Kody promocyjne do bukmacherów

Dodał: Aleksander Nowomiejski,19 Wrz 2022 | 14:01

Nowi gracze mogą wykorzystać kody promocyjne do bukmacherów. Korzystając z dostępnych na meczyki.pl kodów, można zyskać bonusy bukmacherskie. Jak wykorzystać kod promocyjny u bukmachera? Jakie kody promocyjne są dostępne? O wszystkim szczegółowo piszemy w tym tekście.

Na skróty:

 1. Kody promocyjne do bukmacherów w pigułce
 2. Kody promocyjne do bukmacherów - czym są?
 3. Kody promocyjne do bukmacherów - co oferują?
 4. Kody promocyjne do bukmacherów - jak użyć?
 5. Dostępne kody promocyjne do bukmacherów

Kody promocyjne do bukmacherów w pigułce

Dostępne dla bukmacherów kody promocyjne, pozwalają aktywować bonusy powitalne. W tabeli poniżej prezentujemy, dla jakich bukmacherów dostępny jest kod promocyjny, jaką ma treść oraz wartość. W dalszej części tekstu szczegółowo opisujemy bonusy z kodem promocyjnym, dla każdego z bukmacherów.

Bukmacher Wartość kodu promocyjnego Kod promocyjny

STS

1660 PLN MEGABONUS

Fortuna

835 PLN MECZYKI

Superbet

3755 PLN MECZYKI

Betclic

200 PLN MECZYKI

Fuksiarz

500 PLN MECZYKI

Totalbet

5239 PLN MECZYKI

eWinner

610 PLN MECZYKI

PZBuk

1020 PLN MECZYKI

Betfan

1600 PLN MEGABONUS

Totolotek

525 PLN MEGABONUS

Podane wyżej kody promocyjne do bukmacherów, dostępne są dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta u danego bukmachera.

Kody promocyjne do bukmacherów - czym są?

Wielu legalnych bukmacherów udostępnia kody promocyjne. Bukmacherzy za ich pośrednictwem oferują pakiety bonusowe dla nowych graczy. Użycie kodu pozwala na ich aktywowanie, a więc kod promocyjny bukmachera jest czymś na wzór kuponu lub vouchera, który gracz wymienia na nagrody w postaci bonusu.

Uzyskanie bonusu poprzez wpisywanie kodu nie zawsze jest konieczne, gdyż nie wszyscy bukmacherzy posiadają kod promocyjny. Jednak przewagą jego użycia jest to, że przyznane przez bukmachera bonusy mogą mieć wyższą wartość, niż w standardowej ofercie. Kody promocyjne do bukmacherów w niektórych przypadkach zapewniają także dodatkowe promocje na start, które nie są dostępne bez ich wpisania podczas rejestracji.

Tak jak wspomnieliśmy, kody promocyjne do bukmacherów przeznaczone są do wykorzystania dla graczy, którzy nie mają jeszcze konta w danym serwisie. Możliwe do uzyskania bonusy są więc promocją na start, jednorazową. Zupełnie inną kategorią są bonusy bukmacherskie dla wszystkich, wówczas kod promocyjny do bukmachera nie jest wymagany.

Kody promocyjne do bukmacherów - co oferują?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, kod promocyjny u bukmachera pozwala aktywować bonusy powitalne. Jakie to mogą być bonusy? Tak naprawdę, wszystko zależy od pomysłów samego bukmachera. Jednak śmiało możemy mówić o kilku podstawowych, uniwersalnych bonusach dostępnych w większości ofert powitalnych.

Zdecydowanie najpopularniejsze są trzy typy bonusów, które może aktywować kod promocyjny do bukmachera:

 • Darmowy zakład, tzw. freebet
 • Zakład bez ryzyka, tzw. cashback
 • Bonus od depozytu

Darmowy zakład, zwany również z języka angielskiego freebetem, to nic innego jak środki na grę, które można dostać za darmo. Kody promocyjne do bukmacherów pozwalają czasem aktywować taki bonus, co oznacza, że sam fakt rejestracji gracz może otrzymać pewną pulę na start, nie korzystając z własnych pieniędzy. To jaka kwota bonusu zostanie przyznana, jakie będą wymagania obstawiania za nie kuponu oraz ewentualnego obrotu bonusem, zależy od regulaminu konkretnego bukmachera.

Kolejnym bonusem, który pozwala aktywować kod promocyjny od bukmacherów, jest zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Ten bonus pozwala na zabezpieczenie stawki, w razie przegrania kuponu. Wówczas stawka (lub jej część) wracają na konto gracza. Stąd o cashbacku mówi się “zakład bez ryzyka” lub “bezpieczny zakład”. 

