Liga Europy obstawianie | Zakłady bukmacherskie na Ligę Europy

Dodał: Aleksander Nowomiejski,27 Lip 2022 | 14:38

Obstawianie meczów Ligi Europy jest dostępne u legalnych bukmacherów. Gracze mogą typować wszystkie mecze tych rozgrywek, a ponadto korzystać z bonusów bukmacherskich. Jakie zakłady bukmacherskie na Ligę Europy dostępne są w ofercie? Jak obstawiać Ligę Europy? Jakie bonusy przygotowali bukmacherzy na obstawianie Ligi Europy? O wszystkim piszemy poniżej.

Na skróty:

 1. Liga Europy obstawianie - bonusy powitalne
 2. Liga Europy zakłady bukmacherskie - gdzie obstawiać?
 3. Liga Europy zakłady bukmacherskie - jak obstawiać?
 4. Obstawianie meczów Ligi Europy - porady
 5. Liga Europy obstawianie - informacje

Liga Europy obstawianie - bonusy powitalne

Nowi gracze rejestrując konto u bukmacherów mogą otrzymać bonusy na obstawianie Ligi Europy. Poniżej prezentujemy jak wyglądają powitalne pakiety u czołowych bukmacherów.

[kody_promo]

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie i można z nich skorzystać typując zakłady bukmacherskie na Ligę Europy.

Liga Europy zakłady bukmacherskie - gdzie obstawiać?

Gdzie możliwe jest obstawianie Ligi Europy? Zakłady na te rozgrywki przygotowali wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce. Są to jedne z popularniejszych zmagań piłkarskich do typowania, a jak powszechnie wiadomo, piłka nożna jest czołową dyscypliną jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Liga Europy jest zatem częścią oferty czołowych bukmacherów, którzy ponadto oferują bonusy powitalne. 

Liga Europy obstawianie - STS

Bukmacher STS na Ligę Europy zakłady bukmacherskie. Rejestracja u bukmachera TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonus powitalny o wartości 1660 zł. Promocja powitalna składa się z trzech bonusów:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 zł
 • Bonus za wykonanie zadań o wartości 60 zł

STS kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie i można je przeznaczyć na typowanie Ligi Europy UEFA.

Zakłady bukmacherskie Liga Europy - Superbet 

Zakłady bukmacherskie na Ligę Europy są dostępne w Superbet, a rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonus 1555 zł. Promocja powitalna to w sumie cztery bonusy:

 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 35 zł
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) do 1300 zł
 • Bonus od depozytu do 200 zł
 • Bonus za aplikację w kwocie 20 zł

Superbet - bonusy i promocje

Obstawianie Ligi Europy w Superbet jest dostępne przy użyciu bonusów. Oferta zakładów na rozgrywki LE jest stale dostępna. 

Zakłady bukmacherskie LE - Fortuna

Fortuna umożliwia obstawianie Ligi Europy. Dodatkowo ma dla nowych graczy bonusy powitalne. Zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI można uzyskać do 830 zł w trzech bonusach:

 • Darmowe zakłady (freebety) o wartości 30 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) od 600 zł
 • Bonus 50% od drugiego depozytu do 200 zł

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Obstawianie Ligi Europy w Fortunie możliwe jest przy wsparciu bonusami bukmacherskimi. 

Obstawianie Liga Europy - Betclic

Liga Europy obstawiana może być u bukmachera Betclic, a u bukmachera konto założymy TUTAJ. Na start dostępny jest jeden bonus powitalny:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Z cashbacku można skorzystać obstawiając mecze Ligi Europy w Betclic. 

Zakłady bukmacherskie LE - Totalbet

Dostępne są również zakłady bukmacherskie na Ligę Europy w Totalbet. Rejestracja TUTAJ z kodem o treści MECZYKI pozwala aktywować bonus powitalny, który łącznie ma wartość 5239 zł:

 • Darmowe zakłady (freebety) o wartości 39 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 zł
 • Bonus od depozytu do 5000 zł

Bukmacher Totalbet - bonusy i promocje

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, a promocje o podanej wartości dostępne są wyłącznie z naszym kodem promocyjnym. Bonusy można przeznaczyć na obstawianie LE.

Liga Europy zakłady bukmacherskie - jak obstawiać?

Rozgrywki europejskich pucharów, czyli także Liga Europy, to jedne z flagowych zmagań w ofercie bukmacherów na mecze piłki nożnej. Obstawianie LE jest dostępne u praktycznie wszystkich legalnych bukmacherów, a zakłady można podzielić na kilka podstawowych kategorii: zakłady na mecze Ligi Europy, zakłady sezonowe na Ligę Europy oraz zakłady specjalne na Ligę Europy. Jak one wyglądają? Czy oferta kursowa jest w tym przypadku mocno rozbudowana? Szczegóły poniżej.

Liga Europy zakłady bukmacherskie na mecze

Podobnie jak w przypadku wszystkich rozgrywek piłkarskich, tak i obstawianie Ligi Europy, to przede wszystkim poszczególne mecze. Gracze mogą typować wyniki wszystkich spotkań - od eliminacji, przez fazę grupową aż do wielkiego finału. Końcowe rozstrzygnięcia meczów to jednak tylko jedna z wielu możliwości zawierania zakładów na Ligę Europy.

Bukmacherzy oferują na mecze Ligi Europy zakłady bukmacherskie dotyczące bardziej szczegółowych danych. Mowa tu takich kwestiach jak m.in. gole, kartki czy rzuty rożne. Na poszczególne pojedynki znaleźć można zatem kilkadziesiąt różnych zakładów, co stawia typowanie Ligi Europy wśród czołowych pod tym względem rozgrywek u bukmacherów. 

Liga Europy zakłady bukmacherskie sezonowe

Druga kategoria zakładów na Ligę Europy dotyczy długoterminowych zdarzeń. Mowa tu o zakładach sezonowych, które pozwalają na obstawianie m.in. triumfatora całych rozgrywek. Ponadto bukmacherzy umieszczają w ofercie zakłady na np. zwycięzców grup. 

W przypadku Ligi Europy zakłady bukmacherskie sezonowe nie zawsze należą do najbardziej rozbudowanej kategorii. W tym aspekcie przoduje wśród europejskich pucharów Liga Mistrzów. Mimo wszystko warto odnotować obecność tego typu oferty na obstawianie Ligi Europy. 

Liga Europy zakłady bukmacherskie specjalne

Ostatnim typem zakładów na Ligę Europy są zakłady specjalne, które trudno jednoznacznie definiować. Tu wiele zależy od pomysłów danego bukmachera. Poszczególne zakłady na Ligę Europy w tej kategorii dotyczyć mogą popisów określonych klubów czy nawet piłkarzy.

Ta kategoria u polskich bukmacherów może być rozbudowana przede wszystkim o rodzime zespoły, o ile te będą występowały w Lidze Europy. Zakłady bukmacherskie specjalne to jednak tylko dodatek do pozostałej oferty zakładów na LE.

Obstawianie pozostałych lig:

Obstawianie meczów Ligi Europy - porady

Jak obstawiać mecze Ligi Europy? Rozgrywki europejskie to nieco inny klimat niż zmagania w krajowych rozgrywkach. Do tego trzeba pamiętać, że w Lidze Europy grają zespoły o różnym potencjalne. To przekłada się na to, jak podejść do typowania zmagań w LE. Kilka ważnych aspektów opisujemy w kolejnych akapitach. 

Nie wszyscy grają na maksimum 

W Lidze Europy występują naprawdę silne zespoły. Mowa tu o klubach z najlepszych lig, którym nie udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów, ale także o zespołach z nieco słabszych federacji, mających jednak ogromny potencjał. Przede wszystkim te pierwsze ekipy nie zawsze rzucają na Ligę Europy największe siły. 

Czasami wolą odpuścić np. spotkania na dalekich wyjazdach, aby lepiej przygotować się do spotkań na krajowym podwórku. Warto o tym pamiętać, bo szczególnie w fazie grupowej przynosi to ciekawe rozstrzygnięcia. Europejscy średniacy w Lidze Europy upatrują swoje szanse na sukces i są mocno zmotywowani, natomiast wielkie marki czasem grają tu trochę jak za karę.

Poczekaj z zakładami sezonowymi

Nie warto pochopnie decydować o typowaniu zakładów długoterminowych na Ligę Europy. Wszystko ze względu na to, że do rozgrywek trafiają po fazie grupowej także ekipy “spadające” z Ligi Mistrzów. Są to często bardzo mocne kluby, które mogą koniec końców namieszać w całych zmaganiach.

O ile faza grupowa to wiele niespodzianek i czasem lekceważące podejście do słabszego rywala, o czym wspomnieliśmy już wyżej, o tyle w systemie play-off motywacje są już większe. Nawet jeśli jakiś zespół zachwyci nas występami w grupie, to warto poczekać z kim przyjdzie mu się zmierzyć we wiosennych spotkaniach. Układ sił może bowiem szybko się zmieniać.

Niespodzianki są codziennością 

Liga Mistrzów przyzwyczaiła do pewnej stabilizacji, jeśli chodzi o to, które kluby ostatecznie dochodzą do kluczowego etapu sezonu. Owszem, zdarzają się tam niespodzianki, ale nie są one aż tak powszechne. Inaczej jest w Lidze Europy, gdzie niemal co roku do fazy ćwierćfinałów, półfinałów czy nawet finału docierają mniej eksponowane marki. 

Warto tylko wspomnieć takie zespoły jak Eintracht Frankfurt, Dnipro Dniepropietrowsk, Fulham czy SC Braga. To wszystko finaliśmy, a w przypadku Eintrachtu zwycięzcy Ligi Europy. Jeśli sięgniemy do wcześniejszych faz, to takich niespodziewanych rozstrzygnięć znajdziemy znacznie więcej. 

Analiza zawsze pomaga 

Obstawianie Ligi Europy nie różni się znacząco od typowania innych meczów piłkarskich. W tym przypadku również ważna jest dogłębna analiza statystyk, sytuacji kadrowej, formy drużyn, czy też wspomnianego już wcześniej podejścia do samej Ligi Europy. Zakłady bukmacherskie typowane “na czutkę” nie będą dobrym pomysłem.

Zakłady bukmacherskie na LE najczęściej pojawiają się już na kilka dni przed konkretnym meczem, ale po drodze zespoły mogą jeszcze mierzyć się np. w swoich ligach. Czy zatem warto czasem wstrzymać się z typowaniem? To już kwestia indywidualna, ale jeśli klub gra najsilniejszym składem w obu rozgrywkach, to powinniśmy brać to również pod uwagę.

Sprawdź kody promocyjne:

Liga Europy obstawianie - informacje

Rozgrywki Ligi Europy są kontynuacją tradycji Pucharu UEFA. Pod obecnym szyldem funkcjonują od sezonu 2009/2010. Pierwszym triumgatorem pucharu w zmienionym formacie było Atletico Madryt, a najwięcej sukcesów w historii odniosła Sevilla. 

Obstawianie Ligi Europy dostępne jest u legalnych, polskich bukmacherów. Rozgrywki rok po roku zaczynają się eliminacjami już w lipcu, a ich finał przypada na maj. Co sezon odbywa się on w innym miejscu. W roku 2015 mecz o trofeum rozegrano na Stadionie Narodowym w Warszawie, natomiast w 2021 na obiekcie w Gdańsku.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020