Esport w STS - bonusy i promocje do 1260 PLN na zakłady esportowe

Esport w STS - bonusy i promocje do 1260 PLN na zakłady esportowe
sts.pl / meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze 8 gru 2020 | 13:44
0
Głosów: 0
Zagłosuj

1260 zł. Na bonusy startowe o właśnie takiej łącznej wartości mogą liczyć osoby, które zarejestrują się u bukmachera STS z widocznym niżej kodem promocyjnym. Dedykowany nowym graczom pakiet powitalny zawiera trzy bonusy - darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz premię za pierwszą wpłatę środków na konto. Wszystkie szczegóły dotyczące tych promocji znajdziesz w niniejszym tekście. Przybliżamy także ofertę zakładów na esport w STS. Zapraszamy.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta zakładów na Esport w STS
  2. Oferta bonusowa STS
  3. Promocje bukmacherskie

Przemysł związany z turniejami esportowymi przeżywa ostatnio prawdziwy boom i związane jest to przede wszystkim z sytuacją na rynku sportowym. Podczas gdy większość rozgrywek została wstrzymana turnieje esportowe są rozgrywane z tygodnia na tydzień i oczywiście cieszą się coraz większą popularnością. Większość z nich można zresztą śledzić nawet na stronach polskich bukmacherów, takich jak STS czy Fortuna, a część jest dostępna na najbardziej znanych stronach streamingowych.

Lider polskiego rynku bukmacherskiego, firma STS, przygotowała dużą ofertę powitalną dla nowych graczy, a także pokaźną ofertę zakładów na zdarzenia esportowe. Obejmuje ona wiele gier i składa się także z bogatej listy zdarzeń, które można obejrzeć na monitorach komputerowych lub urządzeniach przenośnych. W tym artykule omówimy ofertę zakładów STS na Esport, a także promocje dla użytkowników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w obstawianiu zmagań wirtualnych zawodników.

Oferta zakładów na Esport w STS

Esport - bukmacher STS

Esportowi poświęcony jest osobny dział na stronie STS, który wyróżnia rywalizację graczy w sieci, jednak typowanie tych zmagań jest traktowane jak normalne obstawianie sportu. Zazwyczaj typuje się tu zatem pojedynki poszczególnych drużyn w kolejnych fazach rozgrywek. Do tego, znów podobnie jak w przypadku normalnego sportu, prócz kursów na rezultat spotkania wyszczególniono również kilka zakładów dodatkowych, które są dość specyficzne i zależą od tego z jaką grą mamy do czynienia.

Wybór zakładów na zdarzenia Esportowe jest bowiem dziś bardzo szeroki i obejmuje kilka najpopularniejszych rozgrywek. Na czele znajduje się nadal Counter-Strike, w którym rozgrywa się bodaj najwięcej turniejów. Coraz większą rzeszę fanów mają jednak obecnie także gry z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), takie jak League of Legends czy Dota 2. Na ekranie oglądamy starcia wojsk dwóch drużyn, co z początku dla kompletnego laika jest niemal zupełnie nieczytelne, ale po jakimś czasie staje się całkiem wciągające. Nadal sporo zwolenników ma stary, dobry Starcraft, w którym co roku rozgrywa się mistrzostwa świata. W ofercie Bukmachera są również rozgrywki innych gier, takich jak Clash Royale, King of Glory, a także Rainbow Six i Overwatch.

Oprócz zakładów na rozstrzygnięcie kolejnych pojedynków drużyn mamy do czynienia  z licznymi zakładami dodatkowymi. W Counter-Strike szeroko rozpowszechnione są np. handicapy na zwycięstwo danych drużyn, a także zakłady poniżej/powyżej na sumę map. Mamy też zakłady na rozstrzygnięcie rywalizacji na danej mapie, a także sumę rund. W przypadku League of Legends również mamy zakłady na handicapy (zarówno meczowe, jak i liczbę zabójstw), a także poniżej/powyżej sumy map, jak również długość gry. Mocno specyficzne są zakłady dodatkowe na wystąpienie w meczu określonych wydarzeń, charakterystycznych dla gry.

Esport sts - Counter Strike

Prócz rywalizacji w znane gry komputerowe niepowiązane ze sportem obstawiać można również różne turnieje w rozgrywki typowo sportowe, jak FIFA, NHL czy też NBA 2K. Co prawda w trakcie sezonów piłkarskich są to zdarzenia mniej popularne, ale obecnie wobec braku rywalizacji na prawdziwych boiskach są szeroko rozpowszechnione. Spotkać je można jednak w normalnej ofercie zakładów bukmacherskich, nie powiązanej z esportem. Oferta na te spotkania charakteryzuje się sporą ilością spotkań, które zazwyczaj mają wyrównane kursy i małą ilością opcji dodatkowych.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Oferta bonusowa STS - 1285 PLN na Esport

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Większość bukmacherów traktuje zakłady esportowe tak jak normalną ofertę bukmacherską, dlatego każdą z przygotowanych przez Bukmachera promocji dla nowych graczy w STS można wykorzystać na obstawianie zdarzeń esportowych. Dodatkowo STS przygotował również dodatkowy bonus dedykowany bezpośrednio użytkownikom ustawiającym tę formę sportu. Podstawowa promocja Bukmachera składa się z trzech części: darmowego zakładu 29 PLN, Cashbacka 31 PLN, a także promocji od pierwszego depozytu: 100% do 1200 PLN. Poniżej omawiamy każdą promocję z osobna.

Darmowy zakład 29 PLN

Bukmacher STS - Bonus Freebet STS esport

Zwykle by zyskać pierwszy bonus bukmacherski trzeba wpłacić pieniądze, ale nie tym razem! STS przygotował specjalną promocję, w ramach której użytkownik dostaje pieniądze na darmowy zakład za 29 PLN. Podkreślamy to, że są to środki na zagranie pierwszego zakładu, a nie sam zakład, bo kwoty 29 PLN nie trzeba zagrać od razu, można ją podzielić na kilka mniejszych zakładów, dzięki czemu wystarczyć ona może na dłuższy czas. By zyskać 29 PLN należy zarejestrować się na stronie STS używając do tego linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ]

Oczywiście istotne jest również to w jaki sposób można wypłacić te pieniądze na konto bankowe. Otóż należy je obrócić: minimum trzy razy po kursie przynajmniej 1.91. Oznacza to, że w sumie należy zrobić obrót na łączną kwotę 87 PLN po wspomnianym kursie. Można tego dokonać obstawiając zakłady dostępne w normalnej ofercie bukmacherskiej STS, gier karcianych Betgames, a także sportach wirtualnych. Naturalnie dotyczy to również zakładów na zdarzenia esportowe.

Cashback 31 PLN

Bukmacher STS - Bonus Cashback STS esport

Cashback to rodzaj darmowego zakładu, jaki gracz otrzymuje w przypadku gdy pierwszy zawarty zakład okazał się przegrany. Kwota zwrotu może być stała, w takim wypadku gracz po prostu musi zagrać zakład za ustaloną w regulaminie kwotę, lub zależy od tego za ile gracz zagrał pierwszy zakład. Z tym drugim przypadkiem mamy do czynienia w przypadku oferty STS. Po zarejestrowaniu się na stronie Bukmachera, z linka widocznego na naszym serwisie - np. [TUTAJ], gracz powinien dokonać pierwszego depozytu na swoje konto i zagrać pierwszy zakład.  W przypadku gdy okaże się on przegrany STS zwróci kwotę zakładu do 31 PLN.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że kwota zwrotu podlega opodatkowaniu, wynoszącego 12%. Oznacza to, że grając np. za 10 PLN w przypadku przegranej kuponu użytkownik nie otrzyma zwrotu 10 PLN, a 8.8 (10 PLN x 0.88= 8.8 PLN) , tak samo w przypadku zagrania za 20 PLN i porażki dostaje nie 20 PLN, a 17.6 itd. By skorzystać z pełnej oferty Bukmachera nie wystarczy zatem zagrać pierwszego zakładu za 31 PLN, bo wtedy otrzymuje się tylko 27.28 PLN zwrotu. By zaś zyskać pełne 31 PLN gracz powinien zagrać zakład za minimum 35.23. Dobrą wiadomością jest zaś to, ż kwoty zwrotu nie trzeba już obracać, a zatem można ją do razu wypłacić na konto bankowe. I w tym wypadku można ją wykorzystać we wszystkich zakładach dostępnych na stronie STS.

Bonus 100% do 1200 PLN

Bukmacher STS - Bonus od pierwszej wpłaty STS esport

To klasyczna wersja bonusu od pierwszego depozytu, dzięki któremu można zyskać najwięcej, ale wymaga to też najwyższej wpłaty na konto. Oczywiście można równie dobrze wpłacić także mniejszą kwotę, ale jeśli ktoś chce maksymalnie wykorzystać kwotę bonusa, który przecież można zdobyć tylko raz, pomyśli zapewne o doładowaniu konta kwotą 1200 PLN. Po rejestracji konta z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ] należy dokonać pierwszego depozytu na konto. Od jej wysokości będzie zależało ile dodatkowych środków otrzyma użytkownik. W przypadku wpłaty 1200 PLN gracz otrzyma 2400 PLN na grę w STS. Można je wykorzystać na wszystkie dostępne na stronie opcje: obstawianie esportu, grę w Betgames, a także sporty wirtualne.

By wypłacić pieniądze z bonusa na konto bankowe należy dokonać obrotu jego kwotą: trzykrotnego o kursie przynajmniej 1.91. Ważne jednak jest to, że do obrotu liczone są tylko zakłady wygrane. Kwoty bonusu nie można za to obracać na zakładach Maxikombi, zakładach bezpiecznych, kuponach wypłaconych po użyciu opcji Cashout, Hit Dnia, a także kuponów rozliczonych w całości po kursie 1.0. W przypadku skorzystania z promocji w pełni należałoby zatem obrócić bonus na kwotę 3600 PLN, biorąc pod uwagę wygrane zakłady. Nie jest to łatwe, ale kwota bonusowa robi wrażenie i jeśli ktoś ma odpowiedni plan na jej obrót jest to z pewnością ciekawa oferta.

Bezpieczne 25 PLN na Esport

Bukmacher STS - promocja bezpieczne 25 PLN esport

W ofercie STS jest również specjalna promocja, dzięki której gracz może liczyć na cotygodniowe 25 PLN jeśli tylko obstawia zdarzenia z oferty esportowej. Pierwszym warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest kliknięcie w przycisk “Weź udział”, który znajduje się na podstronie promocji. Każdy kolejny kupon SOLO ze zdarzeniem o kursie minimum 1.85 będzie liczony do promocji w taki sposób, że gracz otrzyma na konto bonusowe 10% wartości tego zakładu w momencie gdy łączna kwota zawartych zakładów wyniesie minimum 50 PLN. Gracz może liczyć na jeden bonus do 25 PLN za jeden etap akcji, który trwa od poniedziałku o 1:00 do niedzieli o 23:58. 

W akcji nie są brane pod uwagę zakłady anulowane i takie rozliczone za sprawą opcji Cashout, STS Bezpieczny, zakłady na żywo, Maxikombi, Superoferta, Hit Dnia, a także zakłady Maksymalna kwota bonusu to 25 PLN, które przed wypłatą na konto bankowe należy obrócić. Obowiązkowy jest trzykrotny obrót, po kursie minimalnym 1.91, czyli aby obrócić kwotę 25 PLN należy dokonać obrotu na łączną kwotę 75 PLN biorąc pod uwagę wymogi regulaminowe.

Sprawdź kody promocyjne:

Najciekawsze promocje na Esport u innych bukmacherów

U większości bukmacherów działających na polskim rynku esport jest traktowany tak jak normalne zakłady bukmacherskie. To istotne, bo niektórzy wyłączają możliwość wykorzystywania bonusów na grę w sportach wirtualnych czy innych opcjach, co z kolei nie dotyczy wydarzeń esportowych.

Bonus powitalny 2230 PLN w Fortunie

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Rejestracja na stronie bukmachera Fortuna z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ] daje możliwość skorzystania z pokaźnego bonusu dla nowych graczy. Składają się na niego aż trzy promocje o łącznej wartości 2230 PLN: 20 PLN na start w punktach FKP, zakład bez ryzyka 210 PLN, a także bonus 100% do 2000 PLN od pierwszego depozytu. W pierwszym przypadku gracz otrzymuje 2800 punktów FKP, które z łatwością może zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. 

W przypadku darmowego zakładu, do 210 PLN, gracz może otrzymać zwrot kwoty pierwszego zakładu jeśli okaże się on przegrany. Bukmacher nie precyzuje warunków pierwszego zakładu, takich jak minimalny kurs czy ilość zdarzeń na kuponie, pozostawiając wybór graczowi. Należy jednak pamiętać, że od kwoty zwrotu należy odjąć 12%-owy podatek. Grając za 100 złotych, w przypadku przegranej, otrzymamy zatem 88 PLN, a przy postawieniu 125 złotych 110 PLN zwrotu. Aby więc odebrać pełny zwrot 210 PLN, należy zawrzeć zakład za 227 PLN.

Zakład bez ryzyka należy najpierw (najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji i koniecznie przy pierwszym zalogowaniu) aktywować w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza.

Ostatnią promocją w ofercie powitalnej na Fortuna jest bonus 100% od depozytu do 2000 zł. Aby go otrzymać, trzeba najpierw spełnić kilka wymogów, które opisujemy w poniższych akapitach. 

Każdy gracz musi najpierw zaakceptować bonus od całości pierwszego depozytu poprzez kliknięcie w zakładkę “Bonus Powitalny” w panelu gracza. Później, w ciągu kolejnych 3 dni, musi on wpłacić pierwszy depozyt. Przez następne 4 dni trzeba zawrzeć pierwszy zakład i rozpocząć obracanie depozytem. Należy przestrzegać podanych terminów, ponieważ zaniedbanie ich może doprowadzić do unieważnienia bonusu.

