Voucher Betclic 550 PLN - kody na bonusy | Grudzień 2021

Dodał: Aleksander Nowomiejski, 2 gru 2021 | 13:56

Bonus 550 PLN

 • 550 PLN zakład bez ryzyka

 • +50% do wygranej na kupony wielokrotne

MEGABONUS550

Betclic oferuje nowym użytkownikom bonus startowy cashback o wartości 550 zł. Czym jest cashback? Jak działa ta promocja? Co należy zrobić, by z niej skorzystać? Jakie są warunki wypłaty bonusu? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu. Podamy Ci też odpowiedni dla bukmachera Betclic voucher rejestracyjny i przybliżymy całą ofertę bonusową. Zapraszamy.

Na skróty:

 1. Betclic voucher - bonus na start
 2. Betclic voucher - pozostałe bonusy i promocje

Betclic voucher w pigułce

Bukmacher Betclic dla swoich nowych użytkowników ma ofertę na start. Aby z niej skorzystać potrzebny będzie Betclic voucher, którego użyjemy podczas rejestracji pod TYM LINKIEM. Aktywując voucher przy zakładaniu konta gracza będzie potrzebny kod bonusowy. Jego treść to MEGABONUS550. Aktualnie przygotowany przez Betclic voucher pozwala otrzymać zakład bez ryzyka, tzw. cashback o wartości 550 zł. Szczegóły promocji znajdziecie w tym tekście.

Voucher Betclic Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka 550 PLN

Promocyjny voucher Betclic skierowany jest wyłącznie do graczy, którzy nie mieli jeszcze założonego konta w serwisie bukmachera. 

Betclic voucher - bonus na start

Właściwie każdy legalny bukmacher kieruje do klientów własną propozycję różnych bonusów. Wśród nich możemy wyróżnić promocje na start, które przeznaczone są dla nowych graczy, dopiero rozpoczynających przygodę z obstawianiem w danym miejscu. Flagową ofertą powitalną w Betclic jest cashback, czyli zakład bez ryzyka w wysokości 550 zł. Więcej o tej promocji piszemy w kolejnym fragmencie niniejszego artykułu. Co istotne, bonusy dotyczą wyłącznie zarejestrowanych użytkowników. Aby więc założyć konto na stronie bukmachera, należy się na nią przenieść za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. Następnie, już w trakcie rejestracji, trzeba użyć dedykowanego Betclicowi vouchera promocyjnego. Jest on niezbędny, by w pełni korzystać z oferty bonusowej bukmachera, w tym zakładu bez ryzyka na start. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Betclic voucher na zakład bez ryzyka - cashback o wartości 550 PLN

Powitalny zakład bez ryzyka ma u bukmachera Betclic wartość 550 zł. Promocja obowiązuje wyłącznie przy pierwszym kuponie wysłanym po ukończeniu rejestracji. Dzięki temu bonusowi na start można uzyskać zwrot pieniędzy (z języka angielskiego: cashback) zainwestowanych w zakład. Maksymalnie bukmacher oddaje wspomnianą kwotę 550 zł. Stąd tytułowy brak ryzyka - typujący nie ryzykuje, że wpłacone przez niego do depozytu środki przepadną w razie przegranej. - Załóż konto i zagraj pierwszy kupon, a my go ubezpieczymy - informuje bukmacher w opisie tej promocji.

W Betclic voucher rejestracyjny MEGABONUS550 daje możliwość wykorzystania cashbacku, jednak gracze muszą pamiętać o kilku istotnych punktach regulaminu tej oferty.  Przede wszystkim: zwrot stawki odbywa się z uwzględnieniem obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych (obrotu) w wysokości 12%. A zatem w celu realizacji pełnego cashbacku należy zawrzeć zakład bez ryzyka za dokładnie 625 zł. Po odjęciu podatku na konto klienta wróci wtedy 550 zł. Wyższa stawka niż 625 zł nie powoduje jednocześnie większego zwrotu. Warto zwrócić uwagę, że bukmacher nie określa wymaganego minimalnego kursu całkowitego kuponu ani pojedynczego poszczególnych zdarzeń. Nie wskazuje też oczekiwanego “rozmiaru” czy rodzaju kuponu, ani minimalnej stawki. Podane są tylko “widełki” do pierwszej wpłaty - od 1 do 100 000 zł. Oczywiście wysokość ewentualnej wygranej nie może być niższa od stawki.

