BetX kod promocyjny

Dodał: Aleksander Nowomiejski,28 paź 2021 | 13:19

Legalny polski bukmacher BetX przygotował pakiet bonusów na start o łącznej wartości 7807 zł. W jego skład wchodzą dwie promocje: darmowy zakład oraz bonus od depozytu. Jak skorzystać z tej oferty powitalnej? Komu przysługują oba bonusy startowe? Jakie są warunki obrotu nimi? Czy do ich uzyskania niezbędny jest kod promocyjny BetX? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w niniejszym tekście. Poznasz też inne bonusy dostępne u tego bukmachera. Dowiesz się też, kto jeszcze na polskim rynku oferuje bonusy powitalne - to m.in. legalny bukmacher Betfan z 15 darmowymi zakładami i cashbackiem na 600 zł na start. Zapraszamy.

Na skróty:

 1. BetX kod promocyjny - oferta powitalna
 2. BetX kod promocyjny - pozostałe bonusy

BetX kod promocyjny - oferta powitalna

Bukmacher BetX pojawił się na polskim rynku w połowie 2020 r. Dwa lata wcześniej firmie przyznano stosowne zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych online. To zatem całkowicie legalny i bezpieczny bukmacher, u którego gra jest dozwolona dla rodzimych typerów. Aby móc jednak skorzystać z oferty powitalnej BetX, należy uprzednio założyć konto na stronie internetowej bukmachera. Dopiero po ukończeniu rejestracji można otrzymać bonusy startowe. Co istotne, w chwili obecnej do ich uzyskania nie potrzeba kodu promocyjnego od BetX. Z drugiej strony, niewykluczone, że taki kod w bliższej czy dalszej przyszłości się pojawi. To bowiem powszechna praktyka wśród legalnych polskich bukmacherów. Kody bonusowe oferują m.in. STS, Fortuna, Betclic czy Betfan.

Sprawdź kody promocyjne:

W BetX kodu promocyjnego wprawdzie nie ma, ale nowo zarejestrowane osoby mogą liczyć na dwa bonusy startowe warte razem 7807 zł. Pakiet powitalny składa się z darmowego zakładu w wysokości 30 zł oraz bonusu od depozytu w wysokości 7777 zł. Obie promocje nie wykluczają się wzajemnie. W kolejnym fragmencie tego artykułu dokładnie wyjaśniamy, jak działają oba bonusy. 

Dodajmy jeszcze, że w ofercie BetX na ten moment nie znajduje się zakład bez ryzyka, czyli cashback. To jedna z najbardziej popularnych promocji, która pozwala odzyskać zainwestowane w zakład pieniądze na wypadek jego przegrania. Taki bonus, i to o wartości 600 zł, proponuje za to legalny bukmacher Betfan, u którego możesz zarejestrować się za pomocą widocznego powyżej baneru. Betfan oferuje też 15 darmowych zakładów powitalnych oraz bonus od trzech pierwszych depozytów.

BetX kod promocyjny - darmowy zakład 30 zł

Pierwszym bonusem startowym w BetX jest freebet - darmowy zakład o wartości 30 zł. Na czym polega ta oferta? Bukmacher przekazuje graczowi określoną kwotę środków do gry zupełnie za darmo. Aby wziąć udział w tej promocji nie trzeba zatem dokonywać wpłaty własnej - to bonus bez depozytu. Jeśli chodzi o BetX, to pieniądze nie są w tym przypadku dorzucane do puli konta bonusowego ani przyznawane w postaci punktów czy voucherów, jak to bywa u innych bukmacherów, typu STS czy Fortuna. Tutaj użytkownik dostaje po prostu opcję wyboru darmowego kuponu w panelu zawierania zakładu. Od niego zależy, kiedy zdecyduje się na jego wykorzystanie. Ma na to 7 dni od momentu ukończenia rejestracji i weryfikacji konta gracza. Weryfikacja polega na potwierdzeniu własnej tożsamości poprzez przesłanie bukmacherowi fotokopii odpowiedniego dokumentu, np. dowodu osobistego.

To nie jedyny warunek związany z udziałem w tej promocji powitalnej. Darmowy zakład musi spełniać następujące punkty:

 • minimum trzy zdarzenia na kuponie
 • minimalny kurs całkowity zakładu równy 3.00
 • zdarzenia z oferty przedmeczowej bądź na żywo - sporty wirtualne nie są zaliczane

Jeżeli gracz spełni powyższe warunki, może bez problemów skorzystać z freebeta. Gdy kupon okaże się trafiony, wygrane pieniądze trafią bezpośrednio do rąk obstawiającego. Darmowy zakład w BetX - kod promocyjny, jak wspominaliśmy, nie jest do tego konieczny - nie podlega zatem żadnemu obrotowi. Uzyskane środki można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe. W razie porażki bonus oczywiście przepada. Freebet nie obejmuje zakładów wypłaconych za pomocą funkcji cashout oraz nie łączy się z innymi darmowymi kuponami, voucherami czy promocjami organizowanymi na podobnych zasadach. 

BetX kod promocyjny - bonus od depozytu 7777 zł

Bukmacher oferuje także bonus od depozytu o wartości 7777 zł. Promocja dotyczy pierwszej wpłaty dokonywanej przez gracza po założeniu i aktywacji konta. To, podobnie jak darmowy zakład, niezwykle popularna oferta powitalna dostępna niemal u wszystkich legalnych polskich operatorów. Mogą na nią liczyć nie tylko klienci wspomnianych rynkowych potentatów w postaci STS i Fortuny, ale także osoby decydujące się na grę w takich miejscach jak: Betfan, Superbet, LV Bet, Etoto, PZBuk czy Totolotek. 

Wracając jednak do opisywanego bukmachera - tak jak w przypadku freebeta, tak i tutaj do uzyskania bonusu nie jest potrzebny kod promocyjny BetX. Pierwszy depozyt musi za to wynieść minimum 10 zł. Osoby decydujące się wpłacić niższą sumę nie kwalifikują się do udziału w tej promocji powitalnej. Maksymalna wpłata nie została określona, ale przyznany bonus nie będzie wyższy niż 7777 zł. Wręczane przez bukmachera środki finansowe są równe wysokości pierwszego depozytu. A więc wpłata 10 zł oznacza dodatkowe 10 zł na  grę, wpłata 100 zł - dodatkowe 100, wpłata 1000 - dodatkowe 1000 etc. Aż do 7777 zł.

Jak obrócić tym bonusem na start? Bukmacher oczekuje czterokrotnego obrotu wartością depozytu na zakładach wielokrotnych z minimum czterema zdarzeniami na kuponie. Ich minimalny kurs pojedynczy musi wynieść 1.25. Umieszczenie zdarzenia z niższym kursem wyklucza dany kupon z udziału w promocji. Z kolei łączny kurs całkowity promocyjnych zakładów zaliczanych do obrotu nie może być niższy od 2.44. Nie są uznawane zakłady: systemowe, na sporty wirtualne i anulowane. Bonus ma ważność 60 dni od momentu jego przyznania.

Czterokrotny obrót oznacza - przy wpłacie, powiedzmy, 500 zł - konieczność zawarcia zakładów o łącznej sumie stawek wynoszących 2000 zł (500 zł x 4). Co istotne, bukmacher wypłaca bonus w czterech krokach. W jaki sposób? Zostańmy przy wspomnianym przykładzie 500 zł depozytu, by łatwo ten mechanizm wyjaśnić.

 • Wpłata: 500 zł
 • Bonus: 500 zł
 • Wymagany obrót: 2000 zł

Bonus (500 zł) dzieli się na cztery części (po 125 zł). Każda z nich trafia na konto gracza po spełnieniu kolejnych 25% obrotu, czyli w tym wypadku obrotu na 500 zł (25% z 2000 zł). A zatem, wyłóżmy kawę na ławę, kontynuując wyżej wspomniany przykład:

 • Obrót kwotą 500 zł z wymaganych 2000 zł (25%): uzyskanie 125 zł bonusu (25%)
 • Obrót 1000 zł (50%): uzyskanie kolejnych 125 zł, czyli łącznie już 250 zł (50%)
 • Obrót 1500 zł (75%): uzyskanie kolejnych 125 zł, czyli łącznie już 375 zł (75%)
 • Obrót 2000 zł (100%): uzyskanie kolejnych 125 zł, czyli łącznie 500 zł (100%) 

Wypłacone środki bonusowe można przelać na konto bankowe lub wykorzystać do dalszej gry. Decyzja należy do użytkownika. Opisana promocja, przypomnijmy, oczywiście nie łączy się z kodem promocyjnym BetX.

“Bonus ma extra łatwe warunki obrotu” - twierdzi bukmacher w opisie tej oferty powitalnej. Czy tak jest w istocie? Ocena pozostaje indywidualną sprawą każdego gracza. Można na przykład porównać propozycję powitalną BetX z innymi bukmacherami dostępnymi na polskim rynku. Ich spis i opis oferty startowej sprawdzicie np. w tym miejscu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

BetX kod promocyjny - pozostałe bonusy

Legalni bukmacherzy charakteryzują się tym, że mają w swojej ofercie nie tylko bonusy startowe, ale także inne promocje, niezwiązane z rejestracją konta i przeznaczone dla wszystkich stałych graczy. Także i w BetX znajdziemy przykłady takich bonusów. Uwaga: podobnie jak cały pakiet powitalny, również i oferty opisane w dalszej części tekstu nie są związane z kodem promocyjnym od BetX

BetX kod promocyjny - Grasz, to masz!

Jedną ze stałych promocji dostępnych w BetX jest akcja Grasz, to masz! To oferta dedykowana najaktywniejszym typerom, którzy dokonują miesięcznie największego obrotu na zakładach na swoim koncie. Jak informuje sam bukmacher w opisie tego bonusu, jego adresatami są “stali, lojalni klienci”. To, czy dany użytkownik może zostać zaliczony do tego grona, zależy wyłącznie od niego. A konkretnie od częstotliwości i liczby zawieranych zakładów. Krótko mówiąc: im większy obrót miesięczny, tym wyższy bonus. Do obrotu kwalifikują się wszystkie rozliczone zakłady. Innymi słowy, chociaż jedno ze zdarzeń na nich umieszczonych musi się odbyć.

Oto dokładna zależność dokonanego obrotu od wysokości uzyskanych środków bonusowych:

 • Miesięczna wartość obrotu od 500 do 1999,99 zł ->> 10 zł bonusu
 • 2000 zł - 4999,99 zł ->> 20 zł bonusu
 • 5000 zł - 9999,99 zł ->> 50 zł bonusu
 • 10000 zł - 19999,99 zł ->> 100 zł bonusu
 • 20000 zł i więcej ->> 200 zł bonusu

Uwaga: odpowiedni dla BetX kod promocyjny prawdopodobnie nie będzie powiązany z tą akcją promocyjną nawet po jego wprowadzeniu.

BetX kod promocyjny - Boomerang Bonus

Kolejny bonus dostępny w BetX to Boomerang. Na czym polega ta promocja? Zacznijmy od tego, że legendą w środowisku polskich graczy stało się popularne twierdzenie “TJMMNW”. To skrót od słów: “Ty, jeden mecz mi nie wszedł”, nawiązujących do zawarcia zakładu, zwykle z imponującą wygraną, finalnie przegranego, jednak wyłącznie z powodu jednego nietrafionego zdarzenia. I właśnie takie kupony obejmuje opisywana akcja promocyjna. Bukmacher umożliwia zysk nawet w przypadku przegranego zakładu. Zainwestowane pieniądze wracają - jak bumerang, a raczej Boomerang - na konto gracza. I to wielokrotnie zwiększone. Zwrot wynosi dokładnie dziesięciokrotność stawki bez uwzględnienia obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych (12%).

Teraz najważniejsze - jakie kupony kwalifikują się do tej promocji? Aby załapać się na wygraną mimo przegranej, jak można w skrócie opisać tę ofertę, trzeba zawrzeć zakład z minimum ośmioma zdarzeniami o łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 200.00. Nie może być jednak za łatwo - minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 8.00.

Wyjaśnijmy działanie tego niezwiązanego z kodem promocyjnym BetX bonusu na konkretnym przykładzie:

 • Stawka: 100 zł
 • Stawka bez podatku: 88 zł (100 zł minus 12% tej kwoty)
 • Liczba zdarzeń: 8
 • Kurs całkowity kuponu: 200.00
 • Ewentualna wygrana: 17600 zł
 • Skuteczność typów: 7/8, jedno zdarzenie przegrane
 • Zwrot w promocji Boomerang: 880 zł (88 zł x 10) 

Podsumowując - w opisywanej sytuacji gracz jest o włos od sięgnięcia po wygraną w wysokości 17600 zł. Brakuje mu jednak jednego trafnego typu. W zwykłych okolicznościach nie tylko nie wygrałby ani złotówki, ale także straciłby zainwestowane 100 zł. Boomerang pozwala mu jednak na wygraną w wysokości 880 zł. Jest zatem 780 zł “na czysto” na plus.

Na zakończenie niniejszego tekstu przypominamy, że BetX to legalny polski bukmacher. Na rynku znajdują się także inne w pełni zaufane miejsca do gry. Wśród czołowych operatorów możemy wymienić następujących bukmacherów: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Superbet, PZBuk, LV Bet, Etoto i Totolotek. Niektórzy z nich oferują rejestracyjne kody promocyjne - BetX na ten moment takim kodem nie dysponuje. Gdy nastąpi zmiana oferty powitalnej, wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w tym artykule.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj