Ilość komentarzy: 7455
Oceny: +40351
Juventus Turyn
08.01.2017 / 19:16:08
Sprawa załatwiona w pół godziny. Modric jest świetny, bezcenny zawodnik. Naprawde widać siłe w Realu, żadnego widma zadyszki ani nic.
matmas
Zarejestrowany od: 741 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +441
Chelsea Londyn Bayern Monachium Napoli Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt KSZO Ostrowiec
08.01.2017 / 14:37:58
BRAWO REAL!!!!
Musimy utrzymać lidera do końca sezonu!!!
08.01.2017 / 11:21:36
Wygrywanie takich meczy to koniecznosc. Licze na wygranie ligi w tym sezonie, sa na dobrej drodze. Nalezy pamietac jednak, ze do konca sezonu jeszcze wiele kolejek, a na tym etapie rozgrywek taka przewaga nie przesadza o tytule. Takze koncentracja i chlodne umysly musza byc.
07.01.2017 / 21:13:52
Dobry mecz, Modrić najlepszy pomocnik obecnie na świecie.
mariokurc
Zarejestrowany od: 149 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +4
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn Napoli Polska Real Madryt
07.01.2017 / 17:57:28
beznadziejny skrot, wiekszos czasu pokazane jest jak sie ciesza, a mnie wystarczy akcja po ktorej strzelona jest bramka
eddy8
Zarejestrowany od: 412 dni
Ilość komentarzy: 233
Oceny: +1906
Real Madryt Odra Opole
07.01.2017 / 18:28:22
są dwa skróty - długi i krótki Ty wybrałeś drugi czyli dłuższy... więc po co ten komentarz?
iamunited
Zarejestrowany od: 386 dni
Ilość komentarzy: 343
Oceny: +3068
Manchester United West Ham United Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
07.01.2017 / 17:41:43
Bardzo dobrze wykonany trening przez Real :)
rafi509
Zarejestrowany od: 1676 dni
Ilość komentarzy: 1857
Oceny: +10692
Lech Poznań FC Barcelona
07.01.2017 / 17:36:41
Jest moc w tej ekipie, trzeba im to przyznać. W tym momencie nie ma mowy o odrabianu strat przez Barce, trzeba się starać aby przewaga Realu jeszcze bardziej nie wzrosła.
luNq69
Zarejestrowany od: 799 dni
Ilość komentarzy: 6074
Oceny: +31004
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza
07.01.2017 / 17:27:41
imponujace seria meczow bez porazki
Filipek5983
Zarejestrowany od: 185 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +78
RSC Anderlecht Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
07.01.2017 / 17:22:23
To było do przewidzenia że Real wygra ten mecz, szczególnie gdy podejmował on Granadę na własnym stadionie.
leniwiec
Zarejestrowany od: 275 dni
Ilość komentarzy: 2015
Oceny: +7121
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
07.01.2017 / 16:50:58
To akurat była formalność, Granada idzie do spadku więc Real po prostu musiał to zrobić. Świetnie, że został wyrównany rekord meczów bez porażki pod wodzą Zidanea, z Sevillą mam nadzieję, że Królewscy go pobiją. Oby do przodu.
/ -12
Wszystko fajnie, ale cholernie mi przykro gdy Morata siedzi na ławie a obecnie zjada Benzeme na śniadanie. :/
07.01.2017 / 16:32:43
Wreszcie Isco zagrał na swoim poziomie. Co prawda przeciwnik z całym szacunkiem nie zbyt wymagający ale Real Madryt jest zaskakująco równy w tym sezonie i ścióła punkty. Mam nadzieję, że FC Barcelona wygra z Villarrealem i nie straci kontaktu z Realem.
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 670 dni
Ilość komentarzy: 1474
Oceny: +7815
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
07.01.2017 / 16:05:37
Dobre meczycho, dobrze się to spotkanie dzisiaj oglądało ;)
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1369 dni
Ilość komentarzy: 8144
Oceny: -8796
07.01.2017 / 15:52:46
/ -26
Ech zeby to nie byly ogorki,tylko ktos z czolowki,to pieknie by to wygladalo.
SIL3NT''
Zarejestrowany od: 163 dni
Ilość komentarzy: 125
Oceny: +1100
Polska
07.01.2017 / 15:33:53
Gratulacje dla Realu. Królewscy wyrównali rekord Barcelony z 39 meczami bez porażki. Idą jak burza w tym sezonie.
