Towarzyskie

2019-01-04
Przeł. Ventforet Kofu ?-? Omiya Ardija
2019-01-05
FT Guangzhou R&F - La Tamponnaise
FT Utrecht II - Sparta
FT 1. FSV Mainz 05 - TuS Marienborn
2019-01-06
FT Dikkelvenne - KAA Gent
06/01 PSV II ?-? KV Mechelen
FT Hannover 96 0-0 NEC
FT Antwerp FC 1-0 OH Leuven
FT SC Cambuur Leeuwarden - KV Mechelen
FT VfL Wolfsburg 3-0 Vitesse
FT Kaizer Chiefs - Werder Brema
2019-01-07
FT FC Den Bosch - Borussia Mönchengladbach II
FT Borussia M'gladbach - 1. FC Magdeburg
FT Holstein Kiel - KV Mechelen
FT NAC - Sint Truidense VV
2019-01-08
FT Bayer Leverkusen 4-0 Twente
FT Genclerbirligi SK - MTK
FT FC Dordrecht - TOP Oss
FT SV Darmstadt 98 2-1 SV Wehen Wiesbaden
FT 1. FSV Mainz 05 2-3 Standard de Liège
FT FC Viktoria Pilzno - Ústí nad Orlicí
FT 1. FC Köln 3-1 Groningen
08/01 Tournai ?-? AFC Tubize
2019-01-09
FT Twente - Sportfreunde Lotte
FT FC Rot Weiss Erfurt - International Leipzig
09/01 AC Sparta Praga ?-? Dynamo Ceské Budejovice
FT AC Sparta Praga - Dynamo Ceské Budejovice
09/01 Spartak Trnava ?-? Znojmo
FT Desportivo Brasil - São Bento
FT FC Carl Zeiss Jena - Oberlausitz Neugersdorf
FT TSV 1860 Monachium - SV Ried
09/01 FC Zürich 14:00 FC Aarau
FT Hertha BSC Berlin 4-1 Arminia Bielefeld
FT SV Zulte Waregem 3-3 Hannover 96
09/01 1. FC Magdeburg 16:00 Shenzhen
FT Linense - Botafogo SP
FT Guarani - Inter de Limeira
09/01 Vaduz ?-? Brühl
FT Crevillente - Elche CF
2019-01-10
FT Peralada - De Graafschap
FT Fortuna Sittard - KRC Genk
10/01 Holstein Kiel ?-? KAA Gent
FT Waasland-Beveren - Würzburger Kickers
FT Fortuna Düsseldorf - Emmen
FT Vila Nova - Luziânia
FT CRB - Flamengo Arcoverde
FT Ponte Preta - Velo Clube
2019-01-11
11/01 KFC Uerdingen 05 ?-? Rostov
FT Karlsruher SC - 1. FC Magdeburg
FT 1. FC Slovácko - AZ Alkmaar
FT Hoffenheim - Sint Truidense VV
11/01 Cracovia ?-? Hutnik Kraków
FT Borussia Dortmund II 0-0 Willem II
FT 1. FC Saarbrücken - SV Wehen Wiesbaden
FT Bidvest Wits - Werder Brema
11/01 SpVgg Unterhaching ?-? SSV Ulm 1846
11/01 Antwerp FC ?-? FC Augsburg
FT Bayer Leverkusen - FC Zwolle
FT Gazişehir Gaziantep - Astra Giurgiu
FT Rostov - Kukësi
FT FC Basel - FC Aarau
FT FC Sankt Pauli - Charleroi Sporting Club
FT Schalke 04 - KRC Genk
FT Bayer Leverkusen - SC Preußen 06 Münster
FT Borussia M'gladbach - Standard de Liège
FT Vitesse - Livingston FC
FT Servette FC Genewa - Vevey Sports
2019-01-12
FT SK Benešov - AC Dukla Praga
FT FC Bohemians Praha 1905 - FK Viktoria Zizkov
FT FC Viktoria Pilzno - Baník Sokolov
FT Sereď - MFK Karviná
FT FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf
FT Podbeskidzie - Ruch Zdzieszowice
12/01 SVG Reichenau ?-? Wattens
FT FK Mladá Boleslav - Dobrovice
FT FC Zilina - Zlaté Moravce
FT Žilina - SFC Opava
FT Trenčín - SK Sigma Olomuniec
FT 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
FT Vítkovice - Zlín II
FT Hvidovre IF - Vanløse
FT Podbrezová - Pohronie
FT Gyirmót - Szombathelyi Haladás
12/01 Eintracht Norderstedt 12:00 Condor Hamburg
FT Aalborg BK - Hobro
FT Stomil Olsztyn - Znicz Biała Piska
12/01 BSC Süd 05 12:30 Altglienicke
FT Optik Rathenow - BAK '07
12/01 FK Mladá Boleslav 13:00 Olympia Praha
FT Trenčín - SK Sigma Olomuniec
FT Novorizontino - Londrina
FT Union Fürstenwalde - Lichtenberg
FT Debrecen - Zemplín Michalovce
12/01 Podbrezová 13:00 Dukla Banská Bystrica
FT Inter de Limeira - Bragantino
FT Lokomotiva Zagreb - Gorica
FT SV Babelsberg 03 - Empor Berlin
FT Ilves - HIFK
FT Real Pilar - Colo Colo
FT Energie Cottbus - AC Sparta Praga
FT Spartak Trnava - Liptovský Mikuláš
12/01 VfL Osnabrück 14:00 BSC Young Boys Berno
FT VfL Wolfsburg - Rijeka
FT SSV Jahn Regensburg - Liefering
12/01 Auerbach ?-? FSV Zwickau
12/01 Eintracht Braunschweig ?-? Hallescher FC
12/01 Miedź Legnica ?-? Bischofswerdaer FV
FT Inter Zaprešić - Rudeš
FT Krško - Slaven Koprivnica
FT FC Schalke 04 II - St. Pauli II
FT 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
FT Wacker Innsbruck II - Wörgl
12/01 Salernitana 14:30 FC Rieti
FT Wexford - St Patrick's Athl.
FT Südtirol - FC Wacker Innsbruck
FT Cork City - Limerick
FT Raufoss - Mjøndalen
FT Empoli - Perugia
FT Rot Weiss Essen - SC Fortuna Köln
FT 1. FC Slovácko - Zhetysu
12/01 SKN Sankt Pölten 16:00 Amstetten
12/01 Botoşani ?-? Qarabağ
12/01 Coritiba ?-? Rio Branco PR
FT São Bento - Guarani
12/01 Operário PR 19:30 Maringá
FT Ponte Preta - Juventus
2019-01-13
FT Ituano - Botafogo SP
FT Rödinghausen - Havelse
13/01 FC Wil 1900 ?-? Grasshopper Club Zürich
FT RB Lipsk 1-0 Wolfsberger AC
FT 1. FC Union Berlin - Shenzhen
FT SV Sandhausen - Hansa Rostock
FT Brøndby IF - BSF
FT JIPPO - KuPS
FT Atlético GO - Ceilândia
FT Adana Demirspor - Universitatea Craiova
FT Etar - Spartak Pleven
FT TuS Haltern - Wiedenbrück
13/01 Borussia M'gladbach ?-? Hertha BSC Berlin
FT Cremonese - Renate
FT Rubin Kazan - Diósgyőr
FT Pescara Calcio - Fano
FT Frosinone Calcio - Paganese
FT Udinese - Calcio Padova
FT RSC Anderlecht 1-2 1. FC Heidenheim 1846
FT Corinthians 1-1 Santos
2019-01-14
14/01 KFC Uerdingen 05 ?-? Botoşani
14/01 Rostov ?-? Spartak Trnava
14/01 Politehnica Iași ?-? Atyrau
FT Tambov - Fakel
FT Elaziz Belediyespor - Astra Giurgiu
14/01 VfR Aalen ?-? Hansa Rostock
FT Hamburger SV - FC Sankt Gallen 1879
FT Dinamo Zagrzeb 2-1 Partizani Tirana
FT Genoa 1-1 Würzburger Kickers
FT 1. FC Kaiserslautern - Vidi
FT Ferencváros - Viitorul
2019-01-15
15/01 Ružomberok 11:00 Námestovo
FT AGF Aarhus - Odense BK
FT Legia Warszawa - Olímpico do Montijo
FT Paksi SE - Vaduz
15/01 Podbrezová 13:00 Liptovský Mikuláš
15/01 Ružomberok 13:00 Hodonín-Šardice
FT FC Rot Weiss Erfurt - FSV Zwickau
FT FC Erzgebirge Aue - FC Sion
15/01 BSC Young Boys Berno 14:00 Astra Giurgiu
FT Aalborg BK - Thisted
FT Ferencváros - Gaz Metan Medias
FT Ural II - Tyumen
FT Botoşani - Ludogorets
FT Karlsruher SC - FC Winterthur
FT Real Murcia CF - Neuchâtel Xamax FC
FT Mura - Beltinci
FT Alemannia Aachen - Paderborn 07 II
15/01 VVV Venlo 19:00 Straelen
FT Finn Harps - Galway United
2019-01-16
16/01 Dunărea Călăraşi ?-? Čelik
FT Spartak Moskva II - FShM Torpedo
FT Ural II - Tyumen
FT Mallorca 1-0 1. FC Köln
FT MFK Karviná 1-1 Třinec
FT FK Mladá Boleslav 0-2 FC Vysocina Jihlava
FT AC Sparta Praga 5-0 Loko Vltavín
FT Beroe - Botev Galabovo
FT Cherno More - Chernomorets Balchik
FT Slavoj Trebišov 2-3 Zemplín Michalovce
FT FC Dinamo Bukareszt - FC Sion
FT Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów
FT Spartak Moskwa 5-2 Lokomotiv
FT FK Teplice 6-1 Táborsko
FT Sereď 1-1 Vác
FT Union Fürstenwalde - BAK '07
FT Dunărea Călăraşi - Diósgyőr
FT AC Horsens 3-1 Fredericia
FT Vejle BK 1-0 Mezőkövesd-Zsóry
FT Politehnica Iași 0-3 Korona Kielce
FT Wisła Kraków 3-2 Wisła Sandomierz
FT Voluntari - Zalaegerszegi TE
FT Platense - Colo Colo
FT Skalica 1-0 Spartak Trnava
FT El Gounah - Várda SE
FT Lokomotiv Plovdiv - Maritsa Plovdiv
FT Rudar - Budafoki MTE
FT Gorica 5-1 Krško
FT FK Austria Wiedeń 0-1 Wiener Neustadt
FT SV Meppen 1912 - Qəbələ
FT VfL Bochum 1-1 CSKA Sofia
FT FC Vorskla Poltava 0-0 CFR 1907 Cluj
FT Nizhny Novgorod 3-1 Armavir
FT Sepsi - Aktobe
FT Qarabağ - Újpest
FT Servette FC Genewa - SC Olhanense
FT Portimonense SC 1-1 MSV Duisburg
FT Maribor 0-0 Szombathelyi Haladás
FT Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
FT FC Lausanne Sport 3-0 Beijing Renhe
FT Slovan Bratislava 2-3 SK Sigma Olomuniec
FT AC Dukla Praga - Sokol Živanice
FT Brinje-Grosuplje - Domžale
16/01 Triglav 17:00 Dob
16/01 Górnik Zabrze 17:00 Anagennisi Deryneia
FT SV Babelsberg 03 - International Leipzig
FT VfB Oldenburg 1897 0-5 Sportfreunde Lotte
16/01 Optik Rathenow 18:30 BSC Süd 05
FT SC Fortuna Köln 1-2 Bonner SC
FT Cork City - St Mary's
16/01 Cúcuta Deportivo 20:30 Deportivo Lara
16/01 Deportivo Táchira 23:30 Alianza Petrolera
2019-01-17
FT Rubin Kazan 2-2 Viitorul
FT Esbjerg fB 1-2 SønderjyskE
FT Botev Vratsa - Dunav 2010
FT Lokomotive Leipzig - Zalaegerszegi TE
FT Sonnenhof Großaspach - SSV Jahn Regensburg
FT Brøndby IF 1-3 Roskilde
HT 1. FC Heidenheim 1846 1-0 Neuchâtel Xamax FC
FT Botoşani - Paksi SE
FT Hansa Rostock - Čelik
FT SV Darmstadt 98 0-0 Rapperswil-Jona
FT Arminia Bielefeld 2-1 TSV 1860 Monachium
FT FC Luzern 0-0 FC Steaua Bukareszt
FT 1. FC Kaiserslautern - Shanghai Shenhua
FT FC Viktoria Pilzno 6-1 Ústí nad Labem
FT FC Basel 2-1 Puskás
FT SKA Khabarovsk - Atyrau
FT DAC 4-2 Galanta
17/01 Borussia Mönchengladbach II 18:00 Schermbeck
FT Servette FC Genewa 1-3 Rijeka
PS Cúcuta Deportivo 0-0 Alianza Petrolera
2019-01-18
18/01 Vaduz ?-? Pogoń Siedlce
18/01 Səbail ?-? Mezőkövesd-Zsóry
FT Nacional - Colón de Santa Fe
FT Pogoń Szczecin - Hermannstadt
FT Dinamo Vranje - Radnički Niš
FT FC Slovan Liberec 5-0 Oberlausitz Neugersdorf
FT Stal Mielec 1-1 Cracovia
FT Sarpsborg 08 4-0 Vålerenga
FT Lokomotiv 2-0 Žilina
18/01 Odense BK ?-? Holstein Kiel
FT Wisła Płock 1-1 Pogoń Siedlce
FT Śląsk Wrocław 2-1 Odra Opole
FT 1. FC Union Berlin 1-2 SpVgg Unterhaching
FT CFR 1907 Cluj 2-1 FC Zürich
FT SC Rheindorf Altach 4-4 SSV Reutlingen 05
FT Astra Giurgiu - Orenburg
FT Voluntari - Zira
FT Piast Gliwice 2-0 GKS Jastrzębie Zdrój
FT Liefering 1-1 LASK Linz
FT Gaz Metan Medias - Neftçi
FT Hamburger SV - FC Lugano
FT Dinamo Moskwa 3-1 Pogoń Szczecin
FT Ludogorets - Honvéd
18/01 Horn 16:00 Admira
FT FC Lausanne Sport 0-0 1. FC Union Berlin
18/01 Dalian Yifang ?-? FC Winterthur
FT Mjøndalen - Notodden
FT RB Salzburg 8-2 Anif
FT Malmö FF 2-2 IFK Malmö
FT SK Sturm Graz 2-2 Vorwarts
FT St. Pölten II - Juniors OÖ
FT Wacker Innsbruck II - SVG Reichenau
FT SV Mattersburg 1-1 Lafnitz
FT Brumunddal - HamKam
FT Örebro 4-2 Linköping City
FT FC Bocholt - SC Rot Weiss Oberhausen
FT VfB Stuttgart II - Backnang
2019-01-19
FT La Serena - Universidad de Chile
19/01 Górnik Zabrze ?-? Rozwój Katowice
FT Nizhny Novgorod 1-1 Rotor Volgograd
19/01 Mezőkövesd-Zsóry ?-? Spartak Moskva II
FT Scheiblingkirchen - Wiener Neustadt
FT Zemplín Michalovce - Vranov nad Topľou
FT Třinec - Viktoria Otrokovice
FT Wolfsberger AC II - Austria Klagenfurt
FT Baník Ostrava II - Vítkovice
FT FC Helsingør - Akademisk Boldklub
FT FC Vysocina Jihlava - Vyškov
FT FK Teplice - Varnsdorf
FT Podbeskidzie 3-0 ROW Rybnik
FT Bałtyk Gdynia 2-3 Bytovia Bytów
FT Chrobry Głogów 2-0 Stilon Gorzów
FT AC Dukla Praga - Chrudim
19/01 Baník Sokolov 11:00 1.FK Pribram
FT Debrecen - Balmazújváros Sport
19/01 Celje 11:00 Šampion Celje
19/01 Hanácká 11:00 1. FC Slovácko
FT OFK Titograd - Rudeš
FT Slavia - Lokomotiv Gomel
FT Senica - Petržalka akadémia
FT Hallescher FC - Chemnitzer FC
FT Stal Mielec - Stal Rzeszów
FT Raków Częstochowa - Warta Poznań
19/01 Vendsyssel 12:00 Thisted
19/01 Třinec 12:00 Hlučín
FT ŁKS Łódź 1-0 Elana Toruń
19/01 Stomil Olsztyn 12:00 Huragan Morąg
FT Næstved BK - HB Køge
FT Lahti - KTP
FT Podbrezová - Poprad
FT Wisła Kraków 2-3 Garbarnia Kraków
FT Wigry Suwałki - Panevėžys
FT FC Hradec Králové - Loko Vltavín
FT 1. FC Köln II - TuS Koblenz
FT Oulu - RoPS
FT Luch Minsk - Ruh Brest
FT Grasshopper Club Zürich 1-0 Hajduk Split
FT SK Sigma Olomuniec 1-1 Ružomberok
19/01 Trenčín ?-? SFC Opava
FT MTK - Sabah
FT FC Bayern Monachium II - Garching
19/01 BFC Dynamo 13:00 Neustrelitz
FT MFK Karviná 0-0 Puszcza Niepołomice
19/01 FC Zilina 13:00 Nitra
19/01 Gyirmót 13:00 Spartak Trnava
FT Vasas - Sereď
19/01 Śląsk Wrocław ?-? Odra Opole
FT Randers FC 1-1 SønderjyskE
FT Silkeborg IF - Raufoss
FT BK Fremad Amager - BK Frem 1886
FT Frej 1-3 Hammarby
FT Häcken - Norrby
FT Auerbach - International Leipzig
19/01 Ludwigsfelde 13:00 Optik Rathenow
FT Triglav - Domžale
FT DAC - Soroksár SC
FT Bonner SC 2-1 Rot Weiss Ahlen
FT Spartak Subotica - Békéscsaba
FT Debrecen - Budaörs
19/01 Tennis Borussia Berlin 13:00 BAK '07
FT Bačka Palanka - Vojvodina
FT Rödinghausen - Germania Egestorf
19/01 FC Schalke 04 II 13:00 Straelen
19/01 Trenčín 13:00 Inter Bratislava
FT FK Mladá Boleslav 1-2 Slovan Bratislava
19/01 SV Babelsberg 03 13:30 Staaken
FT GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
FT Würzburger Kickers - SSV Jahn Regensburg
FT Paksi SE - Arsenal Tula
FT Inter Turku - SalPa
19/01 TuS Haltern 13:30 Kaan-Marienborn
19/01 Krško ?-? Budafoki MTE
FT Weiche Flensburg - Heider SV
19/01 SC Freiburg II 13:30 SSV Reutlingen 05
FT Olimpija - Budafoki MTE
FT Hartberg - Gleisdorf 09
FT Amstetten - Dynamo Ceské Budejovice
FT 1. FC Saarbrücken 0-0 SV Sandhausen
FT Karlsruher SC - Jeunesse d'Esch
19/01 Wiedenbrück ?-? Westfalia Rhynern
19/01 SC Verl 1924 14:00 Schwarz-Weiß Rehden
19/01 Göppinger SV ?-? Hoffenheim II
FT Kickers Offenbach - Sportfreunde Siegen 1899
19/01 SC Austria Lustenau 14:00 Ravensburg
19/01 SG Wattenscheid 09 14:00 TSV Steinbach
FT Alemannia Aachen - VfR Wormatia 08 Worms
FT FC Midtjylland - Fredericia
FT Brommapojkarna - Sollentuna
FT SSV Ulm 1846 - FC Wacker Innsbruck
FT Vasalund - AIK
FT Levski Sofia - Ufa
FT Osijek - Gorica
FT KPV - PK-37
FT Miedź Legnica - Slavia Sofia
19/01 SC Preußen 06 Münster 14:00 SC Fortuna Köln
19/01 Olimpija ?-? Varaždin
FT Maribor - Rudar
19/01 SV Stuttgarter Kickers 14:00 Balingen
19/01 Hürth ?-? Herkenrath
19/01 FC Zürich 14:00 Səbail
19/01 ASC Dortmund 14:00 Wuppertaler SV Borussia
19/01 SpVgg Greuther Furth II 14:00 Würzburger Kickers II
19/01 Viktoria Köln ?-? FC Remscheid
FT SK Slavia Praga 8-0 Ústí nad Labem
FT Jaro - SJK
FT Gorica - Aluminij
19/01 VfR Wormatia 08 Worms ?-? Weinheim
FT FC Thun - Brühl
19/01 Újpest 15:00 Shakhtyor
FT Waterford - Wexford
FT SV Meppen 1912 - Botoşani
FT FC Vorskla Poltava - Universitatea Craiova
FT Mura - Međimurje Čakovec
FT Ferencváros - FC Sion
FT SC Kriens - AC Bellinzona
FT St Patrick's Athl. - Cobh Ramblers
FT Holstein Kiel II - Niendorfer TSV
FT Chertanovo - Zalaegerszegi TE
19/01 Rapperswil-Jona 15:30 SV Wehen Wiesbaden
19/01 Arminia Bielefeld 15:30 FC Sankt Gallen 1879
FT IFK Göteborg - Stabæk
FT MTK - Zhetysu
FT VfL Bochum 0-3 FC Dynamo Kijów
FT ToVe - MuSa
FT Shamrock Rovers - Bray Wanderers
19/01 Concordia Chiajna ?-? FC Winterthur
FT Finn Harps - Limerick
FT Mariehamn - EIF
FT Newell s Old Boys - CA Vélez Sársfield
FT Colo Colo - Estudiantes De La Plata
2019-01-20
20/01 Voluntari ?-? Esteghlal
FT FK Jablonec 2-1 FK Viktoria Zizkov
FT VfL Wolfsburg II 4-0 Germania Halberstadt
FT Hennef 05 1-3 SC Fortuna Köln
FT Glasgow Rangers FC 3-2 HJK
FT Dunărea Călăraşi - Desna
FT Politehnica Iași - Diósgyőr
20/01 Union Fürstenwalde ?-? Carl Zeiss Jena II
FT Sibir 5-1 Chernomorets
FT FC Carl Zeiss Jena 1-2 FC Erzgebirge Aue
FT Lokomotiv Plovdiv 2-0 Lokomotiv G. Oryahovitsa
FT 1. FSV Mainz 05 II - Ginsheim
FT Eintracht Norderstedt - Altonaer FC von 1893
20/01 Eintracht Braunschweig ?-? SV Werder Brema II
FT Sonnenhof Großaspach 3-1 SV 07 Elversberg
FT Mariupol' - Sepsi
FT Hertha BSC Berlin II 3-1 Zagłębie Lubin
FT 1. FC Kleve - Straelen
20/01 VfB Lübeck ?-? VfL Osnabrück
FT FC Sion - FC Aarau
FT Beroe - Astra Giurgiu
20/01 Korona Kielce 15:00 Ferencváros
FT Dinamo Zagrzeb - Etar
FT Yenisey - Qəbələ
20/01 Hilden ?-? Wiedenbrück
FT Szombathelyi Haladás - Okzhetpes
20/01 FC Dinamo Bukareszt 16:00 Liepāja
FT FC Steaua Bukareszt - Shanghai Shenhua
FT Septemvri Sofia - Aktobe
FT CSKA Sofia - Puskás
FT Rijeka - Beijing Guoan
2019-01-21
21/01 Gaz Metan Medias ?-? Daejeon Citizen
21/01 Baltika ?-? Concordia Chiajna
FT Vejle BK - Viitorul
FT FC Kopenhaga 1-0 Roskilde
21/01 Pogoń Szczecin 12:00 FC Baník Ostrava
FT Brøndby IF - Lokomotiv
FT Vidi - Beijing Renhe
FT 1. FC Brno 3-0 Slovan Bratislava
21/01 Botoşani ?-? Orenburg
FT Östersunds FK 1-0 Henan Jianye
FT FC Sankt Pauli - KFC Uerdingen 05
FT Desna - Səbail
21/01 Mladost Lučani ?-? Kaposvári Rákóczi
FT Baltika - Irtysh
FT Viitorul - Lechia Gdańsk
FT Čukarički - Sinđelić Beograd
FT AC Sparta Praga - Vidi
FT CSKA Moskwa 5-0 Ventspils
FT MSV Duisburg 3-2 Servette FC Genewa
FT Spartak Moskwa 2-1 Rostov
2019-01-22
FT SV Darmstadt 98 - SC Paderborn 07
FT CA Talleres Córdoba - CA Belgrano de Córdoba
FT Peñarol - Nacional
FT Akhmat Grozny - Honvéd
FT Slavia Sofia - Arka Gdynia
FT Krylya Sovetov - Žilina
FT CSKA Moskwa - Molde
FT FC Basel 2-0 Krasnodar
FT Podbrezová 3-1 Dubnica
FT Wisła Kraków 2-3 Puszcza Niepołomice
FT Trenčín - Dinamo Vranje
FT Hermannstadt - Taraz
FT Kaisar - Olimpik Donetsk
FT Paksi SE - Zira
22/01 Randers FC 13:30 Fredericia
FT FC Bohemians Praha 1905 1-0 FC Sion
FT Cherno More - Miedź Legnica
FT SK Slavia Praga - Beijing Guoan
FT Grasshopper Club Zürich - Vendsyssel
FT AC Dukla Praga 4-0 1.FK Pribram
FT Wolfsberger AC - SV Ried
FT Borussia Dortmund II - TSV Steinbach
FT SKA Khabarovsk - Čelik
22/01 LASK Linz 14:30 Wattens
FT 1. FC Kaiserslautern 3-0 FC 08 Homburg Saar
22/01 F91 Dudelange 15:00 1. FC Saarbrücken
FT SpVgg Greuther Fürth 1-1 SV Sandhausen
FT RB Salzburg 3-2 FC Blau Weiss Linz
FT Dinamo Zagrzeb - Politehnica Iași
FT Hajduk Split - Szachtar Donieck
FT 1. FC Magdeburg - FSV Zwickau
FT Ludogorets - CFR 1907 Cluj
FT Beroe - Mezőkövesd-Zsóry
FT Esbjerg fB - Kolding IF
FT Dunav 2010 - Zhetysu
FT Szombathelyi Haladás - Sepsi
FT FC Lausanne Sport 2-1 Puskás
FT Akritas - Crvena Zvezda
FT SK Sturm Graz - Weiz
FT Zenit 1-3 Lokomotiv Moskwa
22/01 SC Kriens 18:30 Luzern II
FT FC Bayern Monachium II - SV Wacker Burghausen
FT Austria Klagenfurt - KAC
FT Bohemians - Shelbourne
FT Drogheda United - Derry City
2019-01-23
23/01 Odra Opole ?-? FK Viktoria Zizkov
23/01 FC Vorskla Poltava ?-? Pakhtakor
FT Voluntari - Zemun
23/01 Zira ?-? FC Vorskla Poltava
FT Radnik Surdulica - Pohang Steelers
FT Jagiellonia Białystok - Arsenal Tula
FT Gorica - Sesvete
FT Osijek - Domžale
FT Gryf Wejherowo 1-1 Termalica Nieciecza
23/01 Politehnica Iași 12:00 Shkupi
23/01 Neman Grodno 12:00 Ruh Brest
FT Odra Opole 2-0 GKS Tychy
FT Voždovac - Brodarac
FT Zemplín Michalovce - FK Košice
FT Stal Mielec 1-0 Sandecja Nowy Sącz
FT SK Sigma Olomuniec 5-0 FC Vysocina Jihlava
FT Fakel - Vendsyssel
FT Ufa 0-0 Wisła Płock
FT MTK - FC Lwów
FT Metalac GM - Rad Beograd
FT Wacker Nordhausen - Nyíregyháza Spartacus
FT Chojniczanka Chojnice 0-0 Olimpia Grudziądz
FT Neftçi - FC Slovan Liberec
FT Botev Plovdiv - Lokomotiv G. Oryahovitsa
FT Deportivo Antofagasta - Copiapó
FT FC Aarau - Honvéd
23/01 Hamburger SV 14:00 FC Midtjylland
FT SpVgg Unterhaching - Juniors OÖ
23/01 Ružomberok 14:00 Pohronie
FT Borussia Dortmund II - Rot Weiss Essen
FT Gorica - Budafoki MTE
FT FC Dinamo Bukareszt - Dinamo Moskwa
23/01 SV 07 Elversberg ?-? Alemannia Aachen
FT Dinamo Zagrzeb 2-0 Śląsk Wrocław
FT Piast Gliwice 0-0 Qarabağ
23/01 Puszcza Niepołomice 15:00 Stal Stalowa Wola
FT Várda SE - Slavoj Trebišov
FT Osijek - Tiszakécske
23/01 Dunărea Călăraşi ?-? Zemun
23/01 Septemvri Sofia 15:00 FC Karpaty Lwów
FT Rudeš - Krško
23/01 Rudar 15:00 Dob
FT Mura - Varaždin
FT Lech Poznań 1-3 Etar
23/01 Tianjin Teda ?-? FC Jumilla
FT BSC Young Boys Berno 3-0 FC Schaffhausen
FT Maribor 0-0 MFK Karviná
FT FC Dynamo Kijów 1-1 FC Steaua Bukareszt
FT CSKA Sofia - Shanghai Shenhua
FT FC Viktoria Pilzno - Wuhan Zall
FT Warta Poznań - Kauno Žalgiris
FT Brabrand - AGF Aarhus
23/01 Triglav ?-? Brinje-Grosuplje
23/01 FC Nordsjælland 17:00 Almería
FT Cracovia 1-1 Vejle BK
FT Hartberg 3-3 Wiener Neustadt
FT Hibernians - 1. FC Brno
FT Přeštice - Baník Sokolov
FT 1. FC Köln 2-1 VfL Bochum
23/01 Linköping City 18:30 Kalmar
23/01 Kray ?-? SG Wattenscheid 09
23/01 Luckenwalde ?-? Hertha BSC Berlin II
23/01 VFC Plauen ?-? Lokomotive Leipzig
23/01 Germania Ratingen ?-? Wuppertaler SV Borussia
23/01 SC Velbert ?-? Fortuna Düsseldorf II
23/01 Hamburger SV II 19:30 Niendorfer TSV
23/01 Holstein Kiel II 19:30 Barmbek-Uhlenhorst
FT Phoenix Rising - Sporting KC
FT Táborsko - Floriana
23/01 Nacional ?-? César Vallejo
FT Universidad de Chile - Universitario
2019-01-24
FT Peñarol - Barcelona
FT FC Chornomorets Odessa - Diósgyőr
FT Odense BK 1-0 Pogoń Szczecin
FT Omiya Ardija - Ryūkyū
FT Grasshopper Club Zürich - Chemnitzer FC
FT Cherno More - Arka Gdynia
24/01 SFC Opava ?-? Sereď
Przeł. Mačva Šabac ?-? Teleoptik
24/01 Silkeborg IF ?-? SønderjyskE
FT Viitorul - Yenisey
FT Lokomotiv Plovdiv 7-0 Chernomorets Balchik
FT Dunav 2010 - Sepsi
Zaw Grasshopper Club Zürich - Shkendija
24/01 Rödinghausen ?-? SV Werder Brema II
FT Botev Galabovo - Vereya
FT FC Vorskla Poltava - Padideh Khorasan
24/01 Mladost Lučani ?-? Hermannstadt
FT Sibir - Orenburg U21
Przeł. Hajduk Split ?-? Újpest
FT Korona Kielce 3-3 FC Baník Ostrava
FT FC Zorya Luhansk - Liepāja
24/01 Basel II ?-? SC Freiburg II
FT Concordia Chiajna - Wuhan Zall
24/01 Fakel ?-? Qəbələ
FT FC Winterthur - Flora
FT FC Nordsjælland 1-1 Ventspils
FT Szombathelyi Haladás - Voluntari
FT Viitorul - Saburtalo
FT Sūduva 0-0 Wigry Suwałki
FT FC Viktoria Pilzno 0-0 Puskás
FT Balzan - FK Mladá Boleslav
FT 1. FC Köln II 7-1 Monheim
FT Gzira United 3-4 Slovan Bratislava
24/01 Cork City ?-? Killarney Celtic
2019-01-25
25/01 Spartak Moskwa ?-? Górnik Zabrze
25/01 Voždovac ?-? BSK Borča
25/01 Osijek ?-? Aluminij
25/01 Bohemians ?-? Drogheda United
FT Chertanovo - Keşlə
FT Dubnica - Prostějov
FT GKS Katowice 2-0 Třinec
FT Neman Grodno - Luch Minsk
FT Fakel - Hajduk Split
FT Brann - Nest-Sotra
FT Banants - Armavir
FT Stabæk - HamKam
FT SG Dynamo Dresden 3-2 AC Dukla Praga
FT Lyngby BK 0-4 Malmö FF
FT Desna - Aalborg BK
FT Dinamo Vranje - Avangard Kursk
25/01 FC Erzgebirge Aue 13:00 Union Fürstenwalde
FT Vålerenga 4-1 Strømmen
FT Olimpik Donetsk - Honvéd
FT 1. FC Heidenheim 1846 - SC Austria Lustenau
FT SK Rapid Wiedeń - FC Aarau
FT Levski Sofia - Henan Jianye
FT Bischofswerdaer FV - Eintracht Northeim
FT Feronikeli - FC Sion
FT AIK 1-1 GIF Sundsvall
FT Istra 1961 - Domžale
FT Mariupol' - Gaz Metan Medias
FT FK Austria Wiedeń 2-0 Dinamo Zagrzeb
FT Hajduk Split 1-1 Shakhtyor
FT SFC Opava 2-3 FC Vysocina Jihlava
25/01 AaB Res. ?-? Chertanovo
FT CFR 1907 Cluj 4-2 Trenčín
FT Chertanovo - Lokomotiv Moskva U21
FT AaB Res. - Septemvri Sofia
FT Ludogorets 0-1 Lechia Gdańsk
FT Örebro 3-2 Sirius
FT Sochi - Urozhay
25/01 Senica ?-? Malženice
FT Guangzhou Evergrande - Žilina
FT Dalian Yifang - Vidi
FT Zenit 0-3 Spartak Moskwa
25/01 Admira 16:30 Ebreichsdorf
FT Bodø / Glimt - Junkeren
FT Rijeka - Krško
FT Team Wiener Linien - Horn
25/01 Thisted 17:00 Skive
FT Skeid - KFUM
25/01 Neuchâtel Xamax FC 18:00 Stade Nyonnais
25/01 Raufoss 18:00 Elverum
FT Notodden - Urædd
Przeł. Dornbirn ?-? SC Rheindorf Altach
PS Rostov 1-1 Lokomotiv Moskwa
FT UCD - Shelbourne
FT Bray Wanderers - St Patrick's Athl.
FT Dundalk - Drogheda United
FT Derry City - Finn Harps
2019-01-26
FT Unión La Calera - Coquimbo Unido
26/01 Dunav 2010 ?-? Pohang Steelers
26/01 Oleksandria ?-? Botev Plovdiv
26/01 MTK ?-? Podbrezová
26/01 Septemvri Sofia ?-? Zira
26/01 Miedź Legnica ?-? Neftçi
26/01 Rad Beograd ?-? Bežanija
26/01 Wisła Kraków ?-? Optik Rathenow
FT V-Varen Nagasaki - JEF United
FT Szachtar Donieck 3-1 Qarabağ
26/01 Ústí nad Labem 10:30 Loko Vltavín
FT FC Hradec Králové - Dobrovice
FT Viktoria Plzeň II - Baník Sokolov
FT Podbeskidzie 2-0 GKS Tychy
26/01 Dynamo Ceské Budejovice 11:00 1.FK Pribram
FT Písek - Vlašim
FT ŁKS Łódź 1-2 GKS Bełchatów
FT Celje - Beltinci
26/01 Hvidovre IF 11:00 Akademisk Boldklub
FT Rudar - NŠ Drava
FT Slavia - Sputnik