STS rejestracja - przeczytaj instrukcję i sprawdź dodatkowy BONUS 1200 PLN

STS rejestracja - przeczytaj instrukcję i sprawdź dodatkowy BONUS 1200 PLN
Źródło zdjęcia: STS / Meczyki.pl
Sprawdź ranking bukmacherów

STS, czyli Star-Typ Sport, to lider legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Firma działająca od 1997 r. ma w nim prawie połowę udziałów. Choć w całym kraju znajdziemy kilkaset naziemnych punktów przyjmowania zakładów, to gracze korzystają przede wszystkim ze strony internetowej bukmachera. Poniżej wyjaśniamy wszystkie wątpliwości związane z rejestracją w serwisie online STS. Nasz poradnik pomoże Ci błyskawicznie założyć i aktywować konto bez żadnych problemów.

Na skróty:

  1. STS rejestracja
  2. STS rejestracja bonusy
  3. STS jak założyć konto tymczasowe
  4. STS jak założyć konto stałe (standardowe)
  5. Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

STS rejestracja

Jeśli chcemy rozpocząć przygodę z obstawianiem online, obowiązkowo musimy się zarejestrować na stronie wybranego przez nas bukmachera. Nie wszędzie wymagana jest pełna rejestracja. U niektórych legalnych polskich bukmacherów możemy otworzyć konto tymczasowe, które daje dostęp do podstawowych usług, m.in. pozwala wpłacić pieniądze, otrzymać bonus powitalny i zawierać zakłady. Taką opcję znajdziemy właśnie w STS. Przyjrzyjmy się dokładniej procesowi rejestracji w Star-Typ Sport

Uwaga! W STS rejestracja bez dowodu osobistego jest dostępna dla każdego użytkownika. Skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości możemy podać dopiero przy pierwszej wypłacie.

STS rejestracja bonusy

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę powitalną składającą się z trzech bonusów na start.

- Bonus bez depozytu 29 zł (Freebet)

- Bonus bez ryzyka 31 zł (Cashback)

- Bonus od depozytu 100% do 1200 zł

Freebet, czyli darmowy zakład, możemy wykorzystać wedle uznania. Jest jeden warunek: przed wypłatą bonusu, trzeba trzy razy nim obrócić, czyli zawrzeć zakłady za łącznie minimum 87 zł. Wymagany kurs minimalny każdego kuponu to 1.91.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Bonus bez ryzyka - cashback na pierwszy zawarty zakład, nie podlega żadnym warunkom obrotu. Bukmacher zwraca stawkę pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%.

Przyznając bonus od depozytu 100% do 1200 zł, bukmacher w istocie podwaja kwotę pierwszej wpłaty. Otrzymaną sumą musimy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie całkowitym nie niższym niż 1.91. Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze trafią do salda głównego. Wypłacimy je dopiero po pełnej aktywacji konta.

W celu skorzystania z promocji podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS jak założyć konto tymczasowe

Szybka rejestracja STS faktycznie zajmuje kilka chwil. Musimy pamiętać, że tymczasowy status konta automatycznie nakłada na nas limit przy zawieraniu zakładów. Suma stawek nie może przekroczyć 5000 zł. 

Bukmacher oferuje za to wspomniany już bonus startowy do 1200 zł. Formalnościami bankowymi nie trzeba się martwić - nasz bank najpewniej znajduje się na długiej liście tych obsługiwanych przez STS. 

Sts konto tymczasowe

Etap 1

Co trzeba podać w pierwszym kroku szybkiej rejestracji?

- Aktualny adres e-mail, na który bukmacher wyśle nam wiadomość z linkiem aktywacyjnym

- Aktywny numer telefonu niezbędny do uzyskiwania informacji o bieżących promocjach

- Hasło niezbędne przy logowaniu

- Kod promocyjny aktywujący bonusową ofertę powitalną dla nowych użytkowników

W celu skorzystania z promocji podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

sts rejestracja

Etap 2

W drugim etapie uzupełniamy kolejne informacje potrzebne do otwarcia konta. Podajemy podstawowe dane osobowe:

- imię i nazwisko

- narodowość (obywatelstwo)

- numer PESEL

Z kolei kod SMS służy weryfikacji podanego wcześniej numeru telefonu. Bukmacher chce uniknąć w ten sposób podawania fałszywych, wymyślonych numerów przez użytkowników. Mamy też opcję wyboru bonusu startowego. Jeśli nie zaznaczymy tego pola, ominie nas oferta powitalna. 

