4'
90'
6'
{{periods[$index] = (key <= 45) ? 1 : ((key <= 90) ? 2 : 3)}}
{{(periods[$index] == 1) ? '1 Połowa' : ((periods[$index] == 2) ? '2 Połowa' : 'Dogrywka')}}

{{votes_count}}
Może i sędzia trochę pomógł Barcelonie, ale Atletico samo sobie zaprzepaściło szanse na dogrywkę.
9 lut 2017 | 12:31
+6
Sędziowie, nie sędziowie.. mecz na najwyższym poziomie!
9 lut 2017 | 12:10
+1
ATLETIHCO do boju
8 lut 2017 | 18:23
+13
Co ci sędziowie w tej Hiszpanii odpierdalają to ja nie mam pojęcia... No nie ma meczu topowych drużyn, w którym nie byłoby jakiegoś katastrofalnego błędu...
+11
Szkoda Atleti, ale taki jest poziom sędziowania w Hiszpanii, pomimo paru błędów sędziego na korzyść Barcelony, Atleti miało szanse na dogrywkę z karnego, nie wykorzystali tej sytuacji a jak wiemy niewykorzystane sytuacje w football'u się mszczą, wczoraj sędziowie nieumyslnie pomogli Barcelonie jutro okradną ich ze zwycięstwa taka jest liga hiszpańska trzeba się z tym pogodzić do czasu aż nie wprowadzą powtórek
8 lut 2017 | 16:04
-13
Skoro nie oglądałeś meczu to po prostu się zamknij. Karny z dupy dla Atletico i czerwień dla Suareza za nurkowanie piłkarza Atleti to dwa katastrofalne błędy na korzyść Atletico. Oraz jeden katastrofalny błąd na korzyść Barcelony - nieuznany gol. I to jest parę błędów na korzyść Barcelony?
8 lut 2017 | 16:58
+5
nieuznany gol dla Atletico to dla Ciebie mało? chłopcze opanuj się dzięki temu Twoja sarsa jest w finale a ty śmiesz mówić o nurkowaniu gdzie 99% zawodników kataloni uczy się tego na treningach ;)
8 lut 2017 | 14:10
8 lut 2017 | 16:08
-5
Dobrze mówisz. W mediach teraz jest cisza a to dlatego,że w Atletico grają mężczyźni ;) natomiast w farsie grają jebane dzieci uefalony i napompowany karzel na hormonie wzrostu.,którzy zawsze płaczą
8 lut 2017 | 16:18
0
Ale to nieoznacza, że trzeba tak najeżdżać na nich.
8 lut 2017 | 16:20
+10
Hejtujesz cioto a gowno sie znasz

9 lut 2017 | 14:37
+4
jak już mówisz o płakaniu na boisku to ja mam takiego jednego na myśli z innego klubu i ty wiesz o kogo chodzi :D
8 lut 2017 | 13:54
+24
To smutne, że po spotkaniu takich drużyn najwięcej trzeba powiedzieć o beznadziejnym poziomie sędziowania. Po raz kolejny.. Kiepskie decyzje w obie strony i nie jest to świeży problem. Czas na inwestycje w powtórki i inne systemy.
8 lut 2017 | 13:39
+5
La liga to jedyne miejsce gdzie zawsze po meczu z udziałem topowej drużyny tematy opierają się na błędach sędziów i reakcjach zawodników oraz trenerów... nie wiem jak można być fanem footballu i nie zauważać jego piękna...
8 lut 2017 | 13:00
-1
Nie sądziłem, że dożyję czasów, kiedy Barca będzie długimi okresami stawiała autobusy i nie potrafiła skontrolować środka. Już nawet pomijam Atletico, ale jakieś Sociedady czy inne Betisy też się stawiają. Guardiola i Xavi to pewnie niezły ból dupy mają, jak to oglądają.