Aby w pełni obrócić depozytem, należy obstawić zakłady za czterokrotność pierwszej wpłaty w ciągu 30 dni. Każdy kupon wliczony do obrotu musi mieć kurs całkowity 1.60 bądź wyższy i minimum 3 zdarzenia. Po dokonaniu obrotu bonus zostanie odblokowany i będzie można przeznaczyć go na dowolny zakład o wybranym kursie. Po spełnieniu tych warunków, środki trafią na konto depozytowe gracza. 

Bonusy powitalne na 2961 PLN w Betfan

Bukmacher Betfan esport - bonusy i promocje

Nowi użytkownicy Betfana mogą liczyć na bonusy powitalne warte razem 2961 zł. Warunkiem jest rejestracja przez link umieszczony w naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie postępowanie zgodnie z regulaminami poszczególnych promocji. W skład pakietu bonusowego wchodzą: darmowe zakłady w wysokości 30 zł, zakłady bez ryzyka w wysokości 600 zł oraz bonusy od depozytu w wysokości 2331 zł

Wszystkie promocje łączą się z wpłatą środków na konto i dzielą się na trzy etapy - każdy powiązany z wpłatą, odpowiednio pierwszą, drugą i trzecią. Etapy różni oczekiwana wpłata minimalna oraz obrót bonusem, depozytem lub tym, i tym. Bonusy nie wykluczają się jednocześnie.

Cashback do 550 PLN w Betclic

Bukmacher Betclic esport - bonusy i promocje

Oferta Betclic to klasyczny zakład bez ryzyka, w przypadku przegranej Bukmacher zwraca kwotę zakładu. Należy jednak pamiętać o 12%-owym podatku. W przypadku przegranej zakładu zagranego za 550 PLN gracz otrzyma 484 PLN zwrotu. Aby liczyć na pełną kwotę bonusu należy zagrać zakład za 625 PLN.

200% do 200 PLN w Etoto

Bukmacher Etoto esport - bonusy i promocje

Etoto dwukrotnie pomnaża pierwszy depozyt nowego gracza. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie Bukmachera używając do tego linka z naszego serwisu np. [TUTAJ] i dokonać pierwszego depozytu. Wpłata 100 PLN uprawnia gracza do odebrania 200 PLN w środkach bonusowych. By je wypłacić należy w ciągu 60 dni dokonać czterokrotnego obrotu po kursie 2.2, w przypadku zakładów AKO każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimum 1.5.

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Za sprawą głównej promocji startowej bukmachera PZBUK gracz może zyskać zakład bez ryzyka na kwotę 200 PLN oraz bonus od depozytu w wysokości 200 PLN. Oferta skierowana jak dla osób zarejestrowanych z Meczyki.pl. Aby przenieść się na stronę bukmachera i rozpocząć proces rejestracji, należy kliknąć np. [TUTAJ]. Przy aktywacji konta niezbędny będzie kod promocyjny MEGABONUSPZB, który "uwalnia" oba wspomniane wyżej bonusy. Trzeba też pozytywnie zweryfikować numer telefonu.

Zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN obowiązuje przy pierwszym przegranym kuponie, który spełnia następujące warunki: ma stawkę maksymalną 200 zł oraz zawiera przynajmniej dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Po rozliczeniu zakładu jako przegrany, bukmacher zwraca pieniądze na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić raz, na identycznych zasadach jak przy zakładzie bez ryzyka. Na realizację bonusu jest 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu. Cashback albo uzyskane środki bonusowe można wykorzystać np. właśnie na zakłady na esport.

W podobny sposób można posłużyć się również drugim bonusem startowym, czyli bonusem od depozytu o wartości 200 PLN. Bukmacher przekazuje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie trzeba wymienić  na bonus w e-sklepie na stronie internetowej PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Obie opisane promocje łączą się ze sobą. 

Oferta powitalna 1520 PLN w LVBet

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Bukmacher oferuje aż 1520 PLN w postaci bonusu z mnożnikiem. Po rejestracji na stronie z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ] gracz otrzymuje bonus 1 PLN na zakład z mnożnikiem x 20. Po pierwszej wpłacie nowy użytkownik otrzyma 1% jej kwoty z mnożnikiem x100 (maksymalnie 10 PLN jako bonus od wpłaty 1000 PLN), a przy drugiej wpłacie gracz może liczyć na 1% od wpłaty, z mnożnikiem x50, czyli innymi słowy maksymalna wartość bonusu wynosi 500 PLN. Bonusy będą aktywne do 30 dni od dodania ich na konto gracza.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN