Zakład bez ryzyka - sprawdź nowe zasady zakładów bez ryzyka: STS, Fortuna, BetClic

Zakład bez ryzyka - sprawdź nowe zasady zakładów bez ryzyka: STS, Fortuna, BetClic
Źródło zdjęcia: pixabay
Sprawdź ranking bukmacherów

W dobie Internetu zakłady bukmacherskie oferują swoim klientom szeroki wachlarz możliwości. Jest duża oferta samych typów, wiele promocji i bonusów czy też okazja do obstawiania przez aplikację mobilną. Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że nie każdy jest “specem” od zakładów, dlatego starają się ułatwić użytkownikom stawianie pierwszych kroków w typowaniu. 

Oferują więc m.in. zakład bez ryzyka, który daje początkującym typerom szansę na postawienie pierwszego zakładu, który nawet jeśli nie okaże się trafny, nie spowoduje, że postawiona kwota przepadnie nieodwracalnie. Zazwyczaj w takich przypadkach bukmacher zwróci użytkownikowi postawioną stawkę, którą ten będzie mógł przeznaczyć na dalszą grę.

Na początek z pewnością warto wyjaśnić czym w ogóle jest zakład bez ryzyka, na czym polega i jakie są jego zasady.

Na skróty:

  1. Co to jest zakład bez ryzyka?
  2. Zakład bez ryzyka a freebet - różnice
  3. Zakład bez ryzyka - STS
  4. Zakład bez ryzyka - Fortuna
  5. Zakład bez ryzyka - Betclic
  6. Inne bonusy bukmacherskie
  7. Graj bezpiecznie u legalnych bukmacherów
  8. Lista legalnych bukmacherów

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka - jak sama nazwa wskazuje - to możliwość postawienia kuponu u bukmachera, który gwarantuje nam, że w przypadku porażki zwróci na nasze konto postawioną kwotę, którą będzie później można wykorzystać na kolejne zakłady. 

Pierwszym krokiem, który trzeba wykonać, aby móc z takiej promocji skorzystać, jest wpłacenie swoich środków na założone u bukmachera konto. Niekiedy bukmacherzy już na etapie rejestracji proszą o wpisanie specjalnego kodu lub zaznaczenie, że chcemy, aby zakład bez ryzyka trafił na nasze konto.

Warunki kuponu bez ryzyka

Szczegółowe warunki zakładu bez ryzyka zazwyczaj różnią się u wybranych bukmacherów. Warto więc zapoznać się z regulaminem akcji. Informacja o tym, że dany bukmacher posiada w swojej ofercie taką promocję jest zazwyczaj dobrze widoczna na stronie internetowej czy w aplikacji wybranych zakładów bukmacherskich.

Gdy z regulaminu promocji dowiemy się jaka kwota przysługuje nam na zakład bez ryzyka, wówczas, chcąc z niego skorzystać, musimy postawić swój zakład o maksymalnie takiej wartości, jaką wskazał bukmacher. 

Jeśli zakład okaże się trafiony - wówczas na nasze konto trafi cała wygrana. Jeśli nie - bukmacher zwróci nam postawioną stawkę, potrącając jedynie podatek w wysokości 12%. Jeśli więc na zakład przeznaczymy 100 zł, a nie uda się go wygrać, wówczas na nasze konto wróci 88 zł. 

warunki kuponu bez ryzyka
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Obrót kuponu bez ryzyka w przypadku wygranej

W niektórych przypadkach wygrana jaką przyniósł nam zakład bez ryzyka, od razu trafi na nasze konto depozytowe, dając możliwość jej natychmiastowego wypłacenia. Czasami jednak wędruje ona najpierw na konto bonusowe/promocyjne. Wówczas koniecznie jest wykonanie obrotu, czyli np. postawienie kilkukrotności stawki bonusu. 

Jeśli więc zakład bez ryzyka wynosił 100 zł, a bukmacher oczekuje wykonania trzykrotnego obrotu, musimy zagrać łącznie za 300 zł, by pieniądze z konta bonusowego/promocyjnego trafiły na konto depozytowe, co daje możliwość ich wypłacenia.

