Ilość komentarzy: 118
Oceny: +544
West Ham United Borussia Dortmund Inter Mediolan Widzew Łódź Jagiellonia Białystok Real Madryt
01.02.2017 / 14:44:03
Przewazał Inter,ale sytuacje były nie groźne Lazio w pierwszej połowie z kontry z pieprzyl ze 3setki . . Banega nic niegral szkoda ze J.Mario nie grał od poczatku . Ogólnie słaby mecz Interu ...
31.01.2017 / 22:57:40
Trzeba było podstawowym składem grać od początku, J. Mario i Icardi za późno weszli ... do tego jeszcze czerwień dla Murillo :/
31.01.2017 / 22:53:22
Inter przeważał, zwłaszcza w końcówce meczu, ale nie udało się odrobić dwubramkowej straty. Przyznam, iż dla mnie jest to mała niespodzianka, bo myślałem, że jednak ekipa z Mediolanu awansuje do półfinału. Patrząc na przebieg całego spotkania to oni zasługiwali na to bardziej, ale koniec końców to Lazio będzie walczyć o finał.
T-Bag1
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 644
Oceny: +1974
31.01.2017 / 22:46:12
brawo dla Lazio, karny a już na pewno czerwo to żart, wygrana Pucharu Włoch LM nie da teraz trzeba się skupić na serie a
Xtremebass
Zarejestrowany od: 561 dni
Ilość komentarzy: 552
Oceny: +3755
01.02.2017 / 00:48:51
Od kiedy za puchar jest LM? Co najwyżej Liga Europy gościu. Musieli by wygrać Ligę Europy, Ligę Mistrzów albo zająć miejsce objęte LM żeby grać w LM, lub przejść Kwalifikacje
T-Bag1
01.02.2017 / 08:59:28
czytanie ze zrozumieniem???
Napisałem że wygrana Pucharu Włoch, Ligi Mistrzów nie daje!!!@!!
T-Bag1
01.02.2017 / 09:01:28
poza tym odkryłeś Amerykę
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Lazio Rzym 31.01.2017 wynik: 1:2 z dnia 31.01.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.