Bukmacherzy internetowi | Jacy internetowi bukmacherzy działają w Polsce?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,06 Mar 2023 | 11:02
Przygotowaliśmy listę internetowych bukmacherów, którzy umożliwiają typowanie zakładów w sieci. Dzięki temu zestawieniu możecie wybrać i zaznajomić się z ofertą czołowych, legalnych bukmacherów w Polsce. Na naszej liście znalazły się wyłącznie opisy firm mających zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów, co gwarantuje w pełni bezpieczną grę. Bukmacherzy internetowi różnią się od siebie, stąd porównanie ich ofert może być ważne dla graczy.

Bukmacherzy internetowi - lista

Poniżej prezentujemy listę internetowych bukmacherów. Rejestracja konta u bukmacherów poprzez naszą stronę - i przy użyciu kodów promocyjnych - pozwala aktywować bonusy powitalne.
Bukmacher Bonus powitalnyAplikacja 
Superbet 3755 PLN - czytaj więcej TAK (Android, iOS)
STS1660 PLN - czytaj więcej TAK (Android, iOS)
Fortuna635 PLN - czytaj więcej TAK (Android, iOS)
Totalbet 5239 PLN - czytaj więcej TAK (Android)
ETOTO 150 PLN - czytaj więcej TAK (Android, iOS)
Betx1000 PLN - czytaj więcej TAK (Android, iOS)
PZBuk 1050 PLN - czytaj więcej TAK (Android)
Bukmacherzy internetowi wymienieni na naszej liście działają w pełni legalnie. Gra u nielegalnych bukmacherów grozi utratą środków i konsekwencjami prawnymi.

Internetowi bukmacherzy

Czym charakteryzują się bukmacherzy online? Rzecz jasna tym, że umożliwiają zawieranie zakładów przez internet. Obecnie praktycznie wszyscy bukmacherzy w internecie mają przygotowaną swoją ofertę. Co więcej, wszystkie firmy działające w Polsce legalnie mogą prowadzić działalność w sieci, ale nie wszyscy mają pozwolenie na prowadzenie jej w punktach stacjonarnych.
Można zatem powiedzieć, że bukmacherzy internetowi to większy procent rynku zakładów. I nie chodzi tu wyłącznie o wybór klientów, ale także o możliwość legalnego prowadzenia działalności. 
Poza większą dostępnością bukmacherów w internecie, ich przewaga to także nieograniczone możliwości korzystania z oferty. Zakłady można przecież typować z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Ponadto, internetowi bukmacherzy proponują często promocje i bonusy powitalne, które nie są tak powszechne w punktach stacjonarnych.

Bukmacher w internecie - jak wybrać?

Wybierając internetowego bukmachera, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim kluczowa może być oferta zakładów. Mowa tu zarówno o tradycyjnych zakład przedmeczowych, jak i zakładach na żywo. 
Ponadto internetowi bukmacherzy udostępniają zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne, gry karciane transmitowane na żywo czy też zdarzenia e-sportowe. To wszystko sprawia, że praktycznie każdy bukmacher w internecie może pochwalić się bardzo bogatą, aktualizowaną na bieżąco ofertą zdarzeń. Bez wątpienia jest to ważne dla potencjalnych graczy.
Drugim powodem, dla którego dany bukmacher może przyciągnąć uwagę, są bonusy. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, bukmacherzy internetowi mają możliwości, aby organizować akcje promocyjne i przydzielać bonusy graczom. Na najwyższe bonusy mogą liczyć osoby, które dopiero zakładają konta u internetowego bukmachera. Pakiety powitalne bywają różnorodne i okazałe (szerzej o nich w dalszej części tekstu), ale i stali bywalcy mający już konto u bukmachera mogą liczyć na czasowe akcje promocyjne.
Ostatnim, choć nie mniej ważnym elementem przy wyborze bukmachera internetowego, będzie funkcjonalność jego serwisu. Mowa tu zarówno o stronie internetowej, jak i np. aplikacji mobilnej. Nad wszystkimi tymi aspektami pochylamy się poniżej, gdzie znajdziecie opisy internetowych bukmacherów.

Sprawdź kody promocyjne:

Internetowi bukmacherzy - lista

Poniżej znajduje się lista, na której znaleźli się legalni internetowi bukmacherzy, którzy działają w Polsce. Jeśli szukać odpowiedniego bukmachera dla siebie, to w tej części artykułu prezentujemy zalety poszczególnych firm a także prezentujemy bonusy powitalne dla nowych graczy, które można uzyskać rejestrując się poprzez nasze linki.

Bukmacher internetowy - STS

STS w kategorii “internetowi bukmacherzy” musiał się znaleźć. Konto u bukmachera można założyć TUTAJ z kodem MECZYKI. Pozwoli to aktywować najwyższy dla STS bonus powitalny, który opiszemy za moment.
Na początek jednak warto pochylić się nad możliwościami bukmachera, które proponuje on w internecie. Największe atuty STS w internecie to:
 • Szeroka oferta zakładów
 • Przystępna funkcjonalnie i wizualnie strona internetowa
 • Stabilna aplikacja mobilna
STS to największy polski bukmacher, który w internecie zadbał o komfort swoich klientów. Od strony wizualnej nie sposób się do czegoś przyczepić. Kolorystyka w barwach bukmachera, klarownie i przystępnie ułożone poszczególne zakładki. Wszystko to sprawia, że po prostu dobrze korzysta się z internetowego bukmachera STS. 
Po lewej stronie panelu w witrynie internetowej, gracze mogą znaleźć ofertę zakładów z wyróżnionymi najważniejszymi zdarzeniami. Górna belka pozwala przenieść się do kolejnych zakładek. To z pewnością najważniejsze elementy układu graficznego strony. Z prawej strony natomiast znajduje się m.in. czat oraz okno wirtualnego kuponu. 
Poza aspektami wizualnymi, także działanie i stworzone funkcje są na wysokim poziomie. STS w internecie daje dostęp do statystyk, sportowego bloga czy historii wyników, wraz z opisem prawidłowych typowań. Równie wysoki poziom prezentuje aplikacja mobilna, która dostępna jest na najpopularniejsze systemy operacyjne. 
STS kod promocyjny
Nowi gracze w STS mogą także liczyć na wspomniany wyżej bonus powitalny. Ma on wartość 1660 zł. W jego skład wchodzą zakład bez ryzyka o wartości 100 zł, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe do 1500 zł a także bonus o wartości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera. Bonusy powitalne w tej kwocie są dostępne wyłącznie przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Bukmacher internetowy - Fortuna

Kolejnym bukmacherem, który pozwala typować w internecie, jest Fortuna. Rejestracja możliwa jest TUTAJ z kodem MECZYKI. Dla nowych graczy rejestrujących się z naszym kodem, bukmacher internetowy Fortuna ma bonus powitalny.
Czym wyróżnia się wśród bukmacherów internetowych właśnie Fortuna? Jest kilka kwestii, które są mocnymi atutami:
 • Rozbudowana oferta zakładów
 • Dużo promocji i bonusów dla graczy
 • Dobra aplikacja bukmacherska
Fortuna to bukmacher internetowy oferujący graczom sporo możliwości. Strona internetowa Fortuny gwarantuje rzecz jasna dostęp do pełnej oferty zakładów. Gracze mogą wybierać spośród kilkudziesięciu dyscyplin sportu, gier wirtualnych i karcianych. 
Ponadto na stronie można znaleźć statystyki poszczególnych meczów, strefę typera i dostęp do wsparcia technicznego. Wszystko to utrzymane jest w żółto-czarnej kolorystyce znanej z logotypu bukmachera. Internetowa wersja strona pozwala na przystępne korzystanie z konta gracza, podobnie jak aplikacja mobilna, która również jest na wysokim poziomie.
Fortuna kod promocyjny
Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny od Fortuny. Ma on wartość 635 zł, a w jego skład wchodzi darmowy zakład o wartości 20 zł, darmowy zakład o wartości 15 zł oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

Bukmacher internetowy - Superbet

W sieci funkcjonuje także bukmacher Superbet. Podobnie jak wymienieni wyżej bukmacherzy internetowi, tak i Superbet ma pozwolenie na prowadzenie działalności naziemnej. Jednak w głównej mierze oferuje zakłady w sieci. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala uzyskać najwyższe bonusy na start.
Gdzie tkwią największe atuty Superbet? Internetowi bukmacherzy powinni oferować przystępną odsłonę strony, w Superbet to także jeden z plusów:
 • Prosta i czytelna strona internetowa
 • Bonusy dla graczy w internecie
Wśród bonusów Superbet jest sporo propozycji dla wszystkich graczy. Są to choćby codzienne promocje, rankingi typerów i bonusy specjalne na wybrane zdarzenia. Dzięki temu gracze, którzy wybiorą tego bukmachera internetowego, mogą powiększać swoje potencjalne wygrane.
Sama strona internetowa jest bardzo przejrzysta. Całość podzielona została na kilka zakładek, w tym najważniejsze dotyczące zakładów i zakładów live. Przy okazji zakładów na żywo wyświetla się na bieżąco dostępna liczba zdarzeń do typowania. 
Superbet kod promocyjny
Na start Superbet oferuje bonusy o wartości 3755 zł. Nowi gracze mogą uzyskać darmowy zakład w kwocie 35 zł, tydzień bez ryzyka do 3500 zł, bonus od depozytu do 200 zł oraz bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 zł.

Bukmacher internetowy - Betclic

Grono bukmacherów internetowych zasila także Betclic. Konto u tego bukmachera można założyć poprzez TEN LINK, a użycie kodu MECZYKI pozwala na aktywowanie bonusu powitalnego. 
Tego bukmachera gracze mogą kojarzyć od dawna, choć na jakiś czas zniknął z Polski. Powrót Betclica możemy obserwować jedynie w sieci, bowiem bukmacher ma zezwolenie właśnie na takie prowadzenie działalności. Atuty serwisu Betclic:
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Stabilna aplikacja mobilna
Betclic sporo zyskuje w najważniejszych aspektach. Może pochwalić się bardzo prostym, ale i przyciągającym designem strony. To znacząco ułatwia poruszanie się po serwisie, który nie jest przeładowany zbędnymi treściami. Podobnie sytuacja ma się w przypadku aplikacji mobilnej.
Bukmacher nie odstaje ofertą od czołowych firm na rynku. Znaleźć możemy przede wszystkim rozbudowaną sekcję sportową, zakłady na żywo oraz gry karciane. Niektórzy bukmacherzy internetowi proponują także osobne sekcje dla e-sportu, czy też gier karcianych. Betclic zakłady e-sportowe umieścił w głównej kategorii zakładów, można je znaleźć na panelu z lewej strony. Natomiast sportów wirtualnych póki co nie można typować w Betclic.
Betclic kod promocyjny
Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym można uzyskać bonus powitalny, którym jest zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. Bonus wypłacany jest w formie freebetu, czyli darmowych zakładów.

Bukmacher internetowy - Betx

Betx to bukmacher internetowy, który ma dla graczy bonus powitalny o wartości 1000 zł. Uzyskać go można poprzez rejestrację TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Czym wyróżnia się Betx wśród internetowych bukmacherów?
Jest kilka rzeczy, które niewątpliwie przemawiają na plus serwisu internetowego bukmachera Betx:
 • Rozbudowa oferta zakładów bukmacherskich
 • Szeroka oferta bonusowa
 • Stabilna aplikacja mobilna
Strona internetowa bukmachera Betx w układzie przypomina większość tych, które proponują bukmacherzy internetowi. Po lewej stronie znajdziemy listę dostępnych zakładów, po prawej między innymi miejsce na wirtualny kupon. U góry strony znajduje się sekcja zakładek pozwalająca wybrać odpowiednią sekcję m.in. zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, bonusy itp. 
Nowi gracze, którzy założą konto u bukmachera Betx, mogą liczyć na bonus powitalny. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym uzyskać można bonusy warte w sumie 1000 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą zakład bez ryzyka o wartości 350 zł, bonus 50% od trzeciego depozytu do 250 zł oraz darmowe zakłady nawet do 400 zł.

Bukmacher internetowy - Fuksiarz

Fuksiarz także pozwala typować zakłady przez internet. Podobnie jak kilku innych bukmacherów z listy, ten bukmacher internetowy prowadzi działalność wyłącznie w sieci. Rejestracja możliwa jest TUTAJ, a kod MECZYKI pozwala aktywować bonus na start.
Bukmacher na rynek wszedł stosunkowo niedawno. Jednak zyskał popularność dzięki aktywnej działalności marketingowej. Nie jest to jedyne, co wyróżnia Fuksiarza:
 • Przystępne warunki bonusów
 • Intuicyjny wygląd strony internetowej
W Fuksiarzu oferta zakładów sportowych wzbogacona została o sporty wirtualne i gry karciane. Daje to sporą różnorodność, na co internetowi bukmacherzy zwracają uwagę. Dodatkowo Fuksiarz prezentuje bardzo klarowne zasady swoich bonusów. Flagowym pomysłem Fuksiarza są cashbacki, które nie wymagają obrotu. Bonus ten można znaleźć w ofercie powitalnej, a także wśród bonusów dla wszystkich graczy.
Pewnym mankamentem może być brak aplikacji mobilnej dla użytkowników sprzętu z systemem iOS. Póki co aplikacja dostępna jest wyłącznie na Androidy. Jednak wygląd strony mobilnej na urządzeniach przenośnych nie odstrasza, a jej stabilność także można ocenić pozytywnie. Co w pewien sposób wynagradza brak aplikacji użytkownikom sprzętu z iOS. 
Fuksiarz kod promocyjny
Bonusem powitalnym na start w Fuksiarzu jest zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Jego wartość to 500 zł.

Bukmacher internetowy - Totalbet

Totalbet jest kolejnym bukmacherem internetowym, który ma bonus powitalny. Można go uzyskać przy rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Bukmacher może prowadzić działalność wyłącznie w sieci. 
Gracze typować mogą zarówno zakłady sportowe, jak i e-sportowe, gry karciane czy sporty wirtualne. Do największych atutów bukmachera internetowego Totalbet należą:
 • Bogata oferta zdarzeń do typowania
 • Wysoka wartość bonusu powitalnego
 • Sporo promocji i bonusów dla wszystkich
Bonusy to spory atut Totalbet. Bukmacher posiada wiele stałych akcji promocyjnych, takich jak choćby gra bez podatku. W połączeniu z szeroką ofertą zakładów, sprawia to, że gracze mają spore pole wyboru tworząc kupony. 
Mankamentem może być dostęp do oferty bukmachera internetowego poprzez aplikację. Póki co nie została stworzona wersja na urządzenia z iOS, z kolei aplikacja na Android nie jest idealna. Oczywiście gracze mogą zawsze skorzystać z mobilnej wersji strony internetowej. Jeśli zatem aplikacja nie jest dla graczy tak istotna jak sama oferta kursów, to Totalbet z pewnością wyróżnia się pozytywnie wśród internetowych bukmacherów.
Totalbet kod promocyjny
Nowi gracze mogą uzyskać bonusy o wartości 5239 zł na start. W skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe zakłady (freebety) w kwocie w sumie 39 zł, zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł a także bonus od depozytu do 5000 zł.

Bukmacher internetowy - PZBuk

Na nasze liście internetowych bukmacherów znalazł się także PZBuk. Rejestracja u bukmachera TUTAJ pozwala aktywować bonus powitalny u bukmachera. Typowanie w PZBuk dostępne jest wyłącznie w sieci.
Gracze w PZBuk mogą spodziewać się prostej, przystępnej strony internetowej. Bukmacher nie wyróżnia się przesadnie na tle konkurencji, co wcale nie musi być jednak wadą. PZBuk ma kilka mocnych stron:
 • Prosta i przejrzysta strona internetowa
 • Stabilna aplikacja na Android
Na pierwszy rzut oka PZBuk nie wyróżnia się specjalnie na tle konkurencji, ale na pewno wygląd strony internetowej i prostota obsługi sprawiają, że gracze mogą w komfortowy sposób poruszać się po serwisie bukmachera. W ogólnym rozrachunku wiele osób zwróci uwagę przede wszystkim na ofertę. Ta nie odstaje od konkurencji, a w PZBuk można trafić na ciekawe kursy.
Zdarzają się także promocje przygotowane dla specjalnie dla poszczególnych zdarzeń, czy też cykliczne akcje skierowane do wszystkich graczy, posiadających konto w PZBuk.
PZBuk kod promocyjny
Na start można uzyskać bonusy o wartości 1050 zł. W skład wchodzi darmowy zakład w kwocie 50 zł, a także zakład bez ryzyka na pierwszy przegrany kupon do 1000 zł.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bukmacher internetowy - Betfan

Zakładając konto u internetowego bukmachera TUTAJ, można uzyskać bonusy na start. Te będą dostępne z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS. Betfan ma pozwolenie na prowadzenie działalności stacjonarnie, ale przede wszystkim kojarzony jest jako bukmacher internetowy.
Betfan wyróżnia się na tle konkurencji w kilku aspektach, jakie są najważniejsze atuty internetowego bukmachera:
 • Rozbudowana oferta zakładów z kategorii rozrywka
 • Duża dostępność promocji czasowych
 • Solidna aplikacja bukmacherska
Niemal wszyscy bukmacherzy internetowi mają dostępne zakłady na wydarzenia rozrywkowe, ale to Betfan uczynił z tej kategorii swój znak rozpoznawczy. Może to być jego zaletą. Ponadto gracze mogą liczyć na częste promocje i bonusy, które związane są z konkretnymi zakładami. 
W Betfan dostępne są aplikacje bukmacherskie dla Androida i iOS, ponadto gracze nie mają powodów do narzekania na działanie strony internetowej. Bukmacher, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, w tym zakresie działa bardzo sprawnie.
Betfan kod promocyjny
Bonus powitalny w Betfan ma wartość 300 zł. Nowi gracze rejestrując się z kodem o treści MEGABONUS mogą otrzymać bonus 200% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe do maksymalnej kwoty bonusu wynoszącej 300 zł. 

Bukmacher internetowy - ETOTO

ETOTO jako bukmacher internetowy przebił się do świadomości odbiorców. Rejestracja TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny, dostępny dla nowych graczy.
Firma może prowadzić swoją działalność wyłącznie w sieci. ETOTO od początku działalności postawiło mocno na promocję, a twarzami bukmachera byli m.in. popularnie dziennikarze sportowi i eksperci jak Mateusz Borek, Michał Pol czy Artur Wichniarek. Jednak bukmacher ma także zalety, związane typowo ze swoją działalnością:
 • Wysokie kursy na popularne dyscypliny 
 • Funkcjonalność i stabilność serwisu internetowego
 • Stale udoskonalana aplikacja mobilna
ETOTO pozwala typować zakłady zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Gracze mają zatem dostęp do zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu, gdzie tylko mogą połączyć się z siecią. 
Oferta ETOTO to rozbudowana i jakościowa propozycja, w której nie brakuje zdarzeń na najważniejsze rynki bukmacherskie. Bukmacher pracuje także nad stałym rozwojem swojego portfolio. Od pewnego czasu w ETOTO dostępne są zakłady na internetowe gry karciane.
ETOTO kod promocyjny
Bukmacher na start proponuje nowym graczom bonus powitalny o wartości 150 zł. Dostępne są dwie promocje: bonus 200% pierwszej wpłaty do 100 zł oraz darmowy zakład 50 zł przy wpłacie min. 100 zł i rejestracji z kodem powitalnym o treści MECZYKI.

Bukmacher internetowy - LVBet

Dostępna jest także oferta internetowa bukmachera LVBet. Rejestracja dostępna jest poprzez TEN LINK. Gracze zakładający konto mogą liczyć na bonusy powitalne.
W przypadku LVBet gracze mają możliwość typowania zakładów w sieci, ale także w punktach stacjonarnych. Ten pierwszy wybór pozwala jednak skorzystać z kilku opcji:
 • Solidne bonusy powitalne i dla wszystkich graczy
 • Rozbudowana sekcja dla fanów e-sportu
 • Intuicyjna aplikacja mobilna
Gracze korzystający z LVBet mogą liczyć na sporo zakładów do wyboru. Poza rozbudowaną ofertą sportową, typować można także gry wirtualne czy e-sport. Ta ostatnia kategoria posiada własną, rozbudowaną sekcję. Dostępne są tam również transmisje z meczów e-sportowych.
Bukmacher często proponuje także bonusy bukmacherskie graczom, którzy korzystają z oferty przez internet. Są to zarówno promocje związane z konkretnymi zdarzeniami, jak i cykliczne bonusy np. pozwalające uzyskać wyższe wygrane poprzez grę bez podatku.
LVBet kod promocyjny
Na start nowi gracze mogą otrzymać bonusy o wartości nawet 2020 zł. Są to bonusy od trzech pierwszych wpłat o łącznej wartości 2000 zł i 20 zł na darmowy zakład bez depozytu.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020