Voucher Betfan 1600 PLN - kody na bonusy | Maj 2022

Dodał: Jerzy Ochota,11 mar 2022 | 12:54

Bonus 1600 PLN

 • 600 PLN zakład bez ryzyka

 • 1000 PLN od drugiego depozytu

 • Wyższe kursy na wybrane zdarzenia codziennie

MEGABONUS

Oferta powitalna Betfan składa się z dwóch bonusów o łącznej wartości 1600 zł. Każdy gracz, który założy nowe konto na stronie bukmachera wykorzystujc podany niżej Betfan voucher, będzie mógł skorzystać ze wszystkich promocji: cashbacku do 600 zł i bonusu od depozytu 1000 zł. Z treści poniższego artykułu można dowiedzieć się więcej na temat szczegółów oferty promocyjnej Betfan.

Na skróty:

 1. Betfan voucher - dwa bonusy na start
 2. Betfan voucher - pozostałe bonusy i promocje
 3. Betfan voucher - Simply the Bet

Betfan voucher w pigułce

Nowi użytkownicy bukmachera Betfan voucher mogą wymienić na dwa bonusy startowe. Wcześniej trzeba jednak założyć konto klikając w TEN LINK i podczas rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS. Dzięki temu będziemy mogli otrzymać bonusy o łącznej wartości 1600 zł od Betfan. Voucher wykorzystać możemy tylko raz, podczas zakładania konta. Jednak wszystkie bonusy wchodzące w jego skład łączą się ze sobą.

Voucher Betfan Wartość bonusu
Zakład bez ryzyka 600 PLN
Bonus od drugiej wpłaty 1000 PLN

W dalszej części artykułu szczegółowo opisujemy bonusy na start od bukmachera Betfan. 

Betfan voucher - dwa bonusy na start

Betfan jest jednym z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów, którzy nowym graczom oferują dwa powitalne bonusy, a ich łączna wartość to 1600 zł. W skład oferty wchodzą: 

 • Zakłady bez ryzyka - cashback w wysokości 600 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 1000 zł

Aby skorzystać z wyżej wymienionych bonusów, należy kliknąć w dostępny na tej stronie baner Betfan i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS, który w trakcie rejestracji wygeneruje się automatycznie. Każdy gracz będzie miał dostęp do wszystkich dwóch promocji - ich warunki opisujemy w dalszej części artykułu. Przedstawiamy również inne bonusy dostępne na stronie tego bukmachera.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Betfan voucher na zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 600 PLN

Cashback, czyli zwrot stawki w przypadku przegranej również znajduje się w ofercie powitalnej Betfan i łączy się z opisanym poniżej bonusem od depozytu, a jego łączna wartość to 600 zł. Minimalna kwota, która upoważnia do otrzymania bonusu to 50 zł.

Zasady bonusu cashback z voucherem Betfan:

 • Bukmacher wymaga jednokrotnego obrotu bonusem;
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie;
 • Łączny kurs kuponu to 3.80 lub więcej.

Termin ważności każdego bonusu wynosi 14 dni od chwili wpłaty. 

Po spełnieniu warunków obrotu środki trafią na konto główne gracza, który teraz będzie mógł zdecydować, czy przeznaczyć je na dalszą grę, czy wypłacić na konto bankowe. Podkreślamy, że wypłat dokonywać mogą tylko gracze ze zweryfikowanym kontem. Aby dokończyć proces rejestracji na stronie każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce należy udowodnić swoją tożsamość oraz pełnoletniość poprzez przesłanie skanów dwóch stron dokumentu tożsamości oraz podać numer rachunku bankowego, na który gracz chce przelewać swój depozyt z konta typera.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan voucher na bonus od depozytu w wysokości 1000 PLN

Bonus od depozytu to nic innego, jak podwojenie wpłaty po spełnieniu warunków obrotu określonych przez bukmachera. Tę promocję również znajdziemy w ofercie powitalnej Betfan, z tym, że bukmacher nagradza drugi depozyt. Łączna wartość tego bonusu to 1000 zł. 

Minimalna kwota przy drugim depozycie to 100 zł. Wpłata może być oczywiście wyższa, ale wartość maksymalna bonusu bez względu na wysokość wpłaty wyniesie 1000 zł. Po zawarciu depozytu, pierwszym krokiem będzie obstawienie zakładu z kursem 2.50 lub wyższym za wpłaconą wcześniej kwotę. Następnie trzeba dokonać obrotu, którego zasady prezentujemy poniżej:

 • Bonusem należy obrócić trzykrotnie;
 • Kupon zawiera minimum 3 zdarzenia;
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.50, kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.30.

Po spełnieniu przez typera warunków obrotu bukmacher "uwolni bonus" - wówczas powędruje on na konto główne. 