07.01.2017 / 15:28:58
Dobry wynik. Fajnie, że znowu Isco strzelił a James miał asystę ;)
07.01.2017 / 15:11:53
Gdyby Ronaldo nie machał ciągle rękami to mogło paść dziś wiecej goli. Jednak i tak ładny mecz Realu i solidne zwyciestwo.
mefeklwa123
07.01.2017 / 16:07:00
A w czym ci to machanie przeszkadzało? wściekał się na siebie jak mu nie wychodziło, ale ogólnie zagrał dobry mecz i starał się jak każdy... więc nie bardzo rozumiem twój komentarz
kubulek7201
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 960
Oceny: +2908
SK Slavia Praga Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy Polonia Sparta Świdnica Górnik Wałbrzych Gwardia Koszalin
07.01.2017 / 15:13:49
Jeszcze mamy mecz zaległy tak że wszystko idzie w dobrym kierunku :)
07.01.2017 / 15:05:15
A co do kartki no to rzeczywiście czerwona się należała no ale dobrze że Carvajal nie doznał kontuzji...
brommik
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +2934
Liverpool FC Lech Poznań Polska Real Madryt
07.01.2017 / 15:03:15
najfajniejsze jest to że kto by nie grał czy to ultra podstawowi zawodnicy czy to zmiennicy :) tak naprawdę nie widać obniżenia jakości gry :D oby tak dalej z tymi rotacjami :)
mefeklwa123
07.01.2017 / 16:08:58
Dokładnie, to właśnie dzięki ławce Real idzie na rekord ;)
MrFreeSoul666
Zarejestrowany od: 828 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +741
07.01.2017 / 15:02:59
Dobry i łatwy mecz dla Realu. Mam wrażenie że nie grali i tak na 100% bo wynik byłby wyższy ale nie ma co się wysilać. Sezon długi teraz dwa mecze z Sevilla siły trzeba dobrze rozkładać. Rekord Barcelony wyrównany co bardzo cieszy i 6 pkt przewagi w Lidze :) Oby tak dalej HALA MADRID !
Zbynio0987
Oceny: +947
07.01.2017 / 15:02:47
Bardzo dobry mecz w wykonaniu całej ekipy Realu, w zasadzie to był mecz do jednej bramki...Rekord nieprzegranych meczy wyrównany, brawo oby tak dalej...
VamosBlancos
Zarejestrowany od: 751 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +3959
07.01.2017 / 15:02:27
A i ten tekst komentatorów ,,Real wchodzi w obrone Granady jak Norek do Krawczyków'' bezcenni oni są na tym Eleven :D
nemrod51021
07.01.2017 / 15:02:14
Tak jak się spodziewałem, szkoda tylko, że Isco zszedł tak szybko bo może Hat tricka by ustrzelił
Oceny: +741
07.01.2017 / 15:06:12
Chyba delikatny uraz po kopnięciu w 1 połowie. Dlatego pewnie woleli nie ryzykować. Nie ma po co :) a hattricka powinien juz wcześniej mieć :)
michal12466
Zarejestrowany od: 556 dni
Ilość komentarzy: 217
Oceny: +1929
Bayern Monachium Wisła Kraków Polska Real Madryt
07.01.2017 / 15:02:00
James znowu uzasadnia jak zależy mu na grze w 1 składzie wejście z ławki i od razu asysta poza tym w końcu real pokazuje swoją siłę w tym sezonie halla madrit!!!!!!!
07.01.2017 / 15:01:21
Przed meczem było wiadomo że nie będzie czego zbierać z Granady. Mecz poprawny taki spacerek przed ciężkimi pojedynkami :)
Oceny: +1127
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Portugalia
07.01.2017 / 15:00:22
Świetny Real, Casemiro dzisiaj najlepszy na placu, Marcelo też wiele ładnych zagrań, przyjemna gra dla oka Królewskich.
Pacikable
07.01.2017 / 14:59:23
Real w obronie wchodzi na zupelnie nowy poziom, Nacho sprawdza sie za Ramosa zajebiscie. Sedzia mial chyba dobry dzien bo za faul na Carvajalu czerwien nalezala sie jak psu buda
07.01.2017 / 16:22:31
Heh widze kibic FARTCWELONY. Oby ciebie jutro dupsko nie bolało po wpierdolu od Villarealu
Dziękuję kolego
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Granada 07.01.2017 wynik: 5:0 z dnia 07.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.