Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Africa Cup of Nations Qualification - sezon 2021

Faza grupowa
Grupa A
9 lis 2020 Namibia Namibia 01:00 Gwinea Gwinea
5 paź 2020 Gwinea Gwinea 02:00 Mali Mali
8 wrz 2020 Namibia Namibia 02:00 Mali Mali
31 sie 2020 Mali Mali 02:00 Namibia Namibia
19 lis 2019 Gwinea Gwinea 01:00 Namibia Namibia
11 lis 2019 Mali Mali 01:00 Gwinea Gwinea
Grupa B
9 lis 2020 Malawi Malawi 01:00 Uganda Uganda
5 paź 2020 Uganda Uganda 02:00 Burkina Faso Burkina Faso
8 wrz 2020 Malawi Malawi 02:00 Burkina Faso Burkina Faso
31 sie 2020 Burkina Faso Burkina Faso 02:00 Malawi Malawi
19 lis 2019 Uganda Uganda 01:00 Malawi Malawi
11 lis 2019 Burkina Faso Burkina Faso 01:00 Uganda Uganda
Grupa C
9 lis 2020 Sudan Sudan 01:00 RPA RPA
5 paź 2020 RPA RPA 02:00 Ghana Ghana
8 wrz 2020 Sudan Sudan 02:00 Ghana Ghana
31 sie 2020 Ghana Ghana 02:00 Sudan Sudan
19 lis 2019 RPA RPA 01:00 Sudan Sudan
11 lis 2019 Ghana Ghana 01:00 RPA RPA
Grupa D
9 lis 2020 Angola Angola 01:00 Gabon Gabon
5 paź 2020 Gabon Gabon 02:00 DR Konga DR Konga
8 wrz 2020 Angola Angola 02:00 DR Konga DR Konga
31 sie 2020 DR Konga DR Konga 02:00 Angola Angola
19 lis 2019 Gabon Gabon 01:00 Angola Angola
11 lis 2019 DR Konga DR Konga 01:00 Gabon Gabon
Grupa E
9 lis 2020 Maroko Maroko 01:00 Burundi Burundi
9 lis 2020 Republika Środkowoafrykańska Republika Środkowoafrykańska 01:00 Mauretania Mauretania
5 paź 2020 Mauretania Mauretania 02:00 Maroko Maroko
5 paź 2020 Burundi Burundi 02:00 Republika Środkowoafrykańska Republika Środkowoafrykańska
8 wrz 2020 Republika Środkowoafrykańska Republika Środkowoafrykańska 02:00 Maroko Maroko
8 wrz 2020 Burundi Burundi 02:00 Mauretania Mauretania
31 sie 2020 Maroko Maroko 02:00 Republika Środkowoafrykańska Republika Środkowoafrykańska
31 sie 2020 Mauretania Mauretania 02:00 Burundi Burundi
19 lis 2019 Burundi Burundi 01:00 Maroko Maroko
19 lis 2019 Mauretania Mauretania 01:00 Republika Środkowoafrykańska Republika Środkowoafrykańska
11 lis 2019 Maroko Maroko 01:00 Mauretania Mauretania
11 lis 2019 Republika Środkowoafrykańska Republika Środkowoafrykańska 01:00 Burundi Burundi
Grupa F
9 lis 2020 Kamerun Kamerun 01:00 Rwanda Rwanda
9 lis 2020 Mozambik Mozambik 01:00 Republika Zielonego Przylądka Republika Zielonego Przylądka
5 paź 2020 Republika Zielonego Przylądka Republika Zielonego Przylądka 02:00 Kamerun Kamerun
5 paź 2020 Rwanda Rwanda 02:00 Mozambik Mozambik
8 wrz 2020 Mozambik Mozambik 02:00 Kamerun Kamerun
8 wrz 2020 Rwanda Rwanda 02:00 Republika Zielonego Przylądka Republika Zielonego Przylądka
31 sie 2020 Kamerun Kamerun 02:00 Mozambik Mozambik
31 sie 2020 Republika Zielonego Przylądka Republika Zielonego Przylądka 02:00 Rwanda Rwanda
19 lis 2019 Rwanda Rwanda 01:00 Kamerun Kamerun
19 lis 2019 Republika Zielonego Przylądka Republika Zielonego Przylądka 01:00 Mozambik Mozambik
11 lis 2019 Kamerun Kamerun 01:00 Republika Zielonego Przylądka Republika Zielonego Przylądka
11 lis 2019 Mozambik Mozambik 01:00 Rwanda Rwanda
Grupa G
9 lis 2020 Egipt Egipt 01:00 Komory Komory
9 lis 2020 Togo Togo 01:00 Kenia Kenia
5 paź 2020 Kenia Kenia 02:00 Egipt Egipt
5 paź 2020 Komory Komory 02:00 Togo Togo
8 wrz 2020 Togo Togo 02:00 Egipt Egipt
8 wrz 2020 Komory Komory 02:00 Kenia Kenia
31 sie 2020 Egipt Egipt 02:00 Togo Togo
31 sie 2020 Kenia Kenia 02:00 Komory Komory
19 lis 2019 Komory Komory 01:00 Egipt Egipt
19 lis 2019 Kenia Kenia 01:00 Togo Togo
11 lis 2019 Egipt Egipt 01:00 Kenia Kenia
11 lis 2019 Togo Togo 01:00 Komory Komory
Grupa H
9 lis 2020 Algieria Algieria 01:00 Botswana Botswana
9 lis 2020 Zimbabwe Zimbabwe 01:00 Zambia Zambia
5 paź 2020 Zambia Zambia 02:00 Algieria Algieria
5 paź 2020 Botswana Botswana 02:00 Zimbabwe Zimbabwe
8 wrz 2020 Zimbabwe Zimbabwe 02:00 Algieria Algieria
8 wrz 2020 Botswana Botswana 02:00 Zambia Zambia
