Nie jestem taki pewien czy Arsenal spokojnie wygra - mój typ przed meczem xd
Ilość komentarzy: 110
Oceny: +609
Arsenal Londyn
23.01.2017 / 00:14:49
Alexis to gość kompletnie pozbawiony nerwów. To samo zrobił w finale Copa America kiedy miał ostatniego karnego wykonać. Po prostu geniusz! :D
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 336 dni
Ilość komentarzy: 2709
Oceny: +15406
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
22.01.2017 / 22:38:59
Co by Arsenal począł bez tego Sancheza..
/ -13
Szkoda ze sedzia sie pomylil wtedy przewaga nad 2 miejscem bylaby jeszcze wieksza ale i tak nie mozna narzekac bo ta kolejka dla chelsea byla bardzo udana
kitkas
Zarejestrowany od: 648 dni
Ilość komentarzy: 1471
Oceny: +13082
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn
22.01.2017 / 21:19:09
Kuźwa ,wszystko fajne,że Arsenal wygrał,cieszy mnie to,chociaż Burnley zasłużyło na remis,bo ostatniego karnego nie powinno być, był spalony więc szkoda że tak to się skończyło.
lemur
Zarejestrowany od: 1103 dni
Ilość komentarzy: 1360
Oceny: +10848
22.01.2017 / 21:13:04
Czerwień dla Xhaki? Tak. Karny dla Burnley? Tak. Karny dla Arsenalu? Tak. Spalony przy karnym dla Arsenalu? Tak. Fura szczęścia dzisiaj ale wygrał zespół lepszy bez dwóch zdań.
Machorek
Zarejestrowany od: 1412 dni
Ilość komentarzy: 1242
Oceny: +6234
22.01.2017 / 20:25:53
i jaki spokój przy karnym Sanchez'a bramka na 3 pkt i drugie miejsce w tabeli !!!!!!!!!!
makunen
Zarejestrowany od: 842 dni
Ilość komentarzy: 134
Oceny: +1001
FC Barcelona Stomil Olsztyn
22.01.2017 / 20:15:43
Szalona końcówka. Arsene wyrzucony na trybuny ale ostatecznie w 10- ciu udało się zgarnąć komplet punktów.
KysiuS
Zarejestrowany od: 1666 dni
Ilość komentarzy: 3284
Oceny: +17431
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
22.01.2017 / 19:59:36
Burnley musi zaczac trenowac gre 11 na 10, bo juz drugi raz graja z przewaga dlugi czas i dostaja wpierdol. Co do karnych to oba sluszne, jednak drugiego dla Arsenalu byc nie powinno bo byl spalony, ale i tak szacun za wygranie meczu.
Oceny: +13872
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
/ -22
JESZCZE JEDEN PRZYKLAD ZE POWTORKI W FUTBOLU SA KONIECZNE...
ZOLTA KARTKA ZA FAUL.....TAK
KARNY....NIE
Lechu4444
22.01.2017 / 20:12:23
Gdyby były to Arsenal pewnie traciłby teraz mniej punktów do Chelsea, mogę się założyć. :)
cerone
Zarejestrowany od: 493 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +1027
Arsenal Londyn Polska Villarreal
22.01.2017 / 18:16:37
Głupia strata piłki przez Grnita, a jeszcze głupszy faul, ale brawa za walkę do końca.
Dzepetto
Zarejestrowany od: 306 dni
Ilość komentarzy: 760
Oceny: +3156
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
22.01.2017 / 18:14:36
/ -11
Mustafa jak to zmieścił xd Krzaczasty odjebał z lekka, Cech próba na Dudek Dance a Alexis Panenka ustalił wynik.
/ -11
Po pierwsze to Koscielny w momencie podania był na pozycji spalonej. To raz. A dwa to że zagranie głową poniżej linii barku piłkarz robi na własną odpowiedzialność.
iqtorn
Polska
22.01.2017 / 19:09:15
Był spalony? Był, więc karnego też nie powinno, nawet gdyby urwał łeb Koscielnemu.
krawiec256
Zarejestrowany od: 909 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +118
22.01.2017 / 18:49:21
Nie barku, a raczej przyjmuje się wysokość pasa i chodzi tu o zagranie nogą blisko głowy a nie samo uderzenie nogą w głowę- musisz się jeszcze trochę doszkolić.
Co do spalonego to racja- tyle że gracze Burnley na sędziego raczej narzekać nie mogą.
22.01.2017 / 18:29:28
był na spalonym ale butem w głowe to ty raczej nie chciałbyś dostać...
huebonafident
Zarejestrowany od: 277 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +1792
Arsenal Londyn Chelsea Londyn West Ham United Olympique Lyon PSG Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Hamburger SV AC Milan
22.01.2017 / 18:03:09
Alexis na wyjebaniu panenka ala Pirlo w 98 minucie meczu :D
Spierdolix
Oceny: +1202
Arsenal Londyn Polska
22.01.2017 / 18:00:48
Admin pomocy! To co tutaj się wyprawia w komentarzach to jest niepojęte. Gorzej niż pod Realem/Barceloną. Niech ktoś tu porządek w końcu zrobi!
rozert
Zarejestrowany od: 856 dni
Ilość komentarzy: 601
Oceny: +4445
Arsenal Londyn Newcastle United Polska
22.01.2017 / 22:20:09
Nie od dziś wiadomo, że admini tej śmiesznej stronki nie są zwolennikami Arsenalu
MU4EVER
Zarejestrowany od: 986 dni
Ilość komentarzy: 1240
Oceny: +2868
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Polska Atlético Madryt
22.01.2017 / 18:28:26
Admin ma wyjebane;) nic nie zrobi. Takie gówna co obrażają to powinni banowac żeby porządek był.
Oceny: +1294
Brazylia Chelsea Londyn Borussia Dortmund Grecja Węgry Islandia Irlandia Napoli Włochy Mołdawia
22.01.2017 / 17:49:41
Trzy czołowe kluby z Londynu na szczycie :)
Oceny: +885
22.01.2017 / 18:10:04
W końcu stolica, tak jak u nas Legia najlepsza.
evertos
22.01.2017 / 17:45:47
ciesza 3 pkt sanchez dal rade i wygral mecz niestety granit x pokazal po raz kolejny ze jest debilem .
Alucard
22.01.2017 / 21:50:10
Tak jak ty w wiekszosci swoich nedznych komentarzy :)
matabuena22
Oceny: +960
22.01.2017 / 17:44:04
Sanchez pokazał tym karnym że jest największym kozakiem w pl.W tej minucie przy 1-1 zajebać podcinką w srodeczek tak jak napastnik gości kilka minut wcześniej. Palce lizać
matabuena22
Oceny: +960
22.01.2017 / 17:39:18
Brawo Arsenal,walka do końca a że sędzia popełnił błąd to inna para kaloszy. Walka do końca gonić tą chelsea.Przed erą romka z rosji i jego pieniędzmi czwelsi gówno grało.Klub bez ideologii budowany wyłącznie za hajs
HalaDziecko
Zarejestrowany od: 870 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: -336
22.01.2017 / 17:44:27
/ -11
Chociaz nie jestem kibicem Chelsea to mowienie ze nic nie znaczyli przed era Abramovicza jest klamstwem.Juz kilka lat wczesniej byli solidna druzyna w lidze, a o ile sie nie myle w 2000 grali w starej lidze mistrzow..
matabuena22
Oceny: +960
22.01.2017 / 17:45:28
Ja kibicuje arsenalowi od 2001 roku. Pamiętam tamtą chelsea. Uwierz mi tamta chelsea bez kasy niewiele znaczyła
HalaDziecko
Oceny: -336
22.01.2017 / 17:59:14
Sezon 2000/01 tabela na koniec ligi:United pierwsze, Arsenal drugi a Chelsea trzecia z jednopunktowa strata do Arsenalu, rzeczywiscie..
xKacpersvrxpl
Zarejestrowany od: 557 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: +997
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
22.01.2017 / 17:34:08
/ -20
Widac ze wszyscy kibice Angonalu maja pour 14,13,12,11,10,9,8,7 lat, i niestety sa Polakami xDDD
22.01.2017 / 20:19:06
a Ty niby czym zabłysłeś? w każdym klubie sa gimbusy kibice a z kibicow Chelsea to polowa na tej stronie gimbusi czekaja na przegrana i zalosnie przychodza i kurwia pokazując tym swoj zalosny poziom. A najlepsze ze w tamtym sezonie jak nie szlo to bylo cicha teraz powyłazili z pod kamienia:) Spokojnie pewnie wygracie ten sezon wiec nie boj sie ze ktos wygral i sie zbliżył Arsenal ma przeciez mordercza LM z Bayernem a Chelsea nie :P wiec fizycznie wytrzymaja wiecej proste.
