:31
Mecz kosmiczny! Najpierw 3:0 a pół godziny później jest już 3:3. Bournemouth za łatwo oddało sobie to zwycięstwo.
Gamer9576
Zarejestrowany od: 140 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: -15
Argentyna Brazylia Manchester City Borussia Dortmund Lech Poznań Polska FC Barcelona Hiszpania
04.01.2017 / 20:59:07
Nieprawdopodobny mecz Giroud zaczyna pokazywać klasę oby tak dalej.
żemykowski91
Zarejestrowany od: 244 dni
Ilość komentarzy: 261
Oceny: -253
Legia Warszawa
04.01.2017 / 20:54:38
nie chce juz mi sie krytykowac wengera, i smiac z 4rsenalu, bo to juz nawet smieszne nie jest tylko zalosne. Mniejsza z tym, ale nawet przecietny trener powinien zauwazyc, ze bramkarz jest do wymiany. Umowmy sie to nie jest juz ten Cech co kiedyś. Ale wenger to nawet nie jest przecietnym trenerem a zarzad niech ma wyjebane dalej na to wszystko. Powinni kibice sie zbuntowac i nie przychodzic na mecze to moze by sie cos ruszylo. Z bayernem sie szykuja ostre baty. Postawilem za 1000 zł i 450 zł podniose z ziemi. W monachium zero szans, a na wyjscie bayernu kursy maleja, wiec ani postawic nie idzie. Jebany 4rsenal
chamstwo
Zarejestrowany od: 1487 dni
Ilość komentarzy: 7431
Oceny: +40080
Juventus Turyn
04.01.2017 / 20:23:43
Nie wiem czy ktoś wierzył w powrót kiedy było 3:0. Co prawda to tylko punkt, ale może sie okazać cenny na koniec sezonu. Szacun za walke do końca.
04.01.2017 / 18:58:17
Nie umniejszam poziomu jakie prezentował zespół Bournemouth ale jeżeli był karny po faulu Xhaki to przy trzeciej bramce dla Bournemouth jest dokładnie taki sam faul na Bellerinie.
04.01.2017 / 17:43:40
Wenger to nie Ferguson. Juz chyba za dlugo tam jest moze czas na zmiany.
Oceny: +814
Bośnia i Hercegowina Chorwacja Arsenal Londyn Blackburn Rovers West Ham United AC Milan Polska Valencia Hiszpania
04.01.2017 / 15:47:57
/ -15
Już prawie miałem usunać Arsenal z ulubionych ,ale dzięki comebackowi uratowali wynik
wnw45
Ilość komentarzy: 4294
Oceny: +15494
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
04.01.2017 / 15:59:06
to usun bo typki co po jednej porażce tak robią sa chuja warci :)

04.01.2017 / 15:48:41
własnie w tym sezonie moze wypadna z top 4 i wkoncu przyjdzie jakis swieży trener z pomysłem.
Sszkutnyy
Zarejestrowany od: 330 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +114
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Atlético Madryt
04.01.2017 / 14:27:14
Powiem tak, wynik to by był jakby Arsenal wygrał 3 - 0 i wtedy można by im było gratulować wspaniałego meczu... Tak gratulujemy drużynie Boruca bo to oni zagrali fenomenalnie !!!
Arsenal jak chce grać fenomenalnie to niech zacznie wygrywać z TOP3 :) No chyba że ambicja Arsenalu jest znowu 4 miejsce.....
szymi123@wp.pl
Zarejestrowany od: 224 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +489
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska
04.01.2017 / 13:54:37
/ -30
TO NAPRAWDĘ BYŁ ZACIĘTY MECZ ALE I TAK POWINIEN WYGRAĆ ARSENAL MIAŁ LEPSZYCH ZAWODNIKÓW I LEPSZY SKŁAD ALE I TAK BRAWO ARSENAL!!!!!!
koeman21
Zarejestrowany od: 149 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +1203
Polska Real Madryt
04.01.2017 / 13:38:08
Super mecz Arsenal miał dużo szczęścia żeby dogonić wynik . Pierwsze dwie asysty to na takim farcie Arsenal miał , że Boruc nie miła co bronić.
