Czy można zarabiać na bukmacherce? Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?

Czy można zarabiać na bukmacherce? Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

Choć większość graczy u bukmacherach deklaruje, że gra dla przyjemności, często związanej z dodatkowymi emocjami podczas oglądanego w telewizji meczu, tak naprawdę większość z nich marzy o tym by kiedyś ich hobby zaczęło im przynosić stałe dochody. Na forach bukmacherskich znajdziemy mnóstwo tematów poświęconych systemom gry, a nawet tych, którzy twierdzą, że sami zarabiają dodatkowe pieniądze. Większość tego typu deklaracji należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

Czy na obstawianiu rzecz jasna można zarabiać? Jest to bardzo trudne i dotyczy zdecydowanej mniejszości tych, którzy typują zdarzenia sportowe. W tym artykule postaramy się pokazać jakie warunki musi spełniać osoba, która chce rozpocząć bezpieczne obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich.

Spis treści:

  1. Bukmacherka - rozrywka czy styl życia?
  2. Zarabianie na bukmacherce: systemy, sposoby gry
  3. Ile można zarobić w zakładach bukmacherskich?
  4. Jak zarabiać na bukmacherce - podstawy krok po kroku
  5. Lista legalnych bukmacherów

Bukmacherka - rozrywka czy styl życia?

Typowanie zdarzeń sportowych u bukmachera jest dość specyficznym sposobem spędzania wolnego czasu. Jedni uważają, że jest to po prostu hazard, sposób na tracenie pieniędzy przy uciesze bukmachera, który zawsze znajdzie sposób by wyjść w starciu z graczem na plus. Od typowych gier hazardowych w kasynie, jak ruletka czy bakarat, odróżnia bukmacherkę jednak to, że jest ona oparta na analizie konkretnych spotkań, a im więcej informacji na temat danego meczu znajdziemy tym większe prawdopodobieństwo, że uda nam się trafić dany mecz.

Część graczy traktuje więc typowanie jako zabawę opartą na poszukiwaniu informacji, analizowaniu ich i sprawdzaniu czy rzeczywiście przewidzieliśmy wszystko dokładnie. Na końcu pozostaje zagadnienie zarabiania na bukmacherce. Część zwyczajnie chce sobie dorobić, a inni liczą wręcz na stały dochód z bukmacherki. Czy jednak jest to w ogóle możliwe?

Stały dochód z bukmacherki jest możliwy?

Stały dochód z bukmacherki
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl

Ludzi, którzy analizują spotkania sportowe są na świecie miliony i oczywiście każdy liczy na to, że uda im się znaleźć sposób na zarabianie na bukmacherce. Wszystkie szacunki mówią jednak, że zaledwie ok. 2% wszystkich graczy rzeczywiście ma stały dochód z bukmacherki. Czy w takim razie pozostałych graczy bukmacherskich można nazwać naiwniakami? Raczej nie, bo z jednej strony część z nich stawia sobie za cel doskonalenie gry u bukmachera, by maksymalnie zbliżyć się do tych mitycznych 2% obstawiających, którzy na tym zarabiają.

Z drugiej strony istnieje duża grupa, która nawet nie zastanawia się nad tym jak zarobić na bukmacherce, po prostu obstawia drobne pieniądze, a wieczorem siada przed telewizorem i ogląda mecz emocjonując się nim podwójnie. To podstawowe rozróżnienie pomiędzy zawodowcami i graczami rekreacyjnymi. Każdy kto zastanawia się nad spróbowaniem swoich sił w bukmacherce powinien odpowiedzieć sobie którym typem gracza chce być by uniknąć rozczarowania, a nawet wpadnięcia w nałóg.

Gracze zawodowi...

Gracze zawodowi to zazwyczaj osoby, które mają ogromne doświadczenie w typowaniu spotkań, znają niemal wszystkie najważniejsze systemy i sposoby gry, a na analizowanie zdarzeń sportowych poświęcają dużą część swojego wolnego czasu. W pewnym sensie również, tak jak gracze rekreacyjni, interesują się spotkaniami piłkarskimi, ale przede wszystkim pod kątem analizy przedmeczowej: statystyki, absencji czołowych graczy, aktualnej dyspozycji obu drużyn itd.

Może to być oczywiście tak samo dobre hobby jak oglądanie spotkań w telewizji, ale nie można ukryć, że jest ono ukierunkowane na przyszłe zarabianie na zakładach bukmacherskich i temu podporządkowane. Jeśli zatem na pytanie: "Którym graczem chcesz być?" odpowiadasz: "Zawodowym" zapraszamy do dalszej części artykułu, w którym znajdziesz porady co należy zrobić by dobrze przygotować się do porządnego analizowania zdarzeń sportowych.

