Esport w Betclic - bonusy i promocje do 550 PLN na zakłady esportowe

Esport w Betclic - bonusy i promocje do 550 PLN na zakłady esportowe
betclic.pl
Autor: Maciej Baranowski26 lut 2021 | 08:14
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Betclic oferuje nowym użytkownikom bonus powitalny o wartości 550 zł. Jest to zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback, który może otrzymać osoba zarejestrowana wyłącznie z widocznym niżej kodem promocyjnym. Ten bukmacher ma także jedną z najszerszych ofert jeśli chodzi o rywalizację esportową, na czele z takimi grami, jak Counter-Strike czy Starcraft. W tym tekście wyjaśniamy, jak działa Esport w Betclic oraz przybliżamy ofertę bonusową dostępną dla wszystkich graczy.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje - esport

  1. Oferta zakładów na Esport w Betclic
  2. Oferta bonusowa Betclic
  3. Promocje bukmacherskie

Esport jest dziś w centrum uwagi, przede wszystkim ze względu na to, że większość spotkań piłkarskich, a także zdarzenia z innych popularnych sportów zostały zawieszone. Okazuje się, że w tym trudnym okresie realizować można prawie wyłącznie zmagania przed ekranami komputerów, które z roku na rok gromadzą coraz więcej zainteresowanych. Jak grzyby po deszczu powstają portale branżowe, a coraz więcej dzieje się również w świecie bukmacherskim. Firmy bowiem bardzo szybko dostrzegły gwałtownie rozwijającą się gałąź sportowej gospodarki i próbują wykorzystać ją dla własnych celów, podobnie jak gracze bukmacherscy, którzy coraz częściej analizują kolejne turnieje esportowe.

Plusem tych rozgrywek jest to, że zazwyczaj są drużynowe i choć fani esportu dobrze wiedzą, że słabsza postawa jednego z zawodników może zniweczyć trud wszystkich, to jednak nie zależy od niej tak wiele jak w tenisie i innych sportach indywidualnych. Po drugie coraz większa popularność sprawia, że wokół esportu jest więcej pieniędzy, a sami gracze nie muszą już myśleć o innym zajęciu jak tylko granie w grę komputerową. Choć nieraz można przeczytać o propozycjach ustawienia danych spotkań większość rozgrywek ma już taką renomę, że zwyczajnie się to nie opłaca. Zdarzały się już przypadki zawieszenia zawodnika za ustawianie spotkań i takich działań będzie pewnie coraz więcej, co może oczyścić atmosferę wokół tego sportu.

Betclic esport - oferta bukmacherska

Wielu graczy bukmacherskich myśli w tej chwili o przestawieniu się na obstawianie esportu, ale nie jest to takie łatwe. Każda z najpopularniejszych gier jest mocno specyficzna i nawet jeśli ktoś w nią kiedyś grał, może nie znać wszystkich jej tajników na tyle, by dobrze analizować kolejne zdarzenia. Warto na początku obejrzeć kilka turniejów, zobaczyć jak rozkładają się kursy w poszczególnych zdarzeniach, które zostały już zakończone, a także poszukać niestandardowych rozwiązań, choćby typów dodatkowych. Sprawdzić się mogą w tym wypadku promocje jakie bukmacherzy przygotowali dla swoich graczy, tym bardziej, że większość z nich można wykorzystać także przy obstawianiu Esportu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Oferta zakładów na Esport w Betclic

W przeciwieństwie do wielu innych stron Betclic nie przygotował specjalnej zakładki z kursami na poszczególne zdarzenia esportowe. Wszystko możemy zobaczyć w głównym menu gdzie są dostępne wszystkie sporty. Ważniejsze wydarzenia związane z rywalizacją w wirtualnej rzeczywistości są widoczne na górze w rubryce “Popularne”. Całą resztę można przeglądać w grupie “Esports”. Wszystkie dyscypliny zostały tam ułożone alfabetycznie, tak samo kolejne turnieje, a więc nie ma problemów ze znalezieniem interesujących nas typów.

Betclic esport - oferta u bukmachera

W ofercie Bukmachera nie brakuje większości znanych, amatorom tego typu rozrywki, dyscyplin sportowych. Centralne miejsce zajmuje rzecz jasna Counter-Strike, który ma teraz o wiele większą konkurencję niż jeszcze kilka lat temu, ale nadal jest najpopularniejszą grą, w której rywalizują zawodowi gracze. Na Betclic znajdziemy czasem nawet kilkanaście różnych turniejów w tej taktycznej strzelance. Kolejne są najbardziej znane rozgrywki z gatunku MOBA, czyli Dota 2 i League of Legends. Inną podobną opcją są zakłady na spotkania w King of Glory. Nadal całkiem sporo wydarzeń dotyczących Starcraft 2; mamy również zakłady na rozgrywki w Rainbow Six i Overwatch, jak również turnieje w NBA 2K, czyli wirtualną wersję amerykańskiej ligi koszykarskiej. By znaleźć zakłady na mecze w FIFĘ lub NHL należy zajrzeć do zakładki z kursami na poszczególne sporty.

Liczba dodatkowych opcji zależy w dużej mierze od tego z jakim turniejem mamy do czynienia. W niektórych przypadkach widzimy zaledwie kilka typów, a nieraz jest ich kilkanaście. Obstawiając CS GO można typować zarówno zwycięzcę kolejnego meczu, jak i wygranego na mapie, zakłady poniżej/powyżej, ilość rund na konkretnej mapie, a także dokładny wynik rywalizacji. Podobnie jest w Dota 2 gdzie przy najważniejszych rozgrywkach oprócz wyniku spotkania można typować poniżej/powyżej mapy, dokładny wynik, a także zakłady specjalne na pierwsze Aegis, Koszary czy Wieżę. Od 5 do 16 zakładów dodatkowych Bukmacher przygotował na zmagania w League of Legends i można tu typować także poniżej/powyżej na ilośc zabójstw, a także pierwsza wieżę, smoka i barona. Po pięć opcji dodatkowych znajdziemy w zakładach na spotkania w wirtualnej piłce nożnej, czyli FIFIE. Jest to mała liczba, ale i tak wyższa niż na wielu innych stronach.

Oferta bonusowa na stronie Betclic - Cashback do 550 PLN

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje - esport

Podstawową promocją na stronie Betclic jest Cashback 550 PLN, który w praktyce umożliwia zawarcie pierwszego zakładu bez obaw przed jego przegraniem, do 550 PLN. Obecnie w ofercie Bukmachera nie ma żadnej promocji, która dotyczyłaby bezpośrednio esportu, ale w przeszłości zdarzały się krótkie, tygodniowe promocje na obstawianie tego typu zdarzeń.

Cashback 550 PLN w Betclic

Betclic - bonus cashback - zakład bez ryzyka - esport

W ramach tej promocji Betclic zwraca kwotę pierwszego zagranego zakładu, jeśli okaże się on nietrafiony. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie bukmachera, z linka dostępnego na naszym serwisie, a następnie dokonać pierwszego depozytu na swoje konto. Od jego wysokości zależy kwota ewentualnego zwrotu, do 550 PLN. Tego typu propozycje są najlepsze dla graczy mających pomysł na pierwszy kupon, który może przynieść spory zysk. W przypadku gdy okazuje się on nietrafiony bukmacher zwraca jego koszt, a więc strata jest niewielka.

Betclic esport - oferta bonusowa - promocje na esport cashback


Należy bowiem pamiętać o tym, że obliczając kwotę zwrotu należy od sumy, za którą zagrano pierwszy zakład, odjąć 12% podatku. W przypadku zagrania kuponu za 550 PLN gracz otrzyma 484 PLN zwrotu (550 x 0.88 = 484 PLN), by skorzystać w pełni z tej promocji należy zagrać kupon za co najmniej 625 PLN.

Gdy otrzymamy już zwrot nie można tej kwoty od razu wypłacić na konto bankowe. Musi ona zostać obrócona: przynajmniej osiem razy po kursie minimalnym 2.0. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni od rozliczenia ostatniego zakładu. Do obrotu są zaliczane kupony pojedyncze i AKO, zarówno przedmeczowe jak i na żywo, ale nie zakłady systemowe, takie z mniej niż dwoma rezultatami, a także zdarzenia anulowane.

Oprócz tego Bukmacher oferuje także bonusy od kuponów z więcej niż czterema zdarzeniami, w ramach Multi+, a także atrakcyjne dodatki w strefie VIP.

