Voucher Totolotek 574 PLN - kody na bonusy | Wrzesień 2021

Voucher Totolotek 574 PLN - kody na bonusy | Wrzesień 2021
totolotek.pl voucher / Meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski 8 wrz 2021 | 11:45
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Totolotek ma w ofercie pakiet powitalny dla nowo rejestrujących się użytkowników. W sumie jego wartość wynosi 574 zł, a składają się na niego dwa bonusy: od depozytu do 549 zł, a także freebet, czyli darmowy zakład za 25 zł. Skorzystanie z nich możliwe jest tylko i wyłącznie wtedy, gdy gracz użyje vouchera Totolotek. Jak wygląda promocja powitalna u tego bukmachera? W którym miejscu należy wpisać kod na voucher Totolotek? Czy stali, regularni gracze mogą liczyć na akcje przygotowane specjalnie dla nich? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym tekście!

Voucher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

Voucher Totolotek dla nowych użytkowników

Promocja dla nowo zarejestrowanych graczy dostępna jest tylko wtedy, gdy podczas rejestracji w odpowiednim miejscu wpiszą kod na voucher Totolotek. To, jak wygląda zakładanie konta u tego bukmachera, opiszemy w dalszej części artykułu. Przyjrzyjmy się tymczasem ofercie powitalnej.

Po zweryfikowaniu danych osobowych w zakładce “Wpłata” należy wpisać kod bonusowy - MEGABONUS. Na stronę bukmachera można przejść klikając baner Totolotka, widoczny w niniejszym tekście.

Co od bukmachera otrzymują nowi gracze, którzy zarejestrują się i skorzystają z vouchera Totolotek?

 • Darmowy zakład - freebet - 25 zł
 • Bonus od depozytu - 500 zł (od pierwszej wpłaty); 
 • Bonus od depozytu za zainstalowanie aplikacji mobilnej - 49 zł.

Jak widać, łączna suma oferty powitalnej, którą zapewnia voucher od Totolotka, to 574 zł. W kolejnych fragmentach naszego tekstu wyjaśniamy, jak działają wszystkie bonusy i jak wygląda cały proces rejestracji u bukmachera. Na końcu artykułu znajdują się również informacje o promocjach dla stałych klientów Totolotka.

Voucher Totolotek na freebet 25 zł

Freebet to bonus stosowany przez bukmacherów najczęściej jako element oferty powitalnej. Nazwa tej promocji pochodzi z języka angielskiego i oznacza darmowy zakład. Niektóre firmy oferują go bez depozytu, czyli konieczności zawierania pierwszej wpłaty na konto, a niektóre robią to dopiero po przelaniu środków własnych na konto gracza.

Jeśli użytkownik wykorzysta voucher Totolotka, otrzyma freebet od bukmachera bez konieczności inwestowania własnych środków. Uwaga: darmowy zakład w wysokości 25 zł mogą uzyskać wszyscy nowi gracze, którzy założyli konto po 14 lutego 2020 roku. 

Tak jak zostało już napisane wyżej, kod MEGABONUS należy wpisać lub skopiować i wkleić, po skutecznej weryfikacji danych użytkownika przez Totolotka w zakładce “Wpłata”. Celem przejścia na stronę rejestracji konta wystarczy kliknąć w baner znajdujący się w tym tekście.

Prawidłowe uzupełnienie miejsca na voucher Totolotka aktywuje darmowy zakład. Na koncie użytkownika pojawi się 25 zł gotowych do użycia. Bonus ważny jest przez okres 14 dni. Pieniądze będą gotowe do wypłaty lub przeznaczenia na dalszą grę po skutecznym dokonaniu obrotu. Nowy gracz musi zrobić to dwukrotnie, a kupony nie mogą mieć kursu całkowitego niższego od 2.00. Uwaga: do obrotu nie zostaną zaliczone zakłady systemowe.

Voucher Totolotek na bonus od depozytu 500 zł

Obok darmowego zakładu, voucher Totolotek pozwala nowemu graczowi uzyskać bonus od depozytu 100% do 500 zł. Jest to premia od bukmachera podwajająca pierwszą wpłaconą kwotę przez użytkownika. Przyzna on ją wtedy, gdy konto zostanie w pełni zweryfikowane. Maksymalna wysokość tego bonusu to 500 zł. Oznacza to, że całkowite wykorzystanie bonusu, wiąże się z pojawieniem w sumie 1000 zł na koncie. Po 500 zł - zarówno na bonusowym (od bukmachera), jak i depozytowym (wkład własny). 

