Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Eliminacje Mistrzostw Europy

Faza grupowa - Eliminacje Mistrzostw Europy

Grupa A

# Drużyna M BR +/- Pkt Forma
1
Anglia Anglia 2 10 9 6
2
+3 Czechy Czechy 3 5 -1 6
3
Kosowo Kosowo 3 5 1 5
4
-2 Bułgaria Bułgaria 4 5 -2 2
5
-1 Czarnogóra Czarnogóra 4 3 -7 2
Awans

Grupa B

# Drużyna M BR +/- Pkt Forma
1
Ukraina Ukraina 4 8 7 10
2
Luksemburg Luksemburg 4 4 -1 4
3
+1 Serbia Serbia 3 5 -2 4
4
-1 Portugalia Portugalia 2 1 0 2
5
Litwa Litwa 3 3 -4 1
Awans

Grupa D

# Drużyna M BR +/- Pkt Forma
1
Irlandia Irlandia 4 5 4 10
2
+1 Dania Dania 3 9 4 5
3
-1 Szwajcaria Szwajcaria 2 5 2 4
4
+1 Gruzja Gruzja 4 4 -4 3
5
-1 Gibraltar Gibraltar 3 0 -6 0
Awans

Grupa E

# Drużyna M BR +/- Pkt Forma
1
+3 Węgry Węgry 4 6 2 9
2
-1 Słowacja Słowacja 3 7 5 6
3
Chorwacja Chorwacja 3 5 1 6
4
-2 Walia Walia 3 2 -1 3
5
Azerbejdżan Azerbejdżan 3 3 -7 0
Awans

Inne sezony:

Strzelcy {{title}} - Eliminacje Mistrzostw Europy

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
7 (0)
2
5 (0)
3
5 (1)
4
4 (0)
5
4 (1)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY – BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Wyniki spotkań i statystyki eliminacji Mistrzostw Europy 2020 – to wszystko znajdziecie na naszej stronie. Każdy mecz jest przez nas relacjonowany na żywo, dzięki temu możecie być na bieżąco ze wszystkimi wynikami w każdej z grup, w której reprezentacje walczą o to, aby znaleźć się w ostatecznej dwudziestce czwórce drużyn walczących o najcenniejsze trofeum Starego Kontynentu.
Na Meczyki.pl znajdziecie nie tylko relacje i newsy dotyczące tych rozgrywek, ale także szczegółowe statystyki. Każda tabela uwzględnia rozegrane mecze, liczby zwycięstw, remisów i porażek, bilans bramkowy oraz punkty. Można także tam zobaczyć aktualną formę każdej z reprezentacji – po prawej stronie widać piktogramy pokazujące jak kończyły się ostatnie spotkania każdego z zespołów.
W jednym miejscu znajdziecie wszystko, co jest wam potrzebne. Eliminacje Mistrzostw Europy to jedne z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych rozgrywek wśród kibiców – my śledzimy dla was wszystkie mecze oraz analizujemy ich przebieg, abyście mogli po prostu wejść i sprawdzić interesujące was informacje.

GRUPY ELIMINACJI EURO 2020

Eliminacje do ME 2020 to dziesięć grup (od A do J), w których walczy ze sobą od pięciu do sześciu drużyn. Podział ten wynika z Ligi Narodów. Rozstawienie drużyn przed losowaniem odbyło się właśnie na podstawie wyników w tych rozgrywkach. Ich finaliści, czyli czterej zwycięzcy grup z Ligi A, zostali przydzieleni do grup pięcioosobowych ze względu na konieczność rozegrania przez nich dodatkowych meczów w ramach turnieju finałowego LN.
Bezpośredni awans do Mistrzostw Europy uzyskają dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, czyli dwadzieścia ekip. Pozostałe cztery zostaną wyłonione w fazie play-off, do której będzie można się zakwalifikować poprzez Ligę Narodów.
Nas jednak eliminacje Euro 2020 najbardziej interesują ze względu na biało-czerwonych. Polska grupa to ta z Austrią, Izraelem, Macedonią Północną, Słowenią i Łotwą. Na Meczyki.pl znajdziecie wszystkie ważne informacje z obozu polskiej kadry, relacje i zapowiedzi meczów eliminacyjnych oraz szczegółowe statystyki po meczach reprezentacji. Jeśli el. ME 2020 pod kątem Polaków, to tylko u nas.

ELIMINACJE EURO 2020: TERMINARZ

Na naszej stronie znajdziecie pełen eliminacyjny terminarz Euro 2020. Każda kolejka el. ME 2020 jest rozpisana i można sprawdzić kto, z kim i kiedy gra. Jest to nie tylko pomocne dla kibiców Polski, ale także innych reprezentacji.
Ze względu na bardzo dużą liczbę drużyn starających się dostać do Mistrzostw Europy, można się pogubić w datach i godzinach. Na szczęście zrobiliśmy wszystko za was. Mamy rozpisane wszystkie kolejki do końca, dzięki czemu możecie sprawdzić nadchodzący układ gier. Ponadto, zawsze, kiedy już są znane, dodajemy datę oraz godzinę konkretnego meczu.
Jeśli terminarz eliminacji ME 2020 to dla was ważna rzecz, możecie być pewni, że na Meczyki.pl znajdziecie wszystkie rzetelne i sprawdzone informacje na temat tych rozgrywek.

EURO 2020 – GDZIE ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ?

Gdzie będzie Euro 2020 – to pytanie zadaje wiele osób, gdyż odpowiedź w pierwszej chwili nie jest wcale taka jasna. Michel Platini, szef UEFA, wpadł kilka lat temu na nieco szalony pomysł. W związku z przypadającą w roku mistrzostw, 60. rocznicę pierwszego turnieju, postanowił, że turniej zostanie rozegrany na 12 stadionach w 12 krajach.
Ten plan udało się zrealizować. Tym samym mecze grupowe i 1/8 finału odbędą się w Kopenhadze, Amsterdamie, Bukareszcie, Dublinie, Bilbao, Budapeszcie i Glasgow. Faza grupowa zagości także w Monachium, Baku, Petersburgu i Rzymie, gdzie zostaną rozegrane także ćwierćfinały. Najważniejsze spotkania, czyli półfinały i finał, odbędą się na ogromnym, mieszczącym 90 tys. ludzi, londyńskim Wembley.
Takie rozwiązanie jest niezwykle trudne pod względem logistycznym, gdyż stadiony dzielą często tysiące kilometrów. Na szczęście jest to wyłącznie pojedynczy pomysł i w najbliższym czasie nie ma planów powrotu do takiej formuły.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.