Obrót kuponu bez ryzyka w przypadku przegranej

Podobnie może być w przypadku przegranej. Niektórzy bukmacherzy zwracają stawkę kuponu bez ryzyka na konto depozytowe. Inni oferują zwrot w postaci bonusu czy punktów, które można później wymienić na gotówkę do grania.

Pierwszy zakład bez ryzyka

Zazwyczaj bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka na start, tak aby przyciągnąć do siebie nowych użytkowników i dać im szansę spróbowania swoich sił w zakładach bukmacherskich, bez ryzyka natychmiastowego utracenia wpłaconych po raz pierwszy środków. Wówczas promocja dotyczy pierwszego postawionego kuponu po rejestracji u danego bukmachera. Rzadziej zdarza się, aby bukmacherzy oferowali zakład bez ryzyka stałym graczom. 

Zakład bez ryzyka a freebet - różnice

Warto rozróżnić te dwa pojęcia. Często zdarza się bowiem, że - zwłaszcza mniej doświadczeni gracze - mylą zakład bez ryzyka z freebetem. Podstawowa różnica polega na tym, że aby skorzystać z zakładu bez ryzyka, trzeba najpierw wpłacić na konto swoje środki. Owszem, nie tracimy ich w razie przegranej, ale udział w tego typu promocji wymaga wkładu własnego. 

Freebet to natomiast niejako “prezent”, czyli danie graczowi możliwości zagrania zakładu za pieniądze otrzymane od bukmachera. Tego typu promocja nie wymaga od nas wpłacania swoich środków. To co łączy zakład bez ryzyka i freebet, to najczęściej konieczność obrotu wygranych/zwróconych środków. 

STS zakład bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka również oferuje tylko swoim nowym graczom. Aby z niego skorzystać wystarczy podczas rejestracji wpisać kod o treści: “MEGABONUS”. Wówczas gracz zostanie upoważniony do skorzystania z oferty, a jeśli jego pierwszy zakład nie okaże się trafiony, stawka kuponu, pomniejszona o podatek 12% wróci na konto użytkownika. Należy jednak pamiętać, że STS zakład bez ryzyka ogranicza maksymalnie do 31 zł.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Brak konieczności obrotu

Co istotne, zarówno ewentualna wygrana, jak i zwrot stawki w przypadku porażki, nie wiążą się z koniecznością obrotu. Pieniądze będzie można od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Fortuna zakład bez ryzyka

Jednym z polskich legalnych bukmacherów oferujących graczom zakład bez ryzyka jest obecnie Fortuna.  Aby skorzystać z promocji, należy w ciągu 10 dni od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji założyć i aktywować swoje konto. 

Żeby natomiast utworzone w Fortunie konto było aktywne, trzeba uzupełnić wszystkie potrzebne dane oraz przesłać niezbędne dokumenty, pozwalające na weryfikację użytkownika.

fortuna zakład bez ryzyka
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

Fortuna zakład bez ryzyka - zasady

To jedna z dwóch głównych promocji na start u tego bukmachera. Fortuna zakład bez ryzyka oferuje bowiem tylko swoim nowym użytkownikom. Maksymalna stawka jaka może wrócić do gracza w przypadku przegranej to aż 120 zł. Aby otrzymać bonus wystarczy się zarejestrować.

bonus bez depozytu fortunaSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Należy jednak pamiętać o tym, że od zagranej kwoty zostanie jeszcze pobrany obowiązkowy podatek 12%. Przykładowo - jeśli zagramy kupon za 100 zł, wówczas zwrot w przypadku przegranej będzie wynosił 88 zł. Pieniądze wrócą wtedy na konto w ciągu trzech dni.

Fortuna zakład bez ryzyka - obrót

Szansą dla graczy korzystających z zakładu bez ryzyka w Fortunie jest na pewno brak konieczności obrotu wygranej lub zwróconej kwoty. Jeśli więc zakład okaże się przegrany, na konto w Fortunie wróci nawet 120 zł, które można wówczas wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Fortuna zakład bez ryzyka ogranicza jedynie do gry przez iKonto. Promocja nie dotyczy zawierania zakładów w punktach stacjonarnych. Co istotne, z zakładu bez ryzyka wyłączone są też sporty wirtualne. 