Uwaga: minimalna kwota, którą nowy typer musi przelać na swoje konto, to 20 zł. 

Bukmacher wymaga obrotu pieniędzmi, znajdującymi się na jednym i drugim koncie. Po jego wykonaniu, będą gotowe do wypłaty albo przeznaczenia do dalszej gry.

Jakie są zasady obrotu bonusem od depozytu do 500 zł?

Nowo zarejestrowany gracz ma obowiązek dokonania trzykrotnego obrotu zarówno kwotą z salda depozytowego, jak i bonusowego. Bukmacher chce, aby na każdym kuponie znajdowały się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich wynosił przynajmniej 1.35. Także w tym przypadku Totolotek nie akceptuje zakładów systemowych.

Całość być może wygląda skomplikowanie, dlatego najlepiej zobrazować to na konkretnym przykładzie. Jeśli gracz wpłacił na swoje konto depozytowe 500 zł i otrzymał drugie 500 zł na bonusowe, to z obu musi zawrzeć zakłady za sumę nie niższą, niż 1500 zł. Reasumując, bukmacher wymaga od niego zagrania za łącznie 3000 zł. Skorzystanie z promocji jest możliwe po wykorzystaniu vouchera Totolotka.

Voucher Totolotek i bonus od depozytu 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej

Nowy użytkownik, który kliknie w baner na tej stronie, zarejestruje się, przejdzie pomyślnie weryfikację i wykorzysta voucher Totolotka, ma również szansę na drugi bonus od depozytu. Tym razem do 49 zł. 

Zadaniem gracza jest pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej Totolotek na smartfonie. Jest ona dostępna na iPhone’y (iOS) i telefony z systemem Android. Gdy dokona pierwszej wpłaty w wysokości minimum 20 zł otrzyma bonus od bukmachera. 

Po wykonaniu trzykrotnego obrotu pieniędzmi na zakładach o minimalnych kursach całkowitych 1.90, środki będą gotowe do odebrania lub przeznaczenia na dalszą grę.

Sprawdź kody promocyjne:

Voucher Totolotek - gdzie wpisać kod promocyjny?

Skorzystanie z vouchera Totolotka jest możliwe tylko po zarejestrowaniu i zweryfikowaniu konta. Żeby móc je założyć, należy kliknąć w baner znajdujący się na tej stronie, a po przejściu na witrynę bukmachera, wejść w żółty prostokąt: “Zarejestruj się!”.

Ukaże nam się wówczas okno z informacjami do uzupełnienia. Należą do nich m.in.: imię, nazwisko, adres mailowy, data urodzenia i hasło. Wypełnienie formularza na stronie pozwoli na zarejestrowanie konta tymczasowego.

Jednak wypłacanie pieniędzy możliwe jest tylko w przypadku posiadania konta stałego. Aby osiągnąć ten status, należy przesłać bukmacherowi skany dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego, na który przekazywane będą potencjalne wygrane. 

Po tym wszystkim pozostaje czekać do momentu, w którym bukmacher pozytywnie zweryfikuje konto. Gdy to nastąpi, będzie można wykorzystać voucher Totolotka. Jak zostało wspomniane na wstępie artykułu, w zakładce “Wpłata”, należy wpisać kod bonusowy MEGABONUS.

Voucher Totolotek - bonusy i promocje

Promocje dla stałych graczy - czy jest potrzebny voucher Totolotek?

Bukmacher w swojej ofercie zamieścił nie tylko bonusy dla nowych użytkowników, którzy zarejestrowali konto. Proponuje także promocje dla stałych graczy, mając w zanadrzu kilka opcji, z których mogą oni skorzystać.

Voucher Totolotek, a bonus King Size

Bonus King Size to promocja dla miłośników “taśm”, czyli kuponów o dużej liczbie zdarzeń. Bukmacher dodatkowo nagradza każde z nich i zwiększa potencjalną wygraną o określony procent. Wysokość dodatku może sięgnąć nawet 66% - w przypadku 30 zdarzeń. Jak to wygląda dokładnie?

 • 5 zdarzeń - dodatkowe +5% bonusu; 
 • 6 zdarzeń - +10% bonusu; 
 • 7 zdarzeń - +15% bonusu; 
 • 8 zdarzeń - +20% bonusu;
 • 9 zdarzeń - +25% bonusu; 
 • 10 zdarzeń - +30% bonusu; 
 • 11 zdarzeń - +35% bonusu; 
 • 12 zdarzeń - +40% bonusu; 
 • 13 zdarzeń - +45% bonusu; 
 • 14 zdarzeń - +50% bonusu; 
 • 15-29 zdarzeń - +52% bonusu; 
 • 30 zdarzeń - +66% bonusu.

Każde zdarzenie umieszczone na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs większy niż 1.20. By skorzystać z bonusu King Size nie jest potrzebny voucher Totolotek.

Bonus Lucky Loser - voucher Totolotek

Ta promocja także nie wymaga posiadania vouchera Totolotka. Można jednak obserwować informacje, przekazywane przez bukmachera, ponieważ Lucky Loser pozwala na bezpieczną grę. Jak to działa? 

Totolotek informuje jakie spotkania i w jakim okresie można obstawiać w ramach tej oferty. Gdy gracz będzie skuteczny, wówczas wygra. Gdyby powinęła mu się noga - otrzyma bonus, który wykorzystać może na dalszą grę.

Cashout, a voucher Totolotek

W Totolotku można skorzystać z cashoutu, czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu. Nie jest potrzebny do tego voucher Totolotek. Jeśli gracz chciałby mieć szansę na skorzystanie z tej opcji, musi obstawić kupon za minimum 20 zł. Gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki, użytkownik ma możliwość przedwczesnego zamknięcia. Po skorzystaniu z tej opcji, kupon nie liczy się już do obrotu depozytem. Można otrzymać za niego natomiast punkty Bet Club (o nim poniżej). 

Uwaga: zamknięcie zakładu jest dostępne tylko wtedy, kiedy to sam bukmacher to zaproponuje i zaakceptuje.

Voucher Totolotek - Bet Club

Bukmacher posiada program lojalnościowy niezwiązany voucherem od Totolotka. Stali gracze są nagradzani punktami za aktywność na stronie i obstawianie kolejnych kuponów. Zgromadzone punkty można wykorzystać na różne bonusy i promocje.

Użytkownicy gromadząc kolejne oczka, notują na swoich kontach statusy określonymi kolorami: 

 • Srebrny: 0 - 4 999 pkt;
 • Złoty: 5 000 - 19 999 pkt - gracz o tym statusie dostaje 20% punktów Bet Club więcej przy każdym zakładzie; 
 • Platynowy: 20 000 pkt i więcej - gracz o tym statusie dostaje 50% punktów Bet Club więcej przy każdym kolejnym kuponie.

Liczba punktów otrzymanych przez typera zależy od liczby zdarzeń zawartych na kuponie i jego stawki (stawka w złotówkach * liczba zdarzeń = liczba przyznanych punktów Bet Club).

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Voucher Totolotek - podsumowanie

Podsumowując - ten legalny polski bukmacher daje możliwość skorzystania z vouchera Totolotka. Użycie go, bezpośrednio po zweryfikowaniu konta, pozwoli skorzystać z oferty powitalnej. Voucher Totolotek to MEGABONUS i należy go wpisać w zakładce “Wpłata”. Bonusy powitalne w Totolotku mają łączną wartość 574 zł. Składają się na nie freebet, czyli darmowy zakład 25 zł, a także bonusy od depozytu. Do 500 zł od pierwszej wpłaty oraz do 49 zł za zainstalowanie aplikacji mobilnej. 

Bukmacher ma również bonusy dla stałych graczy. Pozwalają one m.in. zwiększyć wygraną w przypadku zakładów wielokrotnych z dużą liczbą zdarzeń, podczas konkretnych akcji otrzymać rekompensatę po porażce. Dostępny jest także cashout oraz program lojalnościowy, w ramach którego przyznawane są bonusy.

Voucher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Nowi gracze w Totolotku otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Dostępny jest też freebet 25 PLN z kodem "MEGABONUS" oraz 49 PLN za pierwszą wpłatę w aplikacji mobilnej.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI