Gratulacje dla Nerazzurri. Czyżby powoli wracał ten Inter z przed lat? Fajnie by było a na pewno ciekawiej.
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +166
Inter Mediolan Włochy Polska
23.01.2017 / 09:31:15
No i pięknie, kiedyś Inter gubił punkty w takich meczach, teraz potrafi je wygrywać. Drużyna ma charakter, brakuje trochę szczęścia przy wykończeniu akcji, ale zawsze coś wpadnie. Środek obrony wraca do wysokiej formy co bardzo cieszy, tylko boki są tragiczne, ale do letniego okienka transferowego jakoś muszą grac. Mario zasłużona bramka. Gonimy Panowie, gonimy!
Czopa
Zarejestrowany od: 1139 dni
Ilość komentarzy: 3650
Oceny: +10941
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.01.2017 / 19:03:48
Pięknie Inter, oby tak dalej i będą Europejskie Puchary :)
22.01.2017 / 18:38:46
Brawo Inter. Wrócili do walki o czołowe miejsca. Top 3 jak najbardziej możliwe, bo raczej Roma i Stara Dama rozstrzgyną między sobą mistrza.
Dzepetto
Zarejestrowany od: 308 dni
Ilość komentarzy: 760
Oceny: +3157
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
22.01.2017 / 18:31:20
Mario co strzelił brameczke elegancko. To zderzenie Ansaldiego z graczem Palermo paskudnie wyglądało.
22.01.2017 / 17:57:53
Bezcenna wygrana z trudnego terenu, ale sędzia, tragiczny.
Inter świetna forma, dzieki Poli!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Palermo - Inter Mediolan 22.01.2017 wynik: 0:1 z dnia 22.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.