Wiadomości - Eliminacje Mistrzostw Europy

Strzelcy - Eliminacje Mistrzostw Europy

STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY – BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Wyniki spotkań i statystyki eliminacji Mistrzostw Europy 2021 – to wszystko znajdziecie na naszej stronie. Każdy mecz jest przez nas relacjonowany na żywo, dzięki temu możecie być na bieżąco ze wszystkimi wynikami w każdej z grup, w której reprezentacje walczą o to, aby znaleźć się w ostatecznej dwudziestce czwórce drużyn walczących o najcenniejsze trofeum Starego Kontynentu.
Na Meczyki.pl znajdziecie nie tylko relacje i newsy dotyczące tych rozgrywek, ale także szczegółowe statystyki. Każda tabela uwzględnia rozegrane mecze, liczby zwycięstw, remisów i porażek, bilans bramkowy oraz punkty. Można także tam zobaczyć aktualną formę każdej z reprezentacji – po prawej stronie widać piktogramy pokazujące jak kończyły się ostatnie spotkania każdego z zespołów.
W jednym miejscu znajdziecie wszystko, co jest wam potrzebne. Eliminacje Mistrzostw Europy to jedne z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych rozgrywek wśród kibiców – my śledzimy dla was wszystkie mecze oraz analizujemy ich przebieg, abyście mogli po prostu wejść i sprawdzić interesujące was informacje.

GRUPY ELIMINACJI EURO 2020 (2021)

Eliminacje do ME 2021 to dziesięć grup (od A do J), w których walczy ze sobą od pięciu do sześciu drużyn. Podział ten wynika z Ligi Narodów. Rozstawienie drużyn przed losowaniem odbyło się właśnie na podstawie wyników w tych rozgrywkach. Ich finaliści, czyli czterej zwycięzcy grup z Ligi A, zostali przydzieleni do grup pięcioosobowych ze względu na konieczność rozegrania przez nich dodatkowych meczów w ramach turnieju finałowego LN.
Bezpośredni awans do Mistrzostw Europy uzyskają dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, czyli dwadzieścia ekip. Pozostałe cztery zostaną wyłonione w fazie play-off, do której będzie można się zakwalifikować poprzez Ligę Narodów.
Nas jednak eliminacje Euro 2021 najbardziej interesują ze względu na biało-czerwonych. Polska grupa to ta z Austrią, Izraelem, Macedonią Północną, Słowenią i Łotwą. Na Meczyki.pl znajdziecie wszystkie ważne informacje z obozu polskiej kadry, relacje i zapowiedzi meczów eliminacyjnych oraz szczegółowe statystyki po meczach reprezentacji. Jeśli el. ME 2021 pod kątem Polaków, to tylko u nas.

ELIMINACJE EURO 2020 (2021): TERMINARZ

Na naszej stronie znajdziecie pełen eliminacyjny terminarz Euro 2021. Każda kolejka el. ME 2021 jest rozpisana i można sprawdzić kto, z kim i kiedy gra. Jest to nie tylko pomocne dla kibiców Polski, ale także innych reprezentacji.
Ze względu na bardzo dużą liczbę drużyn starających się dostać do Mistrzostw Europy, można się pogubić w datach i godzinach. Na szczęście zrobiliśmy wszystko za was. Mamy rozpisane wszystkie kolejki do końca, dzięki czemu możecie sprawdzić nadchodzący układ gier. Ponadto, zawsze, kiedy już są znane, dodajemy datę oraz godzinę konkretnego meczu.
Jeśli terminarz eliminacji ME 2021 to dla was ważna rzecz, możecie być pewni, że na Meczyki.pl znajdziecie wszystkie rzetelne i sprawdzone informacje na temat tych rozgrywek.

EURO 2020 (2021) – GDZIE ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ?

Gdzie będzie Euro 2021 – to pytanie zadaje wiele osób, gdyż odpowiedź w pierwszej chwili nie jest wcale taka jasna. Michel Platini, szef UEFA, wpadł kilka lat temu na nieco szalony pomysł. W związku z przypadającą w roku mistrzostw, 60. rocznicę pierwszego turnieju, postanowił, że turniej zostanie rozegrany na 12 stadionach w 12 krajach.
Ten plan udało się zrealizować. Tym samym mecze grupowe i 1/8 finału odbędą się w Kopenhadze, Amsterdamie, Bukareszcie, Dublinie, Bilbao, Budapeszcie i Glasgow. Faza grupowa zagości także w Monachium, Baku, Petersburgu i Rzymie, gdzie zostaną rozegrane także ćwierćfinały. Najważniejsze spotkania, czyli półfinały i finał, odbędą się na ogromnym, mieszczącym 90 tys. ludzi, londyńskim Wembley.
Takie rozwiązanie jest niezwykle trudne pod względem logistycznym, gdyż stadiony dzielą często tysiące kilometrów. Na szczęście jest to wyłącznie pojedynczy pomysł i w najbliższym czasie nie ma planów powrotu do takiej formuły.

Eliminacje ME 2020 (2021)

Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej niedawno przekroczyły półmetek. W niektórych grupach sytuacja jest już coraz bardziej klarowna. W innych wciąż nie wiadomo, dla kogo ostatecznie eliminacje Euro 2021 okażą się przepustką do turnieju głównego.
Jak prezentują się tabele grup? Kto ostatnimi spotkaniami przybliżył się do Mistrzostw Europy, a kto ma coraz mniejsze szanse? Jakie mecze el. ME 2021 czekają nas w październiku i listopadzie? Dowiecie się z naszego tekstu.

Eliminacje Euro 2020 (2021) - mecze

Eliminacje do Mistrzostw Europy to na pewno ciekawa odskocznia od piłki ligowej.
Ostatnie mecze mieliśmy przyjemność śledzić na początku września. Rozegrano wówczas dwie kolejki.
Dla reprezentacji Polski zdecydowanie nie był to dobry czas. Najpierw podopieczni Jerzego Brzęczka przegrali wyjazdowy mecz ze Słowenią (0:2), a kilka dni później tylko bezbramkowo zremisowali na Stadionie Narodowym z Austrią.
Przez ponad 180 minut nie zdobyliśmy więc nawet bramki, a ledwie jeden zdobyty punkt nieco skomplikował naszą sytuację w grupie.

Eliminacje Euro 2020 (2021) - tabela

Jak na tym etapie zmagań przedstawiają się dokładne tabele grup? Przedstawiamy poniżej.

Kwalifikacje Euro 2020 (2021)

Odbywające się kwalifikacje Euro 2021 mają wyłonić 20 reprezentacji, które w czerwcu i lipcu przyszłego roku powalczą o prymat na Starym Kontynencie.