Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Lista legalnych bukmacherów w Polsce
meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota12 sty 2021 | 12:52
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Chcesz spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, ale nie wiesz, gdzie najlepiej założyć swoje konto gracza? Już pędzimy z pomocą. Poniżej zobaczysz, jak prezentuje się lista bukmacherów, którzy na polskim rynku działają legalnie. Poznasz ponadto najważniejsze informacje o poszczególnych firmach bukmacherskich oraz zaznajomisz się z oferowanymi przez nie promocjami i bonusami.

Spis treści:

 1. Bukmacher STS (Star Typ-Sport)
 2. Bukmacher Fortuna
 3. Bukmacher Betfan
 4. Bukmacher Betclic
 5. Bukmacher Etoto
 6. Bukmacher PZBuk
 7. Bukmacher LV Bet
 8. Bukmacher Totolotek

Lista bukmacherów

Na rynku działa naprawdę mnóstwo firm bukmacherskich, ale nie wszystkie z nich robią to w naszym kraju legalnie. Kluczowa była tu uchwalona 15 grudnia 2016 roku nowelizacja ustawy hazardowej, która uniemożliwiła działalność bukmacherom nie odprowadzającym w Polsce podatków. W ten sposób zablokowano strony internetowe zagranicznych operatorów, a lista legalnych bukmacherów została znacząco okrojona. Mogli oni jednak starać się o uzyskanie stosownego zezwolenia na legalne funkcjonowanie w naszym kraju. Oczywiście pod warunkiem koniecznego odprowadzania u nas podatków.

Z takiej opcji skorzystał jedynie Betclic, który nie jest polskim bukmacherem, ale postarał się o licencję, którą otrzymał we wrześniu 2018 roku. Wówczas lista bukmacherów w naszym kraju powiększyła się o dobrze znaną i lubianą przez graczy firmę.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Warto pamiętać, by grać tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Korzystanie z usług tych, którzy nie posiadają stosownej licencji i nie odprowadzają w naszym kraju podatków może wiązać się z licznymi karami. Lista bukmacherów legalnych w Polsce znajduje się na stronie www.gov.pl. Wśród nich są m.in. takie firmy jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet czy Totolotek.

Lista legalnych bukmacherów - STS

Bukmacher STS - bonusy i promocje

STS to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych graczy na rynku. Oczywiście tych znajdujących się na liście legalnych bukmacherów. Czytelnicy Meczyków mogą tu liczyć na specjalną ofertę powitalną. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszą w odpowiednim miejscu kod: “MEGABONUS”. Zostaną w ten sposób uprawnieni do skorzystania z trzech bonusów na start o łącznej wartości 1260 zł!

Freebet STS 29 zł

Freebet od STS to nic innego jak darmowy zakład, niewymagający od gracza inwestycji własnych środków. Otrzymujemy 29 zł na grę, ale by móc bonus wypłacić, musimy wcześniej dokonać trzykrotnego obrotu. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba po prostu zagrać łącznie za 87 zł. Jeśli uda nam się tego dokonać, pieniądze z konta bonusowego przejdą na konto depozytowe i będzie można je wypłacić. Warto pamiętać, że kupon liczy się do obrotu tylko wówczas, gdy jego kurs wynosi 1.91 lub więcej. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w podany na tej stronie baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

Bonus bez ryzyka (cashback) STS 31 zł

Na czym natomiast polega cashback? W tym przypadku konieczne jest zasilenie konta gracza swoimi środkami. Jeśli nasz pierwszy zakład po rejestracji okaże się przegrany, STS zwróci stawkę kuponu, maksymalnie do 31 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek (12%). Gdy pieniądze wrócą na nasze konto, możemy je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Bonus od pierwszej wpłaty STS 1200 zł

Wysokość tego bonusu otrzymanego od STS zależy od naszej pierwszej wpłaty. Im więcej wyniesie depozyt - tym więcej pieniędzy dostaniemy od bukmachera. Maksymalnie jednak może to być 1200 zł. Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji trzeba zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. 

Promocja polega na podwojeniu pierwszego depozytu. Jeśli więc wpłacimy na konto gracza 1200 zł, drugie 1200 zł zostanie dodane do naszego konta. W przypadku, gdy wpłata wyniesie 100 zł, otrzymamy 100 zł itd. Bonusu nie możemy oczywiście od razu wypłacić. Trzeba dokonać trzykrotnego obrotu kwoty, którą dostaliśmy od STS. Minimalny kurs kuponu to również 1.91.