31 sie 2020 Algieria Algieria 02:00 Zimbabwe Zimbabwe
31 sie 2020 Zambia Zambia 02:00 Botswana Botswana
19 lis 2019 Botswana Botswana 01:00 Algieria Algieria
19 lis 2019 Zambia Zambia 01:00 Zimbabwe Zimbabwe
11 lis 2019 Algieria Algieria 01:00 Zambia Zambia
11 lis 2019 Zimbabwe Zimbabwe 01:00 Botswana Botswana
Group I
9 lis 2020 Senegal Senegal 01:00 Suazi Suazi
9 lis 2020 Gwinea Bissau Gwinea Bissau 01:00 Kongo Kongo
5 paź 2020 Kongo Kongo 02:00 Senegal Senegal
5 paź 2020 Suazi Suazi 02:00 Gwinea Bissau Gwinea Bissau
8 wrz 2020 Gwinea Bissau Gwinea Bissau 02:00 Senegal Senegal
8 wrz 2020 Suazi Suazi 02:00 Kongo Kongo
31 sie 2020 Senegal Senegal 02:00 Gwinea Bissau Gwinea Bissau
31 sie 2020 Kongo Kongo 02:00 Suazi Suazi
19 lis 2019 Suazi Suazi 01:00 Senegal Senegal
19 lis 2019 Kongo Kongo 01:00 Gwinea Bissau Gwinea Bissau
11 lis 2019 Senegal Senegal 01:00 Kongo Kongo
11 lis 2019 Gwinea Bissau Gwinea Bissau 01:00 Suazi Suazi
Group J
9 lis 2020 Tunezja Tunezja 01:00 Gwinea Równikowa Gwinea Równikowa
9 lis 2020 Tanzania Tanzania 01:00 Libia Libia
5 paź 2020 Libia Libia 02:00 Tunezja Tunezja
5 paź 2020 Gwinea Równikowa Gwinea Równikowa 02:00 Tanzania Tanzania
8 wrz 2020 Tanzania Tanzania 02:00 Tunezja Tunezja
8 wrz 2020 Gwinea Równikowa Gwinea Równikowa 02:00 Libia Libia
31 sie 2020 Tunezja Tunezja 02:00 Tanzania Tanzania
31 sie 2020 Libia Libia 02:00 Gwinea Równikowa Gwinea Równikowa
19 lis 2019 Gwinea Równikowa Gwinea Równikowa 01:00 Tunezja Tunezja
19 lis 2019 Libia Libia 01:00 Tanzania Tanzania
11 lis 2019 Tunezja Tunezja 01:00 Libia Libia
11 lis 2019 Tanzania Tanzania 01:00 Gwinea Równikowa Gwinea Równikowa
Group K
9 lis 2020 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej 01:00 Etiopia Etiopia
9 lis 2020 Madagaskar Madagaskar 01:00 Niger Niger
5 paź 2020 Niger Niger 02:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
5 paź 2020 Etiopia Etiopia 02:00 Madagaskar Madagaskar
8 wrz 2020 Madagaskar Madagaskar 02:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
8 wrz 2020 Etiopia Etiopia 02:00 Niger Niger
31 sie 2020 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej 02:00 Madagaskar Madagaskar
31 sie 2020 Niger Niger 02:00 Etiopia Etiopia
19 lis 2019 Etiopia Etiopia 01:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej
19 lis 2019 Niger Niger 01:00 Madagaskar Madagaskar
11 lis 2019 Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej 01:00 Niger Niger
11 lis 2019 Madagaskar Madagaskar 01:00 Etiopia Etiopia
Group L
9 lis 2020 Nigeria Nigeria 01:00 Lesotho Lesotho
9 lis 2020 Sierra Leone Sierra Leone 01:00 Benin Benin
5 paź 2020 Benin Benin 02:00 Nigeria Nigeria
5 paź 2020 Lesotho Lesotho 02:00 Sierra Leone Sierra Leone
8 wrz 2020 Sierra Leone Sierra Leone 02:00 Nigeria Nigeria
8 wrz 2020 Lesotho Lesotho 02:00 Benin Benin
31 sie 2020 Nigeria Nigeria 02:00 Sierra Leone Sierra Leone
31 sie 2020 Benin Benin 02:00 Lesotho Lesotho
19 lis 2019 Lesotho Lesotho 01:00 Nigeria Nigeria
19 lis 2019 Benin Benin 01:00 Sierra Leone Sierra Leone
11 lis 2019 Nigeria Nigeria 01:00 Benin Benin
11 lis 2019 Sierra Leone Sierra Leone 01:00 Lesotho Lesotho
Runda wstępna
7 paź 2019 | 02:00 Liberia Liberia ?-? Czad Czad
15 paź 2019 | 02:00 Czad Czad ?-? Liberia Liberia
7 paź 2019 | 02:00 South Sudan South Sudan ?-? Seszele Seszele
15 paź 2019 | 02:00 Seszele Seszele ?-? South Sudan South Sudan
7 paź 2019 | 02:00 Mauritius Mauritius ?-? Wyspy Św.Tomasza i Książęca Wyspy Św.Tomasza i Książęca
15 paź 2019 | 02:00 Wyspy Św.Tomasza i Książęca Wyspy Św.Tomasza i Książęca ?-? Mauritius Mauritius
7 paź 2019 | 02:00 Dżibuti Dżibuti ?-? Gambia Gambia
15 paź 2019 | 02:00 Gambia Gambia ?-? Dżibuti Dżibuti

Strzelcy {{title}} - Africa Cup of Nations Qualification

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
0 (0)
2
0 (0)
3
0 (0)
4
0 (0)
5
0 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.