Sprawdź kody promocyjne:

Promocje na Esport u innych bukmacherów

Esport zajmuje coraz ważniejsze miejsce w ofercie bukmacherów działających na terenie Polski. O ile w przypadku gier wirtualnych wiele firm nie pozwala na wykorzystywanie środków bonusowych na typowanie takich zdarzeń, akurat Esport jest traktowany jak wszystkie inne zakłady sportowe i nie ma przeszkód by korzystać z promocji obstawiając zmagania graczy przed monitorami komputerów.

1285 PLN w STS na Esport

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert promocyjnych dla nowych graczy ma w swojej ofercie STS. Składają się na nie najróżniejsze bonusy: od darmowego zakładu 29 PLN, poprzez Cashback 31 PLN, a także 100% do 1200 PLN od pierwszego depozytu, a skończywszy na akcji skierowanej bezpośrednio do graczy typujących Esport, w ramach której co tydzień można zyskać do 25 PLN.

Po rejestracji konta, z linka umieszczonego na naszym serwisie np. [TUTAJ], gracz otrzyma od razu darmowy zakład 29 PLN. Kwoty tej wcale nie trzeba wykorzystywać na jeden zakład, można ją podzielić na kilka mniejszych. Przed wypłatą na konto bankowe trzeba ją obrócić przynajmniej trzy razy po minimalnym kursie 1.91. W sumie zatem należy wykonać obrót na kwotę 87 PLN.

Kolejną promocją jest Cashback 31 PLN, który pozwala oddać pierwszy zakład bez obawy, że okaże się on przegrany. Jeśli tak się stanie Bukmacher zwróci jego kwotę, do 31 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że od kosztu pierwszego kuponu należy odjąć 12%-owy podatek. Grając więc zakład za 20 PLN gracz otrzyma 17.6 PLN, by skorzystać z tej akcji w pełni trzeba postawić minimum 35.23 PLN.

Za sprawą ostatniej promocji można zyskać najwięcej. Bukmacher podwaja bowiem kwotę pierwszego depozytu, do 1200 PLN. Zasada jest prosta: po rejestracji konta z linka widocznego na naszym serwisie gracz otrzymuje drugie tyle w formie bonusa. W przypadku wpłaty 1200 PLN użytkownik dostanie 2400 PLN na grę w STS. Przed wypłatą rzeczony bonus należy obrócić: minimum trzy razy po kursie 1.91, do obrotu wliczane są tylko wygrane kupony.

Amatorzy obstawiania Esportu mogą liczyć nawet do 25 PLN co tydzień,w ramach akcji Bezpieczne 25 PLN na Esport. By wziąć w niej udział należy zapisać się do niej klikając przycisk “weź udział”, a następnie w danym tygodniu: od poniedziałku o 1:00 do niedzieli o 23:58 grać kupony SOLO z kursem przynajmniej 1.85 na zdarzenia z Esportu. Minimum 50 PLN postawione na takie zdarzenia oznacza, że bukmacher będzie zliczał 10% wartości tych kuponów, maksymalnie do 25 PLN. Gracz otrzymuje dodatkowe środki na trzy dni od końca danego tygodnia.

2230 PLN na Esport w Fortunie

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Drugi najpopularniejszy bukmacher w Polsce przygotował równie ciekawą akcję promocyjną dla nowych graczy, która składa się z darmowego zakładu 20 PLN w 2800 punktach FKP, a także Cashbacku 210 PLN i 100% do 2000 PLN od pierwszego depozytu.

Rejestracja na stronie Bukmachera, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], uprawnia użytkownika do odebrania 2800 punktów FKP, które można bez trudu wymienić na stronie na 20 PLN. Środki te można przeznaczyć na pierwsze zakłady, nie trzeba ich bowiem wydawać od razu na jeden kupon, można je podzielić na kilka mniejszych.

Drugą promocją jest zakład bez ryzyka 210 PLN, czyli popularny Cashback, ubezpieczenie od nietrafionego pierwszego kuponu. Maksymalna suma zwrotu wynosi 210 PLN, ale przy obliczaniu należnej nam kwoty należy pamiętać o 12%-owym podatku. Po przegraniu pierwszego kuponu za 210 PLN gracz otrzyma 184 PLN zwrotu, by zaś skorzystać z pełnej kwoty należy zagrać za minimum 227 PLN. Aby odebrać ten bonus, należy zaakceptować go w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza nie później niż 3 dni po założeniu nowego konta już po pierwszym zalogowaniu. 

