Brawo Juve. Milan to teraz jedna wielka kupa. Carlos Bacca i nikt więcej. Teraz Legia by ich ogoliła do zera.
Zarejestrowany od: 939 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +490
26.01.2017 / 15:34:23
Świetny mecz !! Zdecydowana przewaga Juventusu nad Milanem. dużo więcej stworzonych sytuacji podbramkowych i co tu dużo mówić zasłużone zwycięstwo drużyny z Turynu.
Oceny: +252
Manchester United Liverpool FC AS Monaco Borussia Dortmund Juventus Turyn Atlético Madryt
26.01.2017 / 12:01:23
mimo składu jaki mają, niech Milan wzmocni latem swoje najsłabsze punkty a będzie ciekawie,
26.01.2017 / 11:30:57
Świetny mecz Juve. No i Dybala dawaj Florek wykladaj baniek na niego w letnim okienku ! Ale bardzo bardzo widział bym go w realu jestem fanem jego talentu tak jak przed laty CR. Dybala zrobi wielka kariere i będzie jednym z najlepszychna świecie.
/ -11
Dobry mecz Juve ale trzeba pogratulować Milanowi za dobrą gre jeszcze trochę a Milan będzie miall 1 miejsce w lidze .
chamstwo
Zarejestrowany od: 1458 dni
Ilość komentarzy: 7311
Oceny: +39126
Juventus Turyn
26.01.2017 / 10:59:09
Brawo Juve, ale i respekt dla rywala. Milan ma ciekawą drużyne, podoba mi się kierunek w jakim idą. Szkoda tego czerwa, kartka ewidentna a mogło się jeszcze zrobić bardziej interesująco.
Struś_Pędzipierd
Zarejestrowany od: 236 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: -1309
26.01.2017 / 10:37:01
/ -19
Założę się, że Milan nie wygra nic w przeciągu najbliższych 30 lat.
N0X''
Ilość komentarzy: 309
Oceny: +3976
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
26.01.2017 / 09:19:23
FORZA JUVE! W końcu Stara Dama przerwała złą passę z Milanem. Ale trzeba też oddać szacunek dla zawodników Rossoneri, gdyż grają coraz lepiej. Choć nie jestem ich kibicem to życzę im powrotu do formy, jaką mieli ładnych parę lat temu.
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 227 dni
Ilość komentarzy: 1461
Oceny: +11204
Valencia FC Barcelona
26.01.2017 / 08:43:00
Ciekawe jak się wkręci w zespół Deulofeu - dotychczas można odnotować dobre występy w Barcelonie B, mniej udana "kariera" w pierwszej drużynie, całkiem niezłe lata w Evertonie, no i Milan :)
Demon_Milanista
Zarejestrowany od: 116 dni
Ilość komentarzy: 78
Oceny: +488
AC Milan Polska
26.01.2017 / 08:20:01
Znowu Milan zacza grac po 30 Minucie :/ szkoda. Forza Rossoneri. Nowy grajek na + (7)
Oceny: +2623
Argentyna BATE RSC Anderlecht Chile Dania Barcelona Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Middlesbrough
26.01.2017 / 01:36:47
Super meczyk gdyby nie ta czerwona kartka ale coby było gdyby plus ładne bramki zwłaszcza ta z wolnego pjanica.
LUCY900
Zarejestrowany od: 94 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +69
Manchester City
26.01.2017 / 01:34:57
HIŃCZYKI zaraz wezmą ten klub w obroty to będzie gorąco i MILAN Może wreszcie wróci na szczyT Tego im życzę bo ten skład to trochę porażka ale i tak nawet dobrze grają XD
Loubsomek
Zarejestrowany od: 433 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +104
Arsenal Londyn FC Barcelona
26.01.2017 / 01:08:20
Znów wraca stara dobra liga włoska. Jeszcze sezon i dwa sezony temu Juventus nie miał sobie równych. Mimo porażki, miło ogląda się tak grający Milan. Możemy teraz gdybać, ale gdyby spotkanie do końca było dograne przez 22 graczy to kto wie jaki byłby wynik :)
LaurencjuszPinto
Zarejestrowany od: 125 dni
Ilość komentarzy: 72
Oceny: +3
Azerbejdżan Boliwia Dinamo Zagreb Chorwacja Tottenham Hotspur Swansea City AFC AS Monaco Bayern Monachium Iran Fiorentina
26.01.2017 / 00:04:32
/ -47
Inter, Milan i Juventus za korupcję do Serie D!
BajerAspirin
Zarejestrowany od: 241 dni
Ilość komentarzy: 617
Oceny: +6511
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
25.01.2017 / 23:55:45
Milan jeszcze się odbuduje. Grają coraz lepiej. Juve jest poza zasięgiem w Serie A.
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 333 dni
Ilość komentarzy: 2691
Oceny: +15248
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
25.01.2017 / 23:21:59
Milan z takim składem i liga mistrzów to nieporozumienie .
26.01.2017 / 19:19:17
Dokładnie. 90% drużyny to patałachy i no nejmy a kiedyś jaki mięli skład to nie trzeba mówić
sylwest3r
Zarejestrowany od: 110 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: +593
Lech Poznań Polska Real Madryt
26.01.2017 / 00:09:31
niby czemu? boli Cię to, że zbudowali silną drużynę z przeciętnych graczy? ja akurat to szanuje i dobrze im życzę ..bo nie sztuką jest wydawać co roku grube miliony na transfery największych gwiazd, lecz sztuką jest stworzyć coś z niczego ;) FORZA MILAN! w tym sezonie idą po swoje i wracają na salony
26.01.2017 / 19:13:54
Coś z niczego? Właśnie Milan nie tak dawno był czymś a teraz jest niczym. Drużynę to może sobie tworzyć Red Bull Lipsk albo Legia po Lidze Mistrzów a oni drużynę stworzyli jak Twój dziadek srał w pieluchy a wiemy że Chińczyki biedne nie są. Nie wiem czemu zwlekają z kupnem gwiazd
Oceny: +1
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Włochy Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
25.01.2017 / 22:53:28
Gdyby nie ta czerwona to moze Milan dogonilby remis. Ale w sumie cała 1 połowe przespali.
/ -10
Milan bez pomocy sędziego nie jest w stanie pokonać Juventusu. Cudowne trafienie Pjanicia, najlepsza akcja meczu to powrót Higuaina pod własne pole karne i rajd do połowy Milanu przepychając Zapatę i zostając sfaulowanym.
Adamken
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 673
Oceny: +13127
25.01.2017 / 22:50:46
Milan grał, Juventus strzelał... Szkoda tego głupiego wykluczenia Locatellego, bo po bramce kontaktowej mogło zrobić się naprawdę interesująco. Milan ostatnio coraz mocniej mnie zadziwia jeżeli chodzi o utrzymanie i rozgrywanie piłki. Jeszcze w tamtym sezonie wyglądało to tak, jakby każdy bał się dotykać piłki i jak najszybciej się jej pozbywał, zazwyczaj na oślep długie zagranie do przodu. Tak teraz pod tym względem potrafią zdominować Napoli czy Juventus. Gołym okiem widać, że Montella wykonuje naprawdę kawał dobrej roboty. Oczywiście gratulacje dla Juve wygranej i awansu do półfinału. Forza Milan!
Oceny: +696
26.01.2017 / 10:31:30
aha aha grał na własnej połowie miedzy obrońcami wymieniając piłkę...
Oceny: +696
26.01.2017 / 10:32:53
już Kuca powinien polecieć w 1 połowie, nareszcie spierdol spuścili tym szrotom, chociaż liczyłem na dużo większy wynik, zostaje jeszcze rewanż w lidze....
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - AC Milan 25.01.2017 wynik: 2:1 z dnia 25.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.