Forbet kod promocyjny 2000 PLN + 50 PLN - sprawdź najnowsze kody promocyjne Forbet 2019

Forbet kod promocyjny 2000 PLN + 50 PLN - sprawdź najnowsze kody promocyjne Forbet 2019
Źródło zdjęcia:
Sprawdź ranking bukmacherów

W maju 2016 r. licencję na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych w sieci otrzymał Forbet. Firma z siedzibą w Warszawie była szóstym podmiotem, któremu Ministerstwo Finansów przyznało odpowiednie zezwolenie. Bukmacher przygotował ofertę na start dla nowych użytkowników, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny.

forbet kod promocyjny rejestracja

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Na skróty:

  1. Forbet kod promocyjny na start - bonus od depozytu
  2. Forbet - informacje o bukmacherze
  3. Forbet kod promocyjny przy rejestracji konta

Forbet kod promocyjny na start - bonus od depozytu

Bukmacher ma pakiet powitalny dla osób, które zdecydują się na założenie konta w serwisie online. Oferta obejmuje bonus do 2000 zł od trzech pierwszych depozytów oraz dodatkowe 50 zł dla graczy posiadających kod promocyjny Forbet, który należy podać w trakcie rejestracji. 

Jakie są zasady promocji? Przede wszystkim trzeba zasilić konto własnymi środkami. Minimalna kwota to 20 zł. Forbet przyzna nam bonus za pierwsze trzy wpłaty. 

Uwaga! Bonusowymi środkami będziemy mogli zagrać dopiero po jednokrotnym obróceniu depozytem, czyli zużyciu na zakłady całej wpłaconej kwoty, po kursie minimalnym 2.00.

Za pierwszym razem otrzymamy równowartość (100%) depozytu do 1000 zł

Za drugim razem otrzymamy 75% wpłaconej kwoty do 500 zł.

Za trzecim razem otrzymamy połowę (50%) depozytu, również do 500 zł.

Odblokowanymi środkami bonusowymi również musimy obrócić. W ciągu miesiąca należy wysłać kupony, których łączna stawka stanowi czterokrotność otrzymanego bonusu, a kurs całkowity nie jest niższy niż 2.00. Z kolei kurs pojedynczego zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.30.

Bukmacher dodatkowo premiuje tych graczy, którzy zasilając konto po raz pierwszy, wpłacą minimum 100 zł, a wcześniej wpisali kod promocyjny Forbet. Mogą oni liczyć na dodatkowe 50 zł w środkach bonusowych. 

Przed wypłatą tych pieniędzy, należy zawrzeć zakłady za łącznie 200 zł, czyli dokonać czterokrotnego obrotu. Wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20, a minimalny kurs całkowity kuponu - 2.00.

forbet kod promocyjny na start

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Forbet - informacje o bukmacherze

Właścicielem bukmachera jest spółka forBET Zakłady Bukmacherskie, która otrzymała zezwolenie na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet dnia 4 maja 2016 r. Licencja przyznana przez Ministerstwo Finansów umożliwiła firmie otwarcie działalności online - powstał serwis iforbet.pl. Dodatkowo w 2018 r. bukmacher uzyskał zgodę na rozpoczęcie sprzedaży usług w punktach naziemnych. Stacjonarne lokale Forbeta znajdziemy w całej Polsce. Według wstępnych szacunków, docelowo ma ich być około 200.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. W przeciwieństwie do kilku innych legalnych polskich firm, Forbet nie należy do żadnej większej grupy zrzeszającej międzynarodowe podmioty oferujące zakłady. Co ciekawe, bukmacher początkowo wyróżniał się tym, że brał na siebie obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, zwiększając automatycznie ewentualne wygrane.

Forbet zainwestował w polski sport. To tytularny sponsor żużlowego zespołu jeżdżącego w Ekstralidze - Włókniarza Częstochowa. Firma jest też głównym sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław. Jej logo widnieje na trykotach meczowych zawodników. Wspiera również inny futbolowy klub - ŁKS Łódź, a także mniej popularne sekcje sportowe w Legii Warszawa, m.in. tenis i sporty walki. Bukmacher z trzyletnim stażem na rynku został również oficjalnym partnerem AMP Futbolu w Polsce.

Swego czasu twarzą Forbeta był piłkarz Bournemouth i jeden z najlepszych zawodników reprezentacji Polski w tym wieku - Artur Boruc.

forbet kod promocyjny

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Forbet kod promocyjny przy rejestracji konta

Niektórzy polscy bukmacherzy umożliwiają założenie konta tymczasowego, które pozwala na zawieranie zakładów i korzystanie z promocji, ale zabrania wypłacać jakiekolwiek wygrane pieniądze. Forbet z kolei od razu wymaga pełnej rejestracji i weryfikacji danych. 

Konto u tego bukmachera utworzymy w trzech krokach. Jeżeli chcemy skorzystać z pakietu powitalnego, musimy pamiętać, aby wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny Forbet.

Etap 1

Bukmacher wymaga od nas:

- podania aktualnego adresu e-mail, na który otrzymamy link aktywacyjny
- wybrania loginu (nazwy użytkownika) i hasła
- decyzji, czy chcemy skorzystać z bonusu powitalnego

Etap 2

Następnie uzupełniamy kolejne informacje:

- obywatelstwo
- imię i nazwisko
- aktywny numer telefonu
- dane adresowe
- walutę, którą chcemy operować

Etap 3

W ostatnim kroku finalizujemy proces rejestracji. W tym miejscu podajemy posiadany kod promocyjny Forbet. Oprócz tego należy wpisać:

- datę urodzenia
- typ (rodzaj) dokumentu tożsamości - dowód osobisty lub paszport
- serię i numer wybranego dokumentu
- numer PESEL
- skany obu stron dokumentu
- numer konta bankowego

rejestracja forbet

Jeżeli wszystkie wprowadzone przez nas dane zostaną pozytywnie zweryfikowane przez bukmachera, nasze konto zostanie aktywowane i będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w serwisie online. 

forbet kod promocyjny rejestracja

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Nota prawna

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.