Ilość komentarzy: 7312
Oceny: +39128
Juventus Turyn
06.02.2017 / 15:47:08
Ale Jezus sie wbił pięknie. Szkoda tej ostatniej interwencji Fabiana, ale zdarza się każdemu no i 3 pkty dla gospodarzy. Swansea dalej nisko, Arsenal na 4, balans w naturze zachowany.
mleczarnik
Zarejestrowany od: 1486 dni
Ilość komentarzy: 281
Oceny: +1312
Manchester United Borussia Dortmund Wisła Kraków Lech Poznań Polska Real Madryt
05.02.2017 / 23:42:43
Szkoda Fabiańskiego, świetne interwencje. Poza golem na 2:1, ale nie czepiałbym się.
05.02.2017 / 22:44:14
miał grać końcówki a wchodzi w pierwszym składzie ! wychodzi więc na to że Agüero idzie w odstawkę, szkoda !
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 335 dni
Ilość komentarzy: 2704
Oceny: +15341
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
05.02.2017 / 22:07:19
Jesus Krise!
malyr93
Zarejestrowany od: 856 dni
Ilość komentarzy: 52
Oceny: +291
Manchester United Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Lechia Gdańsk
05.02.2017 / 19:32:19
Jak zobaczyłem interwencje Fabiańskiego, to krzyknąłem Jezus Maria, a tu wyskoczył Jezus i go pokarał :D
05.02.2017 / 18:22:53
Gabriel super 9 oby zrobił dużą kariere typu jak R9.
Pixario
Zarejestrowany od: 391 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +1504
Brazylia Manchester United Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
Oceny: +113
Liverpool FC Manchester City Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona Atlético Madryt
05.02.2017 / 17:47:00
Są tu jacyś fifacze , pozdrawiam (dla kumatych).
05.02.2017 / 17:10:22
Brazylia znów ma przyszłościowy atak na lata - Neymar/Gabriel ;)

05.02.2017 / 16:56:35
Fabiański na ten moment moim zdaniem traci pierwsze miejsce w bramce w kadrze narodowej
05.02.2017 / 16:50:38
Pierwsza polowa totalna dominacja. Druga totalne odpuszczenie i klepanie sobie coraz bardziej do tylu wiedziałem ze Swansea w końcu strzeli bo byli agresywni i nie stali na własnej połowie jak w pieszych 45 minutach. No i po golu na remis przebudzenie nagle i ataki nie był to najlepszy mecz w wykonaniu City szczęśliwie jednak trzy punkty cieszą. I możne Wenger jest zadowolony :P
missouri
Zarejestrowany od: 1516 dni
Ilość komentarzy: 358
Oceny: +2880
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska
05.02.2017 / 16:48:48
WYOBRAZCIE SOBIE ILE GOLI BY STRZELIL GDYBY MU POZWOLILI GRAC W SANDALACH :-)
szejkwaniliowy
Zarejestrowany od: 178 dni
Ilość komentarzy: 624
Oceny: +6316
Chelsea Londyn Bayern Monachium Atlético Madryt
05.02.2017 / 16:48:23
To teraz Guardiola go posadzi na ławce, żeby mu soda nie uderzyła w zatoki. A wejdzie Aguero i pokaże, że to on zasługuje na pierwszy skład. i o to chodzi, rywalizacja napędza formę zespołu
LaManita1997
Zarejestrowany od: 81 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +13
Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn Napoli Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
05.02.2017 / 16:48:19
Cieszy,że City udało się ten mecz wygrać. Jak chyba każdy Cule mam sentyment do Pepa, i życzę mu jak najlepiej. Brawo ;)
bolo85
Zarejestrowany od: 1513 dni
Ilość komentarzy: 1770
Oceny: +2939
05.02.2017 / 16:43:54
Szczęśliwie, ale w pełni zasłużone zwycięstwo. Kilka dni temu Schmeichel mówił że MC nie wejdzie do czwórki, a tu tylko jeden punkt do drugiego miejsca xd. Teraz można spokojnie oglądać Leicester vs United.
drenthe3
Zarejestrowany od: 82 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +8143
RSC Anderlecht Brazylia AS Monaco PSG Bayern Monachium AS Roma Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
05.02.2017 / 16:41:03
Gabriel jesus , taka przerwa , a w dwa mecze przyzwyczaił sie do premier lig i dzis w drugiej akcji wyprzedził obrońców o dwa tempa . Szkoda ze Fabiański tego nie wybronił bo nie Lubie city , ale strzał był nie do złapania , ale lepiej mogl wybronić to robiąc to samo co cassilas
leniwiec
Zarejestrowany od: 241 dni
Ilość komentarzy: 1747
Oceny: +5666
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
05.02.2017 / 16:40:13
A już liczyłem na remis, widzę, że transfer już się zwrócił za tego chłopaka.
Mag(L)ier
Ilość komentarzy: 119
Oceny: +264
Legia Warszawa FC Barcelona
05.02.2017 / 16:37:55
Qrwa,na farcie,szkoda ,Łukarz spierdalaj z tych ogórków jak najszybcjej,co to za jebana obrona z tobą gra.....
User401
Zarejestrowany od: 244 dni
Oceny: +5143
Manchester City
05.02.2017 / 16:37:50
Już powoli zacząłem wątpić w to, czy City stać na walkę jak kiedyś z QPR w końcówce.. :)
kross88
Zarejestrowany od: 369 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +66
05.02.2017 / 16:37:37
City trochę na fuksie ale biorąc pod uwagę całe spotkanie to Swensea nie miało wiele do powiedzenia,w pierwszej połowie nie mogli praktycznie wyjść z własnego pola karnego.
City to wielki zespół,jeden z najlepszych na świecie ale często brakuję im koncentracji zwłaszcza w obronie.Jeśli chodzi o ofensywę to jest to potężna siła i mogą wygrać z każdym.Trochę szkoda Łukasza ale taki jest futbol.
Anoo
Zarejestrowany od: 352 dni
Ilość komentarzy: 149
Oceny: +1766
Manchester United
05.02.2017 / 16:33:27
Pozazdrościć City kibiców, oni wiedzą co to wiara w zespół :D.
Fabian może mógł się lepiej spisać, ale to co robią te niedorajdy w obronie to śmiech na sali.
bolo85
05.02.2017 / 20:28:10
Nie rozumiem ten nagonki. Taka specyfika angielskich trybun. Ostatnio City grało na wyjeździe z WHU i tam po 30 minutach stadion zrobił się w połowie pusty. Jak to powiedział Andrzej Twarowski: Jak tak dalej pójdzie to do przerwy zostaniemy sami na stadionie.
Rob8s
Zarejestrowany od: 463 dni
Ilość komentarzy: 421
Oceny: +2202
Chelsea Londyn AS Roma Benfica Lizbona Valencia
05.02.2017 / 17:34:02
No właśnie, o tym samym pomyślałem. Zawsze wychodzą gdy City nie idzie.
BULIK7
Zarejestrowany od: 757 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +283
Manchester United AC Milan
05.02.2017 / 16:31:51
dlaczego zawsze tych bramek po 90 minucie nie ma??
MatsoKbk
Ilość komentarzy: 440
Oceny: +6536
Arsenal Londyn Bayern Monachium ADO Den Haag Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec
05.02.2017 / 16:30:18
Transfer Jesusa strzałem w dziesiątkę. świetnie wyszkolony młody piłkarz wróżę mu dobrą piłkarską karierę. Szkoda Łukasza;/
05.02.2017 / 16:29:47
brawo citi fuksem ale jest,myślę że tylko oni mogą jeszcze troszkę zagrożić chelsea,i brawo dla pepa za zo to że zostawił jezusa do boisku ,ma czucie^
05.02.2017 / 16:28:23
Szkoda, wielka szkoda. Zabrakło kilku minut, a Fabiański cieszyłby się z punktu zdobytego na bardzo trudnym terenie. No i przy drugiej bramce dla MC, chyba Łukasz mógł zrobić więcej.
05.02.2017 / 16:26:21
Ajjjj, szkoda Fabiańskiego, mógł złapać tę piłkę... Inna sprawa, że Jesus w ogóle nie był kryty, jego obrońca myślami był już chyba w szatni.
05.02.2017 / 16:25:34
Hehe szejk powinien zmienic nazwe stadionu z etihad na emptyhad - 86 minuta a ze stadionu wyszla juz 1/3 widzow co to sa za kibice ktorzy wychodza w tak waznym momencie spotkania kiedy ich druzyna tak bardzo potrzebuje ich obecnosci i wsparcia, jak dla mnie pizdy nie kibice lataja jak choragiewki
bolo85
05.02.2017 / 16:39:38
To i tak ponad 10tys więcej kibiców przychodzi niż na Stamford Bridge.
Lepsi taki niż Romana ciapaki
Multikulti CFC. Ktoś kiedyś pisał że na Old Trafford najwięcej ciapków chodzi, to chyba się mylił. Chelsea nikt nie przebije.
Alucard
05.02.2017 / 16:48:41
Stamford bedzie rozbudowywane za 2 lata takze juz niebawem na chelsea bd przychodzic 60 tys i w 90 minucie na stadionie niezaleznie od wyniku dalej bedzie taka sama liczba widzow w przeciwienstwie do emptyhad:)
bolo85
05.02.2017 / 16:58:14
To zobacz filmik wyżej jacy wierni "fani" zapełniają stadion chelsea haha zresztą co się dziwić po zachodnim Londynie. Syf, brud, araby, zasiłki i fani Chelsea. Chelsea Headhunters 'top boy' się w grobie przywracają.
Alucard
05.02.2017 / 17:00:12
bol dupy kibica szity zawsze poprawia mi chumor takze dzieki
bolo85
05.02.2017 / 17:10:55
Zero argumentów i leci wyzwiskami. Brawo. Nawet nie wiesz kim byli Headhunters czy Young Guvnors sezonowcu conte. Bez odbioru
Alucard
05.02.2017 / 17:13:03
Mysl sobie co tam chcesz jebie mnie to :) ps kibicuje chelsea od 17 lat wiec pozdro 600 laciu:)
05.02.2017 / 16:23:57
Szkoda słów... 19-latke, który gra drugi mecz w podstawce jest jedynym dobrze grającym zawodnikiem Ciy w całym meczu i zapewnia im 3 punkty..
05.02.2017 / 16:23:03
Ale zostawili tego Jesusa przy 2 golu.. masakra.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Swansea City AFC 05.02.2017 wynik: 2:1 z dnia 05.02.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.