Bukmacherzy z najlepszą ofertą zakładów na Esport

Bukmacherzy z najlepszą ofertą zakładów na Esport
meczyki.pl
Autor: Aleksander NowomiejskiWczoraj | 15:19
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Przerwa we właściwie wszystkich rozgrywkach sportowych sprzyja szukaniu alternatyw dla obstawiania zwykłych spotkań bukmacherskich. Jednym z wyjść w tym wypadku jest z pewnością Esport, który w zasadzie można już uznać pełnoprawnym sportem. Mnogość dostępnych opcji i różnorakich imprez sprawia, że każdy może znaleźć w nim coś dla siebie, a bukmacherzy działający na polskim rynku prześcigają się w dodawaniu dodatkowych opcji zakładów.

Na skróty:

 1. Popularność esportu
 2. Esport u polskich bukmacherów
 3. Esport w STS
 4. Esport w Fortuna
 5. Esport w LVBet
 6. Esport w Betfan
 7. Esport w Betclic
 8. Esport w PZBuk
 9. Esport w Etoto
 10. Esport w Totolotek

Esport długo był traktowany nieco po macoszemu i mało kto myślał o nim jako o prawdziwym sporcie. Oferta zakładów na kolejne wielkie wydarzenia esportowe była zatem traktowana tylko jako dodatek do zwyczajnej listy bukmacherskiej, na której królowały typy na piłkę nożną i tenis, a zmagania młodych ludzi siedzących przed ekranami komputerów były domeną specjalistów lub tych, którzy szukali nowych, niszowych rozgrywek, w których można znaleźć pewną przewagę nad ekspertami ustalającymi kursy na stronach bukmacherów.

Coraz większa popularność Esportu

Esport - popularność

Tymczasem rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości z roku na rok generują coraz większe zyski, a także zainteresowanie fanów śledzących obecnie praktycznie wszystkie zawody w danych dyscyplinach. Od 1980 roku kiedy zorganizowano pierwsze zawody esportowe kompletnie zmieniła się rzeczywistość, dziś z Internetu korzysta zdecydowana większość ludzi na całym świecie, a popularne gry komputerowe, w które ludzie grali kiedyś wyłącznie dla zabicia czasu stały się obiektem coraz większej specjalizacji. Ci którzy grają w nie po kilka godzin dziennie, teraz w ramach treningu, oczywiście będą lepsi od tych, którzy grają wyłącznie casualowo. W końcu wynikła z tego także potrzeba sprawdzenia się w rywalizacji z innymi użytkownikami, a co za tym idzie zarobienia pieniędzy na swojej pasji, która z roku na rok przekształca się w zawód wąskiej grupy specjalistów.

Kontrolowane przez twórców gier komputerowych kolejne zawody esportowe są idealnym sposobem na promowanie swojego produktu. Z czasem okazało się też, że sama rywalizacja jest atrakcyjna, nie tylko dla uczestniczących w niej graczy, ale także dla widowni, która przecież składa się w dużej mierze z użytkowników, którzy sami grywają w tego typu gry, łatwo się więc im utożsamić z oglądanymi na ekranach telewizorów lub urządzeń przenośnych zawodnikach. Malkontenci często sugerują, że za kilkanaście lat piłkarze przestaną być wzorami dla młodych ludzi, którzy przestaną ganiać za piłką; sami e-gracze podkreślają jednak, że prócz przygotowania taktycznego i wielu godzin spędzonych przed komputerem niezbędny jest dla nich także ruch i przygotowanie fizyczne.

Decydującym czynnikiem, który sprawił, że Esport stał się tak popularną gałęzią sportowej rozrywki były oczywiście pieniądze płynące z zainteresowania rozgrywkami różnych mediów. Dziś już nikogo nie dziwią pule nagród na turniejach sięgające 10-15 milionów dolarów, a najlepsi zawodnicy rywalizujący w poszczególnych grach przechodzą na zawodowstwo, bo granie zapewnia im po prostu utrzymanie na całkiem dobrym poziomie. Wśród nich są także zawodnicy z Polski, specjalizujący się przede wszystkim w graniu w Counter-Strike’a.

Wreszcie na coraz większa popularnośc esportu wpływ ma teraz mnogość różnorodnych rozgrywek do śledzenia. Do pewnego momentu zdecydowanie najpopularniejsze były zawody w Counter-Strike, chyba najbardziej znanej sieciowym shooterze. Zupełnie inne wrażenia dostarczał stary, dobry Starcraft, gra strategiczna studia Blizzard Entertainment. Obcnie jednak olbrzymim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim turnieje w League of Legends, a także Dota 2. Wstrzymanie rozgrywek piłkarskich w trakcie pandemii koronawirusa sprawiły, że jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać kolejne turnieje w Fifę, w tym także rozgrywane wśród prawdziwych piłkarzy, np. hiszpańskiej La Liga. Swoje stałe grono widzów mają także turnieje w Overwatch i Rainbow Six.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Oferta zakładów na Esport u polskich bukmacherów

Esport - bukmacherzy w polsce

Wszyscy działający w polskim Internecie bukmacherzy mają szeroką ofertę zakładów na zdarzenia esportowe. Na niektórych stronach można nawet zobaczyć transmisje z wybranych turniejów League of Legends, Counter Strike’a czy Dota 2. Przyjrzyjmy się zatem pokrótce ofercie zakładów na Esport obecnej u polskich bukmacherów, a także ofercie bonusowej dla graczy obstawiających tę rywalizację.

Esport w STS

Esport STS

Jeden z liderów na polskim rynku, firma STS, przygotowała solidną ofertę na zdarzenia esportowe. Co ważne można je obstawiać także na żywo, a z niektórych większych turniejów przewidziano również transmisję. Po kliknięciu zakładki Esport obecnej po lewej stronie w menu głównym naszym oczom ukazuje się podział na kilka kategorii. Od najpopularniejszej sieciowej strzelanki, jaką jest Counter-Strike, przez League of Legends, Dota 2, a kończąc na mniej znanych grach jak King of Glory, Clash Royale, Overwatch czy Rainbow Six. Tych, którym brakuje obstawiania rozgrywek piłkarskich jak Fifa, należy odesłać do zakładki “Ligi Elektronicznie” w piłce nożnej gdzie znajdą wszystkie interesujące ich zdarzenia. Do każdej gry przypisano po kilka, a czasem kilkanaście turniejów, a zatem zdecydowanie jest w czym wybierać.

Równie efektownie prezentuje się szerokość opcji dodatkowych obecnych przy wszystkich pojedynczych zakładach. Mamy tu do czynienia nie tylko z typami na wygraną danego pojedynku, ale także handicap i linię powyżej/powyżej. Ilośc dodatkowych zakładów wiąże się ze specyfiką określonych rozgrywek: w Counter-Strike będą to zatem zakłady na rozstrzygnięcie kolejnych map, handicapy, a także określoną liczbę zabójstw danego gracza z drużyny. W przypadku obstawiania League of Legends, która jest grą z gatunku strategii czasu rzeczywistego, obstawiać można nawet to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie określony element rozgrywki (wieża, inhibitor, baron itp). W przypadku rozgrywek Fify można obstawiać tylko to kto wygra dany mecz.

Bonusy na Esport w STS

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Esport jest traktowany na równi z normalnym sportem, a zatem stawianie na wirtualne rozgrywki jest włączone do obrotu wszystkimi głównymi bonusami dostępnymi na stronie. Można więc typować Esport korzystając z darmowego zakładu 29 PLN, Cashbacku 31 PLN, a także oferty powitalnej 100% do 1200 PLN. By skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ]

Specjalnie esportowi dedykowany jest bonus “Bezpieczne 25 PLN na Esport”, w ramach którego można otrzymać rzeczoną kwotę co tydzień w ramach bonusu. Aby wziąć udział w akcji należy kliknąć w przycisk “Weź udział” znajdujący się na podstronie promocji. Następnie należy zagrać zakład SOLO ze zdarzeniem esportowym z minimalnym kursem 1.85. Jeśli kupon okaże się przegrany użytkownik otrzymuje 10% wartości jego wkładu. Każdy następny zakład liczony będzie według tego wzoru, a doładowania bonusowe będą się sumowały, aż do kwoty 25 PLN. Bonus będzie dodawany do kont na trzy dni od zakończenia danego etapu. By go wypłacić należy zrobić trzykrotny obrót całą kwotą, po kursie minimalnym 1.91.

Esport w Fortunie

Esport Fortuna

Drugi niezwykle popularny w Polsce bukmacher, Fortuna również ma całkiem solidną ofertę zakładów na zdarzenia esportowe. Składa się nie nie kilkanaście turniejów w Counter-strike, równie wiele rozgrywek w League of Legends, a także Dota 2, Overwatch i Rainbow Six. Podobnie jak w przypadku STS wiele z tych zdarzeń można zobaczyć w ofercie TV na stronie Fortuny. By znaleźć typy na wirtualne spotkania Fify należy znów wejść do zakładki piłka nożna, tam znajdują się przede wszystkim zdarzenia Ligi Pro.

Oprócz zwyczajowych typów na zwycięzcę danego spotkania użytkownicy mają również do wyboru typy z podpórkami i jeśli chodzi o opcje w meczach Fify to tyle. Zdecydowanie lepiej prezentuje się szeroka oferta zakładów dodatkowych na rozgrywki CS GO, bo mamy do dyspozycji blisko 30 różnych zdarzeń. W przypadku League of Legends i Dota 2 gracze mogą wybierać zakłady z sześciu różnych opcji, w Overwatch i Rainbow Six występują tylko typy na zwycięzcę danego spotkania.

Bonusy na Esport w Fortunie

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Bukmacher nie przygotował jeszcze specjalnego, stałego bonusu na obstawianie esportu, ale jest ono traktowane jak typowanie tradycyjnych dyscyplin, a zatem można na nie wykorzystać wszystkie, dostępne na stronie Fortuny bonusy dla nowych graczy. Wśród nich są darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN, a także bonus od pierwszego depozytu, który może sięgnąć nawet 2000 PLN! By skorzystać z tej oferty bonusowej należy zarejestrować się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ]

Aby odebrać zakład bez ryzyka na Fortuna, należy najpierw aktywować bonus w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza maksymalnie 3 dni po założeniu nowego konta - koniecznie po pierwszym zalogowaniu.

Esport w LVBET

Esport LVBet

Również w LVBET znajdziemy wiele zakładów na wydarzenia dotyczące sportów wirtualnych. I tak na stronie Bukmachera spotkamy przede wszystkim szeroką ofertę zakładów związanych z turniejami w najpopularniejszej strzelance online, czyli Counter-Strike’u, wciąż cieszącym się sporym powodzeniem, także wśród graczy bukmacherskich. Bukmacher udostępnia kursy na wszystkie najważniejsze wydarzenia toczące się w określonym czasie. Znajdziemy tu także zakłady na imprezy League of Legends, podzielone na poszczególne kraje, w których są one toczone. Sporą reprezentację mają również starcia w Dota 2. Gracze mogą też obstawiać spotkania wirtualnej piłki nożnej FIFA, przede wszystkim Esoccer Liga Pro.

LVBEt ma jedną z najszerszych ofert zdarzeń dodatkowych na każde spotkania piłkarskie czym wyróżnia się na tle konkurencji. Tym razem nie mogło być inaczej, co widać choćby po opcjach handicapów na sumę rund w Counter-Strike, dodatkowych handicapach w tej samej grze i dodatkowych typach na rozstrzygnięcia w League of Legends i Dota 2. Dotyczy to przede wszystkim ważniejszych turniejów. W typowaniu spotkań Fify są dodatkowe handicapy azjatyckie i sumy goli, których często próżno szukać na innych stronach.

Promocje na Esport w LVBET

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Zdarzenia esportowe traktowane są jak normalne turnieje sportowe i można je obstawiać dokładnie na takich samych warunkach jak pozostałe sporty. Można zatem skorzystać z głównej akcji promocyjnej LVBETMistrzowskiej oferty promocyjnej” i darmowego zakładu o równowartości 20 PLN obstawiając wirtualne starcia graczy w turniejach w Counter-strike lub League of Legends. Szczegóły oferty promocyjnej w LVBET i linki do rejestracji, które umożliwiają skorzystanie z niej znajdują się w tym artykule np. [TUTAJ], w którym dokładnie analizowaliśmy tę akcję.

Typowo dla graczy obstawiających Esport przygotowany został za to turniej Esportowym, w którym do wygrania są dodatkowe bonusy na grę w LVBET. W konkursie biorą udział użytkownicy, którzy obstawiają zdarzenia esportowe za przynajmniej 10 PLN. Za każdy kupon przyznawane są punkty, według wzoru:

 • wygrany kupon: kurs x stawka x ilość selekcji
 • przegrany kupon: stawka x ilość selekcji.

Dotyczy to jednak tylko kuponów, zawierających zdarzenia esportowe. Bonusy otrzymają najlepsi gracze po dwóch tygodniach rozgrywek, a także ci, którzy znajdą się na pierwszych dziesięciu miejscach po zakończeniu turnieju.

Sprawdź kody promocyjne:

Esport w Betfan

Esport Betfan

Zakłady esportowe znajdują się w specjalnej zakładce na stronie Betfan. Gracz ma tam do wyboru sporo rozgrywek we wszystkich najważniejszych dyscyplinach. Mamy tu zatem zawody w Counter-Strike, Dota 2, a także League of Legends. Znajdziemy również mniej znane gry, takie jak Rainbow Six, Rocket League, a także Starcrafta, który nie cieszy się już tak wielką popularnością jak kiedyś. Zupełnie inaczej traktowane są wirtualne rozgrywki prawdziwych sportów, jak piłka nożna czy hokej, które zostały przeniesione na stronę z zakładami bukmacherskimi na sport. 

Jeśli chodzi o ilość dostępnych opcji dodatkowych na podstawowe rozgrywki esportowe to Betfan ma się czym pochwalić. W przypadku Counter-Strike mamy nawet powyżej 60 zakładów na poszczególne mecze, handicapy, linie poniżej/powyżej, dokładny wynik spotkania, a także garść zakładów dodatkowych, z których Bukmacher słynie. W przypadku Dota i League of Legends nie wygląda już to tak dobrze: zazwyczaj spotykamy od sześciu do dziesięciu dodatkowych zakładów, a w niektórych przypadkach tylko po jednym. Warto zwrócić uwagę na pozostałe dyscypliny, bo na stronie często pojawiają się spotkania niedostępne u innych bukmacherów.

Promocje na Esport w Betfan

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Podobnie jak u innych bukmacherów tak i Betfan traktuje typy na rozgrywki wirtualne w taki sam sposób jak zakłady sportowe. Można zatem skorzystać z podstawowych promocji bukmachera, takich jak pakiet powitalny dla nowych użytkowników w wysokości 1600 zł. Składają się na niego zakład bez ryzyka (600 zł) i bonus od wpłaty na konto (1000 zł), grając kupony ze zdarzeniami esportowymi. Tego samego dotyczą wszelkie promocje na grę bez podatku: Happy Hours i Bez podatku od gier. Bukmacher na razie nie przygotował specjalnych promocji dedykowanych rozgrywkom esportowym.

Esport w Betclic

Esport Betclic

Funkcjonująca na polskim rynku od września bukmacher Betclic ma jedną z najszerszych ofert zakładów na zdarzenia esportowe, które dotyczą wielu wirtualnych rozgrywek. Dostępne są one w normalnym menu po lewej stronie, w zakładce Esports. Znajdziemy tam przede wszystkim bogatą gamę typów na zdarzenia związane z Counter-Strike, Dota 2. League of Legends, Starcrafta 2, Rainbow Six i Kings of Glory. W ofercie są również wirtualne rozgrywki w komputerowe odpowiedniki gier drużynowych, takie jak Fifa czy NHL. Zdarzeń jest naprawdę sporo, bo w ofercie dostępne są praktycznie wszystkie najważniejsze turnieje rozgrywające się w określonym czasie.

Niezłe wrażenie robi też ilość dostępnych zakładów dodatkowych na pojedyncze mecze, choć tu wiele zależy z jakimi turniejami mamy do czynienia. W Counter-Strike liczba zakładów waha się bowiem od 2 do 19 przy ważniejszych turniejach. Podobnie jest w przypadku Dota 2 i League of Legends. Wiele spotkań Fifa czy NHL, a także wspomnianych wcześniej gier, można obstawiać na żywo.

Promocje na Esport w Betclic

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Obecnie Bukmacher oferuje nowym graczom promocję Cashback 550 złotych, która jest przeznaczona dla użytkowników serwisu Meczyki.pl, rejestrujących się na stronie z naszego linka. Z udziału w promocji nie są wykluczone zakłady na Esport, a więc każdy kto chce obstawiać te właśnie zdarzenia może się nią zainteresować. By móc z niej skorzystać należy zarejestrować się na stronie Betclic z linka dostępnego na naszym serwisie - np. TUTAJ.

Obecnie Betclic nie oferuje żadnego stałego bonusa na obstawianie zdarzeń esportowych, ale czasami organizuje okresowe promocje. Taką na początku kwietnia 2020 była Misja esport, gdzie Bukmacher oferował bonus 40 PLN za stawianie zakładów esportowych spełniających wymogi konkursowe. W przyszłości można się   spodziewać podobnych promocji.

