Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności
WilliamHill ComeOn Oddsring Unibet Betsson Betsafe Zakłady bukmacherskie
>
<
11:00 Lechia Gdańsk II Cartusia Kartuzy
11:00 Izolator Boguchwała Hetman Żółkiewka
16:00 Wisła Sandomierz Łysica Bodzentyn
16:00 Granat Poroniec Poronin
16:00 Unia Tarnów Wisła Kraków II
16:00 Tomasovia Tomaszów Orlęta Radzyń Podlaski
16:00 Chełmianka Chełm Orzeł Przeworsk
02:00 Ślęza Wrocław Rokita Brzeg Dolny
02:00 Piast Żmigród Śląsk Wrocław II
02:00 Gać Oława Stilon Gorzów
02:00 Gwardia Koszalin Gryf Wejherowo
02:00 Bałtyk Gdynia Bałtyk Koszalin
02:00 Dąb Dąbrowa Drweca Nowe Miasto
02:00 Olimpia Elbląg Huragan Morąg
02:00 Start Działdowo Korsze
02:00 ŁKS Łomża Sokół Ostróda
02:00 Jagiellonia II Warmia Grajewo
02:00 Płomień Ełk Znicz Biała Piska
02:00 Wasilków Concordia Elbląg
02:00 Rominta Gołdap Olimpia Zambrów
02:00 Puszcza Hajnówka Olimpia Olsztynek
02:00 Legia Warszawa II Targówek
02:00 Start Otwock Wieluń
02:00 Pilica Białobrzegi Omega Kleszczów
02:00 Piast Karnin Zagłębie Lubin II
02:00 Zielona Góra Polonia Sparta Świdnica
02:00 Bielawianka Bielawa Formacja Port 2000
02:00 Kąty Wrocławskie Dąb Przybyszów
02:00 Oława Polonia Trzebnica
11:00 Start Warlubie Lech Poznań II
11:00 Tarnovia T. Podgórne Pogoń Mogilno
11:00 Czaniec Polonia Bytom
15:00 Kaszubia Kościerzyna Pogoń Szczecin II
15:30 Sokół Aleksandrów Ursus Warszawa
16:00 Partyzant Radoszyce Czarni Połaniec
16:00 MKS Korona Kielce II Poprad Muszyna
16:00 KSZO Ostrowiec Soła Oświęcim
16:00 Chwaszczyno Rasel Dygowo
16:00 Avia Świdnik Lublinianka Wieniawa
16:00 Karpaty Krosno Sokół Sieniawa
16:00 Resovia Rzeszów Stal Rzeszów
16:00 Motor Lublin Stal Kraśnik
16:00 Warta Sieradz Broń Radom
16:30 Podbeskidzie II Stal Bielsko-Biała
16:30 Ruch Chorzów II Ruch Zdzieszowice
16:30 Rekord Bielsko-Biała Polonia Łaziska Górne
16:30 Piast Gliwice II Pawłowice Śląskie
16:30 Swornica Czarnowąsy SKRA Częstochowa
16:30 GKS Jastrzębie Zdrój Odra Opole
17:00 Wda Świecie Centra Ostrów
17:00 Unia Solec Kujawski Sparta Brodnica
17:00 Sokół Kleczew Unia Swarzędz
17:00 Ostrovia Chełminianka Chełmno
17:00 Warta Poznań Włocłavia Włocławek
17:00 Leśnik / Rossa Manowo Arka Gdynia II
17:00 Victoria Września Polonia Środa
17:00 Drawa Chemik Police
17:00 Wólczanka W. Pełkińska Podlasie Biała Podlaska
17:00 Radomiak Radom ŁKS Łódź
17:00 Lechia T. Mazowiecki Pogoń Grod. Mazowiecki
17:30 Górnik Wesoła Szombierki Bytom
18:00 Karkonosze Jelenia Góra Lechia Dzierżoniów
19:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan Łowicz
17:00 Garbarnia Kraków Beskid Andrychów
17:00 Jarosław Wisłoka Dębica
15:00 Targówek Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 Pelikan Łowicz Lechia T. Mazowiecki
17:00 Pogoń Grod. Mazowiecki Polonia Warszawa
17:00 Ursus Warszawa Radomiak Radom
17:00 ŁKS Łódź Pilica Białobrzegi
17:00 Omega Kleszczów Start Otwock
17:00 Wieluń Legia Warszawa II
19:00 Broń Radom Sokół Aleksandrów
FT Lech Poznań II Nielba Wągrowiec
FT Hetman Żółkiewka Wólczanka W. Pełkińska
FT Górnik Zabrze II Czaniec
FT Jarota Jarocin Unia Solec Kujawski
FT Stal Kraśnik Izolator Boguchwała
FT Polonia Warszawa Pelikan Łowicz
FT Formacja Port 2000 Zielona Góra
FT Wierna Małogoszcz Garbarnia Kraków
FT Soła Oświęcim Unia Tarnów
FT Poroniec Poronin Wisła Sandomierz
FT Łysica Bodzentyn MKS Korona Kielce II
FT Hutnik Kraków Trzebinia Siersza
FT Granat Wisła Kraków II
FT Arka Gdynia II Drawa
FT Orlęta Radzyń Podlaski Jarosław
FT Puszcza Hajnówka Dąb Dąbrowa
FT Sokół Sieniawa Lublinianka Wieniawa
FT Radomiak Radom Broń Radom
FT Pawłowice Śląskie Rekord Bielsko-Biała
FT Pogoń Szczecin II Chwaszczyno
FT Chemik Police Lechia Gdańsk II
FT Huragan Morąg Drweca Nowe Miasto
FT Polonia Środa Włocłavia Włocławek
FT Poprad Muszyna Partyzant Radoszyce
FT Chełminianka Chełmno Tarnovia T. Podgórne
FT Unia Swarzędz Start Warlubie
FT Sparta Brodnica Wda Świecie
FT Cartusia Kartuzy Bałtyk Gdynia
FT Concordia Elbląg Płomień Ełk
FT Warmia Grajewo ŁKS Łomża
FT Sokół Aleksandrów Pogoń Siedlce II
FT Lechia T. Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
FT Omega Kleszczów Legia Warszawa II
FT Gać Oława Piast Karnin
FT Rokita Brzeg Dolny Oława
FT Dąb Przybyszów Bielawianka Bielawa
FT Beskid Andrychów KSZO Ostrowiec
FT Centra Ostrów Victoria Września
FT Warta Poznań Ostrovia
FT Czarni Połaniec Wolania Wola Rzędzińska
FT Pogoń Mogilno Sokół Kleczew
FT Bałtyk Koszalin Gwardia Koszalin
FT Gryf Wejherowo Kaszubia Kościerzyna
FT Motor Lublin Avia Świdnik
FT Rasel Dygowo Przodkowo
FT Astra Ustronie Morskie Leśnik / Rossa Manowo
FT Podlasie Biała Podlaska Chełmianka Chełm
FT Orzeł Przeworsk Resovia Rzeszów
FT Stal Rzeszów Tomasovia Tomaszów
FT Wisłoka Dębica Karpaty Krosno
FT Olimpia Olsztynek Rominta Gołdap
FT Olimpia Zambrów Wasilków
FT Znicz Biała Piska Jagiellonia II
FT Korsze Olimpia Elbląg
FT Wieluń Targówek
FT Pilica Białobrzegi Ursus Warszawa
FT Warta Sieradz Pogoń Grod. Mazowiecki
FT Małapanew Ozimek Stal Bielsko-Biała
FT Skalnik Gracze Grunwald
FT Polonia Bytom GKS Jastrzębie Zdrój
FT Odra Opole Górnik Wesoła
FT Szombierki Bytom Swornica Czarnowąsy
FT Polonia Łaziska Górne Ruch Chorzów II
FT Ruch Zdzieszowice Podbeskidzie II
FT Stilon Gorzów Karkonosze Jelenia Góra
FT Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród
FT Śląsk Wrocław II Ślęza Wrocław
FT Polonia Trzebnica Kąty Wrocławskie
FT Polonia Sparta Świdnica Zagłębie Lubin II
FT Sokół Ostróda Start Działdowo
FT Start Otwock ŁKS Łódź
FT SKRA Częstochowa Piast Gliwice II
FT Jagiellonia II Concordia Elbląg
FT Start Działdowo Warmia Grajewo
FT Dąb Dąbrowa Huragan Morąg
FT Drweca Nowe Miasto Korsze
FT Olimpia Elbląg Sokół Ostróda
FT ŁKS Łomża Znicz Biała Piska
FT Płomień Ełk Olimpia Zambrów
FT Wasilków Olimpia Olsztynek
FT Rominta Gołdap Puszcza Hajnówka
FT Partyzant Radoszyce Łysica Bodzentyn
FT MKS Korona Kielce II Poroniec Poronin
FT Wisła Sandomierz Wisła Kraków II
FT Granat Soła Oświęcim
FT KSZO Ostrowiec Garbarnia Kraków
FT Wierna Małogoszcz Hutnik Kraków
FT Trzebinia Siersza Czarni Połaniec
FT Wolania Wola Rzędzińska Poprad Muszyna
FT Unia Tarnów Beskid Andrychów
FT Nielba Wągrowiec Jarota Jarocin