Ten bonus powitalny podlega za to określonym warunkom obrotu. O co chodzi? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Załóżmy, że nowy gracz otwiera konto i wysyła pierwszy zakład. Dzięki użyciu w trakcie rejestracji w Betclic vouchera bonusowego jest to zakład bez ryzyka. Kupon jednak okazuje się przegrany. Następuje realizacja cashbacku. Postawione pieniądze wracają do użytkownika. I tutaj, uwaga, wracają w postaci środków bonusowych, którymi trzeba następnie obrócić, by móc je wypłacić.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jakie są więc warunki obrotu bonusem na start w Betclic? Co jeszcze warto wiedzieć o tej promocji? Wszystko tłumaczymy poniżej.

 • Bonusem należy obrócić 8 razy. Oznacza to, że suma stawek zakładów zawartych za środki bonusowe musi wynieść ośmiokrotność zwróconej kwoty. W przypadku maksymalnego cashbacku trzeba zatem zagrać łącznie za 4400 zł (550 zł x 8)
 • Wymagany minimalny kurs całkowity kuponów promocyjnych to 2.00. Zakłady o mniejszym kursie łącznym zostaną zaakceptowane, ale nie będą kwalifikowały się na poczet obrotu bonusem
 • Środki bonusowe są ważne przez 30 dni. Po tym czasie Betclic (voucher rejestracyjny do tego bukmachera znajdziesz np. na jednym z widocznych w tym tekście banerów) dezaktywuje bonus, jeśli nie zostanie dokonany nim pełny obrót
 • Do obrotu zaliczają się zakłady zarówno przedmeczowe, jak i live - pojedyncze oraz wielokrotne
 • Do obrotu NIE zaliczają się zakłady systemowe i anulowane oraz wypłacone i w pełni rozliczone za pomocą opcji cashout 
 • Bonus przepada, jeśli w trakcie obrotu użytkownik zdecyduje się zlecić wypłatę przed spełnieniem jego warunków
 • Przypominamy, że powyższa oferta obowiązuje wyłącznie w przypadku użycia w trakcie rejestracji w Betclic vouchera w postaci kodu promocyjnego MEGABONUS550.

Voucher Betclic - bonusy i promocje

Betclic voucher na pozostałe bonusy i promocje

Oferta bonusowa tego bukmachera nie ogranicza się jednak wyłącznie do pakietu powitalnego przeznaczone dla nowych klientów. Betclic ma też inne promocje, niepołączone z rejestracją, skierowane ku stałym graczom. Część z tych bonusów, zwykle związanych z konkretnymi okresami, wydarzeniami czy turniejami sportowymi, podlega wymianie na nowe co jakiś czas. Inne zaś są w ofercie bukmachera na stałe.

Voucher Betclic - Multi+

Jedną z nich jest promocja Multi+, widniejąca na stronie bukmachera od chwili uruchomienia legalnego serwisu online w lipcu 2019 r. To bonus aktywujący dodatkowy zysk gracza przy skutecznym typowaniu zakładów wielokrotnych. - Im więcej wydarzeń wrzucisz na kupon, tym wyższa będzie dodatkowa wygrana - informuje Betclic.

Innymi słowy, im większy będzie rozmiar kuponu, tym więcej pieniędzy trafi na konto gracza. Maksymalnie można uzyskać bonus stanowiący 50% ewentualnej wygranej. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie biorącym udział w akcji Multi+ to 5. Zakłady wielokrotne z 2, 3 lub 4 typami nie kwalifikują się zatem do promocji. Uwaga: kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.20. Oferta obowiązuje na zakładach przedmeczowych oraz na żywo - w Multi+ można je łączyć.

