Ilość komentarzy: 187
Oceny: +2274
Legia Warszawa Polska Siarka Tarnobrzeg Stal Mielec Stal Stalowa Wola Resovia Rzeszów Sandecja Nowy Sącz
11.02.2017 / 12:48:32
3 karne - pierwszy z dupy ;D ale ustawił mecz, nienawidzę sytuacji gdy nawet moja ulubiona drużyna wygrywa dzięki karnym.. Z drugiej strony dobrze że to przydarzyło sie Niecieczy( 2 karne z Legią i mnóstwo wygranych meczów po karnych ;) A co do Lecha to cieszy wygrana bo ma drugi wskaźnik po Legii w pucharach i na pewno więcej tam ugra niż Cracovia ;)
/ -15
amica już zaczęła korupcje sędziowską,ale nie ma co się dziwić klawiszom z Wronek.
N0X''
Zarejestrowany od: 123 dni
Ilość komentarzy: 376
Oceny: +5246
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
11.02.2017 / 12:01:00
No cóż...3 karne ale zasłużone. Gratulacje dla Lecha.
jarek62
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 204
Oceny: +573
Lech Poznań Polska
11.02.2017 / 11:53:16
Ważny wynik.Niech sobie szczekają jak nie oglądali meczu. Tyle .
wszystkienickizajete
Zarejestrowany od: 623 dni
Ilość komentarzy: 270
Oceny: +1735
Leicester City FC Olympique Marsylia Borussia Dortmund Juventus Turyn Włochy Wisła Kraków Polska Atlético Madryt Sevilla Śląsk Wrocław
11.02.2017 / 11:12:46
Bramki stadiony świata......karne Lech ma opanowane....
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1512 dni
Ilość komentarzy: 1270
Oceny: +7128
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
11.02.2017 / 11:08:41
Jeszcze Lech z Legią będą się biły o mistrza zobaczycie a Lechia z Jagą o 3 miejsce.
WidzewUnw1910
Zarejestrowany od: 873 dni
Ilość komentarzy: 195
Oceny: +728
Chelsea Londyn PSG Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska Real Madryt
11.02.2017 / 03:36:09
Robak dzielnie dobiegł do pola karnego i położył się szybko jak tylko znalazł się w jego obrębie. Może myślał, że gra w Rugby czy coś.
Ryba3
11.02.2017 / 03:32:15
Lech ma bardzo dobre krótkie rozgrywanie piłki i dobrych technicznie piłkarzy ale zawsze brakuje im dobre wykończenia akcji i dobrego mocnego strzału.
Oceny: +239
Argentyna Brazylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Sevilla Hiszpania Chojniczanka Chojnice
11.02.2017 / 06:51:19
Wypierdalaj do Hiszpanii barcelońsko-madrycki cymbale. To jest liga polska i chuj nas obchodzi liga zadłużonych.
ddds
Zarejestrowany od: 932 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +1759
11.02.2017 / 00:28:50
Gdyby zamiast Lecha grała Legia i sędzia podyktował by 3 karne to wszyscy by mówili, że sędzia się sprzedał, nawet mimo tego, że te karne byłyby słuszne. Podwójne standardy :)
kamiwwy
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +264
Legia Warszawa
11.02.2017 / 11:29:59
masz absolutną rację, Legii nawet jak należy się karny to z racji że jest o niebo lepsza niż reszta ekstraklasy często nie podyktują karniaka bo większość zazdrosnej ekstraklasy zaślepia nienawiść... musicie się pogodzić że legia jest lepsza....
/ -23
Nawet nie chce mi się skrótu oglądać bo tylko karne będą, żadnej ładnej akcji bramkowej :)
petric
Zarejestrowany od: 431 dni
Ilość komentarzy: 112
Oceny: +519
West Ham United Borussia Dortmund Inter Mediolan Widzew Łódź Jagiellonia Białystok Real Madryt
10.02.2017 / 23:09:03
Szkoda,że z gry nie padła żadna bramka to co kibic lubi nam bardziej
Ryba3
10.02.2017 / 22:52:29
Nie pobili rekordu Legii. Legia Wygrała mecz 1:0 po karnym w 97 minucie z Jagiellonią :) Szukali karnego po 90 minucie i sędzia pomógł znaleźć jak dobrze pamiętam.
manutd1987
Zarejestrowany od: 1147 dni
Ilość komentarzy: 2037
Oceny: +5352
Manchester United FC Barcelona
10.02.2017 / 22:51:53
3 rzuty karne jak najbardziej słuszne słuszne i żadnej pomyłki sędziego w tych sytuacjach!!!!

