Voucher ETOTO 200 PLN - kody na bonusy | Marzec 2021

Voucher ETOTO 200 PLN - kody na bonusy | Marzec 2021
ETOTO / Meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski28 sty 2021 | 15:16
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Etoto przygotował dla swoich użytkowników dwie promocje: bonus na start od depozytu do 200 zł oraz program bonusowy, w ramach którego przysługują m.in. darmowe zakłady. Obie oferty dostępne są dla zarejestrowanych graczy. W jaki sposób można z nich skorzystać? Czy podczas zakładania konta trzeba posiadać specjalny Etoto Voucher? Dowiesz się tego z poniższego tekstu. Zapraszamy do lektury.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Na skróty:

Etoto Voucher - bonus 200% od pierwszego depozytu

Firmy bukmacherskie starają się na różne sposoby powiększyć grono nowych graczy. Dlatego też wiele z nich przygotowuje tzw. bonusy powitalne. Podobnie jest w Etoto - od 21 stycznia br. bukmacher ten ponownie oferuje promocję na bonus od pierwszej wpłaty wynoszący aż 200%. Co trzeba zrobić, żeby zyskać dodatkowo nawet 200 zł?

W pierwszej kolejności należy założyć konto użytkownika oraz pozytywnie przejść proces weryfikacji tożsamości. To standardowa procedura stosowana przez wszystkie legalne firmy bukmacherskie działające w naszym kraju. Drugim krokiem jest dokonanie depozytu w wysokości co najmniej 1 zł. Aktualnie podczas rejestracji nie ma potrzeby korzystania ze specjalnego Etoto Vouchera. Bonus powitalny zostanie więc automatycznie przyznany każdemu nowemu użytkownikowi.

Jak działa bonus na start w Etoto?

W ramach promocji oferowanej przez Etoto, każdy nowy użytkownik otrzyma bonus w wysokości 200% od pierwszego dokonanego depozytu aż do 200 zł. W tym celu wystarczy wpłacić minimum 100 zł. Wówczas na koncie gracza łącznie zostanie zaksięgowanych 300 zł, które można przeznaczyć na zakłady sportowe.

Jeżeli pierwsza wpłata będzie mniejsza niż 100 zł, wówczas Etoto również potroi wartość depozytu - np. przy wpłacie 25 zł bonus wyniesie 50 zł. Co w przypadku, gdy gracz zechce zdeponować na swoim koncie 1000 zł? W takim przypadku otrzyma on maksymalną wartość bonusu, czyli 200 zł. Nie więcej.

Sprawdź kody promocyjne:

Etoto Voucher na bonus od depozytu o wartości 200 zł

Tak jak wspominaliśmy - w celu wykorzystania bonusu od pierwszego depozytu, nie trzeba posiadać specjalnego Etoto Vouchera. Wymagany jest jednak sześciokrotny obrót otrzymanego bonusu. Oznacza to, że przy maksymalnej premii 200 zł, należy postawić kupony na łączną kwotę 1200 zł.

Każdy gracz ma na to 30 dni liczonych od momentu zaksięgowania dodatkowych środków na koncie. W przypadku, gdy w tym terminie komuś nie uda się dokonać obrotu, to traci przyznany bonus. Do obrotu zaliczane są zakłady, które łącznie spełniają poniższe warunki:

 • są zakładami przedmeczowymi lub zakładami LIVE
 • jest to zakład pojedynczy z kursem min. 2.20
 • jest to zakład wielokrotny o łącznym kursie min. 2.20 z tym, że minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na takim kuponie musi wynosić min. 1.50 (do obrotu nie zostanie zaliczony kupon, który składa się np. ze zdarzeń o kursach 1.50 + 1.35 + 1.42)
 • zakład musi być prawidłowo rozliczony (jako przegrany lub wygrany - kupony anulowane nie są liczone do obrotu)

Ważne jest, że promocja od pierwszego depozytu przypada na jednego klienta oraz jeden adres gospodarstwa domowego. Wpłata musi zostać dokonana z osobistego rachunku płatniczego, a ewentualna kwota bonusu nie może być wypłacona na rachunek płatniczy należący do osoby trzeciej.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etotomania - program bonusowy Etoto

Firma Etoto przygotowała również promocję dla stałych graczy - Etotomanię. Mogą z niej skorzystać wszyscy, niezależnie od tego, kiedy rejestrowali swoje konto i czy korzystali wtedy z Etoto Vouchera. Na czym ona polega?

Etotomania to nic innego jak program lojalnościowy, w którym nagradza się aktywność użytkowników. Za każdy postawiony zakład przyznawane są punkty, a te z kolei można wymienić na bonusy. Ilość przyznawanych punktów uzależniona jest od wysokości kursu - im wyższy, tym więcej punktów można otrzymać. Są one przyznawane zarówno za zakłady zawarte za gotówkę, jak i za otrzymane środki bonusowe.

Aby otrzymać 1 punkt lojalnościowy, trzeba postawić 5 zł na zdarzenie o kursie 1.50. Co zaś należy zrobić, gdy chcemy zyskać więcej punktów? Etoto stworzył specjalną tabelę punktacyjną, w której wyszczególnione są przedziały kursowe oraz współczynniki punktowe:

 • za każde postawione 5 zł na kupon z przedziałem kursowym 1.50 - 1.99 przysługuje współczynnik 1 (w tym przypadku każde 5 zł = 1 punkt lojalnościowy)
 • za każde postawione 5 zł na kupon z przedziałem kursowym 2.00 - 2.99 przysługuje współczynnik 2 (w tym przypadku każde 5 zł = 2 punkty lojalnościowe)
 • za każde postawione 5 zł na kupon z przedziałem kursowym 3.00 - 4.99 przysługuje współczynnik 3 (w tym przypadku każde 5 zł = 3 punkty lojalnościowe)
 • za każde postawione 5 zł na kupon z przedziałem kursowym 5.00 - 9.99 przysługuje współczynnik 4 (w tym przypadku każde 5 zł = 4 punkty lojalnościowe)
 • za każde postawione 5 zł na kupon z przedziałem kursowym 10.00 lub wyższym przysługuje współczynnik 5 (w tym przypadku każde 5 zł = 5 punktów lojalnościowych)

Zależność jest tutaj bardzo prosta - im wyższy kurs na kuponie, tym więcej punktów zostanie dopisanych do konta. Ich liczba na koniec miesiąca decyduje o tym, jaki status otrzyma użytkownik gracz. Aktualnie można wskoczyć na jeden z trzech poziomów

 1. Brązowy - za zebranie punktów w przedziale 1 - 349
 2. Srebrny - za zebranie punktów w przedziale 350 - 1699
 3. Złoty - za zebranie więcej niż 1700 punktów

Punkty liczone są na bieżąco - maksymalnie do 10 minut po rozliczeniu zakładu pojawią się na koncie. Z kolei status gracza przyznawany jest pierwszego dnia każdego miesiąca w oparciu o punkty zdobyte w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Wtedy też usuwane są wszystkie dotychczas zdobyte punkty i Etoto nalicza je od początku. Nowi użytkownicy po dokonaniu wpłaty i postawieniu pierwszego zakładu otrzymują status Brąz. Aktualną punktację można na bieżąco śledzić po zalogowaniu się na swoje konta gracza. 

Przy okazji przypominamy, że na stronę bukmachera można przenieść się za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. Podczas rejestracji nie jest wymagany voucher Etoto, ponieważ promocja powitalna działa bez niego.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Zyskaj dodatkowe bonusy z Etoto

Uczestnictwo w programie lojalnościowym Etotomania pozwala uzyskać dostęp do wielu bonusów. Ich wartość uzależniona jest od aktualnego statusu gracza, a ich pełna lista dostępna jest w kalendarzu ofert. Firma Etoto na każdy dzień przygotowała coś innego np.: freebet, czyli darmowy zakład. Dzięki niemu każdy gracz może postawić kupon bez ryzyka utraty własnych środków, bo gra za te otrzymane od bukmachera. Wartość freebetu może wahać się w przedziale 10-55 zł.

Gracze, którzy posiadają status Brązowy, mogą skorzystać z dodatkowych nagród średnio 3-4 razy w tygodniu. Ci ze statusem Srebrny 4-5 razy w tygodniu, a status Złoty daje dostęp do bonusów każdego dnia. W celu wykorzystania freebeta, należy przed postawieniem kuponu kliknąć "Zapisz się" oraz postawić za gotówkę zakład spełniający wszystkie widoczne tego dnia warunki dla danego statusu. Darmowy zakład zostanie przypisany do konta do 72 godzin od dokonania zgłoszenia. 

Użytkownik ma 30 dni na skorzystanie z przyznanego freebeta. Można go wykorzystać na dowolne zdarzenia dostępne w ofercie Etoto. Nie ma tutaj również żadnych wymagań co do minimalnego kursu na kuponie. Trzeba tylko mieć na uwadze, że ewentualna wygrana zostanie pomniejszona o wartość przyznanego freebeta.

Etoto Voucher - jak skorzystać z promocji?

Obecnie Etoto oferuje swoim graczom dostęp do dwóch ofert promocyjnych: bonusu od pierwszego depozytu oraz programu lojalnościowego. Aby z nich skorzystać, nie jest wymagany specjalny Etoto Voucher. Należy jednak przejść proces rejestracji oraz pełnej weryfikacji konta użytkownika. Trzeba również zapoznać się i zaakceptować regulaminy promocji oraz spełnić określone w nich wymagania. Z powyższych promocji mogą korzystać zarówno użytkownicy tradycyjnej strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BONUS 200%

200% bonusu od pierwszej wpłaty dla nowych graczy w ETOTO. Wpłacasz 100 PLN, grasz za 300 PLN. Bukmacher polecany przez m.in. Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN