Bardzo ładny meczyk. Oby takich więcej :D
xquentus
Oceny: -116
15.01.2017 / 20:02:01
/ -14
2 mecze Realu do tyłu a oni i tak na prowadzeniu taka tam potężna katalonka :D jeszcze wpierdol z francuzami i kurwa jedyne co bedziecie mogli wygrac to obciągnięcie kutasa byłemu dyrektorowi . z fartem katalonskie kurwy :)
Dejwidosss
Zarejestrowany od: 140 dni
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +242
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Manchester United West Ham United Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Urugwaj
15.01.2017 / 13:03:19
Las Palmas rozgromione, ciekawe jak poradzą sobie z San Escobar.
kgtrako
Ilość komentarzy: 1195
Oceny: +629
Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City AS Monaco PSG Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
15.01.2017 / 12:59:41
wygrala barcelona z beniaminkiem brawo:))) wygrali 5 0 z dobrym zespolem(prawie jak bayern) gdyby real gral z las palmas gralli by z ogorkami
FoFokuś
Zarejestrowany od: 39 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +3
Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund AS Roma Wisła Kraków Legia Warszawa Polska FC Barcelona
15.01.2017 / 12:15:50
coz za sarkazm-boki zrywac,a tak na marginesie co tu pisac jak wszystko dziala niemal idealnie cieszy ucho i oko
GOMES Andre, SUAREZ Luis, TURAN Arda, ALCACER Paco, VIDAL Aleix
Swoimi asystami i golami pokazali, że nie tylko Leo gra w Barcelonie. Niedopuszczalna postawa.
SIL3NT''
Zarejestrowany od: 66 dni
Ilość komentarzy: 119
Oceny: +1023
Polska
15.01.2017 / 09:31:47
Gratulacje dla Barcelony. Premierowy gol Aleixa Vidala.
Jano32
Zarejestrowany od: 108 dni
Ilość komentarzy: 266
Oceny: +1393
Arsenal Londyn Liverpool FC Leicester City FC Borussia Dortmund AC Milan Polska FC Barcelona
15.01.2017 / 08:09:12
Brawo Barca ,jednak o mistrza będzie ciężko odrobić.
marczuczek05
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +24
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Ajax Amsterdam Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt
15.01.2017 / 08:00:50
Wywalili tego Dyrka z Barcy bo zle powiedzial na Messiego... powiedzial prawde sam calego meczu nie wygra... potrzebni sa mu koledzy z druzyny... glupie zachowanie ze strony Barcy.
Godzilla
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 826
Oceny: +6409
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
15.01.2017 / 15:36:20
Takie same zachowanie jak ich kibiców (co widać po Twoich ocenach) - mówisz prawdę o klubie ale minusy ;p
15.01.2017 / 12:55:37
naprawde z beniaminkiem wygrali wow szacun:)))
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 1964
Oceny: +6837
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
15.01.2017 / 01:21:48
Ładnie zagrały oby dwie drużyny w pierwszej części meczu i Las Palmas jeszcze się broniło lecz druga połowa rozwiał wszelkie wątpliwości ! Bravo Barca ! ;-)
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1272 dni
Ilość komentarzy: 7359
Oceny: -8914
15.01.2017 / 01:16:20
Za przeciwnika mieli kaleki typu Leczna.
J.L.VIALI
Oceny: +490
15.01.2017 / 12:21:09
osma lokata w tabeli wiec nie taka leczna, Jerry-spytaj Toma jak nie wierzysz,zreszta wszystkie druzyny powyzej 5go miejsca to faktycznie jakby juz inna liga-lalala liga
Kamilek9
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +1952
15.01.2017 / 01:10:13
Aleix Vidal pokazał co potrafi, mam nadzieję że nie zostanie skreślony przez Enrique
14.01.2017 / 22:15:49
A teraz postawic Sergi Roberto na srodku i zobaczymy czy aby nie mamy mlodego Iniesty. Poza tym moim zdaniem Busi i Alba musza ciut krocej grac bo sa baaardzo wazni a sezon dlugi
DzizuSS
Zarejestrowany od: 212 dni
Ilość komentarzy: 224
Oceny: +1259
Polska FC Barcelona
14.01.2017 / 22:15:29
Masakra.. co sie z nimi dzieje.. tyle setek zmarnowanych. Jak messi moze tak frajersko marnowac 1na1, to samo sui. Co to byly te zagranie wzdluz bramki.. no kwa..to wygladalo jak by zlecewazyli wszystkich na okolo bo "i tak cos strzelimy".. przy las palmas to wystarczy ale zagramy znowu z baskami czy kims mocniejszym i dupa..
/ -24
wygrali z La Palmas 5:0 i Real ma sie bac ? czego ? :D Tylko smiechłem po przeczytanie komentarza :D
14.01.2017 / 21:09:24
Świetna robota piłkarzy Barcelony .Oby tak dalej!!!!5:0 i po temacie!!!!Barcelona w tym meczu pokazała swoja siłę!!!!
luNq69
Zarejestrowany od: 703 dni
Ilość komentarzy: 5619
Oceny: +28554
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
14.01.2017 / 20:49:59
/ -10
1.Cillessen to ma zawsze mine jakby chcial dostac wpierdol.
2.Ladne dwie siaty turana jednym strzalem.
3.Niektorzy zawodnicy Barcelony przefarbowywuja cialo na mudzina?
4.Vidal w koncu bramka...
5.Cillessen to zawsze ma mine jakby chcial dostac wpierdol.
6.Messi nie strzelil z wonego bo sedzia nie probowal robic w bambuko Barcelony.
7.Vidal zagral na nosie Luisowi Enrique ktory na niego nie stawia.
8.Cillessen to zawsze ma mine jakby chcial dostac wpierdol.
leniwiec
Zarejestrowany od: 178 dni
Ilość komentarzy: 1534
Oceny: +6314
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
14.01.2017 / 20:28:00
Ten piszczący komentator jeszcze gorzej drażni niż pierdolenie Hajty. Brawo dla Blaugrany, nie pozostawiła wątpliwości rywalowi.
Ciotka Szkawranka
Zarejestrowany od: 761 dni
Ilość komentarzy: 427
Oceny: +2140
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
15.01.2017 / 06:23:59
ja go lubie mi to w ogóle nie przeszkadza, wnerwia mnie to hiszpanskie gol gol gol...
rafi509
Zarejestrowany od: 1579 dni
Ilość komentarzy: 1747
Oceny: +9543
Lech Poznań FC Barcelona
15.01.2017 / 04:44:39
Od pana Hudsona to się, za przeproszeniem, odpierdol.
leniwiec
15.01.2017 / 12:03:37
Za przeproszeniem, rzucaniem mięsem w moją stronę bez powodu pokazałeś klasę.
Oceny: +928
Brazylia Liverpool FC Leicester City FC Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona
14.01.2017 / 19:58:37
Messiemu znudziło się strzelanie z rzutów wolnych i stwierdził, że teraz zacznie strzelać z rzutów rożnych xD
Fameczko
Zarejestrowany od: 811 dni
Ilość komentarzy: 842
Oceny: +7688
Liverpool FC Legia Warszawa Polska FC Barcelona
14.01.2017 / 19:45:30
Jak dla mnie Vidal powinien grać częściej, a nawet w podstawowym składzie, on ma taki talent, po części zmarnowany niestety w ostatnim czasie ..
Andrzej_I.
Zarejestrowany od: 368 dni
Oceny: +1163
14.01.2017 / 19:37:50
Szkoda że ten rożny Messiemu nie wpadł bo to była by wisienka na torcie po 3 meczach z golami z wolnego. Leo uznał że strzelanie z rzutów wolnych jest zbyt mainstreamowe więc oddał okazję Ivanowi a sam wkręcał z rogu :)
mateo89
Zarejestrowany od: 199 dni
Ilość komentarzy: 1949
Oceny: +13670
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
14.01.2017 / 19:25:22
Barca wraca na dobre totry, gratuluję fenomenalnego i w pełni zasłużonego zwycięstwa :)
Behaviorakles
Zarejestrowany od: 536 dni
Ilość komentarzy: 636
Oceny: +935
14.01.2017 / 18:55:39
spacerek Katalonii

VISCA EL BARCA, MESSI THE BEST PLAYER OF ALL TIME!!!!!!!!!!!!!!
14.01.2017 / 18:26:57
Oby tak dalej Barco, oby tak dalej Suarez , Messi ,Gomes i oczywiście Aleix Vidal...
14.01.2017 / 18:21:45
No i nawet Vidal załapał się na listę strzelców, hehe. Kolejna cegiełka w ciężkiej walce o La Liga.
Brawo Barca!!!!
nedd
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +1204
14.01.2017 / 18:21:32
No w końcu, Barca wraca na swoje stare dobre tory ;) Tak właśnie powinno być, brawo :)
14.01.2017 / 19:11:50
Dorównają także swojemu rekordowi Barca też miała 39 meczy bez porażki. Seria Realu jutro się skończy.
Xtremebass
14.01.2017 / 19:44:21
Evasion co masz na myśli pisząc TEŻ miała 39? Real właśnie 2 dni temu pobił ten rekord bo już ma meczów 40 bez porażki więc jest lepszy.
14.01.2017 / 18:15:10
Brawo Barcelona! Znakomity trening Barcelony. Moim zdaniem Luis Suarez dzisiaj był najlepszy, kapitalny mecz w jego wykonaniu.
Andrzej_I.
14.01.2017 / 18:14:23
Na prawdę niezły występ zmienników: Aleixa,Andre i Ardy. Sergi,Pique,Iniesta i Neymar odpoczeli bo będą musieli dać z siebie wszystko w San Sebastian.
Kaamilos
Zarejestrowany od: 621 dni
Ilość komentarzy: 1095
Oceny: +3630
14.01.2017 / 18:14:12
Świetny mecz! Bramka Vidala, asysta Paco, asysta Gomesa, dublet Suareza. bramki Ardy i Leo... Oby więcej takich spotkań zwycięskich już do końca sezonu.... Dziś mimo rotacji w składzie wszyscy zagrali świetnie i podstawowi jak i zmiennicy, wielkie brawa i jedziemy dalej... VeB!
jOhnson46
Zarejestrowany od: 302 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +3690
Argentyna Lech Poznań Polska FC Barcelona
14.01.2017 / 18:13:48
Świetny mecz Messiego, Suareza, Turana no i wracającego do łask trenera Vidala.
Brawo Barca!
5:0 to i tak mało patrząc na zmarnowane sytuacje!
/ -29
Znakomity mecz, Magiczny Messi tyle w temacie jedynie szkoda po co ten Turan strzelał z tego wolnego.. Jestem pewny, że oglądalibyśmy kolejną piękną bramkę Messiego z rzutu wolnego gdyby nie Arda ;d
VamosBlancos
Zarejestrowany od: 655 dni
Ilość komentarzy: 193
Oceny: +1279
Polska Real Madryt
15.01.2017 / 08:49:21
brawo brawo kolejna inteligentna wypowiedz tego pana z kazym twoim komentarzem coraz bardziej mnie zadziwiasz :) zamiast.sie cieszyc z wygranej 5:0 to ten wylatuje po co arda strzrlal wolnego dobry jestes. Patrze na kibicow barcy i widac radosc nie wazne kto strzelil liczy sie dobro zespolu ale gdzie u.ciebie barca.dla ciebie moze przegrac 10:1 wazne.tylko.ze.Messi strzeli zal mi.ciebie i pewnie doatales tyle minusow od kibicow wlasnie Barcy bo wstydza.sie takiego zjeba.jak ty gimbusie zasrany !
Fives
Zarejestrowany od: 1153 dni
Ilość komentarzy: 4215
Oceny: +24159
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
14.01.2017 / 18:11:15
A zminusowały mnie haha dzieci, kiedy przewidziałem wynik 5:0 :D.
Świetny mecz Barcy, Messi i Suarez zwiększają przewagę nad Ronaldo w klasyfikacji strzelców. Cieszy postawa Turana oraz Vidala.
14.01.2017 / 18:11:04
Pewne zwycięstwo Barcelony, czekamy co Real jutro zrobimy na Pijuan, zapewne będzie gorąco
manutd1987
14.01.2017 / 18:10:56
Patrząc na to że nie grało kilku podstawowych zawodników w Barcelonie to mecz zakończony okazałym i wysokim wynikiem.Vidal,Arda i Rafinha bardzo dobrze się spisali w tym meczy.Barawo Barcelona!!!!!!Visa el Barca!!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - UD Las Palmas 14.01.2017 wynik: 5:0 z dnia 14.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.