STS sporty wirtualne bonus + promocja do 1285 PLN + Cashback + Freebet

STS sporty wirtualne bonus + promocja do 1285 PLN + Cashback + Freebet
sts.pl / meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze10 wrz 2020 | 09:34
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Zdecydowany lider wśród bukmacherów na polskim rynku, firma STS przygotowała sporo atrakcji dla nowych graczy. Wśród nich jest pokaźna oferta promocyjna, dzięki której można zyskać nawet do 1285 PLN. Co istotne można ją wykorzystać także na obstawianie gier wirtualnych, które w dobie kompletnego wstrzymania sportu w 2020 roku wydają się często jedną z nielicznych alternatyw do obstawiania u bukmachera.

STS - Sporty wirtualne - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Gry wirtualne - czy to się opłaca?
  2. Oferta promocyjna STS - 1285 PLN na sporty wirtualne
  3. Promocje na wirtuale dostępne na stronach innych bukmacherów

Sporty wirtualne dotąd nie cieszyły się wielkim zainteresowaniem, ale teraz może się to zmienić. Długi okres przerwy, w niemal wszystkich rozgrywkach sportowych na świecie, powoduje, że bukmacherzy szukają okazji do zarobku na innych platformach dostępnych na ich stronach. Jednym z hitów ostatnich tygodni są sporty wirtualne, które są jak najbardziej upodabnianiane do prawdziwych rozgrywek, z tą różnicą, że na rozstrzygnięcie nie trzeba czekać godziny czy nawet dwóch, a jedynie kilka minut.

Gry wirtualne - czy to się opłaca?

Większość obserwatorów i graczy bukmacherskich reaguje na te rozgrywki alergicznie i nie ma się czemu dziwić. O ile bowiem w przypadku prawdziwych sportów znamy formę obu zespołów, możemy powiedzieć jak wyglądały spotkania w podobnych warunkach, a nawet po przegranej można powiedzieć dlaczego mecz miał taki przebieg, a nie inny, w przypadku sportów wirtualnych takiej wiedzy nie mamy, nawet jeśli, jak w niektórych przypadkach, typujemy spotkania ligi, która ma swoją tabelę i statystyki.

W przypadku sportów wirtualnych możemy sprawdzić poprzednie wyniki, ale nie ma żadnej gwarancji, że będą one wpływały na postawę drużyny/zawodnika w kolejnym starciu. Spotkanie widzimy na skrócie, który pokazuje najciekawsze sytuacje, bramki i kontrowersyjne zdarzenie. W przypadku tenisa widzimy jak wyglądała poprzednia wymiana i jak się zakończyła. Podstawową informacją jest rzecz jasna kurs bukmacherski: wskazuje on bowiem na to czy zawodnik/drużyna są faworytem, a zatem to jak bukmacher ocenia prawdopodobieństwo zaistnienia jakiegoś zdarzenia.

Są oczywiście też tacy, którzy twierdzą, że i w rzeczywistym sporcie trudno cokolwiek przewidzieć, a dowodem na to jest ilość niespodziewanych wyników jakie padają w różnych sportach. Tego typu postawa nie oznacza, że ludzie ci nie grają u bukmachera. Stawiają tylko typy po wyższych kursach, które są dla nich wartościowe lub korzystają z systemów stawkowania wybierając zdarzenia do zakładów dość przypadkowo. Podobnie można potraktować sporty wirtualne, trzeba to jednak robić z głową! Dobrym przykładem jest najprostszy system stawkowania, czyli progresja, która w krótkim okresie pozwala osiągnąć pewien zysk na pojedynczych kuponach, ale w dłuższej perspektywie jest to najlepszy sposób by stracić wszystkie pieniądze przeznaczone na grę.

Są też tacy, którzy sugerują, że da się rozgryźć algorytm, z pomocą którego toczone są rozgrywki w wirtualnych sportach. Wymaga to oczywiście sporego poświęcenia i długich godzin obserwacji, czasem bez grania kuponów, ale podobno w końcu daje wymierne efekty. Trudno jednak powiedzieć czy jest to jedynie typowa internetowa plotka, czy też jest w niej ziarno prawdy. Jak widać jednak teorii na temat tego jak grać w sporty wirtualne jest sporo, istotne jest jednak to by robić to z umiarem i rozwagą.

Oferta promocyjna STS - 1285 PLN na sporty wirtualne

STS - Sporty wirtualne - bonusy i promocje

Dobrą okazją do wypróbowania obstawiania sportów wirtualnych są promocje dostępne na stronach bukmacherskich. Nawet bowiem jeśli ktoś jest zdecydowanym przeciwnikiem tego typu rozrywki i uważa ją za marnowanie pieniędzy, może skorzystać z jednej z promocji i zagrać kilka razy tego typu zakłady nie używając  własnych pieniędzy. Jedną z najszerszych promocji tego typu przygotował bukmacher STS, który celuje przede wszystkim w tradycyjne obstawianie zdarzeń sportowych, ale pozwala na wykorzystywanie środków bonusowych także na sporty wirtualne i obstawianie gier karcianych na Betgames.

Darmowy zakład w STS 29 PLN

STS Sporty wirtualne - promocja freebet 29 PLN

Ktoś szukający darmowych pieniędzy na próbne obstawianie sportów wirtualnych nie może trafić lepiej niż w przypadku tej promocji, w ramach której można liczyć na 29 PLN bez żadnego depozytu. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie Bukmachera, korzystając z linka dostępnego na naszej stronie - np. TUTAJ. Nie potrzeba tu żadnej pierwszej wpłaty, gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady. Zwykle bywa tak, że taką kwotę trzeba wykorzystać na jeden zakład, ale nie w tym wypadku! W STS można ją podzielić na kilka mniejszych i zagrać kilka kuponów. Bukmacher pozwala na korzystanie z tego bonusu na sportach wirtualnych, a także na platformie Betgames.

Oczywiście przed wypłatą tej kwoty, i wygranych dzięki niej pieniędzy, należy ją obrócić. Wymagany jest przynajmniej trzykrotny obrót po kursie minimalnym 1.91. Po wykonaniu obrotu na łączną sumę 87 PLN pieniądze zostaną przetransferowane z konta bonusowego na konto gracza i stamtąd można je wypłacić. 

Cashback 31 PLN

STS Sporty wirtualne - promocja cashback 31 PLN

Na obstawianie sportów wirtualnych można przeznaczyć także kwotę zwrotu z pierwszego zakładu, czyli popularnego Cashbacka 31 PLN. Oprócz rejestracji z linka dostępnego na naszej stronie, konieczna tu będzie pierwsza wpłata. Zanim bowiem gracz otrzyma kwotę zwrotu musi rzecz jasna zagrać pierwszy zakład. Od jego wysokości zależy wysokość zwrotu, aż do przewidzianego w regulaminie promocji limitu 31 PLN, w przypadku gdy pierwszy zakład okaże się nietrafiony.

Należy jednak pamiętać o tym, że przy wyliczaniu kwoty zwrotu trzeba uwzględnić 12%-owy podatek. Grając pierwszy zakład za 20 PLN, w przypadku przegrania go, kwota zwrotu wartości tego zakładu nie wyniesie zatem 20 PLN, a jedynie 17.6 PLN (20 x 0.88 = 17.6 PLN). Niektórzy zapewne myśleli, że grając kupon za 31 PLN skorzystają z całości kwoty określonej w regulaminie promocji, ale nic bardziej mylnego. Kwota zwrotu wyniesie wtedy 27.28 PLN, a by zyskać szansę na otrzymanie 31 PLN należy zagrać pierwszy zakład za co najmniej 35.23 PLN.

Dobrym rozwiązaniem jest jednak to, że kwota zwrotu pierwszego zakładu, który nie wszedł, nie jest obwarowana dodatkowymi warunkami obrotu. Oznacza to, że można ją równie dobrze wypłacić na konto bankowe lub spróbować kilku zakładów na sporty wirtualne by sprawdzić czy rzeczywiście da się na tych zakładach zarobić.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN w STS

STS Sporty wirtualne - promocja bonus 100%

Najwięcej użytkownik zyskuje na ostatniej z promocji ogólnych STS, dzięki której można liczyć nawet na 1200 PLN dodatkowych środków bonusowych, w zależności od kwoty pierwszej wpłaty. To klasyczna promocja, w ramach której gracz dostaje środki bonusowe równe wartości pierwszej wpłaty, a po za tym oczywiście, pod warunkiem rejestracji z linka na naszym serwisie - np. TUTAJ, może odebrać też inne promocje.