Zarabianie na bukmacherce i obstawianiu: systemy, sposoby gry

Bilans finansowy
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl

Zanim postanowimy, że chcielibyśmy choćby spróbować zarabiać na obstawianiu wydarzeń sportowych należy przetestować swoje umiejętności na sucho, bez wpłacania pieniędzy na konto bukmacherskie. Jeśli po okresie testowym uznamy, że jednak nic z tego nie będzie przynajmniej nie będziemy mieli bólu głowy, że straciliśmy, nawet niewiele znaczącą, część swojego domowego budżetu. Analizowanie spotkań i zapisywanie wyników pozwoli nam się również rozeznać w dostępnych opcjach i pomoże wybrać najlepszą strategię dla naszego stylu gry.

Bilans finansowy

Gdy już uznamy, że zarabianie na bukmacherce jest naszym powołaniem należy zrobić uczciwy bilans finansowy i określić jaką kwotę możemy przeznaczyć na nasze nowe hobby, bo tak cały czas należy tę działalność postrzegać. Wybraną kwotę pieniężną najlepiej uznać za wydaną na rozrywkę i o niej zapomnieć: w bukmacherce liczy się zdrowe podejście i żelazna konsekwencja. Jeśli zakładamy, że w miesiącu chcemy na nią przeznaczyć np. 100 złotych w żadnym wypadku nie powinniśmy przekraczać tej kwoty.

Sposób gry

Z całą pewnością powinniśmy się zainteresować najważniejszymi strategiami gry, nawet jeśli większość z nich jest powszechnie uznawana za nieskuteczne. Dlaczego? Bukmacherka jest w dużej mierze oparta o prawdopodobieństwo, by dobrze zrozumieć z czym musimy się zmagać analizując każde zdarzenie z osobna musimy więc zapoznać się z podstawowymi pojęciami. Dobrym przykładem jest pojęcie progresji, znane od wieków i rozwijane przez kolejnych teoretyków prawdopodobieństwa.

Na pierwszy rzut oka granie w ten sposób wydaje się dobrym sposobem na wzbogacenie, ale musimy wziąć pod uwagę wysokość kursów, własny, zazwyczaj mocno ograniczony budżet, a także strategie radzenia sobie z tego typu graczami przez bukmacherów, takie jak choćby limity. Jeśli weźmiemy to wszystko pod uwagę to zrozumiemy, że granie w ten sposób nie jest dobrym pomysłem na zarobek na bukmacherce, ale być może da się krótkoterminowo zbudować za jej pomocą jakiś sposób gry.

To samo dotyczy wszystkich ważniejszych pojęć ze słowniczka zawodowego gracza takich jak surebety, valuebety, stawkowanie modulowane itp. Są to niezbędne pojęcia ze słownika każdego, nie tylko zaawansowanego, typera i po prostu trzeba je znać, nawet jeśli nie wykorzystuje się ich w praktyce.

Co obstawiać

Typy bukmacherskie
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl

Wspomniana wcześniej gra na sucho może się przydać przede wszystkim do określenia w jakim sporcie czujemy się najpewniej. Oczywiście bowiem można obstawiać wszystko co tylko pojawi się w ofercie bukmacherskiej, ale z poważnym graniem, a już w ogóle z zarabianiem na obstawianiu niewiele ma to wspólnego. By skutecznie typować sport należy wiedzieć o nim jak najwięcej, dlatego szczególnie na początku należy poświęcić jak najwięcej wolnego czasu na zgłębienie jego tajników i dostrzeżenie pewnych prawidłowości, które przydadzą nam się przy obstawianiu.

Z czasem dojdziemy także do najpewniejszego modelu gry, którego należy się bezwzględnie trzymać. Drugim, obok matematyki, czynnikiem kluczowym dla gry u bukmachera jest bowiem psychologia. Gracz, który myśli o stałym dochodzi z bukmacherki musi mieć dobry plan, który z konsekwencją egzekwuje. Granie co tydzień według kompletnie innego pomysłu na dłuższą metę zupełnie się nie sprawdza i daje pewność, że stracimy wszystkie fundusze przeznaczone na bukmacherkę.

Zobacz również:

  1. gdzie obstawiać mecze
  2. jak obstawiać mecze - graj odpowiedzialnie
  3. co obstawiać u bukmachera
  4. jak obstawiać bezpiecznie

Ile można zarobić w zakładach bukmacherskich?