BetClic zakład bez ryzyka

Drugą z firm bukmacherskich, która proponuje swoim graczom zakład bez ryzyka jest BetClic. To legalny polski bukmacher, który licencję na działanie w Polsce otrzymał 26 września 2018 roku. Od tamtego czasu firma prowadzi intensywne działania promocyjne, oferując swoim graczom różnego rodzaju promocje i bonusy. 

BetClic zakład bez ryzyka - najwyższy na rynku

BetClic zakład bez ryzyka oferuje swoim graczom w kwocie aż do 530 zł. To zdecydowanie najwyższy cashback na rynku. Promocja dotyczy wszystkich graczy, którzy założą i zweryfikują swoje konto. 

betclic rejestracja

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530
>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

BetClic wymaga przy rejestracji wpisania odpowiedniego kodu, aby dołączyć do akcji. Kod ten to: MEGABONUS530. By skorzystać z zakładu bez ryzyka trzeba oczywiście najpierw dokonać wpłaty. Jej minimalna wartość to 1 zł, maksymalna 100 000 zł.

BetClic zakład bez ryzyka
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay

BetClic zakład bez ryzyka - minimalny kurs

Zasady zakładu bez ryzyka w BetClic są proste. Kurs kuponu nie może wynosić mniej niż 1.14. Jeśli nie uda się wygrać - stawka wraca na nasze konto, oczywiście pomniejszona o obowiązkowy podatek 12%. Jeśli typy okażą się trafne - na konto bonusowe trafi cała wygrana. 

BetClic zakład bez ryzyka - wypłata

Aby wygrana powędrowała na konto depozytowe, a więc możliwa była wypłata środków, najpierw należy sześć razy obrócić stawką kuponu po kursie minimalnym 2.0. Jeśli więc nasz zakład bez ryzyka będzie opiewał na maksymalną kwotę 530 zł, wówczas musimy zagrać łącznie za 3180 zł, by zgromadzone na koncie bonusowym środki można było wypłacić. Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni. Nie są do niego wliczane zakłady systemowe. 

Inne bonusy bukmacherskie

Zakłady bez ryzyka to jednak nie jedyne bonusy, jakie swoim graczom oferują legalni polscy bukmacherzy. Zarówno wśród wymienianych już wyżej: Fortuny, BetClica i STS-u, jak i ich konkurencji, znaleźć można innego rodzaju promocje. Niektóre z nich są skierowane tylko do nowych graczy, ale stali klienci też znajdą coś dla siebie. Są więc bonusy od depozytu (najczęściej 100%), freebety, promocje dla korzystających z aplikacji mobilnych czy też zwiększanie przez bukmachera wygranych w przypadku umieszczenia na kuponie dużej liczby zdarzeń. Warunki poszczególnych promocji u bukmacherów opisaliśmy poniżej.

Fortuna

Fortuna oprócz zakładu bez ryzyka oferuje nowym graczom również freebet o wartości 20 zł. Jest on co prawda przyznawany w postaci punktów FKP, ale te można wymienić na zakłady. Otrzymanymi punktami można operować w dowolny sposób: przeznaczyć je na jeden zakład za 20 zł lub podzielić na kilka kuponów za mniejszą stawkę.

Dodatkowe 100% od wpłaty

Bukmacher przyznaje również bonusy od depozytu w wysokości 100% wpłaconej kwoty, nawet do 1000 zł. W praktyce oznacza to więc, że jeśli zdecydujemy się wpłacić na swoje konto właśnie 1000 zł, drugie tyle otrzymamy od bukmachera w formie bonusu.

Jeśli jednak nie chcemy inwestować w zakłady aż tak dużych pieniędzy, możemy wpłacić symboliczne 10 zł, bo tyle wynosi dolna granica uwzględnianej w promocji stawki. 

Obrót bonusu

Z bonusu nie możemy jednak skorzystać od razu po pierwszym przelewie na konto Fortuny. Wcześniej należy bowiem czterokrotnie obrócić stawkę stanowiącą naszą pierwszą wpłatę. Do obrotu zaliczane są zakłady z minimum trzema zdarzeniami, a kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.90. Warto przedstawić to na przykładzie. Jeśli nasza pierwsza wpłata na konto Fortuny wyniesie 50 zł - musimy zawrzeć zakłady za przynajmniej 200 zł, by otrzymać bonus od depozytu.