Przed wpłatą gracz powinien mieć jednak plan na to ile zakładów chce zagrać w trakcie określonego czasu. Wszystko przez oczywiste warunki obrotu kwoty bonusowej przed wypłatą. Im wyższa wpłata tym więcej czasu potrzeba będzie by zrobić przynajmniej trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91 jaki jest potrzebny do tego by te środki wypłacić. W przypadku wpłaty np. 100 PLN i otrzymaniu takiego samego bonusu obrót może nie być trudny, ale już wpłata 1200 PLN może sprawić pewien problem, zwłaszcza tym, którzy nie są przyzwyczajeni do stawiania całkiem sporych pieniędzy na zakłady.

Przy obrocie nie bierze się pod uwagę zakładów systemowych, anulowanych, rozliczonych w części (np. handicapy azjatyckie lub zwroty w przypadku remisu), bezpiecznych, a także takich, w których zastosowano opcję Cashout. Przede wszystkim jednak liczą się w nim tylko kupony wygrane. To czy uda się obrócić tę kwotę zależy zatem w dużej mierze od skuteczności typowania. Z drugiej strony pieniądze z bonusa można traktować również jako dodatkowe środki, które można przeznaczyć na sprawdzenie zakładów na sporty wirtualne.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

STS - Sporty wirtualne - extra 25 PLN

Ostatnia z dostępnych, stałych promocji dla graczy przeznaczona jest już wyłącznie dla miłośników gry w sporty wirtualne. Gracz może bowiem liczyć w niej na 25 PLN bonusu co tydzień, pod warunkiem spełnienia warunków. Podstawowym jest deklaracja chęci uczestnictwa w tej promocji, poprzez kliknięcie przycisku: WEŹ UDZIAŁ, po zalogowaniu na swoje konto. Następnie w okresie jednego tygodnia kalendarzowego należy zrobić obrót na przynajmniej 300 PLN w zakładach na sporty wirtualne. Kupony zaliczane do obrotu to zakłady SOLO i AKO o minimalnym kursie 2.0.

Do obrotu nie są liczone zakłady systemowe, rozliczone w całości lub w części jako zwrot, te w których użyto opcji Cashout, a także oddane za środki z konta bonusowego. 25 PLN jest przyznawane do siedmiu dni od spełnienia warunków promocji, w postaci bonusa, który przed wypłatą należy obrócić, przynajmniej trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91

Promocje na wirtuale dostępne na stronach innych bukmacherów

Coraz więcej bukmacherów stara się przyciągnąć nowych użytkowników na swoją stronę oferując im promocje, z których można skorzystać wyłącznie obstawiając sporty wirtualne. Innym przypadkiem są bonusy, przeznaczone głównie na standardową grę u bukmachera, które można wykorzystać również na obstawianie wirtuali.

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne w LVBET

Promocje bukmacherskie - LVBet

Bukmacher LVBET często oferuje pokaźne bonusy dla graczy w sporty wirtualne. Zwykle odbiegają one od standardowych promocji, dostępnych u tego bukmachera. Tak jest także w przypadku najnowszej promocji, która przeznaczona jest dla nowych graczy. To często pojawiająca się na stronach i najprostsza w swoich zasadach promocja 100% do 600 PLN. Wysokość kwoty bonusowej jest więc w pełni uzależniona od tego ile pieniędzy wpłaci na swoje konto gracz. Minimalna kwota, która pozwala wziąć udział w promocji to 20 PLN.

Po rejestracji na stronie bukmachera, z linka na naszej stronie, i po wykonaniu pierwszej wpłaty bonus jest od razu dostępny na koncie gracza, jest on aktywny przez 30 dni. Aby go wypłacić należy obrócić kwotą bonusu minimum sześciokrotnie, po kursie 1.5, pod uwagę brane są tylko i wyłącznie typy na sporty wirtualne. Nie można jednak stawiać zakładów wzajemnie się wykluczających. 