We wszelkich spekulacjach na ten temat przewija się liczba 2% lub 3% wszystkich graczy, którzy rzeczywiście zarabiają na graniu u bukmachera. W rzeczywistości może być ona jeszcze mniejsza i nie jest to nic dziwnego. Gdyby typowanie zdarzeń sportowych było zajęciem łatwym niemal każdy kto co tydzień ogląda dużo meczów najlepszych lig piłkarskich byłby u firm bukmacherskich na plusie, a co za tym idzie nie minęłoby nawet kilka tygodni, a bukmacherzy ogłosiliby plajtę.

Czy jednak słyszeliście o tym by tego typu organizacja kiedykolwiek upadła ze względu na niewypłacalność spowodowaną zbyt wysokimi wygranymi? No właśnie... Bukmacherzy dobrze wiedzą jak manipulować klientami podsuwając im coraz lepsze opcje, które zazwyczaj działają na ich korzyść. Obstawianie to ciągła walka z przeciwnikiem, który za każdym razem wydaje się o jeden, jeśli nie więcej, kroków z przodu.

Zarabianie na obstawianiu jest możliwe?

Zarabianie na obstawianiu jest możliwe?
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl

Wszystko to oczywiście brzmi pesymistycznie, ale należy z całą stanowczością odpowiedzieć twierdząco na zadane w tym akapicie pytanie. Tak, owszem: na obstawianiu można zarobić, ale jest to bardzo trudna sztuka. Najważniejsze jest aby grać odpowiedzialnie i bez emocji. Natomiast aby osiągnąć wysoki poziom należy zgłębić tajniki teorii prawdopodobieństwa, nauczyć się jak samemu je szacować, a do tego trzeba zajrzeć w głąb siebie.

Mało kto zastanawia się nad mechanizmami, które kierują człowiekiem, który stawia zakład na zdarzenie sportowe i go przegrywa, zazwyczaj typerzy winią piłkarzy, którzy tego dnia nie przyłożyli się do swojej pracy, a może nawet sprzedali mecz? Tymczasem prawda jest inna: większości przegranych da się uniknąć: czy to zauważając pewien bardzo ważny czynnik, który przemawia za zagraniem typu odwrotnego, czy też rezygnując z zagrania zdarzenia gdyż jest ono bardzo niepewne. Odpowiednie nastawienie i żelazna konsekwencja w działaniu to ponad 50% szans na udane typowanie dlatego to na tym powinni się skupić początkujący gracze.

Bukmacherka to przede wszystkim rozrywka!

Obstawianie to przede wszystkim rozrywka
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl

Bukmacherkę warto od początku traktować jak dobrą rozrywkę, pilnować by nie zabierała nam ona zbyt dużo czasu i czy przypadkiem nie zaniedbujemy przez nią innych, ważniejszych części naszego życia, jak choćby rodziny, pracy czy nawet innego hobby. Każdy zagrany zakład należy poprzedzić szczegółową analizą naszego myślenia, a po zakończeniu spotkania zanotować to co zrobiono źle, a czego można było uniknąć.

Dopiero po pewnym czasie, w trakcie nabywania odpowiedniego doświadczenia, możemy dostrzec, że jesteśmy w tym skuteczni, potrafimy dostrzec drobny szczegół, który okazuje się najważniejszym czynnikiem decydującym o danym wyniku i co najważniejsze dużo częściej trafiamy niż przegrywamy zakłady. Wtedy można pomyśleć o zarabianiu na obstawianiu.

Czy można zarabiać na bukmacherce - podstawy krok po kroku

Na koniec warto zebrać wszystko o czym pisaliśmy poprzednio w kilka punktów, które usystematyzują podstawy dotyczące bukmacherki i z pewnością mogą pomóc nowym graczom.

Podstawowe pojęcia
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Meczyki.pl

Poznaj podstawowe pojęcia

Bez znajomości podstawowych pojęć bukmacherskich nawet nie ma się co zabierać do obstawiania. Owszem, są tacy, którzy uważają, że jest to wyjątkowo prosta dziedzina, ale to zazwyczaj ci, którzy sądzą, że samo oglądanie piłki nożnej co tydzień wystarczy do typowania jej na wysokim poziomie. Wkrótce okazuje się jednak, że nie jest to proste, także ze względu na to, że nie mają oni przygotowania teoretycznego. Z myślą o podstawowych graczach bukmacherskich przygotowaliśmy na stronie Meczyki.pl listę podstawowych pojęć, znanych każdemu doświadczonemu typerowi. Nie bawimy się tam w skomplikowaną analizę pojęciową: słownictwo zostało tam wyjaśnione w przystępny sposób, ale jednocześnie bez pomijania żadnych istotnych szczegółów z nim związanych. Słownik ten jest idealnym kompendium wiedzy, nie tylko dla początkującego gracza, ale też dla takiego, który już co nieco wie o bukmacherce.