Ten mecz jest przykład
em dla sędziów z hiszpanii i anglii w jakich sytuacjach powinno sie dyktować karne,a w jaikch nie!!!!!! Poziom sędziowania sędziów z hiszpanii dalece odbliega od prawidłowego sedziowania!!!!!

Poziom piłki w hiszpanii jest wielki ,ale poziom sędziowania daje wiele do życzenia!!!!
Hangman
Zarejestrowany od: 221 dni
Ilość komentarzy: 129
Oceny: +181
Legia Warszawa Olimpia Elbląg Stal Rzeszów Polska U17
10.02.2017 / 23:18:52
Ale sytuacji ze spalonym to już nie wspomnisz przy stanie 1:0 kiedy bodaj Babiarz wychodził sam na sam z bramkarzem i mógł strzelić gola na 1:1. Gdyby takie karne odgwizdano dla Legii to uwierz mi, że cały kraj by skandował, że sedziowe pomagają Legii.
11.02.2017 / 06:53:37
Nie oglądaj. Wszyscy mają i tak w chuju Twoją opinię.
Ryba3
10.02.2017 / 22:45:49
No i jak tu szanować dobrą grę Lecha Poznań jak wygrywają 3:0 po 3 karnych...
Robak ma 11 bramek w lidze (6 z karnych) jak on zostanie najlepszym strzelcem ligi to popłaczę się ze śmiechu.
lokiec
11.02.2017 / 00:42:35
Wiadomo, trzeba było nie trafiać w bramkę jak z karnego bo to wstyd.
/ -68
Ale jaja. PZPN ciągnie za uszy amikę! 3 karne?!!! To jest śmiech. Jak amika nie może to sędzia pomoże
11.02.2017 / 08:25:12
A to czasem Amica nie gra gdzieś w lidze okręgowej?
3 karne oczywiste bez watpienia.
Mówisz ze amiki nie ma od dawna, powiem Ci dziwne, taka Pyra z Cb ze nawet nie wiesz ze Lech Poznań gra na licencji Amici Wronki, by nie odpowiadać za to co zrobili jak grali na swojej licencji. Pozdro !
11.02.2017 / 00:43:59
To ze Ty widzisz to nikogo nie dziwi, bo każdy czytać potrafi, że po Fuzji Lecha z Amiką nazwa która powstała to Lech Poznań.
Nie oszukujmy się, ale Lech tak naprawde niczego nie ma swojego.
11.02.2017 / 05:49:31
Rozumiem, że jak masz w domu telewizor samsunga, to nie jest to Twój telewizor, lecz samsunga?
Brawo Ty.
Konar
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +747
Manchester United Lech Poznań Polska Real Madryt
10.02.2017 / 22:36:56
Pytanie. Dlaczego w 96 minucie karnego nie strzelał Robak?
manutd1987
10.02.2017 / 22:36:01
Rzadko się to zdarza żeby w meczu były 3 karne i na na dotek tego jak najbardziej słuszne i żeby byli wykonawcami różni zawodnicy!!! Brawo Lech Poznań!!!3 punkty są i to najważniejsze i tylko to się liczy !!!!Lech Lech Kolejorz!!!!!
Konar
Oceny: +747
10.02.2017 / 22:36:00
/ -33
Wiocha 800 mieszkańców i nie potrafią im strzelić bramki z akcji... Coś nie za dobrze zapowiada się ta runda wiosenna... 3:0 i wszystkie bramki z karnych... coś mi tu śmierdzi... Choć mogę się mylić bo meczu nie oglądałem i nie wiem czy karne słuszne... Czekam na skrót.
10.02.2017 / 22:45:05
to po jakiego grzyba piszesz cos skoro nie ogladales meczu a mecz przebiegal tak ze jedna druzyna grala w pilke druga im przeszkadzala i to tyle a karne prawidlowo podyktowane
10.02.2017 / 22:30:33
Sędzia ma jaja, żeby podyktować 3 karne w meczu.
Stek
Zarejestrowany od: 1523 dni
Ilość komentarzy: 192
Oceny: +1736
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska Real Madryt
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
10.02.2017 / 22:28:59
3 karne i wszystkie słuszne
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lech Poznań - Termalica Nieciecza 10.02.2017 wynik: 3:0 z dnia 10.02.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.