04.01.2017 / 11:58:23
Mam nadzieję, że Perez dostanie więcej szans i złapie rytm meczowy. Skończył jto ak Van Persie.
Nedved
Zarejestrowany od: 1164 dni
Ilość komentarzy: 673
Oceny: +2594
Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
04.01.2017 / 10:58:25
Bellerin ????? hahaha Nawet WAWRZYNIAK zjada go na sniadanie.
wnw45
04.01.2017 / 15:47:21
dobra gosc ile razy bronił zespól to szok nie wyszedł mu mecz to juz sie sępy zleciały? na obrone ma jeszcze czas ale na tak młodego gracza to w ofensywie robi wielką różnice na +.
kitkas
Zarejestrowany od: 674 dni
Ilość komentarzy: 1598
Oceny: +14639
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn Real Madryt FC Barcelona
04.01.2017 / 10:58:02
Sędzia nieźle spierdzielił spotkanie,podyktował karnego po faulu,który można powiedzieć,że był popchnięty przez obrońcę,ok zasłużony,ale przy następnej bramce ,napastnik pchnął niemal identycznie i co? nie było faulu i za sprawą tego odbioru piłki Arsenal stracił gola...szkoda słów.
stygmat
Zarejestrowany od: 264 dni
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +1948
Chelsea Londyn Nantes Polska Motor Lublin
04.01.2017 / 12:36:25
w obu sytuacjach powinien być faul, sędzia był nie konsekwentny!
dabdabek
Zarejestrowany od: 254 dni
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +343
AC Milan Korona Kielce
04.01.2017 / 12:32:12
Moim zdaniem Xhaka zrobił ruch ręką czyli odpychał przeciwnika natomiast Frazier (czy jak mu tam) zagrał barkiem i ta minimalna różnica spowodowała reakcję sędziego.
kwiatek666
04.01.2017 / 14:29:16
Jestem dokładnie tego samego zdania. Nie wiem jak ktoś mający oczy mógł ocenić te sytuacje inaczej :)
zzzoro
Zarejestrowany od: 574 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +1089
Brazylia Arsenal Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Napoli Legia Warszawa Real Madryt Atlético Madryt
04.01.2017 / 09:05:44
Bellerin przymierzany do Barcelony? Bez żartów..
ogi31
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +53
Arsenal Londyn Lech Poznań
05.01.2017 / 21:44:54
Czytając takie i tym podobne komentarze,mam wrażenie,że tacy kibice jak Ty i tobie podobni tylko czekają na jakiś błąd czy wpadkę piłkarza czy to drużyny której się nie lubi i zaraz wasz pełno na różnej maści forach,żeby się pośmiać etc. Szkoda ,że nie doceniacie kiedy idzie im naprawdę nieźle. Najlepszym zdarzają się błędy i tyle! Jedni już Cecha wymieniają inni Hectora. Poczekajmy z ocenami za sezon i tyle.
wnw45
04.01.2017 / 15:45:13
nie przejdzie napewno podpisał kontrakt chyba do 2022. tak że spoko.
Alucard
Ilość komentarzy: 502
Oceny: +1158
04.01.2017 / 08:24:25
szpil zajebisty chociaz szkoda mi bylo bournemouth bo do memnto straty pierwszego gola grali koncertowo i nic nie zapowiadalo straty punktow z drugiej jednak strony jak sedzia wyrzucil ich kapitana to odstawili taka obrone czestochowy ze nawet mogli ten mecz przegrac
/ -12
Trzecia bramka myślę że powinien być faul na baleronie . ale cóż z wyniki 3 0 wyciągnąć to czapki z głów jednak wynik . kiepski myślałem że odrobimy do Liverpoolu a jutro Chelsea straci pkt . cóż brawo Lucas piękna brama
marchev
Zarejestrowany od: 200 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +445
Hull City AS Monaco Bayern Monachium Islandia Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona
04.01.2017 / 02:01:36
Giroud w zajebistym gazie.
zwariowani.forever@gmail.com
Zarejestrowany od: 156 dni
Ilość komentarzy: 117
Oceny: +57
Albania Argentyna Dinamo Minsk Białoruś RSC Anderlecht Belgia Bośnia i Hercegowina Brazylia Bułgaria Dinamo Zagreb
04.01.2017 / 01:21:13
Prawda jest taka, że do momentu wejścia Pereza do którego jako jedynego nie można mieć pretensji, piłkarzom się nie chciało i to było widać chociażby po tym co prezentował Bellerin i Ramsey gdyby nie odpuszczali nie było by straty 1 gola nie ma co tego wyniku i gry zwalać na zmęczenie bo w ostatnich 20 minutach potrafili zapieprzać żeby sobie i kibicom nie przynieśc wstydu co moim zdaniem i tak się nie udało :/ ani na sędziego, bo to był faul z typu sędzia może gwizdnąć, ale nie musi, ten takie odgwizduję i ok swoją drogą która to już taka akcja gdzie Xhaka odpierdala to ja nie wiem ehh żal było to oglądać chociaż nie ma co Bournemouth w tym sezonie bardzo milo zaskakuję swoją postawą oraz motywacją w premier league
Kanonier4
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +4
04.01.2017 / 01:14:59
Skoro sędzia widzi faul w starciu Xhaki to do k***y nędzy czemu puszcza akcje przy 3 bramce dla BOU ?!?!?!
04.01.2017 / 01:03:40
To co ma Xaka w głowie chyba nikt nie wie.. nie ma chyba drugiego zawodnika w PL który robi tak bezmyślne faule. Ale meczycho dobre
04.01.2017 / 00:13:45
Szkoda, że nie udało się tego jeszcze wygrać. Gdyby weszli na takie obroty od początku spotkania to wtedy w ogóle nie musieliby odrabiać. Ale stało się to co się stało, w zeszłym roku by im Bournemouth jeszcze czwartą wpakowało i by szans nie było na wielki powrót
SIL3NT''
Ilość komentarzy: 125
Oceny: +1100
Polska
04.01.2017 / 00:07:09
Takie mecze aż chce się oglądać. Bardzo dobre widowisko.
wnw45
04.01.2017 / 00:02:00
/ -14
Zaczęło sie chujowo ale skończyło niezle. mecz na wyjeździe 3 bramki w plecy wiec wynik 3:3 jest ok.
/ -10
Niesamowite spotkanie, Arsenal to są prze walczaki...
04.01.2017 / 00:11:47
Sprawdź sobie na Mozilli - Mi na Chromie końcówkę zacięło ale na mozilli idzie.
03.01.2017 / 23:21:07
brawo za walke wiecznie 4? od 2000 r bylo 5 takich sezonow ale od 2000 nie wypadli poza 4 a reszta gigantow??? mysle ze to nie problem wengera tylko polityki klubowej ktora na pierwszym miejscu stawiaja finanse
mefeklwa123
04.01.2017 / 01:25:32
Bo w bece z 4 Arsenalu nie chodziło o to, że Arsenal zajmuje niby ciągle 4 miejsce tylko w momencie gdy klub był w kryzysie Arsene Wenger powiedział, że w takiej sytuacji 4 miejsce jest jak trofeum, ale oczywiście cebulaczki nie rozumiejące anglików dopisały sobie do tego swoją ideologię i teraz tak wszyscy powtarzają mimo, że angielscy kibice już dawno z tego nie śmieszkują :d
dabro
Zarejestrowany od: 141 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -14
03.01.2017 / 23:16:22
Conajmniej 3 z tych 6 bramek nie powinno wpaść. 2 cech i 1 boruc. Chyba za niedlugo Arsenal będzie żałował że zrezygnował ze Szczęsnego.
TenisDhomalla92
Zarejestrowany od: 272 dni
Ilość komentarzy: 93
Oceny: +764
Manchester United Liverpool FC AC Milan FC Barcelona
03.01.2017 / 23:54:13
Ty jesteś powazny ?? Po 1 zlym meczu Cecha chcesz zeby Szczesny wrocil do Arsenalu ?? Brak slow mi na Ciebie
03.01.2017 / 23:31:03
Ale z tego co mi sie kojarzy to chyba Roma ma klauzule pierwszowykupu, ale może sie myle, bo z tego co pamiętam to takie rozmowy były.
