Typer meczyki.pl

Reguły gry

Gra polega na typowaniu poprawnych wyników meczów dostępnych do typowania w zakładce "mecze". Od września 2013 roku wprowadziliśmy również możliwość typowania innych zdarzeń w formie odpowiedzi na pytanie TAK/NIE. Za poprawne wytypowanie zdarzenia TAK/NIE gracz otrzymuje 2pkt do rankingu (w przypadku gdy zdarzenie jest zdarzeniem premium , jest to 4pkt).

Aby wytypować wynik danego spotkania wystarczy zalogować się na swoim koncie użytkownika i w odpowiednich kolumnach, przy danym meczu wpisać liczby oznaczające ilość bramek. Za trafne typowania przyznawane są punkty. UWAGA! Punkty nie są przyznawane tylko i wyłącznie za poprawnie podany wynik, ale również za celność typu. Przykład: Wytypowałeś wynik 2:1 w meczu Widzew Łódź - Piast Gliwice. Oznacza to że po pierwsze Twój typ do wygrana Widzewa w tym meczu, a po drugie wynik 2:1. Inny przykład: Wytypowałeś wynik 1:1 w meczu FC Barcelona - Real Madryt. Oznacza to że Twój typ to nie tylko wynik 1:1 , ale również remis.

Za trafny wynik (a co za tym idzie również trafny typ dotyczący zwycięzcy meczu) gracz otrzymuje łącznie 3 punkty w rankingu. Natomiast jesli wynik nie został trafiony, ale typowana drużyna wygrała, to gracz otrzymuje 1 punkt. Jesli gracz nie trafi ani wyniku ani zwycięzcy, to nie otrzymuje punktów.

Korzystając z powyższych przykładów, jeśli w meczu Widzew-Piast padnie wynik 2:1 (czyli ten typowany przez użytkownika), to otrzyma on 3pkt. Jesli natomiast padnie wynik np 1:0 dla Widzewa, to w związku z tym, że gracz postawił na zwycięstwo Widzewa, otrzyma 1 punkt. Jeśli zaś padnie remis lub wygra Piast, to gracz nie otrzyma punktów.

Wyniki meczów są aktualizowane raz na 24 godziny, także jeśli nie zauważysz na swoim koncie punktów za poprawnie obstawiony mecz po kilku, czy kilkunastu godzinach - nie obawiaj się, zostaną one niebawem dodane. Reguły są proste - im więcej punktów zdobędziesz, tym wyższa Twoja pozycja w rankingu i większa szansa na końcowy sukces :-)


Regulamin gry

1. Sponsorem konkursu jest bukmacher, którego nazwa jest wymieniona w pierwszych akapitach dokumentu "zasady gry".
2. Każdy użytkownik może grać w typerze korzystając tylko z jednego konta/komputera/adresu IP. Jeśli zostanie wykrytych kilka kont grających z tego samego komputera/adresu IP, wówczas wszystkie te konta zostaną zawieszone, a graczom nie zostaną wysłane nagrody.
3. Rozgrywka w całości jest darmowa, a organizator nie udostępnia żadnej możliwości zasilenia konta gracza o środki finansowe.
4. Wszelkie nagrody wymienione w zakładce "Nagrody" na podstronach "Typer" serwisu Meczyki.pl zostaną wysłane do zwycięzców w ciągu 14 dni od momentu zakończenia po otrzymaniu danych wysyłkowych.
5. W przypadku gdy dwóch (lub więcej) użytkowników uzyska na koniec konkursu taką samą ilość punktów, o kolejności zadecyduje ilość trafionych wyników (gracz który trafi więcej dokładnych wyników, będzie wyżej). Jeśli i to nie wystarczy, wygra ten który wcześniej zapisał swój pierwszy typ w edycji typera.
6. Typów nie można edytować. Prosimy o uwagę przy dodawaniu typu, gdyż później nie będzie go można edytować, pomimo tego że mecz jeszcze się nie rozpoczął!
7. Jeśli mecz piłki nożnej zakończył się w dogrywce lub w rzutach karnych to liczy się tylko i wyłącznie wynik uzyskany podczas 90 minut gry.
8. Jeżeli dany mecz został przełożony na termin dalszy niż 2 dni, to zostanie on anulowany w naszym systemie.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu gry w dowolnym momencie.
10. Organizator nie odpowiada za wszelkie problemy techniczne wynikłe w trakcie rozgrywania Typera.
11. W sprawach nieobjętych regulaminem, zastosowanie ma ogólny regulamin serwisu Meczyki.pl.