<
>
11:00 Pogoń Szczecin II Sokół Kleczew
13:00 Jagiellonia II Sokół Aleksandrów
14:00 Cosmos Nowotaniec NKP Podhale
16:00 Orlęta Radzyń Podlaski Karpaty Krosno
16:00 ŁKS Łódź Sokół Ostróda
17:00 Stal Bielsko-Biała Olimpia Kowary
17:00 Unia Turza Śląska Lechia Dzierżoniów
17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie Świt Nowy Dwór Mazowiecki
02:00 Unia Tarnów Wisła Kraków II
11:00 Miedź Legnica II Śląsk Wrocław II
11:00 Huragan Wołomin Motor Lubawa
12:00 Gwardia Koszalin Świt Skolwin
12:00 Lech Poznań II KKS 1925 Kalisz
12:00 Legia Warszawa II Lechia T. Mazowiecki
13:00 Rekord Bielsko-Biała Górnik Zabrze II
15:00 Chwaszczyno Przodkowo
15:00 Elana Toruń Pogoń Lębork
15:00 Garbarnia Kraków Podlasie Biała Podlaska
15:00 Spartakus Daleszyce Stal Rzeszów
15:00 Ursus Warszawa Widzew Łódź
16:00 Górnik Polkowice Piast Żmigród
16:00 Ślęza Wrocław Falubaz Zielona Góra
16:00 Polonia Środa Górnik Konin
17:00 GKS Jastrzębie Zdrój Ruch Zdzieszowice
17:00 Stal Brzeg Górnik Wałbrzych
17:00 Pawłowice Śląskie SKRA Częstochowa
17:00 Jarota Jarocin Wda Świecie
17:00 Vineta Wolin Leśnik Manowo
17:00 Bałtyk Gdynia Chemik Bydgoszcz
17:00 Jarosław Wierna Małogoszcz
17:00 Soła Oświęcim Avia Świdnik
17:00 Resovia Rzeszów KSZO Ostrowiec
17:00 MKS Ełk Pelikan Łowicz
17:00 Huragan Morąg Drweca Nowe Miasto
17:00 ŁKS Łomża Concordia Elbląg
19:00 Motor Lublin Trzebinia Siersza
FT KKS 1925 Kalisz Pogoń Szczecin II
FT Drweca Nowe Miasto ŁKS Łódź
FT Pelikan Łowicz Lechia T. Mazowiecki
FT Concordia Elbląg Legia Warszawa II
FT Śląsk Wrocław II GKS Jastrzębie Zdrój
FT Leśnik Manowo Polonia Środa
FT Falubaz Zielona Góra Stal Brzeg
FT Pogoń Lębork Bałtyk Gdynia
02:00 Wisła Kraków II Jarosław
11:00 Podlasie Biała Podlaska Spartakus Daleszyce
14:30 Rekord Bielsko-Biała Pawłowice Śląskie
15:00 Świt Skolwin Chemik Bydgoszcz
15:00 Przodkowo Lech Poznań II
15:00 KSZO Ostrowiec Orlęta Radzyń Podlaski
15:30 Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice
16:00 Górnik Wałbrzych Górnik Zabrze II
16:00 Piast Żmigród Miedź Legnica II
16:00 Wda Świecie Chwaszczyno
16:00 Karpaty Krosno Unia Tarnów
16:00 Avia Świdnik Resovia Rzeszów
16:00 Wierna Małogoszcz Garbarnia Kraków
16:00 Motor Lubawa Ursus Warszawa
16:30 Ruch Zdzieszowice Ślęza Wrocław
16:30 Olimpia Kowary Unia Turza Śląska
16:30 SKRA Częstochowa Stal Bielsko-Biała
17:00 Sokół Kleczew Vineta Wolin
17:00 Gwardia Koszalin Jarota Jarocin
17:00 NKP Podhale Soła Oświęcim
17:00 Trzebinia Siersza Cosmos Nowotaniec
17:00 Stal Rzeszów Motor Lublin
17:00 Sokół Aleksandrów Ruch Wysokie Mazowieckie
17:00 MKS Ełk Huragan Morąg
18:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Huragan Wołomin
18:00 Sokół Ostróda Jagiellonia II
19:10 Widzew Łódź ŁKS Łomża
FT Górnik Konin Elana Toruń
FT Olimpia Kowary Miedź Legnica II