Pijak87
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +24
04.01.2017 / 01:34:46
wiesz co to znaczy klauzula pierwokupu ?

To znaczy ze jak by arsenal chcial sprzedac szczesnego do innego kulbu niz roma najpierw dzwonia do nich i pytaja sie czy akuwuja klauzule i placa sume wpisana w klauzule

A wojtek jest na wypozyczenia w klazula wiec jako macierzysty klub nie musi go sprzedawac
bolo85
Zarejestrowany od: 1540 dni
Ilość komentarzy: 1806
Oceny: +3196
03.01.2017 / 23:11:24
Wrócili z dalekiej podróży. Giroud mistrz ostatnich minut. Ile on daje im punktów w ostatnich 5 minutach. Dziwne że po bramce na 3:3 zamiast po piłkę zapierniczać i walczyć o pełną pulę to zaczął pajacować przy lini bocznej heh.
luNq69
Zarejestrowany od: 793 dni
Ilość komentarzy: 6070
Oceny: +30984
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
03.01.2017 / 23:09:09
fajna cieszynka Giroud
Oceny: +764
03.01.2017 / 23:05:44
Dziadzia narzekal ze malo dynamicznych meczow w Premier league, to ma :)
/ -17
co juz teksty na pocisk gotowe a tu chuj trzeba na inny mecz zostawić? masz notatnik zapisz sobie.
K.R.U.L.
04.01.2017 / 09:43:26
Co typo spina xD bylo tak jak mowisz, cieszylem sie niesamowicie gdy widzialem 3:0- Dokladnie tak jak ty gdy boro wygrywalo 0:1 z United :)
wnw45
04.01.2017 / 15:43:59
nic mnie nie ciesza przegrane innych zespolow po przegranej nie cisne po innych zespołach. Jedyne co napisalem ze bramka ibry nieprawidłowa bo za agresywnie wjechał.a wasze wyniki to mnie nie interesuja. elo
Puc3keop
Zarejestrowany od: 142 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +19
03.01.2017 / 23:00:46
Arsenał w tym sezonie złamie swój stereotyp nie będzie arsenal 4 tylko 5 albo 6 Hahahhahahahahah
maxxxxx
Zarejestrowany od: 476 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +1917
03.01.2017 / 22:56:24
Ty byś się wściekł a ja się wściekłem !!!!
03.01.2017 / 22:53:31
Już byłem pewien, że Arsneal przegra to spotkanie a tutaj zaskoczenie :O Szacun dla nich za ten comeback. Jednak United i Tottenham coraz bliżej i może zamiast skupiać się na mistrzostwie, skupić się na wywalczeniu sobie pierwszej czwórki...
03.01.2017 / 22:50:07
Arsenal szacunek za walkę do końca a Wiśnie pięknie spierdoliły mecz. 3:0 wygrywać i zremisować dramat.
bolo85
03.01.2017 / 23:01:48
I tak City i United, a może nawet jutro Tottenham odrobili 2 pkt do Arsenalu i Liverpoolu. Sezon trwa.
MU4EVER
03.01.2017 / 23:04:30
Wszystko na to wskazuje. Pożyjemy zobaczymy jeszcze kilka miesięcy zostało.
bolo85
03.01.2017 / 23:17:52
Dlatego z przymrużeniem oka czytam tych wszystkich co z Chelsea zrobili już mistrza.
daw1d11
Ilość komentarzy: 19
Oceny: -148
Manchester United
03.01.2017 / 22:49:58
/ -22
Bardzo wysoki % wygranych. Codziennie 1 typ. Sprawdź Nas!
Slavkooo
Zarejestrowany od: 158 dni
Oceny: +243
03.01.2017 / 22:49:50
Piękna kolejna walka do końca, szkoda Boruca (polski sentyment) bo nie miał szans przy żadnej bramce. Życzę powodzenia w dalszych meczach :)
Oceny: +8631
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
03.01.2017 / 22:48:56
Znakomite spotkanie i walka do końca !!! Pięknie Arsenal i dziękuje za piękną grę !!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AFC Bournemouth - Arsenal Londyn 03.01.2017 wynik: 3:3 z dnia 03.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.