Ilość komentarzy: 1468
Oceny: +7783
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
10.01.2017 / 23:41:37
To ja myslałem, że Valencia wygrała a tu się okazało, że Osasuna na końcu punkt zgarnęła o.O
Filipek5983
Zarejestrowany od: 179 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +78
RSC Anderlecht Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
10.01.2017 / 17:31:21
Kiedyś Valencia grała lepiej. Teraz musi się ratować przed spadkiem.
10.01.2017 / 16:33:55
Wkład Walencji w ten mecz żaden , osasuna grała prawie na Max i wynik 3-3 /, nani powoli wraca do gry wiec troche powinien zrobic różnicy

10.01.2017 / 10:45:08
Ten z Valencii co tak cierpiał po faulu po którym sędzia podyktował karnego nie wiedział co go boli i za co ma się złapać.
Oceny: +4213
Argentyna RSC Anderlecht Brazylia Manchester United Liverpool FC AS Monaco Nantes Bayern Monachium Borussia Dortmund Panathinaikos Ateny
10.01.2017 / 10:28:32
Ładny festiwal bramek. Takie mecze lubię.
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 2271
Oceny: +20508
Wisła Kraków Polska Real Madryt
10.01.2017 / 08:35:04
Nie dziwi miejsce w tabeli nietoperzy jak tak potrafią "oddać" mecz.
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 2371
Oceny: +8631
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
10.01.2017 / 08:05:36
Po przyjściu Garay'a, Montoyi czy Mangali nie sądziłem, że defensywa Valencii bedzie aż tak do bani. Reszta formacji także.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1074 dni
Ilość komentarzy: 1703
Oceny: +13753
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
10.01.2017 / 01:05:09
Sytuacja Valencii jest po prostu okropna. Nie dziwie sie ze kibice sa wsciekli, tym bardziej ze karnego zmarnowal i tak juz niesamowicie hejtowany Dani Parejo..
Mam nadzieje, ze Valencia utrzyma sie w la lidze, a w nastepnych sezonach sie odbuduje.
titanum.87
Zarejestrowany od: 404 dni
Ilość komentarzy: 3864
Oceny: -15318
10.01.2017 / 00:17:18
/ -12
I tu takie mecze zespołów z dołu tabeli a w Premier League co? a no gówno.
browq11
Zarejestrowany od: 1419 dni
Ilość komentarzy: 446
Oceny: +3754
Manchester United Polska
09.01.2017 / 23:00:19
Zemścił się ten nietrafiony w końcówce karny.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 1030 dni
Ilość komentarzy: 1221
Oceny: +8016
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
09.01.2017 / 22:59:11
/ -13
Możecie sobie minusować moje komentarze nt. Valencii, ale wszyscy wiemy, że niedługo trafią tam gdzie ich miejsce. Do Segundy.
browq11
09.01.2017 / 22:57:35
Ale Valencia się stoczyła... Szkoda bo lubie tą drużynę,
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 2017
Oceny: +28746
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
09.01.2017 / 22:50:23
Aż szkoda tej Valencii jak już któryś raz oglądam ich mecz to tracą punkty w końcówce...
Trochę nie ładnie grali pod koniec na czas i się to zemściło utratą 2 pkt.
Nie chciałbym byś na miejscu marnującego 11, która mogłaby zabić grę i dać pewne 3pkt.
Osasuna za to pokazała świetną postawę i po każdej straconej bramce odpowiadali bramką...
Dobry mecz dla neutralnego kibica.
09.01.2017 / 22:40:44
/ -17
Śmieszna valencia znowu bez zwycięstwa :))))
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Osasuna - Valencia 09.01.2017 wynik: 3:3 z dnia 09.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.