Trzecim, równie popularnym bonusem z kodem promocyjnym u bukmacherów, jest bonus od wpłaty. Oznacza on, że gracz może liczyć na dodatkowe środki będące - najczęściej - podwojeniem wpłaty na konto. Przykładowo: wpłacając 200 zł na konto, drugie 200 zł otrzymujemy w bonusie. Daje to w sumie 400 zł na grę. Bukmacherzy zazwyczaj bonus ten przyznają od pierwszej lub drugiej wpłaty na konto, do określonej kwoty. 

Opisane wyżej bonusy są najpopularniejszymi, ale nie jedynymi, które może aktywować kod promocyjny do bukmachera.

Kody promocyjne do bukmacherów - jak użyć?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, kody promocyjne do bukmacherów dotyczą przede wszystkim tych graczy, którzy nie mają jeszcze założonego konta. I właśnie podczas rejestracji można ich użyć, wpisując przypisany do bukmachera kod promocyjny w odpowiednie miejsce.

Kiedy i w jakim miejscu umieszczamy kod promocyjny bukmachera? To może minimalnie różnić się, w zależności od konkretnego formularza rejestracyjnego. Większość bukmacherów miejsce na kod promocyjny umieszcza jednak w pierwszych krokach rejestracji, podczas zakładania konta tymczasowego. Poniżej opisujemy jak wygląda typowy proces rejestracyjny u bukmacherów. Kod promocyjny będzie można umieścić właśnie w nim.

Konto tymczasowe - bukmacherzy kod promocyjny

Rejestracja konta tymczasowego oznacza, że gracz będzie miał dostęp do większości funkcji serwisu, w tym obstawiania zakładów. Na tym etapie konieczne będzie podanie najważniejszych informacji w kilku krokach. Na początek bukmacher poprosi o:

 • Email
 • Login
 • Hasło
 • Nr telefonu

W tym miejscu najczęściej jest możliwość, aby wpisać kody promocyjny do bukmachera. Kody promocyjne do bukmacherów prezentujemy w dalszej części artykułu. Zanim jednak do nich przejdziemy, opiszemy dalszy przebieg rejestracji. Co będziemy musieli podać w następnym etapie? Przede wszystkim dane personalne:

 • Imię i nazwisko
 • PESEL
 • Narodowość

Jeśli bukmacher nie udostępni pola na kody promocyjne do bukmacherów wcześniej, to najpewniej znajdziemy je w drugim kroku rejestracji. Po założeniu konta tymczasowego można będzie skorzystać z bonusów, które aktywuje wpisany wcześniej kod, zawierać zakłady (z określonym limitem) czy dokonać wpłaty na konto. Nie będzie jednak możliwa wypłata z konta i podwyższenie limitu stawek na grę. W tym celu należy ukończyć rejestrację, a więc aktywować konto stałe.

Konto stałe - bukmacherzy kod promocyjny

Ukończenie pełnej rejestracji pozwala na skorzystanie z wszystkich funkcji, w tym wypłat z konta gracza. W tym celu bukmacher będzie wymagał uzupełnienia danych o:

 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Skan dokumentu tożsamości

Część bukmacherów określa maksymalny czas, w którym należy dokonać pełnej weryfikacji konta.

Sprawdź kody promocyjne:

Dostępne kody promocyjne do bukmacherów

Mając już wiedzę na temat użycia kodu, warto poznać kody bukmacherskie do bukmacherów. Dostępne na meczyki.pl kody promocyjne bukmacherów przedstawiamy niżej, wraz z opisem bonusów dostępnych po ich wpisaniu w czasie rejestracji.

Kod promocyjny do bukmachera STS

Dla bukmachera STS, u którego konto można założyć w TYM MIEJSCU, kod promocyjny brzmi: MECZYKI.

STS kod promocyjny

Dostępne w pakiecie powitalnym bonusy mają wartość 1660 zł. To najwyższy bonus bukmachera na rynku. Dla nowych graczy STS przygotował zakład bez ryzyka do 100 zł, bonus od trzech pierwszych depozytów do 1500 zł oraz bonus o wartości 60 zł za wykonanie zadań od bukmachera.

Kod promocyjny do bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna także ma kod promocyjny dla graczy, którzy zarejestrują się TUTAJ. Treść kodu to MECZYKI.

Fortuna kod promocyjny

Nowi gracze, którzy zarejestrują się z podanym linkiem i kodem promocyjnym, mogą aktywować cztery bonusy. Ich łączna wartość to 835 zł. W skład tego zestawu wchodzą darmowy zakład o wartości 20 zł bez depozytu, a także darmowy zakład 15 zł z depozytem. Ponadto dostępne są zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus 50% od drugiej wpłaty na konto depozytowe do 200 zł.