Gdy spełnimy już wymagane warunki, a bonus trafi na nasze konto, musimy obrócić jego wartość jeszcze przynajmniej jednokrotnie po kursie minimalnym 1.14. Wówczas zgromadzone środki będzie można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. 

promocje fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

STS

Oprócz wspomnianego już zakładu bez ryzyka, STS przygotował dla swoich nowych graczy kilka innych bonusów. Jednym z nich jest freebet w wysokości 29 zł. Użytkownik otrzyma darmowy zakład, jeśli w trakcie rejestracji wpisze w odpowiednim polu kod: “MEGABONUS”. Skorzystanie z promocji nie wymaga oczywiście wpłaty własnych środków.

Obrót freebetu

Należy pamiętać, że jeśli zakład zagrany za bonusowe środki okaże się wygrany, wówczas gracz musi jeszcze trzykrotnie obrócić otrzymaną stawką, po kursie nie mniejszym niż 1.91. Jeśli więc użytkownik dostanie freebet w wysokości 29 zł, musi zagrać przynajmniej za 87 zł, by jego środki z konta bonusowego trafiły na konto depozytowe, co z kolei umożliwi wypłatę.

1200 zł bonusu od depozytu

STS ma też dla graczy bonus od depozytu, aż do 1200 zł. Zasady są proste. Tyle ile wyniesie nasza pierwsza wpłata, tyle otrzymamy od bukmachera. Podobnie jak w przypadku freebetu, aby wypłacić bonusowe pieniądze, trzeba dokonać ich trzykrotnego obrotu, po kursie nie niższym niż 1.91. 

Z promocji wyłączone są zakłady maxi kombi, zakład bezpieczny, hit dnia, kupony wypłacone w opcji cash-out oraz kupony rozliczone w całości jako zwrot po kursie 1.00. Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!” a w odpowiednim miejscu wpisać kod: “MEGABONUS”.

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

1200 zł bonusu od depozytu
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: canva

BetClic

Główną promocją jaką oferują bukmacher jest opisywany już wyżej zakład bez ryzyka - aż do 530 zł. W swojej ofercie promocyjnej BetClic ma jednak też m.in.  tzw. “multi+”. Co to oznacza w praktyce? 

Jeśli na swoim kuponie umieścimy 5 zdarzeń, wówczas BetClic do możliwej wygranej doda jeszcze 7% tej kwoty. Przy większej liczbie zdarzeń, dodatkowy procent jeszcze się zwiększa. Przy 6 zdarzeniach będzie to więc 14%, przy 7 typach - 20%. Najwięcej możemy zyskać, gdy zdecydujemy się na postawienie kuponu z 13 lub większą liczbą zdarzeń. Wówczas BetClic doda nam do możliwej wygranej jeszcze dodatkowe 50% tej kwoty.

Co istotne, promocja ta nie dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu i nowych graczy. Jest ona dostępna w każdym kolejnym stawianym zakładzie. Trzeba jednak zwrócić uwagę czy mecz który chcemy postawić jest oznaczony logiem “multi+”. Tylko takie spotkania biorą bowiem udział w promocji.

promocje betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Totolotek

Użytkownicy rejestrujący się w Totolotku mogą liczyć na otrzymanie freebetu w wysokości 20 zł. W formularzu rejestracyjnym wystarczy wpisać kod: “MECZYKI”. Darmowy zakład jest dostępny przez 30 dni od chwili zakończenia rejestracji. 

Aby jednak móc wypłacić środki, trzeba dokonać trzykrotnego obrotu bonusu. W tym przypadku konieczne jest więc postawienie zakładów za 60 zł. Aby dany kupon liczył się do obrotu, musi znajdować się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z kursem nie mniejszym niż 2.00. 