Co do sędziowania, ogólnie to jednak Atletico bardziej skrzywdzone w dwumeczu. Pierwszy mecz to niesłusznie uznany gol, ale gdy chwilę później Suarez faulował w ataku, to sędzia także popełnił błąd i puścił to. Czyli można powiedzieć, że teoretycznie się wyrównało. Wczoraj z kolei więcej straciło Atletico. W 29. min. dość ewidentny karny Roberto na Torresie. Inna sprawa, że Roberto miał już kartkę, a pod koniec połowy jeszcze raz ostro faulował. W sumie powinien wylecieć nawet dużo wcześniej, niż w 57. min. Później ten nieuznany gol Atletico - znowu kradzież. Rzut karny raczej słusznie przyznany. Suarez - zbyt ostro potraktowany, ale to już sama końcówka i wobec wcześniejszych dwóch poważnych błędów na niekorzyść Atletico, niewiele to zmieniało.

Ostatecznie Barca awansuje dzięki geniuszowi Messiego i Suareza, impotencji strzeleckiej graczy Atletico, oraz w jakimś tam stopniu dzięki sędziemu. Na pewno nie dzięki genialnej tiki-tace, bo tego to już nie ma prawie w ogóle :D
+6
Ciekawe czy Pique bedzie mial problem znowu do sedziow ze nie uznali gola dla Atletico
Czy bedzie siedzial cicho bo to Barcelone uratowal
Dzieci z Barcelony prosze o minusy ;p
8 lut 2017 | 12:03
+17
Nie denerwuj się Wojciechu :D Już po meczu.. Nawet piłkarze Atletico i Simeone pogratulowali Barcy bez pieprzenia o niesprawiedliwości bo pomyłki były w obie strony.
+5
Owszem Atletico zawsze ma klasę i gratuluje rywalom dlatego zasługują na największy szacun ALE Simeone stwierdził po meczu, że to nie przypadek iż w Lidze Mistrzów mają większe szanse niż w rozgrywkach Hiszpańskich. W Lidze Mistrzów Atletico już 2 razy wyeliminowało Barcelonę bo im sędziowie nie przeszkadzali więc wypowiedz ma jasny wydźwięk - sędziowanie w Hiszpanii to gówno.
8 lut 2017 | 11:21
-2
Game-iro
Game-over
8 lut 2017 | 10:58
+14
Hiszpania to jest idealne miejsce,od którego trzeba zacząć,żeby wprowadzić system powtórek
8 lut 2017 | 10:21
-8
Rok temu to Barcelonę okradziono z karnego jak gabi dodtal w polu karnym i cofnol sedzia o metr ,to się wyruwnalo taka jest piłka komuś daje po czasie zwróci
8 lut 2017 | 15:35
+3
Widzę pamięć bardzo selektywna :D
8 lut 2017 | 10:16
+9
Szkoda Atletico mało brakowało może wyszarpali by awans w dogrywce.
8 lut 2017 | 09:51
-13
Pique znow frajer cwaniakował , faul był a pies tetrzyk odprawia a iniesta stary klamczuch zawsze kalmie fartem wygrali udawacze
8 lut 2017 | 09:25
+13
Prawda prawdą że sędziowanie w Hiszpanii woła o pomstę do nieba to co się tam dzieję to jest masakra. Brawo dla Barcelony za awans no ale chyba każdy powinien przyznać ze w tym meczu to Atletico zostało okradzione z bramki ale to jest właśnie football w Hiszpanii raz sędzia pomoże innym razem zabierze tak jak bylo tym razem Barca dostała awans od sędziego a wcześniej z Betisem sędzia zabrał im 3pkt jak najszybciej powinny być powtórki wideo i bedzie koniec z tymi wszystkimi kontrowersjami.
8 lut 2017 | 09:09
-7
Nastepnym.razem jak pojade na mecz barcy to wezme 3 pary okularow. Tylko doradzcie mi jakie czy plusy czy minusy wybrac ?

8 lut 2017 | 08:47
+26
Gratulacje dla Barcelony za awans ale poziom sędziowania w Hiszpanii to kompletne dno.
8 lut 2017 | 08:25
+10
To jest dramat Co robią sędziowie w Hiszpanii ... prawidłowy gol griezmanna i czerwona kartka której nie powinno być
+37
Kur.... niech wprowadza te powtórki video bo to co Ci sędziowie tam odpiera... to ludzkie pojęcie przechodzi
8 lut 2017 | 02:53
+5
ladna asysta griezmana
8 lut 2017 | 01:46
-8
Nieuznany gol Griezmanna - wielki k*rwa dramat.
Uznany gol Griezmanna po faulu na Suarezie - nic się nie stało.
8 lut 2017 | 02:11
-13
O i tutaj trafiłeś w sedno
8 lut 2017 | 04:01
-14
Bez przesady z tym faulem na Suarezie w pierwszym meczu. Przyaktorzył i tyle.

Poczuł ręce zawodnika i się położył jak to w Hiszpanii... nawet nie było złapania za koszulkę czy szarpnięcia.
Jak trenowałes sporty walki to powinienes wiedziec jakiej sily trzeba uzyc zeby przewrocic człowieka. Sędzia dobrze zinterpretował sytuacje.

Tym bardziej takie akcje zdarzają się przy stałym fragmencie gry: szarpanie, łapanie za koszulkę, ściąganie zawodnika, trzymanie. Zobacz jak Suarez przechodzi do ataku jak sie zastawia ;)

8 lut 2017 | 11:33
+9
Gdybyś oglądał ligę hiszpańską, to wiedziałbyś jakiej siły potrzeba, żeby przewrócić człowieka. ;-)
8 lut 2017 | 14:05
+2
No ta, w Hiszpanii wystarczy siła woli, albo podmuch pierdu :)))))
8 lut 2017 | 04:06
-15
Nie wspominając jeszcze, że Sergio Roberto popchnął w tym meczu Toressa w pierwszej połowie, a to też mogłoby zostać odgwizdane na wapno.
8 lut 2017 | 01:23
+3
Kto widział mecz ten wie jak było. Zgodzę się spalonego po golu Griezmanna nie było Ale potem karny dla Atm gdy piique trafią w piłkę i celowe wyrzucenie luisito z finału Plus gol po faulu na Suarezie w 1 meczu równa się kolejne szambo sędziowanie w Hiszpanii.
8 lut 2017 | 04:04
0
W piłkę trafił, ale co z tego jak potem nie wyhamował i zahaczył udem o nogę Grameiro utrudniając mu dojście do piłki.

Ewidentny karny, chociaż trochę cwaniacki, ale jednak... kontakt był z nogą rywala.
8 lut 2017 | 04:11
+6
Jeżeli był faul na Suarezie w 1meczu to w tym również karny dla Atletico po faulu Sergio Roberto na Toressie w 1-połowie, który przyjmując piłkę na klatkę, został popchnięty.

8 lut 2017 | 00:39
+13
Co to dużo pisać.Nie oglądałem meczu i widze że dobrze.Kurwa tych sędziów powinni wysłać w kosmos.Weż tu człowieku se mecz obejrz wiedząc co odpierdalają sędziowie w Hiszpanii.Nie dzięki
8 lut 2017 | 02:12
+3
Żałuj bo emocji było co nie miara.
8 lut 2017 | 00:28
+6
A mógł Gameiro zostać w Sevilli i strzelać dużo brameczek.
0
i tak Celta Vigo wygra CdR !
8 lut 2017 | 00:27
-29
Szkoda.. Znowu Sędzia dwunatstym zawodnikiem tych cyganów z farsy..
8 lut 2017 | 11:52
+7
No a najlepszy na to dowód to dwie czerwone dla Barcy..
-6
Karny dla Atletico się nie należał.
8 lut 2017 | 11:53
-1
Na tego karnego zasłużyli tak czy siak bo nie było spalonego. Karny owszem kontrowersyjny ale 90% by to odgwizdała
8 lut 2017 | 00:17
+16
Powiedziawszy szczerze to Stevie Wonder by ten mecz lepiej sędziował!!!!Katastrofalne sędziowanie w tym meczu!!!!
8 lut 2017 | 00:06