Znajdź dyscyplinę sportu

Wielu graczy typuje różne sporty, nie specjalizuje się w żadnej dyscyplinie, korzystając z dużej ilości zdarzeń z różnych sportów aktualizowanych codziennie na stronach bukmacherów. Nie ma to jednak wiele wspólnego z poważnym graniem, a więcej z kompulsywnym obstawianiem tego co akurat wpadnie w oko i może być początkiem poważnych problemów z grą u bukmachera. Umiar jest w typowaniu sportu rzeczą niezbędną, a jednym z jego przejawów jest specjalizacja: w dwóch-trzech, a najlepiej w jednej dyscyplinie sportowej.

Nikt nie ma na tyle dużo czasu by analizować wszystkie sportowe wydarzenia każdego dnia, dlatego koniecznością jest skupienie się na zaledwie kilku, tak by pozbierać o nich jak najwięcej cennych faktów. Wiąże się to oczywiście z powstrzymaniem od grania spotkań, o których nie mamy większego pojęcia, których często w ogóle nie analizowaliśmy. Zazwyczaj są to zresztą zdarzenia z dyscypliny sportowej, której nie oglądamy, a zatem nie wiemy zbyt wiele. Specjalizacja to w tej branży jedna z najważniejszych rzeczy, dlatego jedną z pierwszych decyzji powinien być wybór odpowiedniej dyscypliny sportowej, a także analizowanie i granie wyłącznie spotkań z nią związanych.

Sprawdź ranking bukmacherów

Choć polski rynek przeszedł sporą metamorfozę i zostały na nim tylko najbardziej znane firmy z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej nowych podmiotów, które walczą o klienta zamieszkującego teren Rzeczpospolitej Polski. Wszyscy oferują tysiące różnych zakładów dotyczących praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych, a także bonusy dla nowych użytkowników. Początkującemu graczowi z trudem przychodzi porównywanie ofert i wybranie odpowiedniej strony, nie mówiąc już o tym, że często trudno znaleźć wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Z pomocą przychodzą jednak porównywarki bukmacherów, takie jak choćby ranking na stronie Meczyki.pl. Znaleźć w nim można informacje na temat większości działających na polskim rynku firm, a w dodatku zostały one podane w przejrzysty sposób. Znajdziemy wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak sposób rejestracji, bonusy dla graczy, oferta zakładów, obecność najważniejszych opcji, takich jak choćby cashout czy zakład live, a także opcje wpłat i wypłat. Oceny poszczególnych firm pozwolą się rozeznać, który bukmacher jest najlepszy.

Sprawdź aktualne bonusy przy rejestracji

Bonusy nie są niczym innym jak tylko sposobem promocji danego bukmachera wśród nowych klientów. Firmy w żadnym wypadku nie dają swoim graczom pieniędzy za darmo, chcą raczej by promocja zachęciła nowych użytkowników do gry właśnie u nich. Nie oznacza to jednak, że nie warto się interesować bonusami: przeciwnie! Mądrze wykorzystany bonus pozwala na zbudowanie większego budżetu na grę, który przy profesjonalnym obstawianiu jest wręcz niezbędny. Patrząc jednak na oferty bonusowe nie można się kierować wyłącznie ich wysokością, ale przede wszystkim warunkami obrotu.

W naszych opisach poszczególnych bonusów bierzemy to wszystko pod uwagę, dlatego zachęcamy do śledzenia kolejnych artykułów na ten temat. Sprawdź jeden z nich tutaj.

Sprawdź nasze typy

Zaawansowany typer to ktoś kto w obstawianiu określonych spotkań sugeruje się przede wszystkim własnymi przemyśleniami; nic jednak nie szkodzi by zapoznać się z tym jak myślą inni typerzy, zwłaszcza jeśli swoje typy podpierają solidnymi analizami. Z nimi można się nie zgadzać, ale warto je poznać i w taki sposób podchodzimy do podawanych na stronie Meczyki.pl typów bukmacherskich. Znaleźć tam można zapowiedzi meczów czterech najlepszych lig piłkarskich w Europie i Ekstraklasy, a także spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Oprócz najważniejszych informacji na temat aktualnej formy zespołów, dyspozycji najlepszych zawodników, a także kontuzji i absencji podstawowych graczy znajduje się tam prognozowany skład i podstawowe statystyki związane z ostatnimi meczami obu zespołów. Clou zapowiedzi są jednak typy bukmacherskie wraz z krótkim uzasadnieniem każdego z nich. Nie muszą one być bezpośrednią zachętą do zagrania danego spotkania, ale warto się z nimi zapoznać, bo być może skorygują one pewne błędy w rozumowaniu i ustrzegą gracza od wyboru niewłaściwej opcji.

