Voucher STS - kody na bonusy | Sierpień 2021

Voucher STS - kody na bonusy | Sierpień 2021
sts.pl voucher / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski22 lip 2021 | 13:42
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W ofercie powitalnej STS znajdują się trzy bonusy na start, których łączna wartość wynosi 1460 zł. W skład tego pakietu promocyjnego dla nowych użytkowników wchodzą: darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz premia od pierwszego depozytu. Bukmacher proponuje także inne bonusy, niezwiązane z rejestracją konta. Szczegółów wszystkich promocji dowiesz się z niniejszego artykułu. Podamy Ci także voucher STS, bez którego dostęp do wymienionych ofert jest niemożliwy. Życzymy udanej lektury.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

  1. STS voucher - trzy bonusy na start
  2. STS pozostałe bonusy i promocje

STS voucher - trzy bonusy na start

Pakiet powitalny w STS to razem trzy bonusy w wysokości 1460 zł. Wszystkie poniższe promocje działają jednocześnie i się nie wykluczają. Oto one:

  • Darmowy zakład - freebet o wartości 29 zł
  • Zakład bez ryzyka - cashback o wartości 231 zł
  • Bonus od depozytu o wartości 1200 zł

Uwaga: te bonusy są dostępne wyłącznie dla osób, które w trakcie rejestracji użyją widocznego w tym tekście kodu promocyjnego. “MEGABONUS” oraz zaznaczą pole “Chcę otrzymać swój bonus powitalny”. Taki odpowiedni dla STS voucher pozwala w pełni skorzystać z całej oferty startowej. Na stronę internetową bukmachera można przenieść się dzięki jednemu z umieszczonych w niniejszym artykule banerów. Tymczasem przyjrzyjmy się dokładnie wspomnianym bonusom o łącznej wartości 1460 zł.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Voucher STS na darmowy zakład - freebet o wartości 29 zł

Listę bonusów powitalnych w STS otwiera darmowy zakład w wysokości 29 zł. To kwota, którą bukmacher przekazuje nowym użytkownikom na grę, jeśli pomyślnie ukończą oni rejestrację z kodem promocyjnym. Aby zrealizować ten bonus, nie trzeba wpłacać jakichkolwiek środków do depozytu. Należy jednak pamiętać o darmowym voucherze STS, bez którego udział w tej promocji startowej jest niemożliwy.

Jak działa freebet o wartości 29 zł? Za otrzymane środki można zawierać normalne zakłady. Bonus podlega jednak trzykrotnemu obrotowi po minimalnym kursie całkowitym 1.91. Oznacza to, że suma stawek wszystkich postawionych kuponów musi wynieść minimum 87 zł (29 zł x 3). Do obrotu kwalifikują się wyłącznie wygrane zakłady. Przegrane nie są uznawane. Dopiero po skutecznym dokonaniu obrotu pozostała kwota trafi do depozytu, skąd będzie można ją wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Voucher STS na zakład bez ryzyka - cashback o wartości 231 zł

W STS voucher - kod promocyjny - umożliwia także skorzystanie z drugiego bonusu będącego składnikiem oferty powitalnej, czyli zakładu bez ryzyka w wysokości 231 zł. Ta promocja inaczej nazywana jest cashbackiem, co z języka angielskiego dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. Gracze faktycznie mogą odzyskać zainwestowane środki - stąd tytułowy brak ryzyka. Zachodzi to jednak pod pewnymi warunkami.

Zakład bez ryzyka obowiązuje tylko przy pierwszym przegranym kuponie wysłanym po aktywacji konta. Nie można więc sobie wybrać momentu realizacji cashbacku. Trzeba zagrać za własne środki, wpłacone z banku do depozytu. To inaczej niż w przypadku freebetu, kiedy to wpłata nie jest konieczna. Za to oczywiście niezbędne jest posłużenie się darmowym voucherem STS w trakcie rejestracji.

