STS rejestracja - przeczytaj instrukcję i sprawdź dodatkowy BONUS 1200 PLN

STS rejestracja - przeczytaj instrukcję i sprawdź dodatkowy BONUS 1200 PLN
Źródło zdjęcia: sts
Sprawdź ranking bukmacherów

STS, czyli Star-Typ Sport, to lider legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Firma działająca od 1997 r. ma w nim prawie połowę udziałów. Choć w całym kraju znajdziemy kilkaset naziemnych punktów przyjmowania zakładów, to gracze korzystają przede wszystkim ze strony internetowej bukmachera. Poniżej wyjaśniamy wszystkie wątpliwości związane z rejestracją w serwisie online STS. Nasz poradnik pomoże Ci błyskawicznie założyć i aktywować konto bez żadnych problemów.

Na skróty:

  1. STS rejestracja
  2. STS rejestracja bonusy
  3. STS jak założyć konto tymczasowe
  4. STS jak założyć konto stałe (standardowe)
  5. Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

STS rejestracja

Jeśli chcemy rozpocząć przygodę z obstawianiem online, obowiązkowo musimy się zarejestrować na stronie wybranego przez nas bukmachera. Nie wszędzie wymagana jest pełna rejestracja. U niektórych legalnych polskich bukmacherów możemy otworzyć konto tymczasowe, które daje dostęp do podstawowych usług, m.in. pozwala wpłacić pieniądze, otrzymać bonus powitalny i zawierać zakłady. Taką opcję znajdziemy właśnie w STS. Przyjrzyjmy się dokładniej procesowi rejestracji w Star-Typ Sport. 

Uwaga! W STS rejestracja bez dowodu osobistego jest dostępna dla każdego użytkownika. Skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości możemy podać dopiero przy pierwszej wypłacie.

STS rejestracja bonusy

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę powitalną składającą się z trzech bonusów na start.

- Bonus bez depozytu 29 zł (Freebet)

- Bonus bez ryzyka 31 zł (Cashback)

- Bonus od depozytu 100% do 1200 zł

Freebet, czyli darmowy zakład, możemy wykorzystać wedle uznania. Jest jeden warunek: przed wypłatą bonusu, trzeba trzy razy nim obrócić, czyli zawrzeć zakłady za łącznie minimum 87 zł. Wymagany kurs minimalny każdego kuponu to 1.91.

bonus sts freebet

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Bonus bez ryzyka - cashback na pierwszy zawarty zakład, nie podlega żadnym warunkom obrotu. Bukmacher zwraca stawkę pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%.

Przyznając bonus od depozytu 100% do 1200 zł, bukmacher w istocie podwaja kwotę pierwszej wpłaty. Otrzymaną sumą musimy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie całkowitym nie niższym niż 1.91. Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze trafią do salda głównego. Wypłacimy je dopiero po pełnej aktywacji konta.

W celu skorzystania z promocji podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

sts rejestracja bonusy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS jak założyć konto tymczasowe

Szybka rejestracja STS faktycznie zajmuje kilka chwil. Musimy pamiętać, że tymczasowy status konta automatycznie nakłada na nas limit przy zawieraniu zakładów. Suma stawek nie może przekroczyć 5000 zł. 

Bukmacher oferuje za to wspomniany już bonus startowy do 1200 zł. Formalnościami bankowymi nie trzeba się martwić - nasz bank najpewniej znajduje się na długiej liście tych obsługiwanych przez STS. 

Sts konto tymczasowe

Etap 1

Co trzeba podać w pierwszym kroku szybkiej rejestracji?

- Aktualny adres e-mail, na który bukmacher wyśle nam wiadomość z linkiem aktywacyjnym

- Aktywny numer telefonu niezbędny do uzyskiwania informacji o bieżących promocjach

- Hasło niezbędne przy logowaniu

- Kod promocyjny aktywujący bonusową ofertę powitalną dla nowych użytkowników

W celu skorzystania z promocji podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

sts rejestracja bonusy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

sts rejestracja

Etap 2

W drugim etapie uzupełniamy kolejne informacje potrzebne do otwarcia konta. Podajemy podstawowe dane osobowe:

- imię i nazwisko

- narodowość (obywatelstwo)

- numer PESEL

Z kolei kod SMS służy weryfikacji podanego wcześniej numeru telefonu. Bukmacher chce uniknąć w ten sposób podawania fałszywych, wymyślonych numerów przez użytkowników. Mamy też opcję wyboru bonusu startowego. Jeśli nie zaznaczymy tego pola, ominie nas oferta powitalna. 

STS jak założyć konto stałe (standardowe)

Stałe konto pozwala w pełni korzystać ze wszystkich funkcji na stronie internetowej STS. Możemy je otworzyć w dowolnej chwili. Aktywacja przede wszystkim umożliwia wypłatę środków do banku. Standardowe konto utworzymy uzupełniając wcześniej wpisane dane o kilka najważniejszych informacji. Czego oczekuje bukmacher?

- Weryfikacji adresu e-mail, niezbędnej do dodatkowego zabezpieczenia naszych danych

- Wybrania pseudonimu gracza

- Pełnych danych adresowych

- Fotokopii obu stron dowolnego dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Zdjęcia muszą być wyraźne. Na ich podstawie bukmacher musi mieć pewność, że to my jesteśmy właścicielami ważnego dokumentu.

- Numeru rachunku bankowego, na który będziemy wypłacać pieniądze

sts konto stałe

Jeżeli spełnimy wszystkie wymagania, bukmacher szybko zweryfikuje podane dane i w pełni aktywuje nasze konto, a my zyskamy status pełnoprawnego gracza. 

W celu skorzystania z promocji podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

sts rejestracja bonusy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna? Tak, jak najbardziej! W końcu Star-Typ Sport to legalny polski bukmacher. Na naszym rynku działa od 1997 r. Firma znajduje się na liście podmiotów, którym Ministerstwo Finansów udzieliło zezwolenia na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych. Licencję przyznano w lutym 2012 r.

Przez długi czas możliwa była też rejestracja w punkcie przyjmowania zakładów - lokalu stacjonarnym. W 2018 r. bukmacher wycofał jednak tę opcję i obecnie konto otworzymy tylko i wyłącznie w internecie.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Wolfsburg wygra Pod wodzą nowego trenera i bez sprzedanych latem zawodników Hoffenheim idzie na razie słabo, a ostatni mecz przegrany u siebie 0:3 był tego potwierdzeniem. Choć więc Wolfsburg gra ostatnio w kratkę, a do tego w czwartek rozgrywał spotkanie w Lidze Europy stawiamy na jego zwycięstwo.
Granada nie przegra (X2) Real na początku nowego sezonu nie gra źle, ale bez wątpienia to Granada spisuje się lepiej i ma tutaj duże szanse na zdobycie przynajmniej jednego punktu.
Verona wygra - mecz bez remisu (Verona wygra, zwrot w przypadku remisu) Po dobrym meczu z Juventusem Hellas ma spore szanse by zdobyć trzy punkty przeciwko kiepskiemu Udinese, które znów zagra bez swojego najlepszego zawodnika.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5)Betis ma ponownie duże problemy ze strzelaniem goli w lidze. Levante na wyjazdach w ogóle spisuje się słabiej, ale jest w stanie zagrać nieźle w defensywie, dlatego w tym spotkaniu typujemy małą ilość bramek.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.