STS jak założyć konto stałe (standardowe)

Stałe konto pozwala w pełni korzystać ze wszystkich funkcji na stronie internetowej STS. Możemy je otworzyć w dowolnej chwili. Aktywacja przede wszystkim umożliwia wypłatę środków do banku. Standardowe konto utworzymy uzupełniając wcześniej wpisane dane o kilka najważniejszych informacji. Czego oczekuje bukmacher?

- Weryfikacji adresu e-mail, niezbędnej do dodatkowego zabezpieczenia naszych danych

- Wybrania pseudonimu gracza

- Pełnych danych adresowych

- Fotokopii obu stron dowolnego dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Zdjęcia muszą być wyraźne. Na ich podstawie bukmacher musi mieć pewność, że to my jesteśmy właścicielami ważnego dokumentu.

- Numeru rachunku bankowego, na który będziemy wypłacać pieniądze

sts konto stałe

Jeżeli spełnimy wszystkie wymagania, bukmacher szybko zweryfikuje podane dane i w pełni aktywuje nasze konto, a my zyskamy status pełnoprawnego gracza. 

W celu skorzystania z promocji podczas rejestracji należy użyć kodu rejestracyjnego

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna? Tak, jak najbardziej! W końcu Star-Typ Sport to legalny polski bukmacher. Na naszym rynku działa od 1997 r. Firma znajduje się na liście podmiotów, którym Ministerstwo Finansów udzieliło zezwolenia na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych. Licencję przyznano w lutym 2012 r.

Przez długi czas możliwa była też rejestracja w punkcie przyjmowania zakładów - lokalu stacjonarnym. W 2018 r. bukmacher wycofał jednak tę opcję i obecnie konto otworzymy tylko i wyłącznie w internecie.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) Ofensywa Napoli nadal nie wygląda najlepiej i nawet w takim spotkaniu podopieczni Carlo Ancelottiego mogą nie zdobyć wielu bramek, choć powinni je wygrać i zapewnić sobie awans do fazy pucharowej.
Liverpool wygra Salzburg musi wygrać ten mecz by znaleźć się w fazie pucharowej i z pewnością będzie mocno atakował. Liverpool to jednak klasowa drużyna, która nie powinna się w tym spotkaniu tak mocno zaskoczyć jak w pierwszym spotkaniu i może bez problemu rozprawić się z ciekawym, ale też dużo słabszym kadrowo zespołem z Salzburga. Co prawda The Reds do awansu wystarczy remis, ale granie na podział punktów z tak nieobliczalnym rywalem to kiepska strategia.
Obie drużyny strzelą - both to scoreValencia jest w ostatnich tygodniach w dobrej formie i strzela sporo bramek. Mimo więc tego, że zespół Nietoperzy ma najmniejsze szanse na awans z całej trójki z pewnością nie złoży broni, a niepewna gra Ajaxu w obronie w tej edycji LM może im pomóc w walce z przeciwnikiem. Holendrzy jednak z pewnością nie będą grali w tym spotkaniu na remis, bo byłaby to zabójcza taktyka, a zatem powinniśmy zobaczyć tu ciekawe spotkanie z bramkami dla obu ekip.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Benfica straciła szanse na awans i raczej nie będzie w tym spotkaniu zmotywowana, bo ewentualny awans do Le to dla nich żaden zysk. Zenit do awansu potrzebuje zwycięstwa, ale z pewnością nie rzuci się na rywala od początku tylko będzie grał cierpliwie, po swojemu. Z tego powodu nie spodziewamy się w tym spotkaniu wielu bramek.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.