Zwiększone wygrane

Podobną promocję do wcześniej wspomnianego  “multi+” oferuje swoim graczom również Totolotek. Użytkownik stawiając odpowiednią liczbę zdarzeń może powiększyć swoją wygraną nawet o 30%. W tym przypadku będzie to jednak trudniejsze, bowiem aby otrzymać owe 30% do wygranej, trzeba umieścić na swoim kuponie aż 30 typów. 

Promocja zostaje włączona, gdy na kuponie są przynajmniej trzy zdarzenia. Wówczas gracz otrzymuje dodatkowe 3%. Każdy kolejny typ w zakładzie to następne 1%. Ponadto, kurs każdego ze zdarzeń musi wynieść minimum 1.21.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty

Zakłady bukmacherskie Totolotek mają też dla swoich użytkowników bonus powitalny w wysokości 100% pierwszego depozytu. Wpłata minimalna zaliczająca się do promocji to 20 zł, maksymalna natomiast 1000 zł. Kwota depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone przynajmniej trzykrotnie, by gracz mógł wypłacić zgromadzone środki. 

Jeśli więc wpłacimy na swoje konto 100 zł, drugie tyle otrzymamy od bukmachera. Wówczas należy dokonać łącznego obrotu na kwotę 600 zł. Aby dany zakład zaliczał się do koniecznego obrotu, musi znaleźć się na nim przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.00. Kod rejestracyjny to: “MECZYKI”. 

promocje totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Bonus 100% od pierwszej wpłaty
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Canva

Bonus za używanie aplikacji

Totolotek oferuje również specjalny bonus dla użytkowników swojej aplikacji mobilnej. Od pierwszego depozytu wykonanego przez aplikację użytkownik może otrzymać dodatkowo 100% wpłaconej kwoty, maksymalnie do 49 zł. Minimalna wpłata uwzględniana przy tym bonusie to 20 zł.

LVbet

Specjalnie dla użytkowników portalu meczyki.pl LVBet przygotował freebet o wartości 20 zł, który należy wykorzystać w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Aby skorzystać z promocji, należy po ukończeniu rejestracji napisać e-mail do bukmachera, w tytule wpisując “Bonus bez depozytu”.

Użytkownik otrzyma wówczas na utworzone konto darmowy zakład w wysokości 1 PLN.z mnożnikiem x20, co w rzeczywistości oznacza, że jego wartość wyniesie 20 zł. Warto zaznaczyć, że bonus trzeba wykorzystać “na raz”. Nie ma możliwości podzielenia go na kilka zakładów. Kupon zostanie zatwierdzony, gdy znajdą się na nim przynajmniej trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.25, a łączny kurs wyniesie przynajmniej 2.50. 

Aby uzyskać możliwość wypłacenia środków bonusowych, trzeba spełnić postawione przez LVBet warunki obrotu, czyli zagrać za dwukrotność uzyskanej wygranej, po kursie minimum 2.00. Jeśli zdecydujemy się na zakłady wielokrotne, wówczas przynajmniej jedno ze zdarzeń musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50.

promocje lvbet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

Bonus od pierwszej i drugiej wpłaty

Zakłady bukmacherskie LVBet oferują też bonus od pierwszego i drugiego depozytu. W pierwszym przypadku - nawet do 100 zł. W drugim - do 500 zł. Aby otrzymać bonus od pierwszej wpłaty należy po utworzeniu konta dokonać wpłaty za minimum 50 zł, jednocześnie zaznaczając opcję “bonus z mnożnikiem”. 

Otrzymujemy wtedy bonus stanowiący 1% depozytu, z mnożnikiem całkowitego kursu x100. Brzmi skomplikowanie? Już wyjaśniamy na przykładzie:

Powiedzmy, że wpłacamy na nasze konto 1000 zł. Dostajemy wtedy bonus w wysokości 10 zł i za tę kwotę stawiamy zakład. Bukmacher pobiera od nas obowiązkowy podatek 12%, a więc właściwa stawka kuponu to 8.80 zł. Wtedy kurs kuponu należy pomnożyć x100 np. 2.50 x 100 = 250. Potencjalna wygrana wyniesie więc 2200 zł ponieważ: 10zł x 0.88 x 2.50 x 100 = 2200 zł.

Minimum trzy zdarzenia na kuponie

Kupony biorące udział w promocji muszą składać się przynajmniej z trzech zdarzeń. Kurs łączny nie może być niższy niż 2.50, natomiast kurs każdego z typów musi wynosić minimum 1.25

Aby środki bonusowe można było wypłacić, trzeba obrócić sumą wpłaconego depozytu czterokrotnie. Kurs minimalny każdego zakładu musi wynosić przynajmniej 2.00, natomiast w przypadku zakładów akumulowanych (wielokrotnych) przynajmniej jedno ze zdarzeń musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50. 

Grając za mnie też można dostać bonus

Szansę na skorzystanie z promocji mają również gracze, którzy na początek swojej gry w LVBet zasilili konto kwotami od 10 do 49.99 zł. Muszą oni jedynie wysłać do bukmachera e-mail, w tytule wpisując: “Bonus Powitalny”. Wówczas LVBet przyzna takiemu użytkownikowi specjalny mnożnik. Obrót w tym przypadku wygląda dokładnie tak samo.

Przy drugiej wpłacie także można liczyć na otrzymanie bonusu, i w tym przypadku również trzeba zasilić konto przynajmniej na kwotę 50 zł. LVBet przyzna 1% depozytu z mnożnikiem x50. Można liczyć więc łącznie na nawet 500 zł bonusu. Obrót w tej sytuacji nie różni się od obrotu przy pierwszej wpłacie.

Im więcej typów, tym większy bonus

Zakłady bukmacherskie LVBet również posiadają w swojej ofercie bonus polegający na zwiększaniu wygranych graczy w przypadku umieszczenia na kuponie dużej liczby zdarzeń. 

Bukmacher nazwał swoją promocję “Multikozak” i przy czterech typach na jednym zakładzie dodaje typerom do wygranej 7.5%. Przy pięciu zdarzeniach będzie to już 10%, a przy ośmiu lub więcej - 25%. Minimalna stawka kuponu zaliczanego do “Multikozaka” to 10 zł, natomiast kurs musi wynieść nie mniej niż 3.00.

Gdy nie wejdzie Ci jeden mecz

Ponadto LVBet ma sposób na pocieszenie dla tych, którym - jak to często bywa - nie wszedł na kuponie jeden mecz. Jeśli więc gracz umieści w swoim zakładzie przynajmniej pięć typów, a jeden z nich okaże się nietrafiony, wówczas użytkownik otrzyma od bukmachera zwrot postawionej stawki, która jednak musi wynieść minimum 20 zł. 

Maksymalnie w ten sposób można otrzymać 50 zł. Bukmacher zastrzega jednak, że w promocji może wziąć udział tylko pierwszy zakład postawiony w danym tygodniu, który spełnia wszystkie warunki.

Etoto

Zakłady bukmacherskie Etoto mają dla graczy przede wszystkim bonus polegający na potrojeniu pierwszej wpłaty. Wpłacając więc 100 zł, użytkownik otrzyma jeszcze dodatkowe 200. Jak łatwo policzyć, na jego koncie znajdzie się więc łącznie aż 300 zł.

Aby móc wypłacić wpłacone i otrzymane od bukmachera środki, trzeba jednak w ciągu 30 dni dokonać czterokrotnego obrotu łącznej kwoty. Kurs minimalny kuponu biorącego udział w promocji musi wynosić minimum 2.20, natomiast pojedynczego zdarzenia w zakładzie akumulowanym - 1.50.

bonus od depozytu 200% do 200zł
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Forbet

Zakłady bukmacherskie Forbet oferują typerom przede wszystkim bonusami od depozytów. Nie tylko od pierwszego z nich, ale aż trzech. Przy pierwszej wpłacie na konto gracz otrzyma więc dodatkowe 100% wpłaconej stawki, maksymalnie do 1000 zł (z kodem “MECZYKI” nawet 1050) Przy drugiej będzie to już 75% od depozytu - do 500 zł. Przy trzeciej 50% od wpłaty, również maksymalnie do 500 zł. 

Łącznie więc gracz może otrzymać od Forbetu aż 2000 zł bonusu, a ze wspomnianym wyżej kodem nawet 2050 zł (przy depozycie 100 zł lub większym).