Lista legalnych bukmacherów - Fortuna

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Fortuna to kolejna firma z listy legalnych bukmacherów. Cieszy się ona naprawdę dużą popularnością wśród graczy, a nowych użytkowników stara się zachęcić specjalną ofertą powitalną. Dzieli się ona na trzy bonusy, a jej łączna wartość to nawet 2230 zł! Aby skorzystać z tej oferty Fortuny, należy zarejestrować się z naszego linku. Wówczas kod promocyjny uzupełni się automatycznie.

Darmowy zakład (freebet) 20 zł

Freebet to niejako prezent od bukmachera. Fortuna oferuje graczowi 2800 punktów FKP, które można wymienić na zakłady o wartości 20 zł. W tym przypadku nie ma konieczności wpłaty własnych środków. Otrzymany bonus można wykorzystać na jeden kupon zagrany za 20 zł lub podzielić tę kwotę na kilka mniejszych zakładów. Co istotne, ewentualną wygraną możemy od razu wypłacić. Fortuna nie oczekuje bowiem żadnego obrotu. Aby skorzystać z bonusu, wystarczy przejść na stronę eFortuna poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w powyższy banner.

Zakład bez ryzyka 210 zł

Kolejna część oferty powitalnej to zakład bez ryzyka. W praktyce oznacza to, że bukmacher zwróci nam stawkę pierwszego kuponu po rejestracji, jeśli ten okaże się przegrany. Maksymalnie jednak do 210 zł. Warto pamiętać, że odjęty zostanie obowiązkowy podatek. Żeby więc wykorzystać promocję do maksimum, należy zagrać dokładnie za 227 zł. Wówczas na nasze konto wróci właśnie 210 zł.

Jeśli więc pierwszy zakład okaże się wygrany - możemy cieszyć się zgromadzonymi środkami. Jeśli nie - Fortuna zwróci nam stawkę takiego zakładu, a my sami zdecydujemy, czy chcemy te pieniądze wypłacić, czy może jednak przeznaczyć na dalsze obstawianie. 

Aby zawrzeć zakład bez ryzyka, należy najpierw aktywować bonus w sekcji "Moje bonusy" w panelu gracza nie później niż 3 dni po rejestracji i przy pierwszym zalogowniu.

Bonus od pierwszej wpłaty 2000 zł

Nowi gracze mogą także liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty, nawet do 2000 zł. Aby skorzystać z tej promocji, należy w sekcji “Moje bonusy” zaznaczyć chęć wzięcia udziału w akcji. Od tego momentu mamy kolejne 3 dni na dokonanie pierwszego depozytu. 

Zanim jednak Fortuna obdaruje nas bonusem, musimy wcześniej jeszcze obrócić swoją pierwszą wpłatą na konto. Od chwili wpłaty gracz ma 4 dni na zawarcie pierwszego zakładu. W ciągu 30 dni od wspomnianego depozytu trzeba dokonać czterokrotnego obrotu. Zaliczają się do niego kupony z minimum trzema zdarzeniami, a łączny kurs takiego zakładu nie może być niższy niż 1.60. Po odblokowaniu bonusu, trzeba przeznaczyć go jeszcze na obstawienie jednego zakładu o dowolnym kursie.

Jeśli wykonamy te kroki, nasza debiutancka wpłata na konto zostanie przez Fortunę podwojona. A więc wpłata 2000 zł spowoduje, że drugi 2000 zł pojawi się na koncie gracza w ramach wspomnianego bonusu. Gdy będzie to depozyt w wysokości 200 zł, otrzymamy dodatkowe 200 zł itd. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Lista legalnych bukmacherów - Betfan

Betfan - bonusy i promocje

Betfan to jeden z nowszych graczy na liście bukmacherów w Polsce. On również przyciąga jednak do siebie nowych użytkowników specjalną ofertą powitalną “Mnożnik Pudziana 3x777 zł”, polegającą na pomnożeniu aż trzech pierwszych wpłat. Aby jednak z promocji skorzystać, podczas rejestracji należy w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny “MEGABONUS”.

Pakiet Pudziana 2331 zł

Jakie są zasady bonusu firmowanego nazwiskiem słynnego Mariusza Pudzianowskiego? Przede wszystkim pierwsza wpłata na konto musi wynieść przynajmniej 20 zł. Później za wpłaconą kwotę należy zawrzeć zakład o kursie minimalnym 2.00. Jeśli ten warunek spełnimy - Betfan przyzna nam początkowo bonus o wartości 10% depozytu. Podobnie w przypadku drugiej i trzeciej wpłaty. Może to być jednak maksymalnie 777 zł przy jednej wpłacie.