Kod promocyjny do bukmachera Superbet

W przypadku Superbet także dostępny jest kod promocyjny. Jego wykorzystanie możliwe jest przy rejestracji pod TYM LINKIEM, a treść kodu promocyjnego w tym przypadku brzmi MECZYKI.

Superbet kod promocyjny

Nasz kod zapewnia najwyższą wartość bonusów powitalnych od Superbet, w kwocie 3755 zł. W sumie są to cztery bonusy. Nowi gracze mogą liczyć na darmowy zakład o wartości 35 zł, tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł, 200 zł bonusu od depozytu oraz 20 zł za pobranie aplikacji mobilnej.

Kod promocyjny do bukmachera Betclic

Dostępny dla Betclic kod promocyjny ma treść MECZYKI. Nowi gracze, chcący skorzystać z podanego kodu mogą zarejestrować się poprzez TEN LINK. Wpisanie kodu promocyjnego aktywuje bonus powitalny.

Betclic kod promocyjny

Na start gracze rejestrujący się z naszym kodem otrzymają zakład bez ryzyka, którego wartość wynosi 200 zł. Jest to flagowy bonus powitalny u bukmachera Betclic.

Kod promocyjny do bukmachera Fuksiarz

Kod promocyjny przy rejestracji dostępny jest także w przypadku bukmachera Fuksiarz. Gracze formularz rejestracyjny u tego bukmachera, znajdą pod TYM LINKIEM. Treść kodu bonusowego dla Fuksiarza to MECZYKI.

Fuksiarz kod promocyjny

Bonus powitalny u bukmachera to zakład bez ryzyka, o wartości maksymalnej 500 zł. Bonus wynosi 50% stawki pierwszego zakładu.

Kod promocyjny do bukmachera Totalbet

Kolejnym bukmacherem z kodem promocyjnym jest Totalbet. W tym przypadku, gracze zakładający konto TUTAJ mogą użyć kodu o treści MECZYKI. Jego wpisanie podczas rejestracji pozwoli na uzyskanie bonusów powitalnych. 

Totalbet kod promocyjny

Wartość pakietu na start wynosi 5239 zł. Zaliczają się do niego: darmowe zakłady (freebety) o wartości 39 zł, zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty do 5000 zł.

Kod promocyjny do bukmachera eWinner

Również dla eWinner dostępny jest kod promocyjny do bukmachera. Pozwala on uzyskać bonusy powitalne, po rejestracji z podanym LINKIEM oraz kodem promocyjnym. Treść kodu dla eWinner brzmi MECZYKI.

eWinner kod promocyjny

Dla graczy przygotowano bonusy powitalne o łącznej wartości 610 zł. Na tę kwotę składają się dwa bonusy: pierwszym jest zakład bez ryzyka wynoszący maksymalnie 110 zł, drugi bonus to 50% od drugiej wpłaty na konto depozytowe gracza, do kwoty 500 zł.

Kod promocyjny do bukmachera PZBuk

W przeszłości kod promocyjny do bukmachera był dostępny, obecnie PZBuk go nie wymaga. Mimo to bukmacher oferuje bonusy na start. Rejestracja u bukmachera znajduje się pod TYM LINKIEM.

PZBuk kod promocyjny

Bonusy na start w PZBuk to maksymalnie 1050 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą dwa bonusy: darmowy zakład (freebet) w kwocie 50 zł oraz zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy przegrany kupon, którego wartość to 1000 zł.

Kod promocyjny do bukmachera Betfan

Bukmacherem z kodem promocyjnym jest także Betfan. U bukmachera konto założyć można poprzez dostępny LINK. Aby aktywować bonusy dla nowych graczy, wymagany będzie kod promocyjny o treści MEGABONUS.

Betfan kod promocyjny

Wartość powitalnego pakietu od Betfan ma wartość 1600 zł. Na wspomnianą kwotę składają się dwa bonusy: zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus 100% od drugiej wpłaty na konto do maksymalnie 1000 zł.

Kod promocyjny do bukmachera Totolotek

W przypadku bukmachera Totolotek kod promocyjny ma treść MEGABONUS. Aktywowanie bonusu po rejestracji w TYM MIEJSCU spowoduje, że gracz otrzyma pakiet bonusów powitalnych.

Totolotek kod promocyjny

Totolotek przygotował trzy bonusy dla nowych graczy. Łączna ich wartość to 525 zł. Bonusami na start z kodem promocyjnym bukmachera są: darmowy zakład w kwocie 25 zł oraz bonus od depozytu do 500 zł.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020