Maksymalny zwrot stawki wynosi 231 zł. Przy cashbacku bukmacher uwzględnia jednak obowiązujący w polskim prawie podatek od gier hazardowych (obrotu), który wynosi 12%. Aby zatem otrzymać z powrotem 231 zł, należy zawrzeć zakład bez ryzyka za dokładnie 258,72 zł. Brakujące 27,72 zł potrącane jest na poczet właśnie wspomnianego podatku. Co ważne, bonus nie podlega absolutnie żadnym warunkom obrotu. Po dokonanym cashbacku można nim dowolnie rozdysponować.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Voucher STS na bonus od depozytu o wartości 1200 zł

Ostatni element pakietu powitalnego to bonus od depozytu w wysokości 1200 zł. Zanim przejdziemy do dokładnego opisu tej promocji, przypominamy, że u największego polskiego bukmachera zarejestrować się można za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. W trakcie zakładania konta trzeba wykorzystać kod promocyjny, “odblokowujący” wszystkie bonusy startowe. Tutaj istotna kwestia: ten dostępny w STS voucher jest jednorazowy. Wygasa po zużyciu.

Wracając jednak do bonusu o wartości 1200 zł, rozjaśnijmy nieco jego działanie. Premia od depozytu oznacza, że bukmacher w pewien sposób nagradza użytkownika za wpłatę środków na konto. W przypadku tej promocji, konkretnie za pierwszą wpłatę dokonaną po skutecznym ukończeniu rejestracji. To bonus 100%, a więc podwajający wysokość kwoty, którą gracz zdecyduje się wpłacić. Zasilając konto sumą 100 zł, do dyspozycji będzie jej dwukrotność, czyli 200 zł. Analogicznie - wpłata 500 zł oznacza grę za łącznie 1000 zł. Wpłata 1000 zł - za 2000 zł. I tak aż do 1200 zł, kiedy to łączna wartość depozytu + bonusu wyniesie 2400 zł. Uwaga: wpłata kwoty wyższej niż 1200 zł nie spowoduje wzrostu wysokości premii powitalnej. Czy się wpłaci 1500, czy 2000, czy 3000 zł, maksymalny bonus nadal będzie równy 1200 zł.

Jak wypłacić ten bonus od depozytu uzyskany po założeniu konta z promocyjnym kodem - darmowym voucherem STS? Potrzebny jest trzykrotny obrót otrzymanymi środkami. Przy najwyższym możliwym bonusie suma stawek wszystkich zakładów nie może być niższa od 3600 zł (1200 zł x 3). Znów, podobnie jak w przypadku startowego freebetu, do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. Liczba umieszczonych na nich zdarzeń nie jest istotna. Jedyny warunek to wymagany minimalny kurs łączny - 1.91. Promocja nie obejmuje też zakładów bezpiecznych, systemowych, wypłaconych za pomocą cashoutu (przedwczesnego zamknięcia zakładu) oraz rozliczonych jako całkowity lub częściowy zwrot stawki.

Po dokonaniu pełnego obrotu pozostała kwota automatycznie zostanie przeniesiona do salda głównego gracza. Te pieniądze można albo bezpośrednio wypłacić na podany wcześniej rachunek bankowy, albo rozdysponować na dalsze zakłady. Decyzja należy do gracza. Przypominamy, że każda nowo zarejestrowana osoba - o ile zrobiła to z właściwym dla STS voucherem promocyjnym - ma prawo skorzystać ze wszystkich trzech opisanych wyżej bonusów powitalnych.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

STS pozostałe bonusy i promocje

Oferta bonusowa STS nie ogranicza się wyłącznie do promocji związanych z rejestracją konta. Nie tylko nowi użytkownicy mogą liczyć na różne bonusy, lecz także gracze o dłuższym stażu, regularnie korzystający z usług tego bukmachera. Takie akcje promocyjne mogą być zarówno długo, jak i krótkoterminowe, w zależności od ich rodzaju, celu czy wydarzenia z nimi powiązanego. Sprawdźmy, co aktualnie w tej materii proponuje STS. W dalszej części tekstu weźmiemy pod lupę obecne stałe elementy oferty promocyjnej. Do ich wykorzystania nie jest akurat konieczna realizacja darmowego vouchera STS.

Voucher STS - Pewne 20 PLN

Pierwszy z opisywanych bonusów dotyczy graczy, którzy zdecydują się na obstawianie sportów wirtualnych, czyli symulacji kilku dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki czy tenisa. W ramach tej promocji bukmacher zwraca część zainwestowanych w “wirtuale” środków, do 20 zł. Zwrot stawki obowiązuje przy pierwszych kuponach wysłanych z konta danego gracza. Liczą się oczywiście zakłady przegrane, zawarte w ciągu jednej zegarkowej doby, tj. od 00:00 do 23:59 tego samego dnia. Ich minimalny kurs całkowity nie może być niższy od 1.90.

Bonus stanowi równowartość stawek wszystkich kuponów rozliczonych jako przegrane - do maksymalnie 20 zł. Tutaj także, podobnie jak w przypadku cashbacku powitalnego, obowiązuje podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, “uruchamiany” w momencie zwrotu pieniędzy. Aby zatem w pełni wykorzystać promocję “Pewne 20 PLN”, trzeba zagrać za 22,73 zł. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi na wyłącznie wygranych zakładach o kursie łącznym minimum 1.91. 

Identyczna promocja działa również w usłudze BetGames, czyli wirtualnych grach karcianych online (Wojnie, Pokerze oraz Bakaracie), dostępnych u tego bukmachera także bez vouchera STS. Wszystkie warunki bonusowe są takie same jak przy sportach wirtualnych.

Sprawdź kody promocyjne:

Voucher STS - Ekstra 25 PLN + Bezpieczne 25 PLN na Esport

Typerzy specjalizujący się w obstawianiu sportów wirtualnych mają też możliwość uzyskania innej premii. To dzięki promocji “Ekstra 25 PLN”. Na czym ona polega? Bonus w wysokości 25 zł otrzymają osoby, które w ciągu tygodnia - kalendarzowego, od poniedziałku do niedzieli 23:59 - dokonają obrotu na “wirtualach” na łączną sumę 300 zł, na zakładach o minimalnym kursie całkowitym 2.00. Zaś po tym, jak bukmacher przyzna już te 25 zł, gracz musi obrócić tą kwotą trzy razy po łącznym kursie 1.91, z uwzględnieniem wyłącznie trafionych kuponów. Ta oferta obowiązuje również w BetGames, na identycznych zasadach.

W STS voucher bonusowy o podobnej wartości 25 zł czeka także na użytkowników wybierających obstawianie zdarzeń esportowych. Etap akcji “Bezpieczne 25 PLN na Esport” też trwa tydzień. W celu zapisania się do udziału w tej promocji, należy zawrzeć dowolny zakład o kursie minimalnym całkowitym 1.85 z całej oferty na esport. Liczba kuponów nie ma znaczenia, o ile ich łączna stawka wyniesie przynajmniej 50 zł. Można ją pokryć więc i jednym, i np. dziesięcioma zakładami. Za każdy rozliczony jako przegrany, bukmacher przyznaje typującemu 10% wartości wkładu (np. 10 zł przy 100 zł). Te kwoty następnie się sumują. Maksymalny zwrot wynosi 25 zł i podlega, co nie powinno być zaskoczeniem, trzykrotnemu obrotowi po łącznym kursie minimum 1.91. Tradycyjnie zaliczane do obrotu są tylko stawki wygranych zakładów.

Voucher STS - Zaproś Kumpli (bonus 340 zł)

Największy polski bukmacher wręcza także bonusy za zaproszenie do gry znajomych. W celu otrzymania od STS vouchera służącego później kumplowi do rejestracji, trzeba wpłacić dowolny depozyt i obrócić go na minimum 25 zł, po łącznym kursie wynoszącym przynajmniej 1.85. Następnie nowo zarejestrowany gracz musi zasilić konto kwotą przynajmniej 50 zł i obrócić sumą dziesięć razy wyższą na identycznych zasadach. Gdy tego dokona, osoba polecająca otrzyma 50 zł. Maksymalnie można zaprosić sześć osób, co daje łączny bonus w wysokości 300 zł + dodatkowo po 20 zł za trzeciego i szóstego uczestnika akcji. Razem - 340 zł. Każdym 50 zł trzeba standardowo obrócić trzy razy po kursie minimalnym całkowitym 1.91, z uwzględnieniem tylko stawek wygranych kuponów.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550