LVBet bonus powitalny 1500 PLN + Freebet 20 PLN Bonus bez depozytu na start

LVBet bonus powitalny 1500 PLN + Freebet 20 PLN Bonus bez depozytu na start
Źródło zdjęcia: materiały prasowe lvbet
Sprawdź ranking bukmacherów

Bukmacher LVBet funkcjonuje na naszym rynku od 2016 r. Firma aktywnie wspiera drużyny i wydarzenia sportowe. Podpisała umowy sponsorskie z kilkoma klubami piłkarskiej Ekstraklasy. Dla nowych użytkowników ma z kolei m.in. pakiet powitalny w wysokości do 1500 zł.

lvbet rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Na skróty:

  1. Oferta powitalna u bukmachera LVBet
  2. LVBet bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)
  3. LVBet bonus od depozytu 1500 zł (Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 zł i od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł)
  4. Inne bonusy dostępne u bukmachera LVBet
  5. Jak zarejestrować konto u bukmachera LVBet?

LVBet bonus - oferta powitalna u bukmachera LVBet

LVBet proponuje użytkownikom szeroką ofertę promocyjną. Warto wyróżnić pakiet powitalny, w ramach którego bukmacher oferuje dwa bonusy, z których można jednocześnie skorzystać.

- Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)
- Bonus od depozytu w wysokości do 1500 zł

Poniższy tekst objaśnia m.in. jak działają bonusy i jakie warunki obrotu należy spełnić, aby wypłacić pieniądze. Poznasz ogólne zasady gry u bukmachera LVBet. Dowiesz się też o innych dostępnych promocjach i uzyskasz niezbędne informacje w zakresie rejestracji konta.

bonus lvbet pakiet powitalny

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

LVBet bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Freebet to darmowy zakład do wykorzystania, bez konieczności zasilania konta własnymi środkami. LVBet oferuje nowym użytkownikom freebet w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, musimy po ukończeniu procesu rejestracji napisać maila do bukmachera, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Będziemy mogli użyć bonusu w ciągu 30 dni.

Otrzymamy darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że jego realna wartość wyniesie 20 zł. Wskazany przykład wyjaśnia funkcjonowanie promocji, uwzględniając przy tym obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%. 

- Nasz bonus to 1 zł. - Za całość (1 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
- Przy podatku 12%, realna stawka to 0,88 zł. 
- Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 3.00. 
- Z mnożnikiem x20, będzie właściwie równy 60.
- Potencjalna wygrana to 52,80 zł.

(1 x 0,88 x 3,00 x 20 = 52,80 zł)

Bonus jest jednorazowy, więc nie możemy “rozbić” go na kilka kuponów. Darmowy zakład zostanie przyjęty, jeśli umieścimy na nim minimum trzy zdarzenia, każde z kursem wynoszącym przynajmniej 1.25, a kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.50.

Przed wypłatą bonusowych środków musimy spełnić wymagane warunki obrotu. Uzyskaną wygraną należy dwukrotnie obrócić po kursie minimalnym 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

Do obrotu bonusem bez depozytu nie są zaliczane zakłady na sporty wirtualne oraz wypłacone za pomocą opcji cashout.

bonus bez depozytu lvbet

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

LVBet bonus od depozytu 1500 zł (Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 zł i od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł)

Bukmacher LVBet przygotował dla nowych graczy Mistrzowski Pakiet Powitalny. Promocja obowiązuje nie tylko przy pierwszej wpłacie środków na konto, ale również przy drugim depozycie!

Standardowy bonus od depozytu może wynieść do 1000 zł. Po utworzeniu konta musimy dokonać wpłaty przynajmniej 50 zł, zaznaczając przy tym opcję „bonus z mnożnikiem”. Wówczas otrzymamy bonus będący 1% kwoty depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Następnie należy wysłać pierwszy kupon, aktywując przy tym opcję mnożnika. Poniższy przykład przybliża reguły obowiązujące w tej akcji promocyjnej.

- Wpłacamy 1000 zł, więc nasz bonus to 10 zł.
- Za całość (10 zł) zawieramy zakład akumulowany. 
- Przy podatku 12%, realna stawka to 8,80 zł. 
- Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50. 
- Z mnożnikiem x100, będzie właściwie równy 250.
- Potencjalna wygrana to 2200 zł.

(10 zł x 0,88 x 2,50 x 100 = 2200 zł)

Im więcej pieniędzy wpłacimy na konto, tym większą premię uzyskamy. Na promocyjnych kuponach muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, każde z kursem przynajmniej 1.25. Kurs łączny nie może być niższy niż 2.50.

W celu wypłaty środków bonusowych należy czterokrotnie obrócić wpłaconą sumą depozytu. Obrót może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Minimalny kurs całkowity każdego zawieranego zakładu musi mieć przynajmniej 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

Bonus bez depozytu otrzymamy również, gdy nasza pierwsza wpłata wyniesie między 10 zł, a 49,99 zł. Aby aktywować promocję, musimy wysłać e-mail do bukmachera o tytule “Bonus Powitalny”. LVBet przyzna nam 10% (mnożnik x10) wpłaconej kwoty depozytu. Zasady obrotu nie zmieniają się.

Bukmacher przygotował też ofertę dla wszystkich, którzy zdecydują się zasilić konto po raz drugi. Znów minimalna wpłata nie może być mniejsza niż 50 zł. Zostanie nam przyznany bonus w wysokości 1% depozytu (mnożnik x50). Oznacza to, że maksymalnie możemy odebrać równowartość do 500 zł. Wymagania obrotu pozostają takie same jak przy pierwszej wpłacie.

bonus od depozytu lvbet

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Inne bonusy dostępne u bukmachera LVBet

Multikozak

LVBet ma dla graczy inne promocje, które nie są związane z aktywacją konta. Akcja Multikozak raz w tygodniu zwiększa wygraną w zakładach akumulowanych (wielokrotnych). Wymagana stawka to przynajmniej 10 zł. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym więcej zyskamy, przy czym minimalnie trzeba umieścić cztery typy o kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.00. Wysokość bonusu w takim wypadku wyniesie dodatkowe +7.5% wygranych z zakładu. Przy 5 zakładach – 10%, przy 6 zakładach – 15%, przy 7 zakładach – 20%, a przy 8 i więcej zakładach – aż 25%! 

Wybrany przez nas trafiony kupon spełniający warunki promocji musimy zgłosić bukmacherowi mailowo. Możemy to zrobić najpóźniej do poniedziałku do 15:00. Środki bonusowe znajdą się na naszym koncie we wtorek. Maksymalna możliwa kwota bonusu to 1000 zł. 

W danym tygodniu na jednego gracza przypada tylko jeden bonus za kupon wysłany jako pierwszy. Bukmacher akceptuje wyłącznie zakłady zawarte za pieniądze wpłacone przez nas na konto depozytowe.

bonus lvbet multikozak

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Bezpieczny Kupon 5+

Bukmacher LVBet nagradza użytkowników, którym niewiele zabrakło do wygranej. W każdym tygodniu pierwszy zakład akumulowany z minimum pięcioma zdarzeniami, podlega zwrotowi stawki pod warunkiem, że nie wejdzie dokładnie jeden spośród wszystkich zakładów. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00.

Minimalna stawka upoważniająca do skorzystania z promocji Bezpieczny Kupon 5+ to 20 zł. Zwrócone na początku kolejnego tygodnia środki wyniosą maksymalnie 50 zł. Jeśli zagramy za niepełną kwotę, zwracana suma będzie zaokrąglona w górę lub dół (25,49 zł -> w dół, 25,50 zł -> w górę).

Zwrot stawki pojawi się na naszym koncie bonusowym. Zanim będziemy mogli wypłacić uzyskane środki, musimy nimi trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie łącznym 1.75. 

LVBet organizuje też inne interesujące akcje promocyjne. Na bonus w wysokości 50 zł mogą liczyć posiadacze karnetów na mecze drużyn sponsorowanych przez firmę. Pojawiają się również m.in. oferty okolicznościowe związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi (tenisowy Wielki Szlem, piłkarskie mistrzostwa). Informacje o wszystkich nowych promocjach bukmacher umieszcza w serwisie on-line.

bonus lvbet bezpieczny kupon+

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Jak zarejestrować konto u bukmachera LVBet?

U bukmachera LVBet istnieją dwie możliwości rejestracji konta – szybka i pełna. Pierwszy wybór spowoduje błyskawiczne utworzenie konta tymczasowego, drugi – konta stałego, standardowego.

- Szybka rejestracja (konto tymczasowe)Tymczasowe konto utworzymy w dwóch prostych krokach. Najpierw musimy podać imię, nazwisko, pesel oraz posiadane obywatelstwo. Następnie wpisujemy aktualny adres e-mail, numer telefonu, wybraną nazwę użytkownika, hasło i kod promocyjny. Aktywacja niepełnego konta umożliwi nam skorzystanie z oferty powitalnej. Pozwoli też na zawieranie zakładów z maksymalnym limitem w wysokości 5200 zł. Nie dokonamy jednak wypłaty jakichkolwiek pieniędzy.

- Pełna rejestracja (konto stałe)

Aby uzyskać dostęp do wszystkich usług oferowanych przez bukmachera LVBet, trzeba w pełni zarejestrować konto.

W celu pełnej weryfikacji konta użytkownika, musimy uzupełnić podane wcześniej informacje. Bukmacher wymaga pełnych danych adresowych oraz osobowych, łącznie z numerem i serią dowodu tożsamości. Należy też dodać fotokopie obu stron wybranego dokumentu (dowód osobisty lub paszport) i podać aktualny numer rachunku bankowego, na który będziemy mogli zlecać wypłatę wygranych.

Standardowe konto umożliwia zawieranie dowolnych zakładów bez ograniczeń oraz wypłatę wskazanej przez nas kwoty z depozytu na konto bankowe.

lvbet rejestracja

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Nota prawna

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i Pakiet Pudziana

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Raków radzi sobie coraz lepiej, nawet w meczach w których nie wygrywa przynajmniej strzela bramki. Śląsk od dłuższego czasu znajduje się w dołku, ale i tak powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) W dotychczasowych meczach United u siebie padło tylko sześć bramek i choć Arsenal jest w stanie znacząco poprawić tę statystykę Kanonierzy nie wydają się nam obecnie w tak dobrej formie strzeleckiej i mimo wszystko stawiamy w tym meczu przede wszystkim na małą liczbę goli.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.