Ilość komentarzy: 11
Oceny: +45
Chelsea Londyn Radomiak Radom
09.01.2017 / 19:54:40
Czy w ogóle ktoś sprawdził w której lidze gra Peterborough United FC? To jest trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii czyli Polska Ekstraklasa. Aktualnie zajmują 7 miejsce w tabeli. Chelsea na takie mecze powinna ogrywać małolatów obarczając ryzykiem ewentualną porażkę.
daw1d11
Zarejestrowany od: 82 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: -148
Manchester United
09.01.2017 / 18:24:03
Bardzo wysoki % wygranych. Codziennie 1 typ. Sprawdź Nas!
09.01.2017 / 10:31:49
pedro jako wahadlowy daje rade - mysle ze warto aby conte sprobowal takiego rozwiazania w jakims spotkaniu ligowym, szczegolnie przeciwko druzynie, ktora tak jak np. west brom postawi autobus to łatwiej by bylo przez takie zasieki sie przebic bo jezeli chodzi o walory ofensywne to pedro zjada alonso na śniadanie no i dzieki temu willian moglby zachowac miejsce w 1 skladzie
09.01.2017 / 13:47:28
opierdalales wczoraj gałe to wszyscy zadowoleni co sie glupio pytasz, staraj sie tak dalej to moze awansujesz i bedziesz mogl sie wypinac :)
Omega31
Ilość komentarzy: 1127
Oceny: +6181
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
09.01.2017 / 01:15:58
Mecz przyzwoity,goscie mieli swoją szanse na początku,ale Chelsea to nie liverpool wygrac chce,ale cos mi mowi ze w kolejnym meczu klopp wystawi minimum pelny sklad
kgtrako
Ilość komentarzy: 1195
Oceny: +629
Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City AS Monaco PSG Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
08.01.2017 / 23:02:48
Pedro po raz kolejny kapitalny mecz brawo Chelsea przyjemnie sie oglada wsza gre:)
jupikajejMTF
Zarejestrowany od: 960 dni
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +117
Manchester City Polska
08.01.2017 / 22:59:19
Moim zdaniem czerwona słusznie pokazana, ale brameczki mega...
08.01.2017 / 21:31:59
Gratulacje dla Chelsea. Łatwe, spokojne i przyjemne zwycięstwo.
Budziula
Zarejestrowany od: 837 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +856
08.01.2017 / 21:14:52
Brawo Chelsea, dobry meczyk i świetne bramki :D Pedro powinien mieć hat-tricka ale i tak brawa dla niego - trafić w poprzeczkę z dwóch metrów też trzeba potrafić :D W końcu brawa dla Peterborough za amibicje i strzeloną bramkę! :D
Oceny: +483
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
08.01.2017 / 19:12:53
Brawo dla The Blues. Zagrali naprawdę fajny meczyk, co z tego, że rywal był słaby, ale to dobrze, że wygrali i pokazali, że porażka z Tottenhamem to tylko chwilowy wypadek przy pracy. W tym sezonie Chelsea jedzie po wszystko co może zdobyć :)
chamstwo
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 7231
Oceny: +38370
Juventus Turyn
08.01.2017 / 18:59:29
Ważny wynik dla morale Chelsea po tej bezradnej porażce z Totkami. Trzeba się szybko podnieść i widze, że tak zrobili. Czerwo dla Terry'ego można było oszczędzić, od listopada nie zagrał a tu schodzi z kartką.
malyr93
Zarejestrowany od: 823 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +242
Manchester United Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Lechia Gdańsk
08.01.2017 / 18:20:57
Wiedziałem że na Chelsea mogę liczyć brawo !
Dzepetto
Zarejestrowany od: 272 dni
Ilość komentarzy: 711
Oceny: +2838
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
08.01.2017 / 18:01:31
Chelsea znowu w gazie. Wiedziałem że się nie załamą :)
08.01.2017 / 17:56:03
Gratulacje. Prawie wszyscy dziś dobry meczyk. Średnio dziś Ivanović, ale to standard i można się przyzwyczaić. Najsłabszy był jednak Batshuayi. Grał samolubnie, dużo piłek tracił, w pewnym momencie bylo widać, że koledzy podają mu już tylko w ostateczności. Conte miał racje, Mitchy jest na tę chwilę za słaby na angielską piłkę, musi niestety więcej potrenować.
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1545 dni
Ilość komentarzy: 2732
Oceny: +10715
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
08.01.2017 / 17:55:06
Pewna wygrana, rezerwowi dostali szansę i czego chcieć więcej.
agento
Zarejestrowany od: 203 dni
Ilość komentarzy: 909
Oceny: +7363
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
08.01.2017 / 17:49:46
Pedro miał niezły mecz, ale setkę to fatalnie zmarnował.
BlueMonsterFT9
Zarejestrowany od: 1327 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +391
Chelsea Londyn Hertha BSC Berlin Lech Poznań Polska
08.01.2017 / 18:00:42
Racja, lecz Pedro coraz częściej pojawia się na liście strzelców. :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Peterborough United FC 08.01.2017 wynik: 4:1 z dnia 08.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.