Przy pięciu zdarzeń umieszczonych na promocyjnym kuponie bukmacher powiększa wygraną o 7%. Zysk rośnie wraz z liczbą zdarzeń. Tak prezentuje się pełna tabela bonusowa:

 • 5 zdarzeń na kuponie = dodatkowe +7% do wygranej
 • 6 zdarzeń = +10%
 • 7 zdarzeń = +15%
 • 8 zdarzeń = +20%
 • 9 zdarzeń = +25%
 • 10 zdarzeń = +30%
 • 11 zdarzeń = +35%
 • 12 zdarzeń = +40%
 • 13 zdarzeń = +45%
 • 14+ zdarzeń = +50%

Aby dokładnie wytłumaczyć działanie tego bonusu, który, przypomnijmy, dotyczy tylko zarejestrowanych użytkowników (konto można założyć z odpowiednim dla Betclic voucherem promocyjnym), posłużmy się poniższym przykładem.

Załóżmy, że ewentualna wygrana [EWG] na kuponie z minimum pięcioma zdarzeniami wynosi dokładnie 1000 zł. Sprawdźmy wysokość dodatkowego zysku w ramach akcji Multi+, biorąc pod uwagę wszystkie dziesięć możliwych opcji - od pięciu do czternastu i więcej zdarzeń.

 • 5 zdarzeń = +7% z 1000 zł = bonus 70 zł -> łącznie 1070 zł wygranej
 • 6 zdarzeń = +10% = 100 zł -> 1100 zł
 • 7 zdarzeń = +15% = 150 zł -> 1150 zł
 • 8 zdarzeń = +20% = 200 zł -> 1200 zł
 • 9 zdarzeń = +25% = 250 zł -> 1250 zł
 • 10 zdarzeń = +30% = 300 zł -> 1300 zł
 • 11 zdarzeń = +35% = 350 zł -> 1350 zł
 • 12 zdarzeń = +40% = 400 zł -> 1400 zł
 • 13 zdarzeń = +45% = 450 zł -> 1450 zł
 • 14+ zdarzeń = +50% = 500 zł -> 1500 zł

Promocja dotyczy wyłącznie zdarzeń oznaczonych pomarańczowym logiem Multi+. Co istotne, bonusem nie trzeba w żaden sposób obracać. Dodatkowe środki trafiają więc bezpośrednio do depozytu. Stamtąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Decyzja należy do gracza.

Sprawdź kody promocyjne:

Voucher Betclic - Super Kursy

Drugą, flagową, stałą promocją bukmachera Betclic jest oferta Super Kursy. To codzienny bonus, pozwalający typować najpopularniejsze zdarzenia po wyższych niż standardowe kursach. Obejmuje nie tylko dyscyplinę generującą największe zainteresowanie, czyli piłkę nożną, ale także inne sporty, np. boks, MMA czy tenis. Wszystko zależy od tego, co aktualnie znajduje się w ofercie bukmachera na dany dzień. Super Kursy zwykle dotyczą kilku wybranych zdarzeń. 

Jak sprawdzić, które zdarzenia aktualnie kwalifikują się do tej promocji? Z pozycji strony internetowej odpowiednią zakładkę znajdziesz w panelu dyscyplin. Z kolei korzystając z aplikacji mobilnej należy wejść w sekcję “Sport”. To nie wszystko - w razie problemów z szukaniem, warto wiedzieć, że zakłady podlegające Super Kursom oznaczone są charakterystycznym pomarańczowym znakiem, przypominającą lecącą rakietę.

Promocja Super Kursy łączy się z innymi elementami oferty bonusowej bukmachera, m.in. Multi+ czy powitalnym zakładem bez ryzyka o wartości 550 zł. W celu uzyskania wszystkich dostępnych bonusów trzeba mieć oczywiście założone konto gracza. Przypominamy, że w Betclic voucher promocyjny należy aktywować właśnie w trakcie rejestracji. Kod MEGABONUS550 stanowi przepustkę do bonusu na start - cashbacku. A samo ukończenie rejestracji pozwala na korzystanie z pełnej oferty tego legalnego bukmachera. Jeśli chcesz zarejestrować się w Betclic, kliknij w poniższy baner.

Voucher Betclic - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1504 PLN! 29 PLN freebet, 235 PLN + 2x 20 PLN cashback, 1200 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Oferta powitalna o wartości 550 PLN! 550 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki