http://snsbet.blogspot.nl/ Wczorajszy kupon trafiony i skan juz na blogu ! na dzis kolejny kupon juz dostepny! MAJA PROMOCJĘ ! polecam ich bo sam gram od kilku dni z nimi !
Oceny: +8776
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
28.01.2017 / 23:58:39
/ -26
Hahahahah Wszyscy słabe wyniki wiążą z brakiem Sadio Mane a on nie wykorzystuje karnego w PNA.
patrio11
Zarejestrowany od: 569 dni
Ilość komentarzy: 601
Oceny: +6229
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska Stal Stalowa Wola
29.01.2017 / 12:15:50
co za troll... Messiemu czy Ronaldo też zdarzało się nie trafiać karnych i co, twoim zdaniem ich miejsce jest w okręgówce?
Godzilla
Zarejestrowany od: 319 dni
Ilość komentarzy: 952
Oceny: +7670
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
29.01.2017 / 09:31:55
Ty to nie wszyscy, wygląda mmi to na manie wielkości czy coś takiego.
Shhh23
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 215
Oceny: +373
Liverpool FC Anglia PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec
29.01.2017 / 00:23:44
Ale w meczu grał dobrze, poza tym karne to loteria i każdy może spieprzyć karnego. Poza tym dodatkowo jako ostatni zawodnik miał dodatkowy stres z którym sobie nie poradził bo nie strzelił gola, ale ty byś nawet nie podszedł do tego karnego bo byś miał pełne majty na jego miejscu więc się od niego odwal...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Senegal - Kamerun 0:0 28.01.2017 wynik: 0:0 (4:5) z dnia 28.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.