Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Olympique Lyon Juventus Turyn Porto Valencia
Ilość komentarzy: 89
Oceny: +1058
Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Polska
16.01.2017 / 15:16:26
Spokojnie ludziska, Stara ma 19 rozegranych spotkań, więc po kolejnym meczu pewnie odskoczy znowu Romie i Napoli. Osobiście mam nadzieję że może nie :)
WidzewUnw1910
Zarejestrowany od: 844 dni
Ilość komentarzy: 195
Oceny: +728
Chelsea Londyn PSG Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska Real Madryt
16.01.2017 / 14:00:50
Już dawno tak się nie ucieszyłem z niespodzianki :)
koeman21
Zarejestrowany od: 125 dni
Ilość komentarzy: 350
Oceny: +1054
Polska Real Madryt
16.01.2017 / 12:40:02
Bardzo słaby mecz JUve. Higuan to chyba zapomniał po co jest na boisku. Brawo dla Fiorentiny pokazali charakter
chamstwo
Zarejestrowany od: 1463 dni
Ilość komentarzy: 7335
Oceny: +39250
Juventus Turyn
16.01.2017 / 12:08:49
Nie wiem na co liczył Allegri z tym ustawieniem i ze Sturaro w wyjściowym.. Mocna lipa. Dybala bezużyteczny, Higuain sie musi cofać do konstruowania akcji, a Pjanic siedzi na ławie.. Wymieniłbym takiego Khedire i Marchisio na jednego Pogbe. Kurde nawet na Pirlo bo niemca nigdy nie lubiłem, a Marchisio jest cieniem samego siebie obecnie. Cuadrado jak zwykle dużo dymu, mało efektu.. To nie jest ekipa zmotywowana na podbój LM, a z takim nastawieniem to być może i o Scudetto trzeba będzie dłużej walczyć tym razem.
16.01.2017 / 07:49:37
Uuu...boli porażka ale wiadomo, że nie będzie się zawsze wygrywać Gratulacje dla przeciwnika za zwycięstwo. Mam jednak nadzieję, że to tylko potknięcie Juventusu i będą dalej wygrywać.
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 2268
Oceny: +8024
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
16.01.2017 / 00:06:00
No w końcu robi się ciekawie w tej włoskiej lidze... na to czekałem. Mam nadzieję że tym razem Juventus nie wygra ligi:)
kamildel1010
Zarejestrowany od: 486 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +287
16.01.2017 / 00:15:47
Dlaczego masz nadzieję? jeśli na to zasługują to zdobędą scudetto . Niech wygra lepszy :)
Alucard
16.01.2017 / 15:49:51
no wlasnie o to chodzi zeby w koncu w serie a pojawil sie ktos lepszy, ale szczerze mowiac to ciezko jest mi sobie wyobrazic zeby w tym roku lige wygral ktos inny niz juwentus - przepasc miedzy stara dama a reszta klubow jest zbyt wielka, stadion, zawodnicy, dostepny budżet
titanum.87
Zarejestrowany od: 380 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15269
16.01.2017 / 00:05:10
/ -31
Scudetto się oddala... wyczuwam kres panowania Starej Dupy.
15.01.2017 / 23:21:46
co wyprawiał dziś na boisku dybala to się w głowie nie mieści. nie widziałem tak słabego meczu w jego wykonaniu, a oglądam 90 % spotkań juve.
Karolinka1996
Zarejestrowany od: 312 dni
Ilość komentarzy: 381
Oceny: +1774
Juventus Turyn Włochy Legia Warszawa
15.01.2017 / 23:12:59
Gdyby trenerem Juve był taki Simeone to Juve byłoby numerem jeden na świecie ale niestety tak nie ma. Pjanic na ławce a Sturaro na boisku. Ja pierdziele aż się boję o dwumecz z Porto
FlooZwT
Ilość komentarzy: 124
Oceny: +1081
15.01.2017 / 23:07:15
Kurwa ale ten Allegri mnie wkurwia!!! Sturaro?? nnaprawde koles jest słaby po prostu dobry rezerwowy a on co mecz w 1 składzie do tego te ustawiemie jak gramy 352 to gramy taką kupe że szkoda gadać!!! Kurwa 4312 to nam wychodzi to jest sztandarowa taktyka Alegro wieć o co kaman?? japierdole !!!! Fiołki zasłużyły na zwycięstwo GRATKI a my jak się cos nie zmieni to w tym sezonie nnnie mamy szans na LM a i o Serie A będzie ciężko ehhh
chamstwo
16.01.2017 / 12:02:23
Trójke z tyłu tłumaczy fakt, ze Alves i Lichtsteiner byli niedostępni. Zamiast grać np Ruganim albo Barzaglim na PO Allegri wolał wyjść takim ustawieniem. Z jednej strony zrozumiałe, z drugiej fakt, że to granie padaki a Pjanic na ławie to nieporozumienie. Viola nawet nie zagrała zbyt wyjątkowo a zasłużyla na zwycięstwo.
Darth_Vader
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 1381
Oceny: +12174
Juventus Turyn Włochy Polska
15.01.2017 / 23:08:58
no właśnie te 3-5-2. Allegri chciał trequartisty by grać 4-3-1-2, teoretycznie takiego ma (Pjanic), czemu więc jest taki uparty z tym 3-5-2, które miał porzucić? Allegri robi się równie uparty beton co Conte.
Darth_Vader
15.01.2017 / 22:55:25
ślepy kurwa sędzia. Jak on mógł nie podyktować karnego? Allegri też się kurwa popisał ze swoim antyfutbolem. Nie potrafię pojąć jak Pjanic mógł dziś nie grać? Przecież nic nie było mowy o żadnej kontuzji. Dybala tragiczny a to co przestrzelił to się w pale nie mieści. Dziwny bilans 16-0-4. Można w ciemno obstawiać, że w meczach Juventusu remisu nie należy się spodziewać. Allegri kurwa mistrz w marnowaniu potencjału zespołu, niedługo przebije w tym aspekcie Capello, Guardiolę czy Loewa. Za dużo porażek w prestiżowych starciach. Wygrane z Lazio, Romą, Torino, Napoli i Fiorentiną, przegrane z Interem, Milanem i Fiorentiną, remis z Milanem w Supercoppa. Wstyd kurwa! W dupie mam przewagę bo scudetto i tak jest wygrane. Z taką grą to nawet z Porto będą mieli problem. BBC jakby ktoś ich podmienił, Sturaro chujowy tak jak przyzwyczaił, Cuadrado robił sporo wiatru, ale mało efektywności, podobnie Pjaca. Higuain - no żeby on musiał się cofać do rozgrywania to już nie jest kurwa normalne. Dybala - gra jak Tevez tyle, że on nim nigdy nie będzie. Od początku rozczarowuje w tym sezonie. Ten strzał to było dobre podsumowanie jego występu. Khedira - wolę pijanego Vidala niż jego i Sturaro, Marchisio - ninja mode on, to nie ten Marchisio z sezonu 14/15. Juve w środku zawodzi. Brak Pogby odbija się czkawką, to samo Vidala, a nawet stary 35-letni, ledwo żywy Pirlo by dał więcej, o tym z 2012 już nie wspominając. W poprzednich latach Juve wyciągało wnioski z przegranych, teraz mają na nie wyjebane. Potrzebne jest przewietrzenie, im już się nie chce grać w tej Serie A.
Ronnie123
Zarejestrowany od: 105 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +43
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt FC Barcelona
16.01.2017 / 12:04:28
Masz rację w 95% - wszystko się zgadza poza tym, że Pogba był bezcenny. Oczywiście błyszczał techniką i kreatywnością, ale nie był niesamowty w zupełności.Pirlo i Marchisio myślę, że BYLI lepszymi kreatorami i wizjonerami i mieli udział w większej ilości bramek i akcji Juve.(Moim zdaniem)