Esport w PZBUK

Esport PZBuk

Bukmacher PZBUK ma całkiem szeroką ofertę różnych zakładów związanych z wirtualnymi rozgrywkami przed monitorem komputera.Na początku jednak warto poradzić by przy przeglądaniu oferty Bukmachera kliknąć u góry opcję “Ligi”, bo wtedy prezentuje się uporządkowana lista wszystkich turniejów do obstawiania. Niestety przeglądanie jej w menu po lewej stronie jest bardzo niewygodne. Kiedy już jednak sobie z tym poradzimy zobaczymy wiele zakładów z najważniejszych rozgrywek, takich jak Counter-Strike, Dota 2, League of Legends, Starcraft, Overwatch czy King of Glory. Dostrzeżemy tam nawet turnieje w NBA2K, znanej gry Visual Concepts, dzięki której gracz może wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach koszykarskiej ligi NBA.

Bukmacher PZBuk - sporty wirtualne - bonusy i promocje

Do poszczególnych spotkań dołączono też kilka typów dodatkowych. W przypadku Counter-Strike są to linie poniżej/powyżej na sumę punktów i zwycięzcę na kolejnej mapie. Podobne zakłady są obecne także w rozgrywkach League of Legends, a także Dota 2. Pod tym względem konkurencja prezentuje się zdecydowanie lepiej i z całą pewnością przydałoby się by na stronie rozszerzono ilość dodatkowych zakładów, choćby o dodatkowe linie under/over, handicapy, czy też zakłady dodatkowe. Użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji powitalnej, czyli dwóch bonusów na start: zakładu bez ryzyka w wysokości 500 zł oraz bonusu od depozytu w wysokości 200 zł. Nie ma przeciwwskazań w użyciu tychże bonusów np. właśnie na zakłady esportowe.

Esport w Etoto

Esport Etoto

Każdego dnia na stronie Bukmachera znajdziemy kilkadziesiąt zdarzeń z toczących się w danym momencie spotkań esportowych. Na tle konkurencji Etoto nie wyróżnia się za bardzo, znajdziemy tu więc kursy na starcia w Counter-Strike, League of Legends, Dota 2, a także mniej znanych grach, takich jak Overwatch czy King of Glory. Są tu także spotkania wirtualnych sportów, takich jak piłka nożna i hokej na lodzie w grach FIFA i NHL.

Oprócz wyników starć na stronie Bukmachera można również typować zakłady dodatkowe. W przypadku Counter-Strike to przede wszystkim handicapy, zwycięzcę map, a także zakłady poniżej/powyżej. W meczach League of Legends są do dyspozycji kursy na handicapy, jak również linie under/over, podobnie w Dota 2 i innych grach. W spotkaniach wirtualnej piłki nożnej czy hokeja zazwyczaj dostępna jest tylko jedna dodatkowa opcja.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Zakłady na Esport nie zostały wyłączone z głównej promocji Bukmachera 100% do 200 PLN dla nowych graczy. Można z niej skorzystać po zarejestrowaniu się w Etoto z linka dostępnego na naszym serwisie - np. TUTAJ.

Esport w Totolotku

Esport Totolotek

Totolotek ma dość szeroką ofertę zakładów esportowych, nie tylko na najbardziej znane dyscypliny, takie jak dostępne powszechnie Counter-Strike, League of Legends, Dota 2 czy też Starcraft. Znajdziemy tam też wirtualny hokej na lodzie, koszykówkę w wersji NBA2K, a nawet kilka zdarzeń z Sim Racing, wyścigi Formuły 1 toczone w grze komputerowej. Pewnym minusem jest jednak brak właściwie jakichkolwiek typów dodatkowych, oprócz tradycyjnych opcji kto wygra dany mecz.

Totolotek oferuje swoim nowym graczom dwa bonusy - darmowy zakład o wartości 25 zł oraz bonus od depozytu 100% do 549 zł - na obstawianie sportu. Nie jest z niego wyłączony esport, tak więc dzięki tej promocji użytkownicy zainteresowani typowaniem wirtualnych meczów mają szansę zyskać sporo dodatkowych środków. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy zarejestrować się na stronie Bukmachera używając do tego linka dostępnego na naszej stronie. Szczegóły tej promocji zostały przedstawione tutaj. Uwaga: z obu bonusów można skorzystać tylko po wykorzystaniu kodu promocyjnego MEGABONUS.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN