Fortuna kod promocyjny 120 PLN - sprawdź najnowsze kody promocyjne Fortuna 2019

Fortuna kod promocyjny 120 PLN - sprawdź najnowsze kody promocyjne Fortuna 2019
Źródło zdjęcia: materiały prasowe fortuna
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher Fortuna ma ponad 30% udziałów w legalnym polskim rynku, na którym działa już ponad dwadzieścia lat. Firma posiada kilkaset punktów stacjonarnych oraz oferuje zakłady online. Nowi użytkownicy serwisu internetowego mogą liczyć na bonus powitalny w postaci cashbacku po rejestracji.

promocje fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Na skróty:

  1. Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka do 120 zł (Cashback 120 zł)
  2. Fortuna - informacje o bukmacherze
  3. Fortuna kod promocyjny przy rejestracji konta
  4. Konto Tymczasowe Fortuna kod promocyjny
  5. Konto Standardowe (Stałe)

Kod promocyjny Fortuna na zakład bez ryzyka do 120 zł (Cashback 120 zł)

Bukmacher Fortuna przygotował dla nowych graczy ofertę powitalną, której jednym z elementów jest bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł. To inaczej cashback, czyli po prostu zwrot pieniędzy na konto w razie porażki. Promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakładzie zawartym po rejestracji. Aby z niej skorzystać, niezbędny jest kod promocyjny Fortuna.

Zanim otrzymamy zakład bez ryzyka, musimy zasilić konto własnymi środkami. To wymóg konieczny. Nie możemy skorzystać z innych środków bonusowych uzyskanych w ramach innych akcji promocyjnych. 

Wysokość wpłaconej kwoty zależy tylko od nas. Trzeba jednak pamiętać, że niezależnie od stawki, bukmacher nie zwróci nam więcej niż 120 zł. Nie ma żadnych ograniczeń również w kwestii kursów - czy to minimalnego, czy pojedynczego zdarzenia. Mamy wolną rękę.

Cashback przysługuje nam tylko w wypadku rozliczenia pierwszego kuponu jako przegraną. Ilość zdarzeń, które okażą się nietrafione, nie ma znaczenia. Zwrot stawki dostaniemy zarówno, gdy nie wejdzie nam jeden typ, jak i kilka. 

Jeżeli nie uda nam się wygrać, odzyskamy całą kwotę pomniejszoną o obowiązkowy podatek od obrotu 12%. Grając za 100 zł, na konto wróci 88 zł. (100 zł x 0,12 = 12 zł | 100 zł - 12 zł = 88 zł). 

W razie porażki będziemy stratni niewielką sumę, stąd jest to bonus bez ryzyka. Zwróconymi środkami nie musimy w żaden sposób obracać. 

kod promocyjny fortuna

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna - informacje o bukmacherze

Bukmacher dziś znany jako Fortuna funkcjonuje na polskim rynku od 1996 r. Do 2008 r. działał jako Profesjonał. Zmiana nazwy nastąpiła w wyniku przejęcia firmy przez zagranicznego właściciela, zarządzającego zakładami bukmacherskimi Fortuna w innych krajach. 

Dziś polskie przedsiębiorstwo Fortuna Zakłady Bukmacherskie wchodzi w skład holdingu Fortuna Entertainment Group i jest sprawną częścią wielkiej machiny, która w dużej mierze kontroluje rynek bukmacherski w  Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się bliżej historii tego biznesu, którego początki sięgają późnej Czechosłowacji.

Pod koniec 1989 r. mieszkańcy Czechosłowacji poszli w ślady Polaków i poprzez tzw. “aksamitną rewolucję” odrzucili stary system i skierowali się ku transformacji ustrojowej. Podobnie jak w naszym kraju, początek lat 90. był tam okresem masowego zakładania różnych przedsiębiorstw i uruchamiania biznesów. 

W 1990 r. w Pradze założono Biuro Zakładów Fortuna. Po roku na Słowacji powstała bliźniacza, siostrzana firma, kontrolowana przez czeską. Fortuna zdominowała tamtejsze rynki, stale się rozwijając poprzez inwestycje w nowe produkty i technologie oraz otwieranie kolejnych oddziałów i punktów. W 2005 r. spółkę przejął nowy właściciel, który zadecydował o wejściu na polski rynek poprzez przejęcie tutejszej firmy bukmacherskiej Profesjonał. W 2008 r. w celu ujednolicenia marki doszło do wspomnianej wyżej zmiany nazwy. 

W 2009 r. nastąpiły dwa ważne wydarzenia w historii Fortuny. Po pierwsze, w Czechach wprowadzono premierowo zakłady online. Po drugie, zadecydowano o powołaniu do życia holdingu Fortuna Group. Na obecną chwilę w jej skład wchodzą firmy czeskie, słowackie, polskie, chorwackie i rumuńskie. W tych krajach gracze mogą korzystać z usług zakładów bukmacherskich Fortuna. Dynamiczny, stały i efektywny rozwój doprowadził do tego, że dziś Fortuna to bukmacherski gigant regionalny.

Fortuna jako pierwsza firma weszła na rynek zakładów online nie tylko w Czechach, ale także na Słowacji oraz w naszym kraju. Ministerstwo Finansów wydało temu bukmacherowi zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie w styczniu 2012 r., kilka tygodni przed kolejnymi podmiotami, które uzyskały licencję. Obecnie Fortuna ma ponad 30% udziałów w legalnym polskim rynku bukmacherskim. Posiada także kilkaset punktów stacjonarnych, z czego większość znajduje się w południowej części Polski.

fortuna kod promocyjny

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Fortuna kod promocyjny przy rejestracji konta

W Fortunie są dostępne dwie możliwości rejestracji. Możemy utworzyć tradycyjne konto stałe lub tymczasowe. Wybierając tę drugą opcję, musimy pamiętać o ograniczeniach, które z tego wynikają. Podczas procesu rejestracji należy podać kod promocyjny Fortuna, umożliwiający nam skorzystanie z bonusu na start.

fortuna kod promocyjny przy rejestracji

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Konto Tymczasowe Fortuna kod promocyjny

Konto tymczasowe w Fortunie możemy otworzyć błyskawicznie. To też ten etap rejestracji, gdy trzeba wpisać kod promocyjny.

Musimy podać bukmacherowi podstawowe dane osobowe i adresowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Trzeba też poinformować, z jakiego źródła weźmiemy pieniądze przeznaczane na grę. I najważniejsze - na samym końcu uzupełniamy pole kod promocyjny w zakładce “Inne dane”.

fortuna kod promocyjny

Co da nam konto tymczasowe? Otrzymamy bonus powitalny na start, zasilimy konto i będziemy mogli wysłać pierwszy kupon.

Tymczasowy status konta uniemożliwia nam wypłatę jakichkolwiek środków na konto bankowe. Zostaną one odblokowane w momencie pełnej rejestracji.

fortuna konto tymczasowe kod promocyjny

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Konto Standardowe (Stałe)

W celu pełnej aktywacji konta musimy zweryfikować dokładne dane. Należy podać bukmacherowi informacje, bez których nie uda nam się otworzyć standardowego konta.

- Po pierwsze, wymagana jest fotokopia obu stron dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, np. dowodu osobistego lub paszportu.
- Po drugie, bukmacher obliguje nas do podania aktualnego numeru rachunku bankowego, na który będziemy chcieli wypłacać wygrane.

Pełna aktywacja konta umożliwia zawieranie zakładów bez ograniczeń i pozwala na wypłacanie dowolnych kwot na konto w banku.

Po przeczytaniu tego tekstu znasz już odpowiedź na pytanie: “gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?”.

konto standardowe foruna kod promocyjny

SPRAWDŹ KOD REJESTRACYJNY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Nota prawna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.