Śledź wyniki na żywo

Śledzenie wyników na żywo jest istotne, bo analizując statystyki meczowe podawane na bieżąco, a także przebieg spotkania można lepiej określić dyspozycję danego zespołu, co może się przydać na przyszłość. W statystykach meczowych na stronie Meczyki.pl można znaleźć nie tylko podstawowe informacje na temat bramek, kartek i zmian, ale także ilość strzałów, posiadanie piłki i inne wartościowe szczegóły.

Oczywiście warto oglądać całe mecze, ale czasami jest to niemożliwe, a wtedy z pomocą przychodzą odpowiednio obszerne statystyki, które pomogą nam określić jak grała dana drużyna w poprzednim spotkaniu. Przegrana w meczu nie oznacza, że prezentuje się ona kiepsko, bo mogła ona mieć pecha: mimo przewagi nie potrafiła strzelić gola, co z kolei udało się jej gorszym rywalom. Statystyki mogą nam pomóc odtworzyć przebieg meczu i zadecydować czy warto zainteresować się spotkaniem jednej z tych drużyn, czy też raczej należy je odpuścić.

Lista legalnych bukmacherów

Przedstawiamy listę polskich bukmacherów oferujących legalne zakłady:

STS

STS, czyli Star-Typ Sport, to lider legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Firma działająca od 1997 r. ma w nim prawie połowę udziałów.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna

Bukmacher Fortuna, działający na polskim rynku od 1996 r., to oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej – Legii Warszawa oraz rozgrywek piłkarskiej I ligi polskiej.

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Betclic

Betclic w 2018 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu dołączył do grona legalnych polskich bukmacherów.

Bukmacher Betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

PZBuk

PZBuk to firma bukmacherska, która swoją działalność rozpoczęła dość niedawno, bo 18 października 2018 roku. Szybko stała się jednak poważną konkurencją dla bukmacherów działających na rynku dłużej.

Bukmacher PZBuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Totolotek

Totolotek to legalny polski bukmacher z wieloletnim doświadczeniem na naszym rynku. Firma, która sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski, przygotowała dla nowych użytkowników interesujący pakiet powitalny.

Bukmacher Totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

LVBet

LVBet to bukmacher działający na rynku od września 2016 roku, kilka miesięcy wcześniej uzyskał licencję na prowadzenie swojej działalności na terenie Rzeczpospolitej Polski poprzez sieć Internet. 

Bukmacher LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

ETOTO

Etoto to polski bukmacher działający od 2011 roku, który w ostatnich latach przeszedł spore zmiany. Do 2014 roku Etoto funkcjonowało jako bukmacher naziemny, dopiero później rozpoczęło starania o licencję na zakłady wzajemne w Internecie. 

Bukmacher ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu na start!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Raków nie przegra (X2) Dla Arki to jedno z najważniejszych spotkań w tej rundzie, a więc Gdynianie powinni być zmotywowani. Problem w tym, że Arka jak dotąd gra słabo i na dziś nie wygląda na zespół, który miałby się skutecznie bronić przed spadkiem. Na tle rywala Raków wygląda lepiej i powinien zdobyć w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt.
Bologna wygra Mimo wysokiej porażki domowej z Genoą i straty dwóch podstawowych zawodników, stawiamy tu na Bolognę, która wcześniej grała dobrze i wydaje się mieć większe możliwości od rywala. Udinese od dłuższego czasu zawodzi i na dziś jest jednym z kandydatem do spadku.
Obie drużyny strzelą To mecz, który można nazwać rewanżem za niespodziewane rozstrzygnięcie w Pucharze Niemiec, w którym Bremeńczycy pokonali Borussię. Poza tym wynikiem jednak Werderowi idzie kiepsko, z drugiej jednak strony przeciwko Borussii Bremeńczycy grać akurat lubią. Z pewnością czeka nas zatem ciekawe spotkanie, w którym obie drużyny powinny strzelić gola.
Fortuna nie przegra (X2) Drużyna z Dusseldorfu gra ostatnio nieco lepiej i może w tym spotkaniu walczyć z Freiburgiem. Gospodarze niby też prezentują lepszą formę, ale z cała pewnością są rywalem, z którym można walczyć, a Fortuna jest w trudnej pozycji i w kolejnych spotkaniach musi walczyć o punkty.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.