Ilość komentarzy: 3587
Oceny: +10574
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.01.2017 / 19:50:12
Teraz widać jaką jakość dają Kogutom podstawowi zawodnicy. Wszedli na boisko i odrazu zaczeli odrabiać. Brawo.
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 270 dni
Ilość komentarzy: 2306
Oceny: +12463
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
28.01.2017 / 19:42:39
Dobre widowisko, brawa dla gości!
agento
Zarejestrowany od: 171 dni
Ilość komentarzy: 863
Oceny: +7049
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
28.01.2017 / 19:28:47
Wstyd dla Tottenhamu, że pół-podstawowym składem ledwo wygrali z 4 ligowym zespołem z Anglii :D Choc w sumie lepsze to niż to co Liverpool zaprezentował z Plymouth Argyle.
28.01.2017 / 18:26:40
A mnie rozpierdalają te doliczone minuty.....szkoda....
Jve
Zarejestrowany od: 80 dni
Ilość komentarzy: 308
Oceny: +1386
West Ham United VfB Stuttgart Juventus Turyn Włochy Polonia Warszawa Cracovia Polska FC Barcelona Sydney FC Sandecja Nowy Sącz
28.01.2017 / 18:25:08
/ -10
Ale ta Angielska liga jest chujowa
Ninja0808
28.01.2017 / 18:48:01
To akurat puchar.. więc to było chujowe..
Zdrafko
Zarejestrowany od: 1610 dni
Ilość komentarzy: 365
Oceny: +2739
Southampton FC Tottenham Hotspur Swansea City AFC VfL Wolfsburg Niemcy Holandia Atlético Madryt
28.01.2017 / 18:18:29
Za to uwielbiam FA Cup. Tutaj słabsze drużyny mogą pokazać tutaj ambicję oraz zdeterminowanie. Brawa dla Wycombe, dużo im nie brakło.
Dzepetto
Zarejestrowany od: 240 dni
Ilość komentarzy: 543
Oceny: +1653
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
28.01.2017 / 18:08:58
Wielki szacunek dla druzyny Wycombe!!!!!!!!!!
sebastian840918
Zarejestrowany od: 485 dni
Ilość komentarzy: 2028
Oceny: +22924
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
28.01.2017 / 18:07:52
Przy stanie 2-3, pomyślałem że sensacja jeszcze większa niż porażka Liverpool'u staje się faktem. Wyciągnął jednak to Tottenham. Gratulacje dla nich za grę do ostatniej minuty. Słowa uznania należą się także drużynie Wycombe, gdyż zrobili chyba wszystko co było w ich mocy w tym meczu, no i napędzili stracha popularnym kogutom.
28.01.2017 / 18:02:10
Może i przegrali ale wstydu nie przynieśli.
Ryba3
Ilość komentarzy: 1378
Oceny: +7503
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
28.01.2017 / 18:01:56
Jebany Tottenham. Sędzia doliczył 6 minut a strzelają bramkę w 7 doliczonej minucie gry !
Zdrafko
28.01.2017 / 18:15:14
Biedny ty... i co ty z tym teraz zrobisz...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Wycombe Wanderers FC 28.01.2017 wynik: 4:3 z dnia 28.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.