Nowi gracze na stronie Fortuna mogą skorzystać również z promocji powitalnej, jaką jest bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Poniżej opisujemy wszelkie formalności i warunki, jakie obowiązują przy tej promocji. 

Najpierw trzeba oczywiście założyć nowe konto na stronie Fortuna. Później należy zaakceptować bonus w sekcji “Moje Bonusy. Po zrobieniu tego, gracz ma 3 dni na zawarcie pierwszego depozytu. W ciągu kolejnych 4 dni musi zawrzeć pierwszy zakład w celu obrotu bonusem, którego warunki opisujemy poniżej. Opisanych terminów należy ściśle przestrzegać, ponieważ w przeciwnym razie promocja może się ulotnić.

Aby odblokować bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kuponami o kursach nie mniejszych niż 1.60 i przynajmniej 3 selekcjach. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni. Następnie wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie. To wszystko. Po spełnieniu tych warunków środki trafią do depozytu gracza.

Zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus od depozytu w Betfan

Betfan - bonusy i promocje

Dwie podstawowe promocje ma w zanadrzu Betfan, który oferuje graczom zakład bez ryzyka i sporo dodatkowych środków w ramach bonusu od depozytu. Pierwsza oferta to typowy zakład bez ryzyka, w przypadku przegranej firma zwraca koszt zakładu do 600 PLN. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie Betfan z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie zagrać swój pierwszy zakład, za co najmniej 50 PLN. Z oferty wyłączone są jednak spotkania dostępne w Matchday Boost. W przypadku przegranej Betfan zwraca kwotę zakładu do 600 PLN

Dużo więcej można zyskać dzięki drugiej promocji, która jest jednak bardziej skomplikowana. Użytkownik może w niej liczyć na bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN. Aby odblokować bonus, należy dokonać obrotu depozytem z kursem minimalnym 2.50. Następnie, aby pomnożyć swój depozyt, należy dokonać 3-krotnego obrotu. Na każdym kuponie muszą znaleźć się 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50 lub wyższym oraz kursem pojedynczego zdarzenia 1.30 lub wyższym.

200% do 200 PLN w Etoto

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje - esport

Niezwykle prosty i przejrzysty bonus w Etoto, w którym gracz otrzymuje 200% depozytu do 200 PLN. W przypadku rejestracji na stronie Bukmachera, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], użytkownik otrzyma 200% do 200 PLN. W przypadku wpłaty 100 PLN na koncie gracza pojawi się zatem 300 PLN na grę w Etoto. Przed wypłatą tę kwotę należy obrócić: co najmniej cztery razy po kursie minimalnym 2.2. W przypadku kuponów AKO każde zdarzenia musi mieć kurs przynajmniej 1.5. Inne nie są brane pod uwagę przy obrocie.

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk ma dla nowych graczy dwa bonusy startowe - zakład bez ryzyka o wartości 500 PLN oraz bonus od depozytu warty 200 PLN. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba kliknąć np. [TUTAJ] i zarejestrować się na stronie bukmachera z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB. Trzeba też zweryfikować numer telefonu.

Cashback 500 zł PZBuk wręcza za pierwszy przegrany zakład o stawce maksymalnej 500 zł i min. dwóch zdarzeniach na kuponie, których pojedynczy kurs minimalny wynosi 1.40. Bonus podlega jednorazowemu obrotowi na identycznych zasadach jak zakład bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Z kolei bonus od depozytu w wysokości 200 zł jest przekazywany w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które trzeba wymienić w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Punkty można wykorzystać także na darmowy zakład o wartości 10 zł. 

Wielkie powitanie w LVBET - 1520 w bonusach z mnożnikiem

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Po zarejestrowaniu się na stronie z linka dostępnego na naszym serwisie (np. [TUTAJ]) gracz od razu otrzymuje 1 PLN z mnożnikiem x20, w praktyce oznacza to możliwość zagrania zakładu za 20 PLN. Po pierwszym depozycie gracz otrzyma zaś 1% jego kwoty z mnożnikiem x100. Drugi depozyt umożliwia odebranie 1% jego wartości z mnożnikiem x50. W sumie więc można liczyć na zakłady o łącznej wartości 1520 PLN.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN