Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.

Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Club Friendlies

2018-01-01
FT Jamhuri - URA
FT Mlandege - Zimamoto
FT JKU - Taifa ya Jang'ombe
2018-01-02
FT Singida United - Zimamoto
FT Simba - Mwenge
FT Young Africans - Mlandege
2018-01-03
FT URA - Mwenge
FT Azam - Jamhuri
2018-01-04
FT Arema - PSIS Semarang
FT JKU - Young Africans
FT Simba - Jamhuri
2018-01-05
FT Mlandege - Singida United
FT Hansa Rostock - Dynamo Schwerin
FT URA - Azam
FT Young Africans - Taifa ya Jang'ombe
2018-01-06
FT Moreton Bay United Jets - WDSC Wolves
FT Optik Rathenow - BAK '07
FT Sonnenhof Großaspach - SSV Ulm 1846
FT JKU - Singida United
FT Simba - Azam
2018-01-07
FT International Leipzig - Hallescher FC
FT St. Pauli II - Barmbek-Uhlenhorst
FT Hansa Rostock - Błękitni Stargard Szczeciński
FT Zimamoto - Young Africans
2018-01-08
FT Simba - URA
FT Young Africans - Singida United
2018-01-09
FT Madura United - Persela
FT Persija - Kedah
FT SV Stuttgarter Kickers - VfR Aalen
FT ZFC Meuselwitz - FSV Zwickau
FT VfL Wolfsburg II - Sportfreunde Lotte
FT Karlsruher SC - UD San Fernando
FT CfR Pforzheim - 1. FC Saarbrücken
FT Hertha BSC Berlin II - Optik Rathenow
2018-01-10
FT Elche CF - SC Lokeren
FT VfL Osnabrück - KV Mechelen
FT Hansa Rostock - Neustrelitz
FT Hannover 96 II - Germania Halberstadt
FT URA - Young Africans
FT FC Utrecht 4-3 RSC Anderlecht
FT Azam - Singida United
FT Sonnenhof Großaspach - Backnang
2018-01-11
FT Bustese Milano City - Chiasso
FT Havelse - Gifhorn
2018-01-12
FT Persija - Persela
FT North Pine - Albany Creek
FT JJK - KuPS
FT Ružomberok - Liptovský Mikuláš
FT Madura United - Kedah
FT Alessandria - FeralpiSalò
FT Start - Donn
FT Sarpsborg 08 - Moss
FT Liefering - Amstetten
FT Raufoss - Gjøvik-Lyn
FT Markranstädt - Lokomotive Leipzig
2018-01-13
FT Logan Lightning - Western Pride
FT Rochedale Rovers - Redlands United
FT Mariehamn - Åland
FT Partizán Bardejov 1-3 Zemplín Michalovce
FT Beroe - Sozopol
FT FC Carl Zeiss Jena - SV Babelsberg 03
FT Borussia Dortmund II - SC Fortuna Köln
FT BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV
FT Vasas - Szekszárd
FT Inter Turku - KaaPo
FT 1. FC Saarbrücken - Oberachern
FT Fortuna Düsseldorf II - St. Pauli II
FT TuRU 1880 Düsseldorf - Erndtebrück
FT Altglienicke - CFC Hertha
FT HJK - Hammarby
FT CfR Pforzheim - SV 07 Elversberg
FT Rödinghausen - SC Paderborn 07
FT URA - Azam
2018-01-14
FT Universitatea Craiova - SV Meppen 1912
FT Arema - Barito Putera
FT VfL Osnabrück - Schwarz-Weiß Rehden
FT Daco-Getica - Akzhayik
2018-01-15
FT Politehnica Iași - AGMK
2018-01-16
FT Podbrezová - Pohronie
FT Slaven Koprivnica - Brinje-Grosuplje
FT Botoşani - Baltika
FT Jiangsu Suning - Altglienicke
FT 1. FC Köln II - SSVg Velbert
FT Deportivo Lara - Trujillanos
FT Caracas - Monagas
2018-01-17
FT Zamora - Atlético Venezuela
FT South Melbourne - Port Melbourne
FT Cherno More - Chernomorets Balchik
FT Dolgoprudny - Kaluga
FT Beroe - Maritsa Plovdiv
FT Daco-Getica - Kamza
FT SpVgg Unterhaching - FC Bayern Monachium II
FT Lokomotiva Zagreb - Gorica
FT Puskás - Linense
FT Botoşani - Ludogorets
FT Optik Rathenow - Neustrelitz
FT Hibernians - Levski Sofia
FT CD Castellon - CFR 1907 Cluj
FT Sprockhövel - Fortuna Düsseldorf II
FT Teutonia Hamburg - VfB Lübeck
FT FC Wil 1900 - Gossau
FT Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
FT Monagas - Metropolitanos
2018-01-18
FT Zulia - Deportivo Lara
FT Universitario 1-1 Independiente Medellín
FT Dunav 2010 - Botev Galabovo
FT FC Steaua Bukareszt - Olimpik Donetsk
FT Stadl-Paura 0-4 FC Blau Weiss Linz
FT Astoria Walldorf - Neckarsulmer SU
FT Altonaer FC von 1893 - Borussia Dortmund II
FT Rapperswil-Jona - Brühl
FT Caracas - Metropolitanos
FT Zulia - Trujillanos
2018-01-19
19/01 Zamora 01:00 Mineros de Guayana
FT Spartak Moskva II - Chertanovo
FT Hamburger SV II - Borussia Dortmund II
FT Metalurh Zaporizhya - Kolos Kovalivka
FT Botev Plovdiv - Maritsa Plovdiv
FT Aris - FC Dinamo Bukareszt
19/01 Zulia 15:00 Caracas
FT Seoul - Vaduz
FT Rödinghausen - Germania Egestorf
19/01 Metropolitanos 20:00 Trujillanos
19/01 Deportivo Lara 22:00 Mineros de Guayana
2018-01-20
20/01 Zamora 00:00 Monagas
FT Millonarios 0-1 América de Cali
FT Redlands United - Western Pride
FT Campbelltown City - MetroStars
FT Da Nang - Yokohama
FT Rochedale Rovers - Logan Lightning
FT Vasas - Vecsés
FT Balmazújváros Sport - Ceglédi
FT Budaörs - Paksi SE
FT Znicz Pruszków - Polonia Warszawa
FT Puskás - Shanghai Shenhua
FT ACS Poli Timişoara 1-0 Ghiroda
FT Lørenskog - Grorud
FT BATE - Belshina
FT Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
FT Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
FT Vitosha Bistritsa - Strumska slava
FT JJK - MP
FT JBK - Jaro
FT Kelantan - Ratchaburi
FT BFC Dynamo - Optik Rathenow
FT ROW Rybnik - GKS Katowice
FT Sogndal - Florø
FT KSV Hessen Kassel - Wiedenbrück
FT SC Kriens - Wohlen
FT Viktoria Köln - FC Oberneuland
FT Bærum - Frigg
FT SC Verl 1924 - LSK Hansa
FT Eintracht Braunschw. II - Viktoria Berlin
FT Floridsdorfer AC - Bruck/Leitha
FT Aluminij - Allerheiligen
FT Fortuna Düsseldorf II - Wegberg-Beeck
FT Trans - Tulevik
FT Concordia Chiajna - Saburtalo
FT Maribor - Nafta
FT Szachtar Donieck - Ludogorets
FT Daco-Getica - Stal Kamianske
FT Vidi - Beijing Renhe
FT Lahti - Flora
FT RoPS - OPS
FT VPS - Umeå FC
FT Rijeka - Gorica
FT Raufoss - Asker
FT Santa Fe - Deportivo Cali
2018-01-21
FT Sydney United - Hakoah Sydney City
FT Sutherland Sharks - St. George Saints
FT Inter Zaprešić - Slaven Koprivnica
FT Hertha BSC Berlin II - Lichtenberg
FT Rudar - Ilirija
FT Borac Banja Luka - Hrvatski Dragovoljac
FT Naţional Sebiş - ACS Poli Timişoara
FT Politehnica Iași - FC Chornomorets Odessa
FT Universitatea Craiova - Lechia Gdańsk
FT Fløya - Tromsdalen
FT Estudiantes de San Luis - Juventud Unida Univ.
FT Jaguares de Córdoba 1-1 Independiente Medellín
2018-01-22
FT Junior 3-1 Real Cartagena
FT Lokomotiva Zagreb - Cibalia
FT Tusker - KCCA
FT Zrinjski - Ankaran Hrvatini
FT Rangers - Curicó Unido
2018-01-23
FT Millonarios - Santa Fe
FT Vitosha Bistritsa - Chernomorets Balchik
FT Hermannstadt - ACS Poli Timişoara
FT Allerheiligen - Gleisdorf 09
FT Brinkumer SV - Schwarz-Weiß Rehden
FT Fortuna Düsseldorf II - SSVg Velbert
2018-01-24
FT América de Cali 2-0 Deportivo Cali
FT Logan Lightning - Redlands United
FT Inter Zaprešić - Hrvatski Dragovoljac
FT Rochedale Rovers - Western Pride
FT Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie
FT Nõmme Kalju - TPS
FT Union Fürstenwalde - BAK '07
FT Leopards - KCCA
FT Triglav - Rudar
FT Voždovac - ACS Poli Timişoara
FT Borac Banja Luka - Slaven Koprivnica
FT SV 07 Elversberg - Alemannia Aachen
FT CSKA Sofia 8-0 Jiangsu Suning
FT Neuchâtel Xamax FC - Yverdon Sport FC
FT HamKam - Nybergsund
FT Havelse - Wunstorf
FT SV Babelsberg 03 - BSC Süd 05
FT Bonner SC - SSV Merten
FT Gonsenheim - 1. FSV Mainz 05 II
FT TSV 1860 Monachium - Wörgl
FT Gaz Metan Medias 3-1 Veres
2018-01-25
FT Junior 1-0 Jaguares de Córdoba
FT Real Cartagena 0-5 Independiente Medellín
FT MetroStars - Croydon Kings
FT Concordia Chiajna - Neftçi
FT Lokomotiva Zagreb - Ankaran Hrvatini
FT Paide - TPS
FT Forrestfield United - Armadale
FT Nizhny Novgorod - Biolog
FT Cockburn City - ECU Joondalup
FT Zrinjski - Cibalia
FT ACS Poli Timişoara 4-1 Ripensia Timişoara
FT Universitatea Craiova - Ludogorets
FT Tianjin Teda - Kickers Offenbach
FT Selbak - Fredrikstad
FT Ferencváros - Rijeka
FT ASC Dortmund - Westfalia Rhynern
2018-01-26
FT Millonarios - Deportivo Cali
FT Sport Boys - CA Monarcas Morelia
FT Daco-Getica - Metaloglobus
FT Paksi SE - Ceglédi
FT Shonan Bellmare - Puskás
FT GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
FT MFK Karviná - Raków Częstochowa
FT Sofapaka - KCCA
FT Vidi - CFR 1907 Cluj
FT 1. FC Saarbrücken - Ulsan
FT FC Dynamo Kijów 3-2 Osijek
FT Aalesund - Hødd
FT Jerv - Vindbjart
FT Ingolstadt II - Eichstätt
2018-01-27
FT Santa Fe - América de Cali
FT Gryf Wejherowo - Odra Opole
FT Vasas - Honvéd
FT Soroksár SC - Szolnoki MÁV
FT Chertanovo - Kolomna
FT Pardubice - FC Vysocina Jihlava
FT Nizhny Novgorod - Spartak Nal'chik
FT Slaven Koprivnica - Hrvatski Dragovoljac
FT MTE 1904 - Inter Bratislava
FT Luch Minsk - Dnepr Mogilev
FT Podbeskidzie - Ruch Chorzów
FT Balmazújváros Sport - Várda SE
FT Debrecen - Szeged 2011
FT Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
FT MKS Kluczbork - GKS Jastrzębie Zdrój
FT CSKA Sofia - FC Dynamo Kijów
FT Cham - Wohlen
FT Stal Stalowa Wola - Stal Mielec
FT Empor Berlin - BFC Dynamo
FT Miedź Legnica - GKS Katowice
FT Bærum - Moss
FT Gorodeya - Slutsk
FT Vitosha Bistritsa - Ludogorets II
FT Florø - Strømmen
FT Elverum - Nybergsund
FT KSV Hessen Kassel - Barockstadt Fulda-Lehn.
FT 1. FC Schweinfurt 05 - SV 07 Elversberg
FT FC 08 Homburg Saar 0-1 1. FC Nürnberg II
FT SJK - VIFK
FT Hønefoss - Frigg
FT Inter Zaprešić - Borac Banja Luka
FT FC Schaffhausen - SC Kriens
FT Maribor - Weiz
FT FC Aarau - Yverdon Sport FC
FT Deportivo Municipal - El Nacional
2018-01-28
FT Junior 2-1 Independiente Medellín
FT Ñublense - Huachipato
FT Real Cartagena 0-4 Jaguares de Córdoba
FT Alianza Lima - Audax Italiano
FT Manly United - Sydney Olympic
FT Sutherland Sharks - Hakoah Sydney City
FT Blacktown Spartans - Bonnyrigg White Eagles
FT CFR 1907 Cluj - Sfîntul Gheorghe
FT VfL Osnabrück - Rödinghausen
FT Cibalia - Ankaran Hrvatini
FT Diósgyőr - Rimavská Sobota
FT Gefle - Team Thoren
FT VfR Wormatia 08 Worms 2-2 1. FC Nürnberg II
FT Seligenporten - SV 07 Elversberg
FT Renova - Javor Ivanjica
FT Gaz Metan Medias - Spartak Subotica
FT Lokomotiva Zagreb - Zrinjski
FT FC Steaua Bukareszt - Jiangsu Suning
FT FC Winterthur - YF Juventus
FT Sporting Cristal 2-1 Universidad Chile
2018-01-29
FT Novigrad - Krupa na Vrbasu
2018-01-30
FT Rotor-2 - Akademiya Futbola
FT Neman Grodno - Gorodeya
FT Slaven Koprivnica - Zrinjski
FT Torpedo BelAZ 4-0 Smolevichy-STI
FT Rudar 1-0 Široki Brijeg
FT FC Steaua Bukareszt 2-0 Osijek
FT Líšeň 0-3 Znojmo
FT FC Oberneuland - Hannover 96 II
FT Barcelona 1-2 Delfin
2018-01-31
FT Emelec 4-1 Guayaquil City
FT Khimki 1-1 Veles
FT MetroStars 3-1 White City Woodville
FT Dinamo Stavropol' 1-0 Rotor-2
FT Vasas 1-2 MTK
FT Borac Banja Luka 3-0 Cibalia
FT Ruch Chorzów 4-1 Rozwój Katowice
FT Zagłębie Sosnowiec 0-0 Puszcza Niepołomice
FT Honvéd 0-0 Balmazújváros Sport
FT Győri ETO 2-1 Lokomotíva Zvolen
FT Slutsk 2-0 Slavia
FT Borussia Dortmund II 2-1 Rot Weiss Essen
FT Inter Zaprešić 1-0 Lokomotiva Zagreb
FT Győri ETO 2-2 MTE 1904
FT Rudar 2-2 Budafoki MTE
FT Gryf Wejherowo 1-1 Chrobry Głogów
FT Arminia Bielefeld II 0-1 Rödinghausen
FT Hessen Dreieich 5-5 FSV Frankfurt
2018-02-01
FT Alianza Lima 1-0 Sport Boys
FT Neman Grodno - Smolevichy-STI
FT Krupa na Vrbasu 2-1 Gyirmót
FT Tatran Prešov 1-1 Lokomotíva Košice
FT Torpedo BelAZ 1-0 Gorodeya
FT Budafoki MTE 1-1 Široki Brijeg
FT F91 Dudelange - Örebro
FT Vasas - Pénzügyőr
2018-02-02
FT MetroStars - Adelaide City
FT Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa
FT Green Gully - Bulleen Lions
FT GKS Tychy - SFC Opava
FT Kongsvinger - HamKam
FT Notodden - Jerv
FT Čukarički - MFK Karviná
FT Aalesund - Brattvåg
FT Röchling Völklingen - FC 08 Homburg Saar
FT Flekkerøy - Arendal
2018-02-03
FT Barcelona - Guayaquil City
FT Emelec - Delfin
FT South Hobart 0-0 Pascoe Vale
FT Mito Hollyhock 0-0 Kashima Antlers
FT Smolevichy-STI - Gorodeya
FT Pardubice - Mohelnice
FT Široki Brijeg - Gyirmót
FT MTK - Honvéd
FT Debrecen - Várda SE
FT Lippstadt 08 - Wiedenbrück
FT Miedź Legnica - Raków Częstochowa
FT Torpedo BelAZ - Neman Grodno
FT Górnik Łęczna - Wisła Puławy
FT Soroksár SC - Komárno
FT Dinamo Minsk - Vitebsk
FT Mačva Šabac - Javor Ivanjica
FT Vítkovice - Odra Petřkovice
FT Ullensaker / Kisa - KFUM
FT Debrecen - Várda SE
FT Hajduk Split II - Zlaté Moravce
FT Budafoki MTE - Novigrad
FT Fredrikstad - Kråkerøy
FT Asker - Bærum
FT Rudar - Krupa na Vrbasu
2018-02-04
FT JEF United - Kashiwa Reysol
FT Blacktown City - Mt Druitt Town
FT GHFA Spirit - Bonnyrigg White Eagles
FT Manly United - Rockdale City Suns
FT Marconi Stallions - St. George Saints
FT Aluminij - Rogaška
FT Vasas - Szabadkikötő
FT SpVgg Greuther Furth II - Eltersdorf
FT Luch Minsk - Trakai
FT Skeid - Moss
FT Flora - Spartaks Jūrmala
FT Tromsdalen - Salangen
2018-02-05
FT Chernomorets - Rotor Volgograd
FT Čukarički - Shakhtyor
2018-02-06
FT Partizán Bardejov - Liptovský Mikuláš
FT 1. FC Köln II - Rot Weiss Essen
FT Legion Dynamo - Angusht
FT Khimki - Dolgoprudny
2018-02-07
FT Argeș - Chindia
FT Belshina - Dnepr Mogilev
FT Odra Opole - SFC Opava
FT Tarpeda - Vitebsk
FT Krasnodar II - Akademiya Futbola
FT Dunav 2010 - Nesebar
FT Cherno More - Ludogorets II
FT Vasas - Iváncsa
FT Førde - Florø
FT Sturm Graz II - Lafnitz
FT Fortuna Düsseldorf II - Düsseldorfer SC
FT FC Cartagena - Meizhou Meixian Techand
2018-02-08
FT Colo-Colo - UTC Cajamarca
FT Spartak Nal'chik - Angusht
FT Lokomotiv Sofia 1929 - Vitosha Bistritsa
FT FC Dynamo Kijów - Tianjin Teda
2018-02-09
FT Neman Grodno - Trakai
FT Vasas - III. Kerületi TUE
FT Vitebsk - Naftan
FT FC Hradec Králové - Miedź Legnica
FT Vereya - Botev Galabovo
FT Öster - Mjällby
FT TSV 1860 Monachium - Beijing Renhe
FT Ullensaker / Kisa - HamKam
FT Skeid - Alta
FT SC Rot Weiss Oberhausen - TSV Steinbach
FT Raufoss - Elverum
2018-02-10
FT Heidelberg United - Sydney Olympic
FT Krylya Sovetov - Riga
FT Volna - Isloch
FT Žilina II - Frýdek-Místek
FT Odra Opole - Rozwój Katowice
FT Szombathelyi Haladás - Nafta
FT Dorogi - Veľké Ludince
FT Puskás - Tianjin Teda
FT Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia
10/02 Chayka 11:45 Fakel
FT Puszcza Niepołomice - SFC Opava
FT Angusht - Biolog
FT Ullern - Kjelsås
FT Etar - Lovech
FT CSKA Sofia - Tsarsko selo
FT Ludogorets II - Dunav 2010
FT Soroksár SC - Balmazújváros Sport
FT Aluminij - Radomlje
FT Strømmen - Gjøvik-Lyn
FT Kongsvinger - Nybergsund
FT Karlslund - Carlstad United
FT Krško - Rogaška
FT Flora - HJK
FT Gyirmót - Senica
FT Botev Plovdiv - Botev Vratsa
FT Beroe - Slavia Sofia
FT Hønefoss - Bærum
FT Spartak Moskva II - Ararat Moskva
FT Gorica - Triglav
FT Sotra - Åsane
FT Mjøndalen - Fram
FT Solin - Šibenik
FT Luch Vladivostok - Mordovia Saransk
FT Vålerenga II - Follo
2018-02-11
FT Rockdale City Suns - St. George Saints
FT Blacktown City - Northern Tigers
FT Shinnik - Kazanka
FT Dnepr Mogilev - Slavia
FT Rotor Volgograd - Krasnodar II
FT Grorud - Alta
FT Piteå - Skellefteå
11/02 Tambov 14:30 Chertanovo
FT Mariehamn - Paide
2018-02-12
FT Nosta - Krylya Sovetov II
FT Orenburg II - Volga Ulyanovsk
FT Vidi - Tianjin Teda
2018-02-13
13/02 Fakel 09:15 Krylya Sovetov
FT KAMAZ - Nosta
13/02 Riga 11:45 Chayka
13/02 Mordovia Saransk 14:30 Tambov
13/02 Chertanovo 17:00 Luch Vladivostok
2018-02-14
14/02 Krasnodar II 09:15 Shinnik
FT Balmazújváros Sport - Kazincbarcika
14/02 Kazanka 11:45 Rotor Volgograd
FT Újpest - Gyirmót
FT Vasas - Monori SE
14/02 Ararat Moskva 17:00 Tyumen
2018-02-15
FT Colo-Colo - Alianza Lima
FT Ventspils - Wattens
2018-02-16
FT Armavir - Kuban' Krasnodar II
FT GKS Tychy - Górnik Polkowice
FT Jerv - Sandnes Ulf
FT Odd II - Stabæk II
FT Bad Gleichenberg - Rapid Wien II
FT Fredrikstad - Skeid
2018-02-17
FT Bonnyrigg White Eagles - Sydney Olympic
FT Tarpeda - Isloch
FT FC Hradec Králové - Viktorie Jirny
FT Odra Opole - MKS Kluczbork
FT Pardubice - Viktoria Otrokovice
FT Minsk - Luch Minsk
FT Soroksár SC - Vasas
FT Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
FT Mezőkövesd-Zsóry - Szolnoki MÁV
FT Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
FT Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała
FT Wacker Innsbruck II - Kufstein
FT Strømmen - HamKam
FT Vålerenga II - Gjelleråsen
FT Mezőkövesd-Zsóry - Ceglédi
FT Ullensaker / Kisa - Raufoss
FT Notodden - Bærum
FT Elverum - Eidsvold
FT BATE - Trakai
FT Mjøndalen - Kongsvinger
FT TPS - BK-46
FT Åsane - Florø
2018-02-18
FT Rockdale City Suns - Sutherland Sharks
FT Blacktown City - Sydney United
FT Marconi Stallions - Manly United
FT Belshina - Slutsk
FT Hønefoss - Moss
FT Alta - Tromsdalen
FT Naftan - Smolevichy-STI
2018-02-20
FT Roskilde - Desna
2018-02-21
FT Minsk - Tarpeda
FT Odd - Jerv
FT Ventspils - Esbjerg fB
FT Shakhtyor - KuPS
FT Åsane - Lysekloster
FT Raufoss - HamKam
2018-02-22
FT Næstved BK - HIK
FT Strømmen - Skeid
FT Brodd - Vidar
2018-02-23
FT Fredrikstad - Zenit II
FT Raków Częstochowa - GKS Tychy
FT Kongsvinger - Ullensaker / Kisa
FT PS Kemi - TP-47
FT Odra Opole - GKS Jastrzębie Zdrój
2018-02-24
FT Ural II - Chelyabinsk
FT Persiba Balikpapan - Sriwijaya
FT 1. FC Schweinfurt 05 - Eltersdorf
FT Rozwój Katowice - GKS Katowice
FT Strogino - Ryazan
FT Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo
FT Grorud - Elverum
FT Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów
FT Kuban' Krasnodar II - Biolog
FT Madura United - Persebaya Surabaya
FT Neman Grodno - Luch Minsk
FT Hønefoss - Gjøvik-Lyn
FT Bryne - Vard
FT Arendal - Fram
FT Mjøndalen - Raufoss
FT Sogndal - Florø
2018-02-25
FT Mitra Kukar - PSIS Semarang
FT Hønefoss - Valdres
FT Arema - Borneo
2018-02-26
26/02 Sriwijaya 09:30 Madura United
26/02 Persebaya Surabaya 13:30 Persiba Balikpapan
2018-02-27
27/02 Borneo 09:30 PSIS Semarang
27/02 Arema 13:30 Mitra Kukar
FT Sheriff - KuPS
2018-02-28
28/02 Persiba Balikpapan 09:30 Madura United
FT Minsk - Gorodeya
FT Kuban' Krasnodar II - Druzhba
28/02 Persebaya Surabaya 13:30 Sriwijaya
2018-03-01
FT LDU Quito - Phoenix Rising
FT Ullensaker / Kisa - Sandnes Ulf
FT Skovshoved - Florø
2018-03-02
FT Veles - Zorkiy
2018-03-03
FT Krasnodar II - Kuban' Krasnodar II
FT TP-47 - OLS
FT KFUM - Notodden
FT Armavir - Dinamo Stavropol'
FT Asker - Skeid
FT Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo
FT Örgryte - Fredrikstad
FT Flekkerøy - Egersund
FT HamKam - Fram
2018-03-04
FT Vålerenga II - Odd II
FT PS Kemi - Team Thoren
FT Sandnes Ulf - HJK
04/03 University of N.Carolina ?-? Clemson University
2018-03-06
FT Tekstilshchik - Spartak Kostroma
2018-03-07
FT Strømmen - Tromsdalen
2018-03-08
FT Jerv - Kongsvinger
FT Fredrikstad - Raufoss
FT Stjørdals-Blink - Steinkjer
2018-03-09
FT Bhayangkara - Barito Putera
FT Persela - Persipura
FT Sogndal - Hødd
FT Viking - Åsane
FT Asker - Alta
2018-03-10
FT Arendal - Notodden
FT HIK - Akademisk Boldklub
FT KFUM - Moss
FT Vidar - Egersund
FT AC Arezzo - Fano
FT Aalesund - Florø
FT Gefle - Syrianska
2018-03-11
FT Bhayangkara - Persipura
FT Hønefoss - Alta
FT Barito Putera - Persela
FT Piteå - Djurgården
FT Strømmen - Jerv
2018-03-12
FT Kongsvinger - Sichuan Longfor
2018-03-13
FT Hansa Rostock - Świt Skolwin
FT Vålerenga II - Stabæk II
2018-03-14
FT Persipura - Barito Putera
FT Persela - Bhayangkara
FT Frej - Sollentuna
2018-03-15
FT Sogndal - Nest-Sotra
FT Linense - Notodden
FT Stjørdals-Blink - Verdal
2018-03-16
FT Arendal - Jerv
FT Raufoss - Nybergsund
2018-03-17
FT Minsk - Tarpeda
FT Hønefoss - KFUM
FT Grorud - Vålerenga II
FT Sandnes Ulf - Egersund
FT Asker - Moss
FT Frej - Brage
FT Elverum - Bærum
FT Viking - Flekkerøy
FT Florø - Hødd
FT PS Kemi - Skellefteå
2018-03-18
FT Strømmen - Sandefjord
FT Fredrikstad - Mjøndalen
2018-03-19
FT Khimik Novomoskovsk - Strogino
2018-03-23
FT Mezőkövesd-Zsóry - Debrecen
FT Ruch Chorzów - Frýdek-Místek
FT Honvéd - Trenčín
FT HamKam - Florø
2018-03-24
FT KFUM - Lyn
FT Oulu - PS Kemi
FT Beroe - Botev Galabovo
FT Mariehamn - Oskarshamns AIK
FT HJK - FCI Levadia
FT Kjelsås - Vålerenga II
FT Bytovia Bytów - Błękitni Stargard Szczeciński
FT CD Chivas de Guadalajara - Club Tigres de la UANL
2018-03-25
FT Tromsdalen - Alta
FT Sogndal - Åsane
2018-03-26
FT Fredrikstad - Ullensaker / Kisa
2018-03-27
FT Viking - Jerv
FT Madla - Vidar
2018-03-28
FT FC Cartagena - ÍBV
FT Asker - Ullern
FT Kjelsås - Skeid
FT Hønefoss - Elverum
2018-03-29
FT Fredrikstad - Kvik Halden
FT JJK - MiPK
2018-03-31
FT Moss - Arendal
2018-04-02
FT KFUM - Kvik Halden
FT Raufoss - Kjelsås
2018-04-03
FT RoPS - KPV
2018-04-07
FT KFUM - Asker
FT Fredrikstad - Arendal
FT Raufoss - Hønefoss
2018-04-08
FT Vålerenga II - Nybergsund
FT Bryne - Vidar
2018-04-11
FT Hallescher FC - Lokomotive Leipzig
2018-04-14
FT Víkingur Ólafsvík - Stjarnan
2018-06-10
FT Alianza - Olimpia
2018-06-13
FT Erlangen-Bruck - 1. FC Nürnberg II
2018-06-16
FT Šmartno - Maribor
2018-06-17
FT Eltersdorf - SpVgg Greuther Furth II
FT Herstedøster - Brøndby IF
FT Legia Warszawa - Mazur Karczew
2018-06-23
FT Slavoj Trebišov - Lokomotíva Košice
FT Putnok VSE - Vasas
2018-06-24
FT SC Preußen 06 Münster - Münster 08
FT Lüstringen - VfL Osnabrück
FT Viktoria Herxheim - 1. FC Kaiserslautern
2018-06-26
FT Meiendorfer SV - Drochtersen / Assel
2018-06-27
27/06 Hamburger SV II ?-? Niendorfer TSV
FT Hertha BSC Berlin II - Neustrelitz
FT Adler Riemke - VfL Bochum
2018-06-29
FT TB/ASV Regenstauf - SSV Jahn Regensburg
FT Sportfreunde Königshardt - SC Rot Weiss Oberhausen
FT Gleisdorf 09 - Admira II
FT Victoria Hamburg - Eintracht Norderstedt
2018-06-30
FT Torpedo Moskwa - Veles
FT Hannover 96 II - Fortuna Düsseldorf II
FT Neustrelitz - BAK '07
30/06 FC Arsenal Kijów ?-? Kolos Kovalivka
FT SC Verl 1924 - Havelse
FT SG Wattenscheid 09 - Sportfreunde Siegen 1899
FT Stadeln - SpVgg Greuther Fürth
2018-07-01
FT Volgar Astrakhan - Chernomorets
FT Hertha Zehlendorf - Bischofswerdaer FV
FT Holzhausen - Sportfreunde Lotte
2018-07-04
FT Fortuna Düsseldorf II - Schonnebeck
FT Süderelbe - LSK Hansa
2018-07-05
FT Union Fürstenwalde