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Dwie dychy na sporty wirtualne w LVBET

To cotygodniowa promocja, która jest przeznaczona dla graczy, którzy często inwestują swoje środki na grę w sporty wirtualne. By otrzymać bonus 20 PLN należy bowiem w ciągu jednego tygodnia, od poniedziałku o godzinie 0:00 do niedzieli 23:59, zrobić obrót na przynajmniej 100 PLN na zakładach w sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.5. W promocji nie bierze się pod uwagę zakładów wzajemnie się wykluczających. Kuponów nie można też zagrać za środki bonusowe, choćby z bonusu 100% do 600 PLN dla nowych graczy, a tylko za pieniądze własne.

W przypadku spełnienia powyższych warunków gracz otrzymuje bonus 20 PLN, do 17:00 w poniedziałek następnego tygodnia. Można go wykorzystać na zakłady w sporty wirtualne, jest on aktywny 30 dni od momentu przyznania. Przed wypłatą należy go obrócić, przynajmniej pięciokrotnie.

Zakład bez ryzyka 200 PLN w PZBUK

Promocje bukmacherskie - PZBuk

Zakład bez ryzyka w PZBuku to główny bonus powitalny, który można wykorzystać na przykład na sporty wirtualne. Promocja o wartości 200 zł przeznaczona jest dla użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB oraz dokonają skutecznej weryfikacji numeru telefonu. Aby otrzymać zwrot stawki za zakład bez ryzyka, należy zagrać za maksymalnie 200 zł. Na kuponie muszą się znaleźć minimum dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Bukmacher daje cashback za pierwszy przegrany zakład spełniający te warunki.

Po uzyskaniu bonusu, trzeba nim raz obrócić w ciągu 30 dni. Zasady obrotu są identyczne jak w przypadku kuponu promocyjnego, jeśli chodzi o kursy i zdarzenia. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Bukmacher PZBuk - sporty wirtualne - bonusy i promocje

Bonus od depozytu 200 PLN w PZBUK

Drugi bonus na start to bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Bukmacher przyznaje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które służą za środek płatniczy w e-sklepie na stronie internetowej PZBuka i można je wykorzystać na zakupy w postaci bonusu od depozytu 200 zł lub freebeta 10 zł. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Środki bonusowe bez problemu można wykorzystać na zakłady sportów wirtualnych.

10 PLN bonusu w Cyberponiedziałki

To cotygodniowa promocja, w ramach której można zyskać darmowy zakład 10 PLN na sporty wirtualne. By wziąć w niej udział należy zweryfikować swój numer telefonu, a także zapisać się do akcji w formularzu dostępnym na stronie promocyjnej. Podstawowym wymogiem jest zagranie zakładu wielokrotnego za 25 PLN po minimalnym kursie 2.0, poprzez aplikację mobilną PZBUK, na zdarzenia w sportach wirtualnych. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzymuje darmowy zakład 10 PLN, widoczny w menu “Wybierz aktywną promocję” w miejscu tworzenia nowego kuponu.

Na wykorzystanie tego bonusu gracz ma 24 godziny od jego uzyskania. Można go wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem minimum 2.0 oddany za pomocą aplikacji mobilnej na zakłady w sportach wirtualnych. Tak jak w poprzednim przypadku wygrana to kwota powyżej stawki zakładu.

Zakłady wirtualne bez podatku

PZBUK daje możliwość zawarcia zakładów na sporty wirtualne bez podatku. Aby wziąć udział w tej akcji promocyjnej należy zapisać się do niej przez formularz dostępny na stronie. Kupon, który może wziąć udział w promocji musi się składać z co najmniej trzech zakładów na sporty wirtualne, z których każdy ma kurs przynajmniej 1.35.

Pod uwagę nie brane są zakłady, które mogą dać częściowy lub całkowity zwrot (jak handicapy azjatyckie, a także zwroty w przypadku remisu), a także te objęte promocją Cashout. Po spełnieniu tych warunków bukmacher zwiększa o 14% wygrane na tym kuponie.

STS - Sporty wirtualne - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start