Bonusem od Betfan należy później pięciokrotnie obrócić. Jakie zakłady wliczają się do obrotu? Takie z przynajmniej trzema zdarzeniami o całkowitym kursie minimalnym 3.00. Jeśli uda nam się dokonać obrotu, wówczas środki bonusow eznajdą się na koncie depozytowym, co oznacza, że będzie można je wypłacić. Maksymalnie może to być jednak 2311 zł. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w podany na tej stronie baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

Freebet 60 zł

Betfan oferuje również 15 darmowych zakładów - każdy o wartości 2 zł. Po pierwszej wpłacie gracz otrzymuje pierwsze 5, które może przeznaczyć na gry, drugie, po zawarciu drugiego depozytu (min. 40 zł) można przeznaczyć na esport, a ostatnie (depozyt minumum 100 zł) na zakłady sportowe. Łączna wartość wszystkich zakładów wynosi więc 60 zł. 

Siano wraca (zakład bez ryzyka)

Betfan ma jeszcze jedną promocję powitalną dla nowych graczy. To nic innego jak zakład bez ryzyka, nazywany też cashbackiem. Jeśli pierwszy zakład po założeniu konta okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwraca postawioną na niego stawkę, maksymalnie do 100 zł. Wtedy możemy te pieniądze wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Nie ma tu konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu.

Należy pamiętać, że stawka zakładu zaliczanego do promocji musi wynieść przynajmniej 10 zł, a jego kurs nie może być niższy niż 1.14. Jeśli więc debiutancki kupon będzie wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie - w ciągu 48 godzin zainwestowane środki wrócą na konto gracza. Z akcji wyłączone są sporty wirtualne.

Lista legalnych bukmacherów - Betclic

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Wspominaliśmy już, że Betclic to jedyny zagraniczny bukmacher, który postarał się o stosowną licencję na prowadzenie działalności w Polsce. Dzięki temu lista legalnych bukmacherów działających na terenie naszego kraju zawiera dziś także nazwę Betclic.

Bukmacher ma oczywiście ofertę powitalną, choć składa się ona tylko z jednego bonusu. Ale za to jakiego!

Bonus bez ryzyka (Cashback) 550 zł

Betclic oferuje nowym graczom bardzo wysoki bonus bez ryzyka. Oznacza to w praktyce, że w przypadku niepowodzenia przy pierwszym zakładzie, postawiona na niego stawka wróci na konto gracza. I może to być nawet 550 zł. Aby skorzystać z bonusu, wystarczy przejść na stronę Betclic poprzez jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. TUTAJ) lub klikając w powyższy banner.

Najpierw trzeba oczywiście dokonać depozytu, który musi wynieść od 1 zł do maksymalnie 100 000 zł. Gdy będziemy już zawierać zakład, należy także pamiętać, że jego kurs nie może być niższy niż 1.14. Kiedy ten warunek spełnimy, a debiutancki kupon okaże się przegrany, postawione pieniądze wrócą na konto, pomniejszone jedynie o obowiązkowy podatek 12%.

Jeśli chcemy więc wykorzystać promocję całkowicie, czyli otrzymać 550 zł, zagrać musimy dokładnie za 625 zł. W przypadku niepowodzenia przy pierwszym kuponie i zwrocie od Betclic, trzeba jeszcze pamiętać o konieczności dokonania obrotu otrzymanym bonusem. W tym przypadku musi być on ośmiokrotny, po kursie nie mniejszym niż 2.00. Jeśli otrzymaliśmy cashback w wysokości 550 zł, musimy zagrać łącznie za 4400 zł, by zwrócone na konto bonusowe środki przeszły na konto depozytowe. Dopiero wtedy będzie możliwa ich wypłata. Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni.

Lista legalnych bukmacherów - Etoto

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Jakie nazwy zawiera jeszcze lista bukmacherów legalnych? Jest tam choćby Etoto, czyli firma reklamowana przez wielu znanych dziennikarzy - choćby Mateusza Borka czy Michała Pola. Etoto ma dla nowych graczy specjalny bonus potrajający pierwszą wpłatę!

Bonus od depozytu 200% do 200 zł

Aby skorzystać z promocji, należy dokonać pełnej rejestracji w Etoto, korzystając z linków dostępnych na tej stronie [np. TUTAJ], lub po kliknięciu w powyższy baner. Gdy uzupełnimy już odpowiednie dane, prześlemy stosowne dokumenty, a nasze konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, wówczas jesteśmy upoważnieni do otrzymania bonusu. Bukmacher doda do konta bonusowego 200% pierwszego depozytu, jednak maksymalnie do 200 zł.

Aby więc w pełni wykorzystać tę ofertę od Etoto, należy zasilić swoje konto kwotą 100 zł. Otrzymamy wówczas jeszcze dodatkowe 200 zł na grę. Oczywiście nie możemy tych pieniędzy od razu wypłacić. Trzeba najpierw dokonać obrotu. Jak? Zagrać za czterokrotność sumy pierwszej wpłaty i otrzymanego bonusu. Jeśli więc wpłacimy 100 zł i otrzymamy kolejne 200 zł, wówczas musimy zawrzeć zakłady za łącznie 1200 zł, by środki bonusowe zmieniły się w te depozytowe. Wówczas możliwa będzie ich wypłata. Należy również pamiętać, że kurs minimalny kuponu zaliczanego do obrotu musi wynieść 2.20, a każdego pojedynczego zdarzenia 1.50.

Na obrót mamy dokładnie 30 dni.

Lista legalnych bukmacherów - PZBuk

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk ma dla nowych graczy ofertę powitalną, która składa się z dwóch bonusów o łącznej wartości 300 zł: zakładu bez ryzyka w wysokości 200 zł oraz bonusu od depozytu w wysokości 100 zł. Jest ona skierowana do osób zarejestrowanych ze specjalnym kodem promocyjnym MEGABONUSPZB. Należy też skutecznie zweryfikować numer telefonu. Przyjrzymy się tym bonusom bliżej.

Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł

Zakład bez ryzyka, czyli cashback to główna promocja na start w PZBuku. W jej ramach bukmacher zwraca stawkę za pierwszy przegrany zakład spełniający warunki określone w regulaminie promocji. Jakie to warunki? Zakład bez ryzyka musi mieć stawkę nie wyższą niż 200 zł i zawierać przynajmniej dwa zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.40. W razie niepowodzenia PZBuk zwraca środki na konto bonusowe. Bonusem należy obrócić raz. Jest na to 30 dni. Zasady są identyczne jak przy zakładzie bez ryzyka.

Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Bonus od depozytu 200 zł

Drugi bonus powitalny to bonus od depozytu w wysokości 200 zł, czyli premia za wpłatę środków na konto. Bukmacher przekazuje nowemu graczowi 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie trzeba wymienić na bonus w e-sklepie na stronie internetowej PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Ta promocja łączy się z powyższą.

Sprawdź kody promocyjne:

Lista legalnych bukmacherów - LV Bet

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na liście legalnych bukmacherów w Polsce nie mogło zabraknąć LV Bet - sponsora wielu sportowych drużyn, m.in. Wisły Kraków. Firma ta również nie zapomina o swoich nowych graczach, dla których przygotowała specjalne dwa bonusy.

Bonus bez depozytu (freebet) 20 zł

To promocja idealna dla osób, które chcą rozpocząć korzystanie z usług LV Bet bez inwestycji własnych środków. Bukmacher oferuje bowiem darmowy zakład w wysokości 20 zł. Co należy zrobić aby go otrzymać? Wystarczy po ukończeniu rejestracji napisać do LV Bet wiadomośc e-mail, wpisując w tytule “Bonus bez depozytu”. Na jego wykorzystanie mamy 30 dni. Rejestracji można dokonać poprzez kliknięcie w jeden z dostępnych na tej stronie linków [np. TUTAJ] lub powyższy baner.

Co prawda początkowo dostaniemy bonus w wysokości 1 zł, ale do wykorzystania będzie w tym przypadku specjalny mnożnik x20. Warto pamiętać, że bonusu nie można tu rozbić na kilka mniejszych zakładów. Trzeba zagrać od razu za całe 20 zł (po wykorzystaniu mnożnika). Co więcej, na takim kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, kurs minimalny każdego z nich to 1.25, a kurs łączny całego zakładu nie może być mniejszy niż 2.50.

Zanim bonusowe środki w ogóle będziemy mogli wypłacić, musimy jeszcze dokonać dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zdecydujemy się na zagranie zakładu wielokrotnego (akumulowanego), przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50.

Do promocji nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne oraz te wypłacone za pomocą funkcji cash-out.

Bonus od depozytu 1500 zł

Druga promocja powitalna od LV Bet to z kolei bonus od depozytu, nawet do 1500 zł. Bukmacher mnoży tu nie tylko pierwszą, ale i drugą wpłatę. Depozyt musi przede wszystkim wyniesć przynajmniej 50 zł. Podczas jego dokonywania należy też zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”. Wtedy gracz otrzymuje bonus w postaci 1% wpłaty, ale jest on mnożony x100. Kolejnym krokiem jest zagranie zakładu z aktywowaniem mnożnika.

Wyjaśnijmy to na przykładzie.

 • Wpłacamy 1000 zł, więc nasz bonus to 10 zł.
 • Za całość (10 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 8,80 zł. 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50. 
 • Z mnożnikiem x100, będzie właściwie równy 250.
 • Potencjalna wygrana to 2200 zł.
 • (10 zł x 0,88 x 2,50 x 100 = 2200 zł) 

Kupon zaliczany do promocji musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, każde z kursem nie mniejszym niż 1.25. Łączny kurs minimalny to z kolei 2.50. Bonusu nie można oczywiście od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać jeszcze czterokrotnego obrotu zgromadzonymi w depozycie środkami. W tym przypadku kurs kuponu zaliczanego do wspomnianego obrotu musi wynosić przynajmniej 2.00. Jeśli natomiast gramy zakład wielokrotny (akumulowany) kurs chociaż jednego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Co ciekawe, bukmacher umożliwia także skorzystanie z tej promocji tym, których pierwszy depozyt wyniósł od 10 do 49.99 zł. W tym przypadku także konieczne jest wysłanie e-maila do LV Bet, wpisując w tytule “Bonus bez depozytu”. Obrót wygląda wówczas identycznie.

Promocja obowiązuje także przy drugiej wpłacie. Tutaj również wpłacić trzeba przynajmniej 50 zł, a LV Bet przyzna wówczas bonus w wysokości 1% depozytu, ale tym razem z mnożnikiem x50. W najlepszym przypadku odbierzemy tu 500 zł bonusu.

Lista legalnych bukmacherów - Totolotek

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Jedziemy dalej, bo na liście legalnych bukmacherów w Polsce nie brakuje też oczywiście Totolotka. Jedna z bardziej doświadczonych w tej branży firm stara się zachęcić do siebie nowych graczy dwoma bonusami powitalnymi.

Darmowy zakład (freebet) 25 zł

Jednym z nich jest klasyczny freebet, czyli darmowy zakład, dzięki któremu możemy zagrać bez inwestowania własnych środków. W przypadku Totolotka jest to 25 zł. Aby jednak móc z tej promocji skorzystać, trzeba po rejestracji wejść w zakładkę “Wpłata” i tam w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny “MEGABONUS”. 

Na wykorzystanie bonusu gracz ma 14 dni od momentu wpisania kodu. Niemożliwa jest oczywiście od razu wypłata takich środków na konto bankowe. Wcześniej trzeba dokonać dwukrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. W rzeczywistości trzeba więc zagrać łącznie za 40 zł, by pieniądze z konta bonusowego przeszły na konto depozytowe. Aby skorzystać z bonusu, wystarczy kliknąć TUTAJ lub w podany na tej stronie baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera.

Bonus od pierwszej wpłaty 549 zł

Druga część oferty powitalnej to z kolei bonus od pierwszej wpłaty, nawet do 500 zł. Minimalny depozyt zaliczający się do promocji to w tym przypadku 20 zł. Jeśli z kolei chcemy wykorzystać bonus do maksimum, musimy wpłacić wspomniane 500 zł. Drugie tyle dostaniemy wtedy od Totolotka i łącznie na grę będziemy mieli aż 1000 zł. By jednak otrzymany bonus można było wypłacić, wcześniej trzeba trzykrotnie obrócić zarówno nim, jak i depozytem. Jeśli więc wpłaciliśmy 500 zł i otrzymaliśmy od bukmachera drugie tyle, musimy zagrać łącznie za 3000 zł, by dokonać pożądanego obrotu. 

Jakie kupony się do niego zaliczają? Takie z minimum trzema zdarzeniami, których kurs pojedynczy nie jest mniejszy niż 1.35. Warto pamiętać, że do obrotu nie wliczają się chociażby zakłady rozliczone częściowo jako zwrot czy kupony systemowe.

Kolejne 49 zł można otrzymać w bonusie za zainstalowanie aplikacji mobilnej i zawarcie pierwszej wpłaty od 20 zł wzwyż. Środkami bonusowymi przed wypłaceniem trzeba obrócić trzy razy z kuponami o kursach nie mniejszych niż 1.90.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy Fortuny rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 210 PLN, freebet 20 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN