Ilość komentarzy: 1055
Oceny: +5651
Manchester United
14.02.2017 / 20:32:02
Niby City nie idzie najlepiej, a wspięli się na pozycję wicelidera... :) Tak ciasno w tabeli dawno nie było!
Oceny: +4610
CA Boca Juniors CA River Plate CA San Lorenzo de Almagro FK Austria Wiedeń FC Salzburg RSC Anderlecht Club Brugge KV São Paulo Atlético PR Flamengo
14.02.2017 / 13:43:06
Guardiola znów pokazał kunszt trenerski... brawo!
14.02.2017 / 03:26:25
LOL. Sędzia zabrał bramkę Bournemouth i to w kluczowym momencie bo mogło być 1:1 a bramka na 2:0 dobiła gospodarzy.
14.02.2017 / 19:28:09
Nie szukaj dziury w całym. W polskiej i anielskiej tv mówią że faul, ale ty wiesz lepiej.
Waltari
Zarejestrowany od: 915 dni
Ilość komentarzy: 756
Oceny: +2025
Legia Warszawa Polska
14.02.2017 / 08:25:01
I nawet komentator to mówi: "pociągnięcie za koszulkę dało mu parę metrów przewagi". Aż tak ślepy sędzia to nie był.
Oceny: +557
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Atlético Madryt
14.02.2017 / 01:30:36
Heheheh czy to był Kolarov z takim piskliwym głosem kiedy celebrowali drugą bramkę? :D
MatheO90
Zarejestrowany od: 75 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -6
14.02.2017 / 01:23:03
Steve Wonder gdzie on spalonego widział? Ten mecz mógłby się inaczej potoczyć !
bolo85
14.02.2017 / 01:26:29
Masz rację, nie było spalonego tylko faul na Stonsie.
Citizen Hass
Zarejestrowany od: 849 dni
Ilość komentarzy: 570
Oceny: +3705
Manchester City ŁKS Łódź Polska
14.02.2017 / 00:49:00
Panowie. Fory dane. Pościg rozpoczęty. C'mon City. Teraz albo nigdy.
bolo85
14.02.2017 / 00:56:00
W 2012 dogonili United, w 2014 Liverpool, to może teraz Chelsea, kto wie.
Skrzetuski
Zarejestrowany od: 259 dni
Ilość komentarzy: 63
Oceny: +853
Manchester United Legia Warszawa Real Madryt
14.02.2017 / 00:19:07
Nie pamiętam już kto to strzelał i później dobijał na spalonym pod koniec meczu, ale w tej akcji Boruc pokazał jaki z niego kocur. :) Aż się mecze z Niemcami na MŚ 2006 czy z Austrią na ME 2008 przypomniały...
bolo85
14.02.2017 / 00:52:27
Strzelał Koralov, a dobijał Silva. Boruc na kozaku.
bojacek
Zarejestrowany od: 209 dni
Ilość komentarzy: 556
Oceny: +3637
Liverpool FC Bayern Monachium FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
13.02.2017 / 23:20:15
Bravo MC. Podnieść się po takim laniu, jakie urządził im Everton i zostać wiceliderem. Robi wrażenie.
Wierolyb
Zarejestrowany od: 177 dni
Ilość komentarzy: 904
Oceny: -1551
VfL Wolfsburg
14.02.2017 / 23:25:43
Spodziewales sie ze city dostanie becki od bornemouth? Na mnie to nie zrobilo wrazenia
CzarnoŻółtyBorussen
Zarejestrowany od: 83 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +96
Southampton FC Borussia Dortmund Napoli Polska
13.02.2017 / 23:16:16
Wyjaśni mi ktoś, dlaczego bramka dla Bounermouth nie została uznana?
bojacek
13.02.2017 / 23:21:59
King łapał za koszulkę Stonesa i w ten sposób uniemożliwił mu skuteczną interwencję.
MaraVilla7
Ilość komentarzy: 102
Oceny: +727
Polska Atlético Madryt
13.02.2017 / 23:07:19
Śmieszy mnie to ciągłe wyśmiewanie Guardioli jak to PL go zweryfikowała. Przecież na tę chwilę on jest vice-liderem, no faktycznie, masakra. Chciałbym aby Guardiola daleko zaszedł w Lidze Mistrzów, aby zamknąć ryje hejterom. Na ligę szans raczej nie ma, ale może? :)
Kaamilos
Zarejestrowany od: 686 dni
Ilość komentarzy: 1210
Oceny: +4308
13.02.2017 / 23:03:23
Całkowita dominacja City w całym spotkaniu dwie bramki to najniższy wymiar kary... Świetny mecz w ofensywie Sane i Sterlinga w defensywie Stones dobrze czyścił.... Szkoda że Jesus tak szybko musiał zejść byłem bardzo ciekawy kolejnego spotkania tego niesamowicie utalentowanego młodzika.... Gratulacje dla City, gońcie Chelsea....
drenthe3
Zarejestrowany od: 84 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +8146
RSC Anderlecht Brazylia AS Monaco PSG Bayern Monachium AS Roma Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
13.02.2017 / 22:59:17
Zasłużona wygrana
BajerAspirin
Zarejestrowany od: 245 dni
Ilość komentarzy: 620
Oceny: +6512
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
13.02.2017 / 22:56:44
Wisienki zasłużyły na bramkę honorową. Boruc wyciągnął kilka setek. City lepsze bez dwóch zdań.

SERGIO AGUERO

Jak to jest, że koleś będąc wygryzionym ze składu przez 19 latka, gdy dostaje szanse.. Ma to w dupie? Kto oglądał mecz ten widział. Jemu się nawet biegać nie chciało, kolejny mecz z rzędu..
bekazwas
Zarejestrowany od: 656 dni
Ilość komentarzy: 1458
Oceny: +2164
13.02.2017 / 23:01:55
Widzę że bardzo krótką pamięć macie ci do Sergio. Młody zagrał 3/4 mecze zajebiscie i Aguero się znudził więc najlepiej go sprzedać. Heh
cycolandia
Zarejestrowany od: 1328 dni
Ilość komentarzy: 666
Oceny: +4399
Wisła Kraków FC Barcelona Stomil Olsztyn
13.02.2017 / 23:10:25
Bo Pep chce by był pierwszym zawodnikiem, który próbuje odebrać piłkę ale Aguero twierdzi, że to nie w jego stylu na jego nieszczęście 19-latek nie tylko wypełnia zadania nakreślane przez Hiszpana ale jest też skuteczny do bólu ma już chyba 4 gole i 2 asysty, a co do bramek do Boruc szans nie miał co gorsza znowu padały z winy obrońców bo nieudolnie interweniowali. Polak pokazał swój kunszt w końcówce broniąc strzał chyba De Bruyne i dobitkę Sane ale i mimo iż był spalony
User401
13.02.2017 / 23:06:36
@bekazwas

O czym ty mówisz? Wszyscy którzy oglądają City powiedzą, że cały sezon Aguero jest pod kreską i gra bardzo słabo. Ale to nie jest sprawa tego, czy gra słabo, czy nie. Koleś ma ZERO zaangażowania w swojej grze. W ogóle nie biega, nie robi NIC.
FC Chelsea
Zarejestrowany od: 729 dni
Ilość komentarzy: 575
Oceny: +4471
Chelsea Londyn Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Polska FC Barcelona
13.02.2017 / 22:56:37
Jak ogladales to napewno wiesz , czm Jesus zeszedl ?
13.02.2017 / 22:54:47
Zawodnicy gospodarzy zostawili sporo życia na boisku. Kto wie co by się stało gdyby sędzia uznał gola na 1-1 zaraz po trafieniu Sterling'a.
marrk911
13.02.2017 / 22:57:19
to by mi kupon wszedł
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AFC Bournemouth - Manchester City 13.02.2017 wynik: 0:2 z dnia 13.02.2017 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.