ForBET bonus powitalny 2000 PLN + 50 PLN bonus na start ForBET

ForBET bonus powitalny 2000 PLN + 50 PLN bonus na start ForBET
Źródło zdjęcia:
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher Forbet działa na polskim rynku stosunkowo krótko, bo wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych uzyskał w maju 2016 r. Firma sponsoruje drużyny i wydarzenia sportowe, jest sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa, startującego w żużlowej Ekstralidze. Forbet przygotował dla wszystkich użytkowników ofertę promocyjną obejmującą m.in. bonus na start.

forbet rejestracja

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Na skróty:

  1. Forbet bonus - oferta powitalna u bukmachera Forbet
  2. Forbet bonus od depozytu 2000 zł + 50 zł
  3. Zasady działania każdego z bonusów od wpłaty
  4. Inne bonusy dostępne u bukmachera Forbet
  5. Jak zarejestrować konto u bukmachera Forbet?

Forbet bonus - oferta powitalna u bukmachera Forbet

Forbet oferuje nowym graczom złożony pakiet powitalny, w ramach którego możemy zyskać do 2050 zł. Promocja jest aktywna przy pierwszych trzech wpłatach własnych środków na konto. Bukmacher proponuje:

  • Bonus od depozytu do 2000 zł + 50 zł 

Poniżej znajdziesz niezbędne informacje pomocne w rozpoczęciu gry u bukmachera Forbet. Poznasz szczegóły promocji powitalnej – dowiesz się, jak działa bonus i jaki obrót otrzymanymi środkami należy wykonać przed wypłatą. Przybliżymy Ci też proces rejestracji i inne oferty bonusowe dostępne dla wszystkich graczy.

Aby skorzystać z powyższej promocji, podczas rejestracji należy użyć kodu promocyjnego: "MECZYKI"  >>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Forbet bonus od depozytu 2000 zł + 50 zł
(Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 zł + 50 zł z kodem promocyjnym, od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł i od trzeciej wpłaty w wysokości do 500 zł)

Aby skorzystać z oferty powitalnej, musimy zasilić konto własnymi środkami. Bukmacher przyzna nam bonus nie tylko za pierwszą wpłatę pieniędzy, ale również za dwie kolejne. Za trzy depozyty możemy uzyskać łącznie 2050 zł.

  1. Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1000 zł + 50 zł dodatkowego bonusu
  2. Bonus od drugiej wpłaty 75% do 500 zł
  3. Bonus od trzeciej wpłaty 50% do 500 zł

forbet bonus od depozytu

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Zasady działania każdego z bonusów od wpłaty, w tym warunki obrotu, nie zmieniają się.

Bonus znajdzie się na naszym koncie tuż po wpłacie własnych pieniędzy. Minimalna kwota depozytu to 20 zł. 

Bonusowe środki pozostaną zablokowane do momentu dokonania jednokrotnego obrotu depozytem. Czyli, przy pierwszym zasileniu konta na kwotę np. 1000 zł, drugie 1000 zł bonusu będzie możliwe do wykorzystania dopiero po zawarciu zakładów (wymagany całkowity kurs minimalny: 2.00) za wszystkie wpłacone środki. 

Odblokowanym bonusem także trzeba obrócić. Bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu w ciągu 30 dni po kursie minimalnym 2.00 i z kursem pojedynczego zdarzenia nie niższym niż 1.30. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych.

Dodatkowy bonus 50 zł przy pierwszym zasileniu konta uzyskamy tylko w przypadku wpłacenia minimum 100 zł, a nie 20 zł, jak w pozostałych dwóch przypadkach. Otrzymanymi środkami należy czterokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00 i z kursem pojedynczego zdarzenia minimum 1.20. Łączna suma stawek zakładów musi być równa przynajmniej 200 zł (50 zł x 4 = 200 zł).  

Aby skorzystać z powyższej promocji, podczas rejestracji należy użyć kodu promocyjnego: "MECZYKI"  >>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera Forbet

Bonus urodzinowy - Freebet 20 zł

Freebet to darmowy zakład przyznawany nam przez bukmachera. Innymi słowy, otrzymujemy w prezencie środki do wykorzystania na grę. W Forbecie prezent to słowo-klucz. Bukmacher oferuje freebet graczom, którzy akurat mają urodziny. 

Na każdego solenizanta czeka bonus urodzinowy w wysokości 20 zł. Wystarczy, że w ciągu trzech miesięcy przed dniem urodzin wpłacił na swoje konto łącznie min. 100 zł i za tę samą kwotę zagrał. Promocją są objęci także użytkownicy, którzy zarejestrowali się do tygodnia przed lub tydzień po urodzinach. W tym drugim przypadku chęć wzięcia udziału w ofercie urodzinowej musimy zgłosić bukmacherowi mailowo.

Aby wypłacić bonusowe środki, musimy nimi dwukrotnie obrócić w ciągu maksymalnie 14 dni. Minimalny kurs całkowity zakładów to 2.00. 

Bukmacher Forbet organizuje inne czasowe akcje promocyjne. Okolicznościowe promocje dotyczą m.in. bieżących ważnych wydarzeń sportowych. Na premie mogą również liczyć gracze obstawiający sporty wirtualne.

forbet bonus urodzinowy freebet

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Jak zarejestrować konto u bukmachera Forbet?

U tego bukmachera od razu musimy zarejestrować standardowe konto. Nie ma możliwości utworzenia tymczasowego. Zanim rozpoczniemy grę, Forbet wymaga dokładnej weryfikacji naszych danych. Proces rejestracji podzielony jest na trzy etapy.

Krok 1

W pierwszym etapie trzeba wpisać dane logowania – aktualny adres e-mail, wybraną nazwę użytkownika (login) oraz hasło. W tym punkcie zaznaczamy również, czy chcemy skorzystać z oferty powitalnej. 

Krok 2

W dalszej kolejności należy uzupełnić dane użytkownika. Podajemy posiadane obywatelstwo i podstawowe dane osobowe oraz adresowe. Bukmacher oczekuje również naszego numeru telefonu.

Krok 3

Na koniec wpisujemy szczegółowe dane osobowe. Wymagana jest data urodzenia i numer PESEL. Wybieramy również dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport), który będzie podlegał weryfikacji. Trzeba podać jego serię, numer oraz skany obu stron w celu potwierdzenia danych. Oprócz tego należy wprowadzić aktywny numer rachunku bankowego, na który będą realizowane zlecone przez nas wypłaty.

Pełna aktywacja konta daje nam dostęp do wszystkich funkcji i usług na stronie bukmachera Forbet.

forbet rejestracja

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Nota prawna

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i Pakiet Pudziana

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Raków radzi sobie coraz lepiej, nawet w meczach w których nie wygrywa przynajmniej strzela bramki. Śląsk od dłuższego czasu znajduje się w dołku, ale i tak powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) W dotychczasowych meczach United u siebie padło tylko sześć bramek i choć Arsenal jest w stanie znacząco poprawić tę statystykę Kanonierzy nie wydają się nam obecnie w tak dobrej formie strzeleckiej i mimo wszystko stawiamy w tym meczu przede wszystkim na małą liczbę goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.