Konieczny obrót

Minimalna kwota depozytu to w tym przypadku 20 zł. Aby jednak otrzymać bonusowe środki, wcześniej należy dokonać jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą. A więc, jeśli nasza pierwsza wpłata wyniesie 100 zł, musimy zagrać właśnie za taką kwotę, aby otrzymać drugie 100 zł, pamiętając o łącznym kursie minimalnym - w tym przypadku 2.00.

Gdy ta sztuka się uda, a środki bonusowe zostaną odblokowane, wówczas należy obrócić też nimi. Tym razem czterokrotnie, po łącznym kursie przynajmniej 2.00, uwzględniając też minimalny kurs pojedynczego zdarzenia - 1.30. Promocja nie dotyczy zakładów systemowych.

Wpłacisz 100 zł, dostaniesz dodatkowe 50 za kod “MECZYKI”

Bonus w wysokości 50 zł za wpisanie kodu “MECZYKI” otrzymają gracze, których pierwsza wpłata na konto w Forbet wyniesie przynajmniej 100 zł. Tym bonusem również trzeba obrócić czterokrotnie, tak samo jak w poprzednich przypadkach, pamiętając o łącznym kursie minimalnym wynoszącym 2.00 oraz kursie każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.20.

bonus od depozytu forbet

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Wpłacisz 100 zł, dostaniesz dodatkowe 50 za kod “MECZYKI”
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Canva

PZBuk

Swoją ofertę powitalną dla nowych graczy mają też Polskie Zakłady Bukmacherskie czyli PZBuk. Rejestrując się z kodem “MEGABONUSPZB” gracz może liczyć na freebet w wysokości 10 zł. Otrzymuje go co prawda w postaci punktów, które jednak można wymienić na darmowe zakłady. 

Łączny kurs postawionych freebetów musi wynieść minimum 2.00. Jeśli okażą się one wygrane - nie ma konieczności ich obracania. Zgromadzone środki można wtedy wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie.

Bonus od pierwszej wpłaty

Druga część promocji na start w PZBuk to bonus od pierwszego depozytu, nawet do 500 zł. Chęć otrzymania takiego bonusu trzeba zaznaczyć podczas dokonywania pierwszej wpłaty na konto. Nie może być ona jednak mniejsza niż 100 zł. 

Aby wypłacić ewentualne wygrane z bonusu, trzeba wcześniej dokonać czterokrotnego obrotu sumy wpłaconych środków i przyznanego bonusu. Liczą się tylko zakłady akumulowane (wielokrotne) o kursie nie mniejszym niż 2.00.

promocje pzbuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Graj legalnie u polskich bukmacherów

Chociaż oferty firm bukmacherskich jak widać są dość rozbudowane, należy pamiętać o zdrowym rozsądku i tym, aby korzystać jedynie z usług legalnych polskich bukmacherów, którzy pobierają podatek od wygranych, takich jak m.in. Fortuna, STS, BetClic, Etoto, PZBuk, Forbet, Totolotek czy LVBet.

Jak sprawdzić czy bukmacher jest legalny?

Wystarczy wejść na jego stronę internetową i wśród informacji o firmie sprawdzić, czy posiada ona swoją siedzibę w Polsce. Nielegalni bukmacherzy zazwyczaj są zarejestrowani w tzw. “rajach podatkowych” np. na Malcie. 

Należy zwrócić też uwagę na adresy stron internetowych. Witryny legalnych polskich bukmacherów zawsze odznaczają się końcówką “.pl”. W przypadku nielegalnych w naszym kraju bukmacherów końcówka jest inna, np. “com”.

Pełna lista legalnych bukmacherów znajduje się na stronie
www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet

Nie bój się weryfikacji danych

Legalni bukmacherzy przy rejestracji chcą też zweryfikować nasze dane, często prosząc m.in. o przesłanie skanów dowodu osobistego. Nie powinniśmy narzekać, że założenie konta zajmuje wówczas trochę więcej czasu. To znak, że trafiliśmy na wiarygodnego i legalnego bukmachera.

Kara za grę u nielegalnych bukmacherów

Korzystając z usług legalnych polskich bukmacherów zawsze mamy pewność, że nasza ewentualna wygrana faktycznie zostanie wypłacona. Ponadto, za grę u nielegalnych, zagranicznych bukmacherów możemy otrzymać grzywnę w wysokości kilkuset złotych. Jest to bowiem dopuszczenie się złamania art. 29 a ustawy z 19 listopada 2009 roku.

Lista legalnych bukmacherów

Przedstawiamy listę polskich bukmacherów oferujących legalne zakłady:

STS

STS, czyli Star-Typ Sport, to lider legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce. Firma działająca od 1997 r. ma w nim prawie połowę udziałów. 

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna

Bukmacher Fortuna, działający na polskim rynku od 1996 r., to oficjalny sponsor wielokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej – Legii Warszawa oraz rozgrywek piłkarskiej I ligi polskiej.

Bukmacher Fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Betclic

Betclic w 2018 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu dołączył do grona legalnych polskich bukmacherów. 

Bukmacher Betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

PZBuk

PZBuk to firma bukmacherska, która swoją działalność rozpoczęła dość niedawno, bo 18 października 2018 roku. Szybko stała się jednak poważną konkurencją dla bukmacherów działających na rynku dłużej.

Bukmacher PZBuk
Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Totolotek

Totolotek to legalny polski bukmacher z wieloletnim doświadczeniem na naszym rynku. Firma, która sponsoruje m.in. piłkarski Puchar Polski, przygotowała dla nowych użytkowników interesujący pakiet powitalny.

Bukmacher Totolotek
Kod rejestracyjny: MECZYKI

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

LVBet

LVBet to bukmacher działający na rynku od września 2016 roku, kilka miesięcy wcześniej uzyskał licencję na prowadzenie swojej działalności na terenie Rzeczpospolitej Polski poprzez sieć Internet. 

Bukmacher LVBet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

ETOTO

Etoto to polski bukmacher działający od 2011 roku, który w ostatnich latach przeszedł spore zmiany. Do 2014 roku Etoto funkcjonowało jako bukmacher naziemny, dopiero później rozpoczęło starania o licencję na zakłady wzajemne w Internecie.

Bukmacher ETOTO
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Forbet

Forbet to jeden z polskich bukmacherów, od 2016 roku posiadający stosowną licencję na prowadzenie swojej działalności. Od 2018 roku ma on również punkty stacjonarne.

Bukmacher Forbet

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Dla obu zawodzących w ostatnich tygodniach zespołów przerwa reprezentacyjna może być dobrą okazją do wyciągnięcia wniosków i przegrupowania sił. Tottenham zmienił trenera co może być pozytywnym impulsem, West Ham ma jednak potencjał by powalczyć z rywalem, ma z nim niezły bilans u siebie, dlatego stawiamy w tym spotkaniu na wyrównany mecz z bramkami dla obu ekip.
Arsenal wygra Jeśli Kanonierzy pod wodzą Unaia Emery mają jeszcze odzyskać błysk w tym sezonie to powinni od razu po przerwie wyraźnie pokonać rywala. Southampton nadaje się do tego dobrze, bo drużyna po 0:9 z Leicester nie może się pozbierać i na dziś jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku. Arsenal ma zaś tak duży potencjał ofensywny, że powinien rozstrzygać takie spotkania wyraźnie. Jeśli tego nie zrobi będzie to poważny sygnał, że dni Hiszpana na Emirates są już policzone.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Bournemouth zrywa w tym sezonie z łatką drużyny grającej ofensywnie i tracącej dużo bramek. The Cherries ostatnio mało strzelali i mało tracili, a w starciu z poukładaną i preferującą ostrożną grę ekipą Wolves również może mieć problemy ze strzelaniem goli.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5)Ciekawe spotkanie drużyn będących ostatnio w dobrej formie. Leicester zaczynało sezon jako solidny średniak, a teraz jest faworytem większości meczów i musi grać ofensywnie by je wygrywać. Brighton było w dobrej dyspozycji w ostatnich tygodniach i u siebie z pewnością jest w stanie sprawić problemy Lisom, tym bardziej że Mewy wygrały trzy poprzednie starcia domowe, w tym z Evertonem i Tottenhamem.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.