Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
Ilość komentarzy: 276
Oceny: +2122
Manchester City Polska Real Madryt
22.01.2017 / 09:50:19
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale w tym sezonie Liga Wloska ma to cos - wracający z dalekich podróży Inter i Milan, Napoli czekające na powrót Milika, Roma ktora walczy z Juve jak równy z równym no i samo juve, które nie jest juz taka maszynka do mięsa. Mogę oglądać te mecze godzinami.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 485 dni
Ilość komentarzy: 2025
Oceny: +22848
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
22.01.2017 / 08:30:04
Pierwsza trójka trochę Milan'owi odjeżdża.
Oceny: +3448
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Stoke City Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao Villarreal
22.01.2017 / 01:20:12
Mertens dla napoli to daje wiecej niz hazard dla Chelsea :) , spoko z niego gośc i ma extra zaawansowana technikę
22.01.2017 / 00:44:00
Podanie Mertensa przy pierwszej bramce masakra. Wykończenie przez Insigne słabszą nogą perfekcja.
21.01.2017 / 23:44:14
I tak w europie sa bez szans, a pamietam te piekne czasy kiedy ktos na mysl o wylosowaniu milanu sral pod siebie
21.01.2017 / 23:08:21
Szkoda. Druga połowa w wykonaniu Milanu była świetna - zabrakło ostatniego dotknięcia. Szczególnie na pochwałę zasługuje Bonaventura i Paletta - w ich wykonaniu było to doskonałe spotkanie. Bacca kompletnie niewidoczny - powinien być zmieniony wcześniej. Wprowadzenie Nianga to była kompletna głupota - nawet na taki krótki okres czasu - nie gra nic kompletnie.Już lepiej by było jakby wszedł Antonelli zamiast niego. Donarumma po 2 błędach z pierwszych 10min wyniósł swoją grę na wyższy poziom - kilka razy popisał się swietnymi interwencjami. Kuco i Suso na plus chociaż ten drugi czasami zbyt samolubnie i na plus takze Gomez -za determinacje i serce do gry mimo ze błędy mu sie zdarzają. Bardzo w kratkę grałPasalić i Sosa...Ale patrząc na gre Milanu można być zadowolonym z tego jak się ta drużyna prezentuje -jeśli tak będą grać to wyniki przyjdą same.Myślę ze o powrot do europejskich pucharow nie trzeba sie martwic.Forza Milan!
21.01.2017 / 23:18:06
Dwumecz w LM z Realem patrząc na obecną dyspozycję obu klubów może być naprawdę ciekawy :)
22.01.2017 / 09:46:59
Jeszcze chłopak ma czas by sie nauczyć takie bronić.
Oceny: +7704
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
21.01.2017 / 22:58:26
Nie wiem czy zjebał ,ale wiem ,że na pewno wiele wybronił i gdyby nie on to Milan przegrałby wyżej.
Adamken
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 630
Oceny: +11960
AC Milan Polska
21.01.2017 / 22:50:56
Chciałoby się powiedzieć, że wynik niesprawiedliwy - Napoli na początku meczu wykorzystało swoje sytuacje, lecz później gdzieś przygasło i oddało pole Milanowi, ale temu wyraźnie dzisiaj szczęście nie sprzyjało. Jeżeli chodzi o całe spotkanie, to Milan był drużyną lepszą od Napoli, ale w piłce liczą się bramki, a tych dzisiaj zawodnicy z Neapolu zdobyli więcej i to oni zdobyli 3 punkty. Wielka szkoda, bo ten mecz był do wygrania, a na pewno do zremisowania. Forza Milan!
21.01.2017 / 22:57:34
Napoli oddało prowadzenie gry Ac Milanowi co jest rzadkością u Sarri`ego ,ale z tego prowadzenia gry Milanu nic nie wynikało z wyjątkiem pojedyńczych akcji Bonaventury ,groźniejsze było Napoli z kontrataków gdzie gdyby nie Donnarumma Milan przegrałby wyżej.
_GAHU_
Oceny: +649
21.01.2017 / 23:16:04
gdyby nie kiepska dyspozycja Bakki(wg mnie dobry napastnik ale kompletnie nie pasujący do włoskiej ligii) to z tych akcji Bonaventury mogłoby coś wpaść..zresztą nie tylko Jack napędzał akcje w ataku - Suso i Abate też często się w ofensywie pokazywali. Myślę że ,,oddanie gry Milanowi" nie bylo zamierzone ani dobrowolne(zwłaszcza że obrona Napoli była osłabiona w tym spotkaniu bo jednak Tonelli to gorszy poziom niż Koulibaly - po prostu druga połowa w wykonaniu Rossonerich była zdecydowanie lepsza
Adamken
21.01.2017 / 23:09:46
Zgodzę się z Tobą, że Napoli przeprowadzało groźne kontrataki (gdyby Insigne udało się zdobyć bramkę tym lobem prawie że z połowy boiska to mógłby to być śmiało kandydat do bramki sezonu Serie A), ale nie mów też, że z prowadzenia gry Milanu nic nie wynikało, bo koniec pierwszej połowy i początek drugiej mógł być punktem zwrotnym meczu. Dopiero z czasem tempo spotkania siadło. Oczywiście nie chcę się wykłócać o to, bo każdy ma swoje zdanie i ja Twoje również szanuję :)
21.01.2017 / 22:46:55
8 minut i już było praktycznie po meczu. kolejny świetny występ Mertensa, oby grał dla Napoli jak najdłużej
_GAHU_
Oceny: +649
21.01.2017 / 22:57:07
to chyba nie oglądałeś do końca jeśli twierdzisz że po 8min było ,,po meczu"
7mari
21.01.2017 / 23:15:14
dobra trochę przesadziłem, no ale jednak Milan stanął przed ogromnym wyzwaniem i nie udało się koniec końców tej straty odrobić
21.01.2017 / 22:44:42
Brawo Napoli ,wygrany mecz z trudnym przeciwnikiem na trudnym terenie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Napoli 21.01.2017 wynik: 1:2 z dnia 21.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.