84'
90'
1'

{{periods[$index] = (key <= 45) ? 1 : ((key <= 90) ? 2 : 3)}}
{{(periods[$index] == 1) ? '1 Połowa' : ((periods[$index] == 2) ? '2 Połowa' : 'Dogrywka')}}

+12
ten mecz potwierdza że Lewandowski i Bayern jest najlepszy na świecie.
nawet w tak trudnej sytuacji umie wyjść zwycięsko a te bramki to potwierdzają,z całym szacunkiem dla kibiców innych klubów
21 sty 2017 | 21:36
+16
Robert uratował 3 punkty:)
21 sty 2017 | 15:28
+39
Ale się Lewy zabawił z obrońcami Freyburga:O.On jest niesamowity!!!!

21 sty 2017 | 15:09
+39
Druga bramka $kill
21 sty 2017 | 13:42
-47
W Realu czy w Barcelonie, ManU itp bylby "jednym z wielu" czy to w skladzie czy na kartach historii, a w Niemczech ma realna szanse na to aby zapisac sie jako najlepszy strzelec w historii lub tez za legendarnym Mullerem co wcale nie byloby to wstydem. On sam wie ze w tym momencie Bayern to najlepsze miejsce na rozwoj swojej marki i szczerze watpie w to aby w czasach jego dobrej formy zmienil klub. Moze na ostatnie dwa lata przeniesie sie do chin aby zapewnic dobrobyt jego pokoleniu ;)
21 sty 2017 | 13:59
+8
Udowodnij
22 sty 2017 | 03:05
-1
Nie przesadzaj, powaznej osoby nie ma ktora by nie zaliczyla bayern do top 5 druzyn swiata. Moze lewy by sie nie wykazal w barcelonie lub w real'u ale z takim mysleniem to jeden moze tez powiedziec ze messi nigdy by nie byl takim dobrym pilkarzem gdyby z argentyny nigdy nie wyjechal.
+54
Ten drugi gol.. Co za klasa. Tak grają najlepsi napastnicy.
21 sty 2017 | 12:40
21 sty 2017 | 12:27
+36
piękna bramka wszyscy nie pobiegli bo byli w szoku jak ją robert przyjął i uderzył:)
21 sty 2017 | 12:15
+30
Bayern zagrał strasznie słabo i jest mi szkoda piłkarzy Freiburga, którzy naprawdę zapracowali sobie co najmniej na ten jeden punkcik, no ale Lewy błysnął klasą i pokazał, że to on jest najlepszą "dziewiątką" na świecie.
21 sty 2017 | 12:12
+2
Greatest Palyer Of All Time
21 sty 2017 | 12:01
+33
Ktoś ma jeszcze jakieś ale w związku z tym, że to najlepsza 9-ka świata i jego 16 miejsce w rankingu France Football było śmieszne? Czas Lewego w Bayernie dobiega końca. Naturalnym kierunkiem jest Real tylko Perez musi najpierw ROnaldo pogonić i zrobić miejsce dla Lewego. Geniusza Footballu
21 sty 2017 | 12:54
+17
Wszystko się zgadza, ale dlaczego akurat Real jest naturalnym kierunkiem, to nie kumam. Pozdro.
-14
Druga bramka piekna, ale zastanawia mnie zachowanie kolegow z druzyny po strzeleniu przez Lewego tego gola. Przeciez to byla bramka w doliczonym czasie dajaca zwyciestwo, przeciez normalnie nastepuje eksplozja radosci, a tam zanim ktos dobiegl do Roberta minelo dobre 15 sek i tylko jeden wygladal na szczesliwego. Tak jakby innym to zwisalo czy wygraja, albo nawet chca specjalnie przegrac zeby wywalic trenera (jak to bylo z Mourinho)
21 sty 2017 | 11:43
+3
Był tam,gdzie być powinien i zrobił to jak należy. Brawo.
21 sty 2017 | 11:16
+103
kto oglądał więcej niż jeden raz drugą bramkę Roberta?:D
21 sty 2017 | 11:13
+45
Niby miał dużo szczęścia, ale kurwa to jednak trzeba umieć zrobić wszystko pod presją czasu, mało miejsca i W POWIETRZU :D
21 sty 2017 | 11:09
+25
Jestem fanem bayernu od 10lat podziwialem wielu napastników fcb Pizarro,Gomez,Mandzukic,Klose,Podolski lecz Lewandowski to prawdziwy "killer" mam szczęście że mogę oglądać ulubinego piłkarza w ukochanej drużynie.
21 sty 2017 | 11:07
+2
Brawo Lewy , klasa sama w sobie. Chciał bym Cie w Realu ale raczej jest to nie możliwe a szkoda był byś dużym wzmocnieniem.
21 sty 2017 | 11:06
-31
Powinniście banować troli, ktorzy maja wiecej minusow niz plusow w komentarzach.
21 sty 2017 | 10:36
+12
Gdyby nie on to Bayern byłby w tabeli niżej od Borussii, niby tyle gwiazd a bez Roberta ani rusz..
21 sty 2017 | 10:09
+29
Co gość przyjął piłkę.. Coś niesamowitego ;)
21 sty 2017 | 09:50
+79
Lewy jak gasi te piłki, przyjmuje i zastawia się to jest po prostu niewiarygodne. Lewy piłkę zastawia najlepiej na świecie, dzik !!!!
21 sty 2017 | 09:49
+33
Ten drugi gol to przebłysk geniuszu :]
21 sty 2017 | 09:45
-6
tak piękna druga bramka, Roben chciał liznąć ale Robert nie dał. To oznacza konflikt :)
+43
Zachowanie Roberta przy drugiej bramce w polu karnym, MAESTRO.
21 sty 2017 | 09:17
-31
Ciekawy udział Hummelsa przy bramce Freiburga. Ten Lewandowski ma tak głupie szczęście, że szok! Ok, ładnie przyjął i uderzył, że ona wpadła!
21 sty 2017 | 09:08
+17
Lewandowski to jednak Lewandowski :D
21 sty 2017 | 09:04
+61
Przy drugiej bramce doszedłem do wniosku, że nawet w pięciu by go nie przepchnęli. Jak można z obrońcami na plecach przyjąć tak sobie piłkę w polu karnym ? To jest najsilniejsza 9tka świata. Niesamowicie silny facet.
21 sty 2017 | 08:46
+36
Gratulacje dla Bayernu i wielkie brawa dla Roberta. Drugi gol to po po prostu poezja.
21 sty 2017 | 08:30
+9
Thomas Muller za Robertem i Bayern wygrywa.
21 sty 2017 | 10:23
+2
przeciez muller kompletnie nic nie gral. Z dwa razy wygral pojedynek o pilke i to na tyle.
21 sty 2017 | 13:17
+3
ogladaliscie w ogole mecz ??? koles jest niewidoczny na boisku, byl tylko po to, by zabierac obroncow od lewego. Dawajcie minusy, pewnie ponad polowa z Was nie oglada meczow, a wyraza swoją opinie....
+36
Druga bramka Lewandowskiego. Ile razy dotknął piłkę? Widać to dobrze tylko z jednej kamery. Dopiero po odpowiedzi na to pytanie można docenić w pełni kunszt Lewego. To co On zrobił jest prawie niemożliwe. Rzeczywiście coś jakby z Matrixa
21 sty 2017 | 07:27