Przypominamy, że z oferty powitalnej oraz wszystkich innych bonusów od Betfan mogą skorzystać wyłącznie ci gracze, którzy założyli konto na stronie bukmachera - można to zrobić po kliknięciu w baner dostępny na tej stronie. W trakcie rejestracji Betfan voucher wygeneruje się automatycznie.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan voucher na pozostałe promocje i bonusy

Betfan w swojej ofercie posiada również promocje i bonusy przeznaczone dla wszystkich graczy. Istnieją zarówno takie, które regularnie występują na stronie bukmachera, oraz organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych, mających krótką datę ważności. W dalszej części artykułu wymienimy stałe bonusy na stronie Betfan i wytłumaczymy, w jaki sposób one działają.

Betfan voucher Matchday Boost

Jedna ze stałych promocji, do których voucher Betfan nie jest wymagany to Matchday Boost. Jest to nic innego jak wyższe kursy oferowane przez bukmachera na najważniejsze i popularne wydarzenia. Podwyższone kursy oferowane są na zdarzenia sportowe oraz esportowe. Znaleźć je można w zakładce "Specjalne" w kategorii Matchday Boost. 

Propozycje wyższych kursów aktualizowane są na bieżąco, codziennie pojawiają się nowe zakłady z wyższymi kursami. Jakie np. zdarzenia mogą być objęte wyższym kursem? Są to choćby mecze piłkarskie czołowych drużyn jak FC Barcelona - Real Madryt, ale również mecze z lig polskich czy innych dyscyplin sportu.

Matchday Boost nie jest typowym bonusem bukmacherskim i nie wiąże się z warunkami obrotu. Wygrana z zakładu postawionego w ramach tej promocji trafia na konto gracza i jest do jego dyspozycji.

Betfan voucher na Bet Builder

Zakłady Bet Builder w Betfan zwane są także Konstruktorem Zakładów. Oznacza to tyle, że na jednym kuponie gracz może umieścić kilka zakładów dotyczących tego samego zdarzenia. Przykładowo typując mecz piłki nożnej możemy na jednym kuponie wybrać:

 • Zwycięzcę meczu
 • Zdobywcę gola
 • Liczbę żółtych kartek
 • Liczbę rzutów rożnych

Ważne jest to aby poszczególne zakłady nie wykluczały się wzajemnie. Z tego powodu nie ma możliwości jednocześnie wytypować wygranej zespołu X, przy obstawieniu na tym samym kuponie końcowego wyniku np. 1:1. Taki kupon zawiera dwie wykluczające się sytuacje, co uniemożliwia jego postawienie. 

Betfan określił w regulaminie zasady, które muszą zaistnieć aby kupon Bet Builder został przyjęty przez bukmachera:

 • W ramach kuponu można łączyć zdarzenia tylko z jednego meczu bądź wydarzenia
 • Zakłady nie mogą się wzajemnie wykluczać
 • Na kuponie może znaleźć się kilka zakładów Bet Buildera pod warunkiem, że będzie tam również solowy zakład na inne wydarzenie lub mecz

Skorzystanie z oferty Konstruktora Zakładów nie wymaga użycia vouchera. Betfan udostępnia tą promocję wszystkim swoim użytkownikom. 

Betfan voucher na bonusy czasowe

Betfan oferuje cykliczne bonusy i promocje związane z wydarzeniami ze świata sportu, rozrywki i innych. Aby z nich skorzystać voucher Betfan nie jest wymagany. Oznacza to, że takie bonusy dostępne są dla wszystkich użytkowników posiadających już konto w serwisie bukmachera. Jeśli ktoś nie ma konta, to dla Betfan voucher na bonusy powitalne przyda się aby zdobyć bonusy powitalne (cashback i bonus od depozytu).

Wśród promocji czasowych najczęściej znaleźć można darmowe zakłady (freebety) oraz zakłady bez ryzyka (cashbacki). Aktualna lista bonusów znajduje się na stronie bukmachera w zakładce "Promocje". 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan voucher na Cashout

Cashout to opcja umożliwiająca przedwczesne zamknięcie zakładu i wypłacenie pomniejszonej wygranej. Jest ona dostępna również na stronie Betfan i można z niej skorzystać zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. 

Cashout jest dostępny wówczas, gdy gracz ma duże szanse na wygraną, ale do sukcesu pozostało jeszcze kilka zdarzeń. Bukmacher musi najpierw sam zaproponować przedwczesną wypłatę, a następnie ją zaakceptować. 

Ta, jak i inne stałe promocje na stronie działa bez konieczności skorzystania z vouchera Betfan.

Betfan - bonusy i promocje

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Cashback do 600 zł i bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020