Ilość komentarzy: 7312
Oceny: +39128
Juventus Turyn
17.01.2017 / 23:22:33
Kurde dobry meczyk. Można każdemu z zespołów przyznać po jednej połowie więc wynik wg mnie sprawiedliwy. Ljajic myśle że mógł załatwić sprawe karnym no ale nie poszło. Brawo dla Milanu za to że potrafili się podnieść, to dobry znak.
titanum.87
Zarejestrowany od: 377 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15270
17.01.2017 / 20:52:50
Frajery z Torino dali sobie wyrwać zwycięstwo z rąk... Hart pewnie nocami płacze, że musi grać z tymi ofermami.
Filipek5983
Zarejestrowany od: 152 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +78
RSC Anderlecht Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
17.01.2017 / 17:29:31
Szkoda tego straconego zwycięstwa. Najpierw prowadzenie 2:0 a potem 2:2. Piłkarze Torino za łatwo oddali te 3 punkty
_GAHU_
Zarejestrowany od: 322 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +1029
AC Milan Wisła Kraków Polska
17.01.2017 / 17:27:57
Cieszy to że drużyna potrafi sie podnieść po stracie 2 goli - gdyby to był Milan z poprzedniego sezonu to ten mecz nie zakończyłby sie remisem tylko przegraną.Montella wykonuje kawał dobrej roboty jednak z obecnym składem ciężko będzie utrzymać się w czołówce - szkoda ze nie można liczyć na jakies solidne wzmocnienie podczas tego okna bo trzeba naprawdę niewiele.Widac ze szkoleniowiec tez umie zmotywowac piłkarzy i ma u nich szacunek - to kolejny mecz w ktorym druzyna po przerwie gra o niebo lepiej.Słaby mecz Romagnoliego, wchodzacy z ławki Niang pokazał ze jest obecnie całkowicie bez formy-nic do gry nie wniósł.Myślę ze zabrakło też w tym meczu Kuco - kogoś kto powalczy i czasami huknie z dystansu. Trzeba się jednak cieszyć z tego jednego punktu bo po pierwszej połowie chwilowo zwątpiłem czy uda sie wywieść z tego spotkania jakiekolwiek punkty.Mamy jeszcze mecz zaległy więc nie jest źle.Teraz prawdziwy test z Napoli i drugi z Juve w Pucharze Włoch - po tych spotkaniach można będzie się zastanawiać na co stać drużynę Montelli w tym sezonie.Forza Milan!
marczuczek05
Zarejestrowany od: 102 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +23
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Ajax Amsterdam Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt
17.01.2017 / 17:22:47
Jesli Donnarumma dobrzyma takiej formy to prędko wygryzie Buffona z Reprezentacji Włoch!!!
17.01.2017 / 15:47:08
Bardzo słaby występ Romagnoliego ale przecież grał z temperaturą.
Mecz tak naprawdę Torino mogło zamknąć przy rzucie karnym, ale na szczęście obrona (mógł pójść w ciemno) albo fatalny strzał Ljaicia dał graczom z Mediolanu szanse którą wykorzystali 15 minut po rozpoczęciu drugiej połowy meczu.
Miguelsj
Zarejestrowany od: 100 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -5
17.01.2017 / 12:50:13
3:46 - spalony przy wykonywaniu rzutu roznego przez Milan.
17.01.2017 / 16:44:28
Wracaj,wracaj bo ten Brawo to bronić nie potrafi i pajacuje.
pinturicchio
Zarejestrowany od: 990 dni
Ilość komentarzy: 202
Oceny: +1320
17.01.2017 / 13:17:24
solidnie gra, ale bez rewalacji. gdy po sezonie przyjdzie skorupski, nie przewiduje spadku poziomu. nie bez przyczyny pep go pogonił z city.
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 2263
Oceny: +7998
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
17.01.2017 / 10:15:05
Gdyby Ljajić wykorzystał karnego, mecz byłby zakończony po dwóch kwadransach.
17.01.2017 / 02:00:43
Szkoda Torino :/ no ale Joe Hart znowu pokazuje "Guardiola chuju bierz mnie"
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 229 dni
Ilość komentarzy: 1513
Oceny: +12087
Valencia FC Barcelona
17.01.2017 / 00:56:33
Dobry meczyk, ogólnie w ostatniej kolejce można znaleźć po 2-3 mecze z ligi hiszpańskiej/angielskiej i włoskiej, które były bardzo emocjonujące :)
16.01.2017 / 23:06:13
Szkoda tego karnego.. mogło Torino wygrać to spotkanie.
Adamken
Zarejestrowany od: 1493 dni
Ilość komentarzy: 673
Oceny: +13129
16.01.2017 / 22:52:55
Patrząc na całe spotkanie remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem. W pierwszej połowie Torino miało przewagę, w drugiej Milan. Co ciekawe obie ekipy strzelały swoje bramki w odstępie pięciu minut. Prawdopodobnie gdyby Ljajić wykorzystał rzut karny, to byłoby po meczu. Końcówka spotkania iście szalona – ataki w jedną i drugą stronę, do samego końca któraś z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ten jeden punkt przywieziony z Turynu po ciężkim spotkaniu może być dla Milanu niezwykle cenny w końcowym rozliczeniu. Forza Milan!
Adamken
16.01.2017 / 22:58:38
Jeszcze co do samego karnego, to Donnarumma niesamowicie wyczuł Serba - bramkarze zwykle się rzucają w którąś ze stron podczas jedenastki, a Gigio pozostał na nogach do samego końca i tym samym pozwolił Milanowi zostać w grze. I tak w ogóle to drugi rzut karny obroniony przez niego w spotkaniu z Torino, bo jak pamiętamy na rozpoczęcie sezonu obronił strzał z jedenastki Belottiego i zapewnił wtedy Milanowi 3 punkty :) Teraz też można powiedzieć, że Donnarumma uratował punkt ekipie z Mediolanu tą obroną karnego :)
Oceny: +2573
Arsenal Londyn Olympique Marsylia Napoli Feyenoord Wisła Kraków Real Madryt Betis Sevilla Stany Zjednoczone
17.01.2017 / 01:30:36
i głupio stracone dwa przez Torino, mogło być 3:0 i chyba już takiego wyniku Milan by nie wyciągnął
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Torino - AC Milan 16.01.2017 wynik: 2:2 z dnia 16.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.