Forbet - opis oferty i opinie

Na skróty:

  1. Opis oferty bukmachera i opinia
  2. Bukmacher Forbet– rejestracja konta
  3. Produkty Forbet
  4. Zakłady na żywo w Forbet - livebetting
  5. Bukmacher Forbet- oferta zakładów na e-sport
  6. Bukmacher Forbet- oferta sportów wirtualnych
  7. Opcje wpłat zakłady bukmacherskie Forbet
  8. Opcje wypłat u bukmachera Forbet
  9. Obsługa Klienta

Forbet zakłady bukmacherskie online – opis oferty bukmachera i opinia

Forbet to jedna z najmłodszych firm bukmacherskich działających na polskim rynku. Bukmacher otrzymał licencję w maju 2016 roku, a już kilka miesięcy później otworzył stronę internetową i zaczął przyjmowanie zakładów. Forbet otworzył także całkiem sporo punktów naziemnych gdzie dostępne są nowoczesne terminale, na których można zawierać zakłady sportowe, także typy live i obstawiać sporty wirtualne.

Forbet aktywnie sponsoruje polski sport: na współpracy z Bukmacherem korzysta Śląsk Wrocław, a także ŁKS Łódź, który w sezonie 19/20 powrócił do Ekstraklasy. Forbet wspiera również drużyny grające na zapleczu Ekstraklasy: GKS Tychy i Odrę Opole, a także trzecioligowe jak Motor Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Sokół Ostróda. Niezwykle popularną dyscypliną sportową w Polsce jest żużel, a Forbet sponsoruje zarówno kluby Ekstraligi: Włókniarza Częstochowa, Get Well Toruń, jak i zespół I.ligi żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Bukmacher jest też partnerem międzynarodowych meczów żużlowej reprezentacji Polski, a także imprez indywidualnych Speedway European Championship (SEC). Bukmacher wspiera również sekcje sportowe Legii Warszawa: Akademię Tenisową, Legia Fight Club, a także hokeistów, kolarzy, biegaczy i judoków. Od 2018 roku jest również sponsorem reprezentacji Polski w Amp Futbolu. Ambasadorami Bukmachera są m.in. Artur Boruc, Bożydar Iwanow, Andrzej Fonfara, Karolina Kowalkiewicz i Łukasz "Juras" Jurkowski.

Bukmacher Forbet– rejestracja konta

Aby założyć konto na stronie Forbet należy wypełnić dostępny na niej formularz, podać wszystkie dane osobiste, a następnie przesłać skan dokumentu tożsamości. Po wypełnieniu wszystkich pól w formularzu, załączeniu skanu dokumentu wszystkie dane są weryfikowane przez przedstawicieli Bukmachera, trwa to nie dłużej niż pół godziny, niezależnie od tego kiedy przesyłamy zgłoszenie.

Produkty Forbet

W ofercie bukmachera znajdują się tysiące zakładów z blisko 30 różnych dyscyplin sportowych, a także zakładów specjalnych dotyczących polityki czy wydarzeń kulturalnych. Od dłuższego czasu Forbet współpracuje z kanałem Kartofliska TV oferując zakłady na spotkania najniższych lig piłkarskich w Polsce, a poza zwykła ofertę, która nie różni się od innych tego typu stron można obstawiać również spotkania Amp Futbolu.

Combo Expert

Po lewej stronie w ofercie zakładów można się natknąć na grupę Combo Expert, w której znajdują się zakłady łączone na odbywające się w określonym czasie zdarzenia sportowe. Mogą to być zakłady na zwycięstwo trzech podanych w zakładzie zawodników tenisowych lub wygrana dwóch zespołów piłkarskich w pierwszych połowach swoich meczów. Przedstawiciele Bukmachera starają się urozmaicać ofertę konstruując nowe ciekawe zakłady po wysokich kursach.

Vip Club

To oferta kierowana do najaktywniejszych graczy; uczestniczą w nim tylko gracze, których Bukmacher sam do niego zaprosi, ale jeśli ktoś uważa, że powinien się w nim znaleźć może wysłać maila na adres: vip@forbet.pl. Firma bierze pod uwagę aktywność w serwisie, obrót, wysokość i częstotliwość wpłat, a także wygrane. Każdy uczestnik VIP Club może liczyć na dedykowane promocje, szybkie wypłaty i wyższe limity na zakłady w Forbet, a także pomoc osobistego opiekuna. Klienci klubu Vip uczestniczą również w najważniejszych wydarzeniach sportowych na specjalne zaproszenie Bukmachera.

Zakłady na żywo w Forbet - livebetting

W ofercie zakładów na żywo u Bukmachera znajduje się większość zdarzeń sportowych obecnych w zwykłej ofercie pre-live, dotyczy to przede wszystkim najbardziej popularnych dyscyplin, takich jak piłka nożna i tenis. Oprócz zwykłych zakładów na to kto wygra spotkanie dostępne są wszelkie opcje, takie jak linie under/over, handicapy, a także dokładny wynik.

Wszystkie dostępne spotkania można śledzić na specjalnym livetrackerze gdzie dostępne są aktualne statystyki, a na chacie można porozmawiać z innymi typerami.

Bukmacher Forbet- oferta zakładów na e-sport

W ofercie Forbeta znajdują się zakłady na najbardziej popularne zdarzenia związane z e-sportem. I tak znaleźć tu można zakłady na spotkania Counter Strike: Go, który należy do najpopularniejszych sieciowych strzelanek, a zawody w CS:Go śledzą tysiące osób na całym świecie, także w Polsce.

Dużą popularnością cieszą się również rozgrywki jednej z najbardziej znanych gier z gatunku MOBA (Multiplayer online battle arena) League of Legends, która powstała na bazie legendarnej gry Blizzard Entertainment Warcrafta 3. Oprócz tego w ofercie dostępne są również zakłady na zdarzenia związane z Dota 2, Call of Duty, Overwatch, Rainbow Six, NBA 2K a także Starcraftem 2.

Bukmacher Forbet- oferta sportów wirtualnych

Forbet ma bardzo bogatą ofertę sportów wirtualnych, które są na stronie podzielone na dwie grupy. W obu przypadkach mamy jednak do czynienia z zakładami na wirtualne spotkania piłki nożnej, które toczą się w kilku rozgrywkach: Ligi, Mistrzostw Forbet, a także Mistrzostw Świata.

Nazwy kolejnych drużyn są wzorowane na tych prawdziwych, a same rozgrywki w dużej mierze odzwierciedlają normalną rywalizację na boisku, po zakończeniu spotkania można zobaczyć jak przebiegał wirtualny mecz oglądając jego skrót.

W ofercie są również dostępne wirtualne spotkania tenisowe, koszykówka, która jest wzorowana na rozgrywkach NBA, ale oglądając skróty meczów przywodzi na myśl raczej spotkania gwiazd, które są bardzo efektowne. Dostępne są także zakłady na wirtualne gonitwy koni i psów.

Opcje wpłat zakłady bukmacherskie Forbet

W opcjach wpłat pieniędzy na konto w Forbet znajdziemy wiele dobrze znanych opcji. Gracze mogą skorzystać z usług pośredników, takich jak PAYU, które umożliwia przelew z konta bankowego, a także karty płatniczej. System działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Z kolei korzystając z Dotpay można dokonać wpłaty z konta bankowego, karty płatniczej, a także specjalnej karty Paysafecard, którą można kupić w wielu polskich sklepach, a także za pomocą znanego portfela elektronicznego Skycash, który umożliwia płacenie za bilety komunikacji miejskiej, kupno biletów kolejowych, opłatę parkingową i wiele innych możliwości. Innym sposobem jest skorzystanie z TPay, dzięki któremu można dokonać depozytu z konta bankowego przez 24 godziny siedem dni w tygodniu.

Minimalna wpłata na konto Bukmachera wynosi 1 PLN, tyle samo ile wynosi minimalny zakład na stronie Forbet. W przypadku braku środków po dokonaniu wpłaty należy w pierwszej kolejności wylogować się ze swojego konta i zalogować ponownie. Jeśli wpłata nie pojawi się w ciągu 15 minut zaleca się kontakt z obsługą klienta.

Opcje wypłat u bukmachera Forbet

Wypłaty można dokonać tylko na konto bankowe podane podczas rejestracji; po kliknięciu w ikonę "Wypłaty" na swoim koncie gracz uzupełnia dane do przelewu bankowego. Wypłaty są dokonywane w ciągu 48 godzin w dni robocze (od poniedziałku do piątku prócz świąt), a zlecane od 8:30 do 23:00 w dni robocze. Minimalna wypłata wynosi 1 PLN.

Obsługa Klienta

W dziale Pomoc dostępny jest FAQ, który odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące rejestracji konta, wpłat i wypłat, a także zawierania zakładów. W przypadku indywidualnych problemów Bukmacher uruchomił Livechat, który jest zawsze widoczny na stronie w prawym dolnym roku. By zacząć konwersację z konsultantem należy podać imię i adres e-mailowy. Livechat jest dostępny siedem dni w tygodniu od 8:00 do 24:00.

Poza tymi godzinami Bukmacher zachęca do kontaktu e-mailowego, w zależności od tego czego dotyczy zapytanie: pomocy, reklamacji czy też marketingu i reklamy, do dyspozycji są trzy różne adresy e-mailowe.

Notka prawna

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Przejdź do Forbet
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.