kajk00sz
Zarejestrowany od: 131 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +155
Argentyna Arsenal Londyn Polska Valencia FC Barcelona Hiszpania Śląsk Wrocław
22.01.2017 / 17:31:11
czasem się zastanawiam, ile lat mają niektórzy użytkownicy tej strony, taki np. ANAL4senal, sam nick wskazuje że może max 12 lat xD
22.01.2017 / 17:27:22
Chyba czas przypomnieć smerfom meczyk z tamtego sezonu na Emirates gdzie im sędzia bardzo pomógł wywalając Pauliste zamiast Costy to był kabaret sędziego
Oceny: +997
22.01.2017 / 17:24:21
/ -20
BAYERN MUNCHEN WAS ROSKURWI A LEWANDOWSKI ZDOBEDZIE 5 GOLI !! ;)
/ -19
Moja propozycja jest taka.. Przedłużcie z wengerem konktrakt o 20 lat. Cieszcie sie ze jestescie w 4 i wychodzicie z grupy LM. Arsenal od jakiegos czasu jest najbardziej frajerskim klubem w europie. Zal mi kibicow. Nikt normalny nie kibicuje 4rsenalowi, same buraki
dariusz.pokrywka
Zarejestrowany od: 1091 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +3
22.01.2017 / 17:29:42
moja propozycja jest taka patrz na swoje podwórko a o lidze angielskiej się nie wypowiadaj. nie znasz jej i nie rozumiesz a legia mimo iż dobrze jej zycze to nigdy nie będzie nawet w 1/10 taka jak arsenal .
22.01.2017 / 17:21:00
Halina mam zawał... chryste naprawdę trzeba mieć coś nie halo z głową żeby im kibicować ;) Ale drugie miejsce jest więc suma sumarum wyszło na dobre. GO GUNNERS!!
22.01.2017 / 17:20:40
Co wy pierdolicie o Premier League jak to była kurwa porażka sędziowska w ostatnich minutach, karnego nie było i Burnley z Kibicami okradziony z punktu.
22.01.2017 / 17:19:26
Koscielny byl kurwa na spalonym i karny z kapelusza w 98 minucie, co za popierdolone sedziowanie. Powinni mu wjebac kare ze nie bedzie mogl srac przez rok.
Oceny: +997
22.01.2017 / 17:18:13
/ -21
Japierdole... Wlaczylem canal+sport kiedy byla 95 minuta i BYLEM KURWA PEWIEN ZE TE KURWY z Londynu beda mieli karny... Arsenal ma zbyt duzo szczescia :( ALE I TAK NIE WYGRAJA PREMIER LEAGUE, I NIE POKONAJA BAYERN!!! ;)
Nike1910
Oceny: +593
22.01.2017 / 17:17:09
Karny w 1 połowie na Mustafim się należał a nie było wynik sprawiedliwy nic dodać nic ująć wyjebane ze na spalonym remis by był nie sprawiedliwy dla Arsenalu, sędziowie żenada
Xtremebass
22.01.2017 / 17:16:59
Kurwa mać obejrzałem cały mecz, nastukał bym tego sędziego kutasa. Co za kawał skurwysyna. Powinni takich sukinsynów odsyłać z karą 1 miliona funtów i do 4 ligi. 8 minut dolicza i szmaciarz dyktuje karnego którego nie było, no kurwa to już nie jest śmieszne jesteśmy ruchani w dupe jak murzyńskie kurwy na bazarze.
kamil16813
Zarejestrowany od: 1002 dni
Ilość komentarzy: 497
Oceny: +2751
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
22.01.2017 / 17:16:51
Najlepsza końcówka jaką w życiu widziałem, doliczony czas gry i dwa zawały. Jak tu nie kochać Premier League <3 COYG!!!
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 638 dni
Ilość komentarzy: 1432
Oceny: +7567
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
22.01.2017 / 17:14:56
Arsenal jak zwykle mnóstwo okazji a strzelają jedną bramkę i to z zrzutu rożnego :/ wykańczanie akcji to największa bolączka Arsenalu komentarz do Xhaki jest niepotrzebny, bo ciężko uwierzyć, że kolejny raz wyłapał czerwo w przeciągu pół roku gry w Arsenalu xD sędziowanie no mogło by być zdecydowanie lepsze... a mogła to być idealna kolejka dla Chelsea heh walka trwa dalej :D
22.01.2017 / 17:13:02
Nieprawdopodobne ostatnie minuty meczu! Tak emocjonujące końcówki tylko w Premier League :)
7mari
Zarejestrowany od: 441 dni
Ilość komentarzy: 2758
Oceny: +2572
Arsenal Londyn Olympique Marsylia Napoli Feyenoord Wisła Kraków Real Madryt Betis Sevilla Stany Zjednoczone
22.01.2017 / 17:16:47
jak końcówki trwaja dziesięć minut ponad regulaminowe 90, to nic dziwnego
BlackRedXxX
Oceny: -192
22.01.2017 / 17:12:55
/ -16
Czego to tyle trwało... Mecz powinien się skończyć po bramce na 1.1 a nie złamasy strzeliły 98' zalll
22.01.2017 / 17:17:00
Dodał 7 minut jeszcze przed golem Burnley więc to Arsenal mógł mieć pretensje no a później karny no to przeciągnąć powinien lekko i to zrobił, główny dobrze sedziowal.
luNq69
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 5914
Oceny: +30066
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
22.01.2017 / 17:12:45
Wneger pewnie siedzial w szatni i sypal łacine na sedziego a tu za chwile Karny dla Arsenalu... Byl jednak spalony zanim interweniowal obronca wyciagajac noge na wysokosc drugiego pietra... Ale tak jak powiedzial komentator C+ sedziemu ciezko bylo do dostrzec bo niezle sie kotlowalo w polu karnym. Arsenal moze jeszcze powalczyc o mistrza i chyba narazie na dluzej opuszcza swoje ulubione miejsce w szeregu (4). Tu bedzie walka do konca o mistrzostwo.
FanFootball
Ilość komentarzy: 2004
Oceny: +15430
Manchester United Eintracht Frankfurt
22.01.2017 / 17:12:01
Mam nadzieje że Xhaka będzie grał jak najwięcej w Arsenalu, niedość że to drewno jakich mało to jeszcze co chwila wylatuje z boiska.
borxon
Zarejestrowany od: 497 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +114
22.01.2017 / 17:21:35
Xhaka do 65 minuty grał dziś fantastyczny mecz. Oczywiście wszystko zawalił jedną idiotyczną interwencją.
22.01.2017 / 17:12:00
Kto powie, że liga angielska nie jest najlepsza to chyba ma udar mózgu.
22.01.2017 / 17:18:52
Jedynie niektórzy kibice realu i Barcelony.
22.01.2017 / 17:14:04
Nie chodzi o karnego tylko o spalony w tej akcji, ale "obiektywni" fani Arsenalu i tak tego nie zobaczą
AdixoN :DDDD
Zarejestrowany od: 948 dni
Ilość komentarzy: 1631
Oceny: +12824
Arsenal Londyn Górnik Zabrze
22.01.2017 / 18:01:59
W pierwszej połowie nieodgwizdany ewidentny karny dla Arsenalu.
22.01.2017 / 18:02:22
W drugiej*
Rob8s
22.01.2017 / 18:07:38
Możliwe. Oglądałem mecz od 81 min bo skoki oglądałem. Nie zmienia to faktu, że nieodgwizdany spalony w 95 min był, a wtedy ciężko już zmienić wynik pokrzywdzonym
Klasa światowa
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1348 dni
Ilość komentarzy: 4494
Oceny: +75449
22.01.2017 / 17:11:09
CO TU SIE KURWA MAĆ ODJEBAŁO? A ja już kupon potargałem...
Ślepy jesteś?
MU4EVER
22.01.2017 / 17:11:06
Sędziowie wszyscy do wyjebania;)
wnw45
22.01.2017 / 17:12:39
wszystkich do championship albo niżej :)
Oceny: +6512
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
22.01.2017 / 17:10:00
Jedyna w swoim rodzaju angielska Premier League! Są emocje!
MU4EVER
22.01.2017 / 17:09:34
Ale druk poleciał;p karnego nienpowinno być.
22.01.2017 / 17:05:58
Ty kur*iarzu jeden na Mustafim to karnego już nie podyktowałeś cieciu jeden !!!!