Totolotek kod promocyjny 1000 PLN - sprawdź najnowsze kody promocyjne Totolotek 2019

Totolotek kod promocyjny 1000 PLN - sprawdź najnowsze kody promocyjne Totolotek 2019
Źródło zdjęcia: materiały prasowe totolotek
Sprawdź ranking bukmacherów

Totolotek ma prawie trzydziestoletni staż na legalnym polskim rynku. Bukmacher, znany wcześniej pod nazwą Toto-mix, działa od 1992 r. Obecnie sponsoruje m.in. rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski. Nowi gracze Totolotka mogą liczyć na bonusowy pakiet powitalny, jeśli podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny. 

totolotek konto standardowe

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Na skróty:

  1. Totolotek kod promocyjny na start
  2. Totolotek kod promocyjny na darmowy zakład w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)
  3. Totolotek kod promocyjny - bonus na start do 1000 zł (Bonus od depozytu)
  4. Totolotek - informacje o bukmacherze
  5. Totolotek kod promocyjny przy rejestracji konta

Totolotek kod promocyjny na start

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę na start składającą się z dwóch bonusów. Promocja jest dostępna tylko dla tych osób, które w trakcie zakładania konta podadzą odpowiedni kod promocyjny Totolotek. Wówczas mogą liczyć na:

- Darmowy zakład w wysokości 20 zł (freebet)
- Bonus na start do 1000 zł (bonus od depozytu)

W tym tekście dowiesz się, jak działają oba bonusy i jakie warunki należy spełnić, aby wypłacić otrzymane środki. Przedstawimy też historię bukmachera Totolotek i przybliżymy Ci proces rejestracji.

Totolotek kod promocyjny na darmowy zakład w wysokości 20 zł (Freebet 20 zł)

Kod promocyjny Totolotek pozwala skorzystać z darmowego zakładu. Bukmacher przyznaje freebet w wysokości 20 zł bezpośrednio po aktywowaniu konta. Ta oferta jest dostępna bez konieczności wpłacania własnych środków. 

Jak wykorzystać darmowy zakład? Trzeba zawrzeć zakłady za łącznie minimum 60 zł, czyli wymagany jest trzykrotny obrót uzyskanym bonusem. Każdy kupon musi mieć minimum jedno zdarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.00

Freebet traci ważność po 30 dniach. Jeśli spełnimy warunki obrotu, pieniądze trafią bezpośrednio do salda głównego, skąd można je wypłacić na konto bankowe.

kod promocyjny darmowy zakładKod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Totolotek kod promocyjny - bonus na start do 1000 zł (Bonus od depozytu)

Kod promocyjny Totolotek umożliwia również uzyskanie bonusu od depozytu 100% do 1000 zł. Bukmacher przyznaje premię za pierwsze zasilenie konta, podwajając jej wartość do maksymalnie 1000 zł. Minimalnie musimy wpłacić 20 zł. W pełni korzystając z tej oferty, będziemy mieć do gry 2000 zł - 1000 zł na koncie depozytowym i 1000 zł na koncie bonusowym.

Totolotek wypłaci nam bonusowe środki, jeżeli trzy razy obrócimy sumą tychże środków i pierwszej wpłaty. 

Jak to wygląda w praktyce? Pozostańmy przy założeniu, że przelewamy na konto bukmachera 1000 zł. Otrzymujemy drugie tyle, czyli łącznie mamy 2000 zł. Mnożąc to trzykrotnie, wychodzi nam 6000 zł. Suma stawek wszystkich zawartych zakładów nie może być więc niższa od tej kwoty.

Podobnie jak w przypadku warunków obrotu freebetem, przynajmniej jedno zdarzenie na każdym kuponie musi mieć kurs minimalny 2.00. 

kod promocyjny bonus na start

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Totolotek - informacje o bukmacherze

Totolotek to bukmacher najdłużej działający na polskim rynku. Powoli, powoli zbliżają się jego 30. urodziny, bo firmę założono w 1992 r., kiedy rynek bukmacherski w naszym kraju jeszcze raczkował. Można więc powiedzieć, że Totolotek, przez lata znany pod nazwą Toto-mix, to pionier polskiej bukmacherki. 

Choć dziś znaczna większość zakładów zawierana jest przez internet, to w Polsce znajdziemy niespełna 300 punktów przyjmowania zakładów należących do Totolotka. Tym samym ten bukmacher plasuje się na najniższym stopniu podium, jeśli chodzi o liczbę funkcjonujących lokali stacjonarnych na terenie całego kraju. 

Firma przez ostatnie kilkanaście lat była częścią wielkiej międzynarodowej grupy Intralot, która również powstała w 1992 r. i mieści się w światowej czołówce rynku zakładów sportowych, loterii i gier hazardowych oraz liczbowych. Działa w kilkudziesięciu państwach, a jej dochód przekracza miliard dolarów. W bieżącym roku doszło jednak do zmiany właściciela

Totolotka przejęło niemieckie przedsiębiorstwo Merkur Sportwetten, które jest jedną ze spółek grupy Gauselmann - innej potęgi na rynku gier i zakładów. Tradycje niemieckiej firmy sięgają 1957 r. Nowy inwestor powoli wprowadza kolejne zmiany, m.in. otworzył niedawno nowy, odświeżony serwis online, który już jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych grą użytkowników. Plan rozwoju zakłada nawiązanie poważnej rywalizacji z liderami polskiego rynku bukmacherskiego.

Totolotek od lat angażuje się w promocję polskiego sportu. Sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski oraz ekstraklasową drużynę Lechii Gdańsk. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć otrzymał w czerwcu 2013 r.

kod promocyjny totolotek

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Totolotek kod promocyjny przy rejestracji konta

Bukmacher otwiera przed graczami możliwość utworzenia konta tymczasowego lub stałego. Bez pełnej rejestracji możemy zawierać zakłady i korzystać z bonusów, nie wypłacimy jednak żadnych pieniędzy. W trakcie zakładania konta wpisujemy kod promocyjny Totolotek, który daje nam dostęp do oferty bonusowej na start.

Konto Tymczasowe Totolotek kod promocyjny

Utworzenie tymczasowego konta zajmuje kilka minut. Jakie informacje musimy przekazać bukmacherowi, by skutecznie przejść przez proces rejestracji? 

- podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL
- pełne dane adresowe
- używany numer telefonu oraz aktualny adres e-mail, na który zostanie nam wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym
- wybrany login (nazwę użytkownika) i hasło
- posiadany kod promocyjny Totolotek

Tymczasowy status konta utracimy, jeśli saldo główne przekroczy 5000 zł. W takim wypadku będziemy mieć tylko tydzień na pełną weryfikację danych, bez której niemożliwa będzie jakakolwiek wypłata środków.

totolotek konto tymczasowe

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Konto Standardowe (Stałe) Totolotek

Całkowita aktywacja, czyli utworzenie konta stałego, polega na uzupełnieniu wcześniej podanych informacji. Bukmacher wymaga:

- zdjęć obu stron ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego albo paszportu)
- numeru aktywnego rachunku bankowego

Jeżeli przesłane dane zostaną pozytywnie zweryfikowanie, bez ograniczeń będziemy mogli korzystać ze wszystkich usług dostępnych w serwisie online.

totolotek konto standardowe

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Nota prawna

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.